Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Delfina! a jak zobaczysz zdjęcia naszych dziewczyn wyczynowców to już zostaniesz z nami do końca życia....hihihihih

Strona 608, 612, 594, 673, 676 milego oglądania

Dzięki napewno zobacze.

Właśnie zrobiłam suwak ale niewiem jeszcze jak go wrzucić ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh Beniu jak mi się marzy wstawienie kiedyś takich fotek PRZED i PO :sad:

Oh! Kamylo a jak mi się marzy, już od lutego tu jestem i co? i nic! mam 10 kilo mniej ale w centymetrach prawie nic mnie nie ubyłopost-12859-1251558086_thumb.gif ale wiem, że kiedyś przyjdzie ten dzień i wkleję zdjęcia, choćby z rentgena ale wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!! Naczytałam sie tu sporo i zastanawiam sie czy nie zaryzykowac. Powiedźcie mi ile i w jakim czasie zgubiłyście?? Stosujecie tę diete bez modyfikacji??

Pozdrawiam i życze dalszego gubienia zbędnych kilogramów

Witaj Tryolcia!!! Ja gubiłam szybko i dużo,ale moja waga była (i nadal jest) duża.Każdy organizm pozbywa się  balastu inaczej ,więc nie ma się co sugerować tym kto ile zgubił .Diety nie trzeba modyfikować,ponieważ i tak jest znośna,możesz jeść ile i kiedy chcesz i nie chodzisz głodna.Polecam  :grin: Zaryzykuj bo warto!!!

Witam wszystkich :sad:

Ja także zaczełam dietę protal. Książkę przeczytałam już jakiś czas,ale przez długi okres wachałam się, czy zacząć dietę. Dziś jest mój 4 dzień.

Cieszę się, że na trafiłam na to forum, bo jak czytam o waszych efektach, to motywuję się do dalszej walki.

Pozdrawiem

Witaj Delfina!!!Motywacja to podstawa,a na naszym forum są już szczupłe kobitki w III fazie,a nawet w IV ! Więc dieta działa ,mamy tego dowody!!!! 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh! Kamylo a jak mi się marzy, już od lutego tu jestem i co? i nic! mam 10 kilo mniej ale w centymetrach prawie nic mnie nie ubyłopost-12859-1251558086_thumb.gif ale wiem, że kiedyś przyjdzie ten dzień i wkleję zdjęcia, choćby z rentgena ale wkleję.

Ehehehe z rentgena  :sad: napewno na takim zdjęciu będziesz szczuplutka  :grin: Jakoś wierzyć mi się nie chce że zgubiłaś 10 kg, a w centymetrach nie ubyło???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh! Kamylo a jak mi się marzy, już od lutego tu jestem i co? i nic! mam 10 kilo mniej ale w centymetrach prawie nic mnie nie ubyłopost-12859-1251558086_thumb.gif ale wiem, że kiedyś przyjdzie ten dzień i wkleję zdjęcia, choćby z rentgena ale wkleję.

Beniu jak to od lutego?! W 7 miesięcy schudłaś tylko 10 kg? Przepraszam że tak pisze, tylko ale widze ze dziewczyny więcej osiągały. Ja od połowy czerwca straciłam 9,5kg. Moze jest jakaś przyczyna, wyjazdy, nie trzymanie sie diety, a moze jak mówia dziewczyny często mało wody pijesz?! 10kg dla odchudzającej to i tak sukces ale jak waga spada szybciej i nas mobilizuje jeszcze bardziej, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :sad:

Ja także zaczełam dietę protal. Książkę przeczytałam już jakiś czas,ale przez długi okres wachałam się, czy zacząć dietę. Dziś jest mój 4 dzień.

Cieszę się, że na trafiłam na to forum, bo jak czytam o waszych efektach, to motywuję się do dalszej walki.

Pozdrawiem

Witam Delfina w sród nas. Chyba żadna dziewczyna nie była nie zadowolona będąc z nami bo tu naprawde można schudnąc. Ja tez miałam obiekcje jak zaczynałam diete. ale zmobilizowały mnie wyniki dziewczyn,zdjęcia ich a także i przedewszystkim  moja koleżanka która schudła od lutego 26kg.Szok! Widocznie można! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu jak to od lutego?! W 7 miesięcy schudłaś tylko 10 kg? Przepraszam że tak pisze, tylko ale widze ze dziewczyny więcej osiągały. Ja od połowy czerwca straciłam 9,5kg. Moze jest jakaś przyczyna, wyjazdy, nie trzymanie sie diety, a moze jak mówia dziewczyny często mało wody pijesz?! 10kg dla odchudzającej to i tak sukces ale jak waga spada szybciej i nas mobilizuje jeszcze bardziej, co nie?

hehehe..tylko????....toż to 15 procent benka nam ubyło..więc duzo :grin: Kazdy chudnie inaczej, jedni na poczatku leca z wagi a inni poterzebują troszkę rozruszac metabolizm. Wazne żeby trzymac tendencje spadkowa i czuc sie pięknięjszą.

Benek dla mnie na zdjeciu z avatarka wygladasz juz supcio :-) Rasowa babeczka. :D

Jusiu masz duzo szczescia , ze chudniesz tak szybko :-D . Ja jednak wolałabym wolniej, bo widze efekty w postaci zaniku miesnia cyckowego :) Pozostały mi tylko woreczki na piasek i jestem pewna, ze to wina ekspresowego spadku :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe z rentgena :sad: napewno na takim zdjęciu będziesz szczuplutka :grin: Jakoś wierzyć mi się nie chce że zgubiłaś 10 kg, a w centymetrach nie ubyło???

Śliweczko! 5 kilo jeden cycek 5 kilo drugi cycek i....10 kilo spadło hihihih.

żartuję oczywiście, ale naprawdę, nikt nie widzi różnicy. Co prawda wchodzę w spodnie które były mi za wąskie, ale nadal wyglądam puszyście. Ja osobiście zauważyłam że: palce mam chudsze; z ud zeszło też, ale niezbyt dużo, bo w dalszym ciągu ocierają się o siebie; łydki zeszczuplały mi najbardziej i ramiona; na brzuchu nie widzę różnicy ale skoro zapięłam się w spodniach to znaczy ze coś zeszło. Spadlo mi najwięcej w miejscach które na codzień są zakryte, to pewnie dlatego nic nie widać. Żałuję tylko że nie zapisałam sobie swoich wymiarów na początku diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.