Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ dziewczyny:)

Jestem po wczorajszych podwójnych urodzinach...no i wpadka! Nie było zmiłuj musiałam jeść wszystko + drinki z sokami...no, ale cóż nie martwię się tym bo przez długi czas urodzin nikt z rodziny już nie ma więc mam czas spokojnie przeprowadzić dietę:-) Starałam się nie objadać i oczywiście zero chleba!!! Mięsko i sałatki...no i te nieszczęsne drinki, ale nie zamierzam się załamywać!:?:

Nawet nie martwi mnie Wielkanoc bo same dobre jedzonko: jajka, chude mięso, wędliny więc spokojnie można przetrwać:?: Nastawiam się przede wszystkim na jajka bo jakoś uwielbiam te świąteczne!:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie.

Sliweczko 28 stopni?  :?: Gdzie ty mieszkasz?U mnie dzis 18 nie ma i zachmurzone.

Petra fasolki szparagowej nie wolno z tego co pamietam.

Oj,to tylko na Podlasiu taka piękna pogoda? Naprawdę na termometrze jest 28 stopni i piękne słońce!!!

A fasolkę szparagową można jeść,nie wolno jeść fasoli białej,czerwonej,grochu...itp.

Gorgola,to świetnie że się nie załamujesz chwilową porażką,ja też przesadziłam z drinkami,tylko że ja piłam z colą zero,więc grzeszek ciut mniejszy  :?: ,no i oczywiście zależy ile tych drinków było...bo u mnie sporo  :-)

A Wielkanoc to takie jajowe święta więc będzie ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

O co waszym zdaniem chodzi z tą wódką,przecież tłusta nie jest,ma trochę kalorii,ale my kalorii nie liczymy?myślę że chodzi o to by nie zatrzymywała wody w organiżmie a jeśli tak to chyba można jej coś na święta?bo ja drinków nie lubię.Do czwartku jestem na warzywkach i tak kombinuję jak to ustawić by warzywka były na święta,bo zawsze to sałatki,lub jajek faszerowanych,pomóżcie jak to zrobić czy ciągnąć dłużej warzywa,czy potem cykl 2/2.A może całkiem żle kombinuję?Doradżcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

O co waszym zdaniem chodzi z tą wódką,przecież tłusta nie jest,ma trochę kalorii,ale my kalorii nie liczymy?myślę że chodzi o to by nie zatrzymywała wody w organiżmie a jeśli tak to chyba można jej coś na święta?bo ja drinków nie lubię.Do czwartku jestem na warzywkach i tak kombinuję jak to ustawić by warzywka były na święta,bo zawsze to sałatki,lub jajek faszerowanych,pomóżcie jak to zrobić czy ciągnąć dłużej warzywa,czy potem cykl 2/2.A może całkiem żle kombinuję?Doradżcie coś.

O co chodzi z wódką?Boziu ,przecież to cukier!!!A kalorie niestety też są ważne bo jeśli ktoś będzie jadł dziennie 3000 kalorii to i białka mu nie pomogą ,a alkohol to przecież nie białko ,więc jest NIEDOZWOLONY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Doris i Śliweczko!, ja wczoraj też zabalowałam, do alkoholu mnie nie ciągnie na szczęście, ale słodkie było, a co..

dziś waga prawie bez zmian, ale pewnie sie jeszcze do góry odbije, też kombinuję, żeby święta z warzywami były i zrobię sobie teraz do wtorku warzywa potem 3 dni czyste proteiny i od Wielkiej Soboty znów warzywa normalnie 5/5.

zamówiłam stepper, zacznę ćwiczyć jak przyjdzie

pozdrawiam

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tą wódkę zapomniałam napisać że u mnie w święta też wypadają dni samych białek,ale ja poprostu zrywam dni białkowe i przez te dwa dni swiąt zrobię sobie dni P+W,a potem polecę od nowa czyste białka,bo i tak pewnie nagrzeszę... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a co mam zrobić jeśli właśnie widzę że zaczynam chorować i przydałoby się coś przeciw bólowi gardła a większość środków ma w składzie cukier? Co w ogóle z lekami?

A mój mąż jak na złość robi dziś na obiad ChilliConCarne... :-)

Sofio,jeśli musisz brać leki to bierz i się nie zastanawiaj,zdrowie najważniejsze!!!

Na ból gardła są tabletki do ssania bez cukru np.cholinex,ale są też inne,poprostu w aptece musisz powiedzieć że chcesz coś do ssania,ale bez cukru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a co mam zrobić jeśli właśnie widzę że zaczynam chorować i przydałoby się coś przeciw bólowi gardła a większość środków ma w składzie cukier? Co w ogóle z lekami?

A mój mąż jak na złość robi dziś na obiad ChilliConCarne... :-)

Sofia, większośc leków z cukrem ma bezcukrowe odpowiedniki dla osób chorujących na cukrzycę, więc bez cukru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,kurs dzisiaj skończył się po 13 i jeszcze po obiedzie byłam na niedzielnym spacerku.Na święta mam sporo gości i nie da się trochę nie zgrzeszyć,ale na szczęście przypadają mi dni z warzywkami :-) .Po świętach znowu bierzemy się wszystkie za siebie :?: .71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jak długo mogę być na samych proteinach?

Wczoraj minął 5 dzień I fazy i dziś zjadłam buraki - były najlepsze jakie kiedykolwiek jadłam :-)

Zastanawiam się czy jutro mogę na proteiny same znów przejść ?

Jak najlepiej prowadzić II fazę aby jak najwięcej zrzucić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jak długo mogę być na samych proteinach?

Wczoraj minął 5 dzień I fazy i dziś zjadłam buraki - były najlepsze jakie kiedykolwiek jadłam :-)

Zastanawiam się czy jutro mogę na proteiny same znów przejść ?

Jak najlepiej prowadzić II fazę aby jak najwięcej zrzucić??

Na samych proteinach można być od 1 do 10 dni,z tym że cykl od 7 do 10 dni trzeba być pod kontrolą lekarza (tak pisze Dukan) Ja byłam 10 dni w 1 fazie,ale moja waga była duża.Wszystko zależy ile kilosków masz do zgubienia.Najlepszym cyklem II fazy w/g Dukana jest 5/5 i ten cykl ja właśnie stosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki!!!

Mam takie pytanko czy można pić kawę INKĘ??? Bardzo lubię i przez to pytam :-)

Stanko,o ile pamiętam to na wcześniejszych stronach,dużo wcześniejszych  :?: któraś z dziewczyn pisała że nie można pić inki,ale dlaczego,tego już nie pamiętam.Patrzyłam na skład tej kawy i ma więcej białka niż węgli więc nie wiem dlaczego,więc Ci nie doradzę w sprawie inki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.