Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki pytacie się o wagę? Ja mam elektroniczną taką dokładną, ale czy jest warta duzych pieniędzy to ja nie wiem. Jesli macie w domu wagę z tych starszych to nie kupujcie, bo nie ma sensu.Chyba ze chcecie widzieć jak wasza waga pokazuje np 300g mniej. Ale na zajutrz pokaże Wam 500g więcej i będziecie wściekłe! Ja tak miałam, aż się oswoiłam z tym że waga wariuje i róznie pokazuje. A żeby tego było mało to już 2 baterie bede zakładać, bo się zużyła,he he......

A czy nie zauważyłyście że nie ma juz długo w śród nas Kamyli ???!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w upalny dzień!

Marudko, Polu, Juggin- choć macie obawy co do III fazy i rożne z ta faza "problemiki" to i tak wam jej zazdroszczę.....

Ale to jest taka zazdrość mobilizująca mnie do wysiłków.... :-) :D

Życzę wszystkim miłego (upalnego!) dnia i cudownego początku wekendu ! Lećcie z waga w dól z prędkościa światła...........! :grin:

Oj Maragrete i Ty dotrzesz do III fazy. Byle nie tak tragicznie jak ja.. :sad:

I dopiero jak osiągniesz wymarzoną wagę. Bo ja to ratować musiałam to

co mi już spadło.. bo miałam dosyć zastoju wagowego. Choć po kilku

przemyśleniach chyba wiem co robiłam źle.. Wstyd się przyznać.. ale ostatnie

dni normalnej II fazy - trzymałam się samych białek.. ale chyba jednak ta

warzywna przerwa jest konieczna dla odpowiedniego rezultatu diety..

Ale ja tak chciałam JUŻ! Nawet zmniejszyłam moje chęci na ilość utraconych

kilogramów i zrobiłam tak, że brakowało tylko 2 (a nie 7kg do końca jak miałam

w pierwszym założeniu). Ciągle mam nadzieje, że stracę chodziaż te dwa.

Ale już nie wrócę do normalnej fazy II - za dużo nerwów mnie kosztuje stojąca

waga!!! A tak psychicznie czuję się lepiej jak waga stoi mi gdy ma stać, niż jakby

stała - mając spadać. Dzięki temu każdy gram mniej będzie miłym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Dopiero włączyłam kompa...mam tyle roboty...na chwileczkę wpadłam zobaczyć co u Was słychać.

 I mimo tego, że wczoraj zjadłam trochę fast fooda

- ALE TUŃCZYKOWEGO - to poleciałam na łeb na szyję o 1,4 kg H U R A!!!

Gratuluję Marudko spadku wagi!!!!

Witam protalinki,najpierw dlugo czytalam zaleglości.Melduję,że egzamin wczorajszy zdany :sad:

Mallinko Tobie gratuluję zdanego egzaminu.

Na Podlasiu upał...rozpuszczam się... :grin: Do tego cały czas nad garami...uffff

MALWI-sto lat życzę w dniu Twoich urodzin!!!!   post-7037-1251456661_thumb.gif  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalinki,najpierw dlugo czytalam zaleglości.Melduję,że egzamin wczorajszy zdany :D Poświętowałam i dzień białkowy mam dzisiaj,ale bylo sympatycznie,tylko strasznie gorąco.Waga stoi ,ważne ,że nie rośnie.Miłego dnia,lecę na spacer z pieskiem.

Mallinko, serdecznie Ci gratuluję i życzę dalszych sukcesów w pracy :-D

witam wszystkie panie w ostatni wakacyjny piątek, uf mój urlop też sie konczy, w poniedziałek wracam do pracy :sad: , ale trudno, może nie bede tak ciagle myslala co by tu zjeśc :grin: . wczoraj zrobiłam faszerowana cukinie , ale tylko samymi"wnętrzościami", pomidorem i cebulka, wyszły super, nawet mój synus zajadał się :-) . Po długim oczekiwaiu moja waga ruszyła, oczywiście w dól, mam o 1 kg mniej :) , bardzo sie ciesze, i życze wszystkim sadku wagi. A wczoraj wieczorkiem mialam 75. pozdrawiam słonecznie

Bogi gratuluję tgo utraconego kilograma, cieszę, ze już weszłaś w nasz kochany protalowy rytm i chudniesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko widze ze chydniemy w raz tak samo! Dzieli nas tylko jeden kg ale obie mamy juz 9,5kg za sobą. Cudownie!!!!! A czy ujawniłaś sie juz na Naszej Klasie bo chciałabym rzucić okiem na jak wygladasz. 

