Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Malo sie nie poplakalam ze smiechu z tych klapcikow i zwijania w ruloniki :-)

Niestety te czesci ciala zawsze chudna w pierwszej kolejnosci i tyja w ostatniej :/

A tak wogole to weszlam by cos zapytac i przez te klapciki zapomnialam o co ...

Ale sobie dzis poszalalam z zarelkiem...az sie boje rano na wage spojzec :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki :-)

chwile mnie nie ma, a tu tyle nowych postów. U mnie co dziwne dalej przed okresem, ale waga ruszyła :?:)) mam w tej chwili proteinki z warzywami, ale skrócę je na 4 dni i następnie 6 dni samych protein (miało być 5/5). Piękna pogoda za oknem więc trzeba szybciej się w letnie ciuszki wbić. Dwa dni chodziłam po sklepach i ze względu na nadzieję straty wagi kupiłam trzy pary butów- bo one mi później z tyłka nie spadną hihi

Śliweczka czy można cały czas robić fazę 2 4/6 czy nie?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie klapciakow :?: tu u mnie z grapefruitow zrobily sie jabluszka ale nie narzekam(co innego moj facet :?:) hehe

Pamietacie jak Dukan pisal w ksiazce ze po jakims czasie bycia na diecie uczucie glodu znika? u mnie wcale nie zniklo wrecz przeciwnie ma sie calkiem dobrze. :-)

a jak z tym u Was?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagi ja dzis przezywalam caly dzien jakis horror glodowy.Nie wiem czy dla tego ze to 1 dzien warzyw i te warzywa mi tak wplynely.Ale nie moglam przez caly dzien sie najesc.

Wtrynilam taka ilosc jedzenia ile normalnie(bez diety) starczylo by mi na 4 dni.

Nie bylo co prawda w tym nic a nic zakazanego w 80 % produkty z 1 fazy ,reszta warzywa.

Jesli jutro sie nie pokaze znaczy ze popadlam w depresje z powodu wagi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak Dukan pisal w ksiazce ze po jakims czasie bycia na diecie uczucie glodu znika? u mnie wcale nie zniklo wrecz przeciwnie ma sie calkiem dobrze. :?:

a jak z tym u Was?

Pozdro!

u mnie już dziś (3 dzień I fazy) uczucie głodu jakby w ogóle zniknęło. z łakomstwa zjadłam wędzoną makrelę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko

Chyba coś w tym jest (ważenie o poranku) - bo wczoraj ważyłam

się wieczorem i rano - i raczej ta poranna waga jest bardziej motywująca

do dalszej pracy. Więc chyba jednak przejdę na tryb poranny!!!

Jeśli mówisz też, że to ta waga jest naszą PRAWDZIWĄ - to ja strasznie

się cieszę!!! HURA :?:

bagi

Ja w sumie tylko wieczorami przed pójściem spać czuję trochę głód

i czasami zaraz po przebudzeniu. Ale nie jakiś straszliwy.. Da się wytrzymać.

A na diecie jestem 26 dni.

zdzislawa1234

Też postanowiłam przejść na tryb 6/4 - mam nadzieje, że dzięki

temu trochę szybciej zacznę tracić na wadze...

Tak cieplutko się na dworze robi, a figurka jeszcze nie taka jak

być powinna...

I wiecie co - nawet już powoli przyzwyczajam się do tego dietetycznego

trybu życia. I choć bywają trudne chwilę - to z każdym dniej jakoś lepiej

daję sobie z nimi radę niż na samym początku. :-)

P O Z D R O W I O N KA I MIŁEGO DNIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane proteinki!

Co do trybu 6/4 to niebardzo chyba można w ten sposób się odchudzać.Dukan napisał że ilość dni czystych protein i dni proteiny -warzywa powinna być taka sama.Można zrobić wyjątek jeśli waga stoi i nie chce drgnąć ,ale cały czas...???

Marudo,ja już zapomniałam jak smakuje chleb,bułeczki albo ziemniaki i powiem szczerze wcale mnie do nich nie ciągnie.Przyzwyczaiłam się do tego jedzenia .Na początku zapominałam się czasami,a teraz już nie mam z tym problemu.

Ja też mam ochotę na lody  :-) W przepisach zaraz wstawię przepis na protolody.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane proteinki!

Co do trybu 6/4 to niebardzo chyba można w ten sposób się odchudzać.Dukan napisał że ilość dni czystych protein i dni proteiny -warzywa powinna być taka sama.Można zrobić wyjątek jeśli waga stoi i nie chce drgnąć ,ale cały czas...???

Marudo,ja już zapomniałam jak smakuje chleb,bułeczki albo ziemniaki i powiem szczerze wcale mnie do nich nie ciągnie.Przyzwyczaiłam się do tego jedzenia .Na początku zapominałam się czasami,a teraz już nie mam z tym problemu.

Ja też mam ochotę na lody :?: W przepisach zaraz wstawię przepis na protolody.

Pozdrawiam .

Witam wszystkie Proteinki :-) .

Czy mogę się przyłączyć? Na protalu jestem od 16 marca i schudłam 5 kg. Do zgubienia mam drugie tyle. Miłego dnia wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki :-) .

Czy mogę się przyłączyć? Na protalu jestem od 16 marca i schudłam 5 kg. Do zgubienia mam drugie tyle. Miłego dnia wszystkim życzę

Witaj Petra ! Pewnie że możesz się do nas przyłączyć.Jak to już pisałam-razem raźniej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.