Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Saga, z moim lubym wykombinowaliśmy 3/3 bo 1/1 było dla nas za łatwe a 5/5 za trudne :-D

na poważnie to wszystko zależny od twojej determinacji, ja na przykład nie dałabym rady z 5 dniami protein a z kolei jeden to mi się wydaje za mało w kontekście diety. Jeśli chodzi o PW to spadek wagi nie jest tak spektakularny jak w fazie protein wiec tez skróciliśmy ten okres do 3 dni; ale tu powinny doradzic Ci (nam w zasadzie :-D ) bardziej doswiadczone proteinki :-D

Nie mogę podać rezultatów bo dopiero 3 dzień jestem na II fazie ale w przyszłym tygodniu już powinnam mieć jakiś ogląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałam książkę do fazy III bo to i tak dla mnie czas odległy. Napiszcie jaką zasadę miałyście w Fazie II ja sobie wymyśliłam 7/7 ale może są lepsze zestawy bardziej efektywne bo od środy jem białka + warzywa i spadło mi tylko 0,5 kg

Pozdrawiam

Saga, to jest normalne, że mało chudniessz w trakcie fazzy B+W, bo warzywa zatrzymują wodę. Dukan proponuje fazy naprzemienne do 5/5 i twierdzi, ze ta ostatnia jest naefektywniejsza. Mam nadzieje, że przynajmniej równie efektywna jest 7/7, bo ja ją również stosuję. :-D Prawdę mówiąc dlatego tak, bo jest mi łatwiej zapamiętać kiedy warzywa, a kiedy białka i nic mi się nie myli

Dziwczyny, wstawiłam przepis na lody, które jakiś czas temu zamieściła Samanta na forum. Fajnie wyglądają, więc nie chciałam, żeby nam umknęły. Mam nadzieje, ze Samanta sie nie pogniewa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusia widzę,że Ty podobnie jak ja mieszkasz na podkarpaciu, to prawie sasiadki jestesmy:)

Pozdrawiam, i życze sukcesów

Witam Cię Ofelio!!! Dzięki za życzenia, z pewnością tobie tez się przydadzą! Tak mieszkam na podkarpaciu,a tak wogóle to dziękuje za podpowiedz z tym słodzikiem. Akurat wybierałam się w weekend do Auchan. No i dzieki tobie sobie kupiłam słodzik w proszku. Jeszcze raz dzięki!!! Żadko jeżdze do Rzeszowa bo niestety mam 1,5 godz drogi. Ale czasami lubie tak pojechać połazić po sklepach :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-D

melduję, że dołączam do Was :-D mam 23 lata, 172 cm wzrostu i 83 kg żywej wagi i 19 do stracenia. w sumie forum zaczęłam przeglądać ponad miesiąc temu, ale utknęłam na sześćdziesiątej którejś stronie i nawet nie staram się już tego wszystkiego przeczytać, bo ilość postów w wakacje rośnie chyba w tempie co najmniej geometrycznym :-D

dziś za mną pierwszy dzień i mam nadzieję, że jakoś przeżyję i resztę ;P będzie ciężko, bo bardzo mięsożerna nie jestem, nie mówiąc już o moich przewspaniałych możliwościach kulinarnych :grin: dziś zjadłam na śniadanie 'jajecznicę', choć bardziej można to chyba nazwać jajecznymi wiórami :D potem usiłowałam stworzyć coś z przepisów Ducana (m.in.tuńczyk, otręby, jajka, serek) i wyszło coś czego widok skutecznie mi odebrał apetyt :D no ale nie można się poddawać po jednym dniu. poczytam jeszcze w dziale przepisów co tam dobrego tworzycie w fazie uderzeniowej.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny powiem wam jedno bycie na diecie pochlania mi wiekszosc czasu gotowanie,dorwalam dzis watrobki drobiowe i od razu upieklam pasztet wolowo-drobiowy,wczoraj ugotowala dwie rolady z kurczaka i z tego wyszla mi tez galareta,a dzis wieczorem zjadlam tatara. Jak nic przygotowalam sie na faze p. zapasy jak na wojne hehe :-D Dziewczyny ta dieta wplywa na paznocie zrobily sie bardzo twarde i chociaz ich nie oszczedzam,wogole sie nie lamia czy wy macie podobnie ? Poluniu,Juggin zazdroszcze wam tego przyzwolenia na makaron to moja ulubiona potrawka spagetti mniam :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pstro :-D

Zyczę Ci sukcesów, szybkich spadków i wytrwałości :-D

Martuska, ja tez coś kupuję i gotuję miesnego, ale można przywyknąć i potrafię już robić obiady dla Rodziny i siebie jednocześnie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za dobre rady , a Ofelii jeszcze raz bardzo dziękuję za skan. A teraz do roboty (tj do czytania) :-D Miłego wieczorku życzę wszystkim.

prosze bardzo...czytaj czytaj i stosuj wszystkie zasady :-D Powodzenia!!

