Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Jolcia

Kurczak Na Słodko Kwaśno

Rekomendowane odpowiedzi

No i zrobiłam tę potrawę. Dziękuję Ci Jolciu za ten wspaniały przepis! REWELACJA!!!! Następnym razem zrobię jednak trochę więcej zalewy. Będzie to jedno z moich popisowych dań. Zachęcam innych do wykonania tego dania, bo naprawdę warto!!!! Pozdrawiam cieplutko. Renata :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smakuje i to jeszcze jak. Całuski za przepis. :( :) :grin: Pa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za przypomnienie przepisu, takiego kurczaka robiłam kilka lat temu, a później w natłoku nowych przepisów zapomniałam o nim, a szkoda bo jest pyszny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja te kotleciki kroję na mniejsze kawałki, dzięki temu potrawa jest bardziej podzielna. Jeszcze raz Joluniu dziękuję za wspaniały przepis. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również zrobiłam tą potrawę,tylko zamiast octu dodałam kwasku cytrynowego i oprócz marchewki dodałam pietruszkę,por,seler podobnie jak do ryby po grecku,lubię dużo warzyw.Wyszło super!! Dzięki za wspaniały przepis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry ten kurczak ( a raczej indyczek :arrow: ) ja użyłam piersi z indyka. dziekuje za przepis. Fotke wstawię wieczorkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanti miło słyszeć że tobie też smakuje mój kurczak [ala indyk]. :arrow: Terka zaciekawiła mnie twoja propozycja dodanych warzyw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczaczek palce lizać, wspanialy i prosty przepis. Pokroiłam go na małe kawałki, obsypałam dość obficie przyprawami i jak spróbowalam po usmażeniu to się przerazilam taki był słony ale przygotowując zalewę nie soliłam jej no i kurczak uratowany.Jutro mam gości więc myślę, że ich zaskoczę takim przysmakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emka na pewno kurczaczek przypadnie do gustu twoim gością. Udanych odwiedzin. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolciu, zrobiłam tego kurczaczka i muszę powiedzieć, że jest przepyszny - zniknął bardzo szybko a rodzina chce jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolciu odwiedziny się udały a kurczak gościom smakował bo nie został nawet mały kawałeczek, dzięki za ten przepis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny bardzo się cieszę że goście zadowoleni. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi