Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marudko maizene kupisz tez na hali na stoisku niemieckim :-D a w sklepie ze zdrowa zywonscia tez zamawialam i sa tam tez dobre platki z oterbow przennych.... pozdrawiam

:-D Dziękuję za informacje.. To przez to, że na halę rzadko zaglądam

to nic wiem.. Będę musiała tam wstąpić DZIĘKUJĘ post-13995-1250507682_thumb.gif

No i nie zazdroszczę Ci remontów drogi w miejscu zamieszkania.. Raz jechałam

temtędy do koleżanki na urodziny.. oczywiście spóźniłam się jak nic..

Miejmy tylko nadzieje, że porządnie wszystko zrobią i już :-D

BUŹKA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D Dziękuję za informacje.. To przez to, że na halę rzadko zaglądam

to nic wiem.. Będę musiała tam wstąpić DZIĘKUJĘ post-13995-1250507682_thumb.gif

No i nie zazdroszczę Ci remontów drogi w miejscu zamieszkania.. Raz jechałam

temtędy do koleżanki na urodziny.. oczywiście spóźniłam się jak nic..

Miejmy tylko nadzieje, że porządnie wszystko zrobią i już :-D

BUŹKA!!!

no ja tez na hale rzadko zagladam, ale bylam sprawdzic no i byla maizena, a co do drog to jasny szlag mnie trafia wrrr..... dlatego jezdze do tg tylko jak musze i to jeszcze drogami polnymi, bo krucho u mnie z cierpliwoscia.......

pozdrawiam serdecznie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Podziwiam wszystkie Was babeczki bo zrobiłyście naprawdę wielką pracę- a moja waga jak stała tak stoi. 5 kg mniej i ani grama mniej. Ze skruchą przyznaję, że nie czytałam książki. W związku z tym mama prośbę czy mogłaby któraś z Was przesłać na maila; mokkae@o2.pl ?????? Może tu znajdę odpowiedż. Jestem już w drugiej fazie ale zastanawiam się czy można ogóreczki kiszone. Przypuszczam, że nie bo mają pewnie dużo soli. No cóż.

Gorąco pozdrawiam. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Podziwiam wszystkie Was babeczki bo zrobiłyście naprawdę wielką pracę- a moja waga jak stała tak stoi. 5 kg mniej i ani grama mniej. Ze skruchą przyznaję, że nie czytałam książki. W związku z tym mama prośbę czy mogłaby któraś z Was przesłać na maila; mokkae@o2.pl ?????? Może tu znajdę odpowiedż. Jestem już w drugiej fazie ale zastanawiam się czy można ogóreczki kiszone. Przypuszczam, że nie bo mają pewnie dużo soli. No cóż.

Gorąco pozdrawiam. :-D

Witaj Mokkae i nie przejmuj się stojącą wagą. Każda z nas musi przez to przejść :-D

Ogórków kiszonych nie można. W czasie fazy proteinowej można ogórki konserowe ako mały dodatek, a w fazie z warzywami można również surowe. Powodzenia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mokkae i nie przejmuj się stojącą wagą. Każda z nas musi przez to przejść :-D

Ogórków kiszonych nie można. W czasie fazy proteinowej można ogórki konserowe ako mały dodatek, a w fazie z warzywami można również surowe. Powodzenia :-D

Łoooo Matko!!!! a ja cały czas jem kiszone ogórki, moze to powód mojego zastoju???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo Matko!!!! a ja cały czas jem kiszone ogórki, moze to powód mojego zastoju???

Dukan jako Francuz chyba nie zna ogórków kiszonych wiec nie moze ich zalecac. Poza tym tak jk wspomniała Mokkae ogórki kiszone są za słone. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki bądzcie grzeczne i wierne doktorowi Dukanowi bo to się opłaca. Nie wiem jak Wy ale ja mam straszne wyrzuty sumienia jak zjem coś nie zgodnie z dietą! Czy Wy tez tak macie? Boje się że juz mam cos z głową. Przecież od małego grzeszku się nie umiera ,a ja mam takie wyrzuty sumienia że od razu wydaje mi się że odzyskałam stracone kilogramy. Czy ze mną się coś dzieje? Od dziś jestem na białkach i jest mi z tym dobrze! Piszcie dziewczynki.

Jusia widzę,że Ty podobnie jak ja mieszkasz na podkarpaciu, to prawie sasiadki jestesmy:)

Pozdrawiam, i życze sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukan jako francuz chyba nie zna ogórków kiszonych wiec nie moze ich zalecac. Poza tym tak jk wspomniała Mokkae ogórki kiszone są za słone. :-D

Dziekuje Bozenko, juz rzucam kiszone i bede jadła tylko konserwowe. Ja na logike to brałam, w kiszonych jest sól, owszem, ale w korniszonych cukier. I to własnie spowodowało,że wybrałam kiszone. Lepsza sól niż cukier.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mokkae i nie przejmuj się stojącą wagą. Każda z nas musi przez to przejść :-D

Ogórków kiszonych nie można. W czasie fazy proteinowej można ogórki konserowe ako mały dodatek, a w fazie z warzywami można również surowe. Powodzenia :-D

Przesłałam Ci skany ksiązki, miłej lektury:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Podziwiam wszystkie Was babeczki bo zrobiłyście naprawdę wielką pracę- a moja waga jak stała tak stoi. 5 kg mniej i ani grama mniej. Ze skruchą przyznaję, że nie czytałam książki. W związku z tym mama prośbę czy mogłaby któraś z Was przesłać na maila; mokkae@o2.pl ?????? Może tu znajdę odpowiedż. Jestem już w drugiej fazie ale zastanawiam się czy można ogóreczki kiszone. Przypuszczam, że nie bo mają pewnie dużo soli. No cóż.

Gorąco pozdrawiam. :-D

Przepraszam Bozenko i Mokkae, załaczyłam tresc postu Bozeny, zamiast Mokkae...a to Jej wysłałam skany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Saga! Ja robie zawsze jogurt z musztardą i dodaje troszke soli i cebulki. Oczywiście nie za duzo tego bo zamdli! Ale od biedy będzie. Mnie by parafina nie przeszła przez usta. Niestety wiec trzeba coś wymyślać! Pozdrawiam Wszystkie protalki.

dzięki wypróbuję, ta parafina też mnie jakoś odpycha :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałam książkę do fazy III bo to i tak dla mnie czas odległy. Napiszcie jaką zasadę miałyście w Fazie II ja sobie wymyśliłam 7/7 ale może są lepsze zestawy bardziej efektywne bo od środy jem białka + warzywa i spadło mi tylko 0,5 kg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.