Własnie wróciłam z zakupów i ...szok, w trzech sklepach nie było otrębów owsianych. Pszenne są, żytnie tez, a owsianych brak.....!! w Końcu dorwałam...hmmm, to mało powiedziane, wyszperałam! w ostatnim, czwartym ostatnie dwie paczki i zabrałam. Czyżby Dukan miał wiecej zwolenniczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pstro :-D

Zyczę Ci sukcesów, szybkich spadków i wytrwałości :-D

Martuska, ja tez coś kupuję i gotuję miesnego, ale można przywyknąć i potrafię już robić obiady dla Rodziny i siebie jednocześnie :D

Ale przyznasz ze duzo czasu spedza sie w kuchni... :-D ja mam jeszcze lepiej bo mam jednego bezdrobiowego a drugie tylko rybe by jadlo i czasem mi wychodzi pare obiadkow do zrobienia :grin: a co do robienia obiadow w paru wersjach to przywyklam gdy corcia byla mala i miala alergie musialam dwoic sie i troic,wiec zaprawe mam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-D

melduję, że dołączam do Was :-D mam 23 lata, 172 cm wzrostu i 83 kg żywej wagi i 19 do stracenia. w sumie forum zaczęłam przeglądać ponad miesiąc temu, ale utknęłam na sześćdziesiątej którejś stronie i nawet nie staram się już tego wszystkiego przeczytać, bo ilość postów w wakacje rośnie chyba w tempie co najmniej geometrycznym :-D

dziś za mną pierwszy dzień i mam nadzieję, że jakoś przeżyję i resztę ;P będzie ciężko, bo bardzo mięsożerna nie jestem, nie mówiąc już o moich przewspaniałych możliwościach kulinarnych :grin: dziś zjadłam na śniadanie 'jajecznicę', choć bardziej można to chyba nazwać jajecznymi wiórami :D potem usiłowałam stworzyć coś z przepisów Ducana (m.in.tuńczyk, otręby, jajka, serek) i wyszło coś czego widok skutecznie mi odebrał apetyt :D no ale nie można się poddawać po jednym dniu. poczytam jeszcze w dziale przepisów co tam dobrego tworzycie w fazie uderzeniowej.

pozdrawiam!

Witam Cię bardzo serdecznie. Jeżeli bardzo Ci zależy to dasz radę. W I fazie można jeść ryby - gotowane na parze są super można też smażyć na patelni teflonowej (ja podlewam wodą z kawałkiem kostki bulionowej, żeby nie przywierała). Można jeść ryby wędzone czy z puszki (ale tylko w sosie własnym). Szybki spadek wagi rekompensuje fazę 1. Do posiłku możesz dodać zioła, pieprz i troszkę ogórka konserwowego, który bardzo zmienia smak.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D Dziewczyny ta dieta wplywa na paznocie zrobily sie bardzo twarde i chociaz ich nie oszczedzam,wogole sie nie lamia czy wy macie podobnie ? Poluniu,Juggin zazdroszcze wam tego przyzwolenia na makaron to moja ulubiona potrawka spagetti mniam :-D :-D

Dokładnie to samo zauwazyłam, ale ja miałam zawsze bardzo łamliwe i rozdwajajace sie paznokcie, a teraz sa naprawde duzo twardsze. Czy to zasługa diety? trudno powiedziec, ale moze cos w tym rzeczywiscie jest. Moja skóra tez jest duzo bardziej aksamitna niz wczesniej, choc wczesniej tez nie narzekałam ...hihiihihihi

Witam wszystkie nowe PROTALKI :grin: i zycze powodzenia. Wiem, że wszystkie predzej czy poźniej uzyskamy wymarzona wagę. wiem, bo ta dieta, sposób zycia naprawde działa, sa efekty i nie chodzimy wygłodzone. Ja wczesniej zawsze przerywałam kazda diete i dzieki efektowi jo-jo miałam oststnio 91 kg. Inna sprawa, że kocham jeśc, ale znowu bez przesady, wiec az tak nie powinnam przytyc, a jednak...... a teraz jem białeczka, jem sporo, nie chodze głodna i chudne-a to wazne :D

Zmykam do lazienki i do łózeczka, jutro tzreba wstac o 6.00 a ja jestem spiochem wiec powoli na mnie pora.

Dobranoc Wszystkim i życze duuuużych spadków wagi dzisiejszej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.