U mnie tak gorąco ze na pole się nie chce wychodzić! Masakra!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko widze ze chydniemy w raz tak samo! Dzieli nas tylko jeden kg ale obie mamy juz 9,5kg za sobą. Cudownie!!!!! A czy ujawniłaś sie juz na Naszej Klasie bo chciałabym rzucić okiem na jak wygladasz.

U mnie tak gorąco ze na pole się nie chce wychodzić! Masakra!!!!

Tak,Jusiu ja też zauważyłam, że i wagę początkową miałysmy podobną, tylko ja potrzebowałam wiecej czasu przez te moje wyjazdy, ale dzięki temu teraz idziemy łeb w łeb. Dodałam zdjęcie na NK, ale nie wiem czy coś na nim zobaczysz, bo jest bardzo małe. Pozdrawiam :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutkie ja się z wami już pożegnam bo uciekam do domciu.....a w domciu jak to w domciu...zawsze jest robota. Jak będę miała chwilkę i wolnego kompa to zajrzę w weekend a jeśli nie to do poniedziałku. Życzę Wam, aby każda w poniedziałek zameldowała jaki ma SPADEK kilosków - a nie wzrost. Życzę tego Wam i sobie.

UDANEGO WEEKENDU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Proteinki żegnam Was do poniedziałku :sad: Zaraz po pracy zasuwam po nowy odkurzacz, bo juz jest w Szczecinie do odbioru. Wieczorem przeprowadze probę, czy aby "nie jest mdły" :grin: Życzę Wam szalonego oststniego weekendu wakacji i ogromnych radosci w poniedziałkowy poranek po wejściu na wagę :-) I żadnych grzeszków, bo Juggin na Was patrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz przeczytalam dzisiejsze posty i moge sie teraz ze wszystkimi przewitac,wiec witam i gratuluje spadkow wagowych.U mnie pogoda piekna ,tez goraco.

-Mallinko gratuluje egzaminu,tak sie zastanawialam jaki egzamin zdawalas i czekalam z gratulacjami aby sie nie pomylic, ale juz wyjasnilas.

-u mnie po dniu bialkowym waga mniejsza 62,2kg super wiec utrwalanie dziala,moge to z cala odpowiedzialnoscia stwierdzic.

-Anitko45 ponoc ten slodzik z Lidla taki bialy z czerwonymi napisami jest dobry i do pieczenia i do stosowania na zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

wczoraj próbowałam kupić słodzik no i były różniste w płynie w proszku i w tabletk i nie wiem jaki kupic.

To zależy do czego potrzebujesz.

Zasadniczo te w proszku lub w płynie sa do wysokich temperatur pieczenia i gotowania. Te w tabletkach do kawy, herbaty itp. a wiec do niższych temperatur. Ja stosuje ten w proszku do deserów i wypieków, kawy i herbaty nie słodzę od lat wiec tabletek nie używam prawie w ogóle, chyba ze w pracy do jogurtu lub serka z cynamonem jako słodkiej przekąski. Chociaż Juggin czy Bożenka stosują jeden słodzik do wszystkiego. Ja czytałam gdzieś że te zwykłe tabletki aspartamu gorzknieją i sa niezdrowe w wysokich temp. dlatego kupiłam oba rodzaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALWI @)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

«,•´`•.(*•.¸(`•.

¸ ¸.•´)¸.•*).•´`•,»

«*•.¸¸.*Happy Birthday!*.¸¸.•*»

«,•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸)`•.¸).•´`•,»

@)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

♫ Happy Birthday to you...

♪♫

♫ ♫ Happy Birthday to

you...♫ ♪ ♪

♫ ♫ Happy Birthday

♫ Happy Birthday tooo yooouuu ♫

…………… ( …… ( ……( …… (

…………… () --- () --- () --- ()

…………… || -— || — || — ||

………… .{*~*~*~*~*~*~*}

………@@@@@@@@@@@@@

…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }

… . @@@@@@@@@@@@@@@

… .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*}

…{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* }

…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }

…@@@@@@@@@@@@@@@@@

……………… … )---------(

………… ____ ,-----------, ___

…… … /____________________________\

*"˜˜"*°•._˜"*°••°*"˜_.•*"˜˜"*°•. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,

dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień.

http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE...feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.