Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich z rana :D moja wage chyba wyrzuce przez okno :D mieszkam na parterze :D . nic nie rusza juz pare dni, a dzisiaj zaczynam warzywa to pewnie tez nie ruszy. mam nadzieje ze to nie przez jedna frytke ktora przed wczoraj zjadlam a raczej skosztowalam. zrobilam sobie ptasie mleczko ale nie wyszlo mi slodkie, musze to opanowac. milej niedzieli

Witaj Bogi,Polu,Ostatnia Szanso-ranne ptaszki i witajcie wszystkie koleżanki protalanki!!!

Nie wyrzucaj wagi,po co,mieszkasz na parterze to i tak wadze nic się nie stanie...żeby choć na piątym... :D Jedna frytka szkód większych nie narobi,ja zjadłam kiedyś kilka czipsów i waga nawet tego nie zauważyła :D  Ja jak robię ptasie mleczko  to dodaję słodzik i smakuję czy jest dosyć słodkie,zawsze daję inną ilość słodzika niż w przepisach,bo każdy słodzik jest inny.Słonecznego i radosnego końca weekendu życzę wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bogi,Polu,Ostatnia Szanso-ranne ptaszki i witajcie wszystkie koleżanki protalanki!!!

Nie wyrzucaj wagi,po co,mieszkasz na parterze to i tak wadze nic się nie stanie...żeby choć na piątym... :D Jedna frytka szkód większych nie narobi,ja zjadłam kiedyś kilka czipsów i waga nawet tego nie zauważyła :D Ja jak robię ptasie mleczko to dodaję słodzik i smakuję czy jest dosyć słodkie,zawsze daję inną ilość słodzika niż w przepisach,bo każdy słodzik jest inny.Słonecznego i radosnego końca weekendu życzę wszystkim!!!

Śliweczko jak robisz to pasie mleczko to gotujesz mleko z ubitymi białkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Maragrete -dzięki za mile życzenia komunijne- az mi sie jakoś cieplo zrobiło. Mam nadzieję, że tak jak u Ciebie tak i u mnie milo przebiegnie ta uroczystość. Pzdrowionka

Ja też ci zycze spokojnej i bez stresow Komunijnej niedzieli , abys " dała rade" i aby ten dzień był dla dziecka szczególny,podniosły oraz pełen wrazen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko jak robisz to pasie mleczko to gotujesz mleko z ubitymi białkami??

Zagotowuję mleko i  wlewam ubite jaja czy jak kto woli białka i zagotowuję ponownie.

Dam radę,już zaczynam się stresować tą komunią,jutro pierwsze próby w kościele,córcia będzie czytać drugie czytanie...oj  :D A przyjęcie komunijne robię w domu,dla najbliższych...30 osób  :D ,a Ty?W domku czy w jakiejś restauracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A przyjęcie komunijne robię w domu,dla najbliższych...30 osób  :D "

Wow, no to skromnie :D. Nawet z dalszą rodziną nie mam tylu. No to będziesz miała co robić, Śliweczko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagotowuję mleko i wlewam ubite jaja czy jak kto woli białka i zagotowuję ponownie.

Dam radę,już zaczynam się stresować tą komunią,jutro pierwsze próby w kościele,córcia będzie czytać drugie czytanie...oj :D A przyjęcie komunijne robię w domu,dla najbliższych...30 osób :D ,a Ty?W domku czy w jakiejś restauracji?

hej, śliweczko :D

skoro całą sobotę jeździła na szmacie to pewnie w domu :D:D

dam radę, nie stresuj się. to najważniejszy dzien Twojego dziecka i Twój!! resztę olej. choć jestem pewna, że zrobisz jak najlepiej

bogi! ruszy! przynajmniej taka mam nadzieję...:D mnie po paru dniach ubył kg i teraz znów stoi. ale zaczęłam warzywa i znów po kilka deko rusza w doł. jakiś odmieniec jestem...chudnę na warzywach....

ale faktycznie zauważyłam wzrost energii no i najważniejsze- żylaki!!! trochę przestały boleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyjęcie komunijne robię w domu,dla najbliższych...30 osób  :D

Wow, no to skromnie :D . Nawet z dalszą rodziną nie mam tylu. No to będziesz miała co robić!!

Polu,to tylko najbliższa rodzina...mąż ma 4 rodzeństwa  :D Babcie,dziadkowie i się nazbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk  :D

Raz koło chatki przechodził wędrowiec

i mimowoli usłyszał głosy,

jak baba chłopu żywo prawiła

aż mu na głowie stanęły włosy.

"Nie pchaj tak mocno", mówiła baba

"nikt w taki sposób nie dłubie,

dobrze przypasuj to samo wejdzie,

pchaj pomaleńku ty stary czubie".

"O, widzisz już ci znowu wylazło,

ciągle się ślizga i nie pasuje,

postaw że prosto i pchaj od razu,

niezdarstwo twoje mnie irytuje.

Myślisz, że koniec trochę za wielki?

głupstwo, i dziura przecież nie mała,

czemu tak kręcisz?, dajże już spokój

bo ja ze złości drżę prawie cała.

"Albo zaczekaj, ja trochę ścisnę,

ty zaraz pakuj gdy powiem mam

popchnij uważnie, lekko, powoli,

bo znów wylezie i będzie kram".

Nie może słuchać wędrowiec dłużej,

ciekawość wzięła nad nim górę,

patrzy przez okno, - a tu chłop z babą

dopasowują do pieca rurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki + Lenox(coś się ostatnio nie odzywa),muszę Wam powiedzieć,ze jestem bardzo radosna,dawno się nie ważyłam,bo jeszcze mam@,ale w 3 fazie schudłam kilogram :D ,a bałam się,ze przytyję,bo jem dużo nowych rzeczy i dokazuję częściej :grin: ,ale radość w niedzielny poranek :grin: Buziaczki [LINK NIEAKTUALNY]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, śliweczko :D

skoro całą sobotę jeździła na szmacie to pewnie w domu :grin: :grin:

dam radę, nie stresuj się. to najważniejszy dzien Twojego dziecka i Twój!! resztę olej. choć jestem pewna, że zrobisz jak najlepiej

Wiem, że tak jestes ale jakaś przewrażliwiona jestem az sama sie sobie dziwie , że tak wydziwiam. Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.