Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy do czego potrzebujesz.

Zasadniczo te w proszku lub w płynie sa do wysokich temperatur pieczenia i gotowania. Te w tabletkach do kawy, herbaty itp. a wiec do niższych temperatur. Ja stosuje ten w proszku do deserów i wypieków, kawy i herbaty nie słodzę od lat wiec tabletek nie używam prawie w ogóle, chyba ze w pracy do jogurtu lub serka z cynamonem jako słodkiej przekąski. Chociaż Juggin czy Bożenka stosują jeden słodzik do wszystkiego. Ja czytałam gdzieś że te zwykłe tabletki aspartamu gorzknieją i sa niezdrowe w wysokich temp. dlatego kupiłam oba rodzaje.

Tak Maragrete, ja używam jednego słodziku do wszytkiego, bo też napojów od lat nie słodzę i używam głównie do wypieków. Trzeba tylko pamiętać, zeby nie było w nim fructozy, bo jest zabroniona w naszej diecie i ja tez wystrzegam się słodzików na bazie aspartamu, ale Dukan właśnie takie polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie pada a już nie było czym oddychać.Kupiłam słodzik w tabletkach sweet time

i będę robić sobie coś na słodko.Może serniczek?

Lecę do biedronki po coca cole light bo mi się skończyła

narazie pozdrówka :sad:

Hejka. Anitko ja piję też cole z biedronki tylko że zero, nie lepsza? Ma mniej calori i nie ma cukru. Polecam. Chociaż lepiej się zapytaś Śliweczki.

:grin: Śliweczko co Ty na to która jest lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Anitko ja piję też cole z biedronki tylko że zero, nie lepsza? Ma mniej calori i nie ma cukru. Polecam. Chociaż lepiej się zapytaś Śliweczki.

:grin: Śliweczko co Ty na to która jest lepsza?

Witam dziewczeta ja tez musze przyznac,ze pilam cole ale diet teraz przeszlam na cole zero

i jest super chodz wczesniej nie pilam prawie wcale teraz podczas diety

czegos mi brak wiec lubie sobie lyknac cole.... :sad: ale o ile pamietam lepsza dla nas jest cola zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Protalki :*

Na wstępie chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia Jubilatkom: Śliweczce i Malwi :grin:

U mnie waga zaczela skakac. Malo tego, mam problem z @ - miałam mieć około 10 a tu ani widu ani slychu... Robilam tescik ale wyszedl negatywny wiec chyba trzeba bedzie sie kiedys wybrac do wracza... Poza tym ciągle wdrażam sie do pracy - zaczynam już 1 września. Poza tym stresuję się jak mój pierworodny sobie poradzi w przedszkolu :sad: 

A jutro - TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI KOCHANE !!! mam wesele w rodzinie i mam nadzieje ze zbyt mocno nie nagrzesze  :D  

Miłego, pogodnego weekendu zycze i tradycyjnie laskawej wagi po weekendzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - a co myslicie o glukozie do słodzenia?? widziałam dziś w sklepie glukoze Delecty, ale nic na niej nie piszą - co to jak to i poco :sad:

Glukoza to cukier prosty, izomer fruktozy. Występuje w owocach, a najwięcej jej jest w winogronach.Uzywana jest w medycynie i przemyśle spożywczym. Glukozą słodziłam swoim małym dzieciom napoje.

Jak z tego wynika jest na pewno zakazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glukoza to cukier prosty, izomer fruktozy. Występuje w owocach, a najwięcej jej jest w winogronach.Uzywana jest w medycynie i przemyśle spożywczym. Glukozą słodziłam swoim małym dzieciom napoje.

Jak z tego wynika jest na pewno zakazana.

Dziękuję - wszystko jasne :/ :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuku!

Witajcie kobietki. O rany, ale mam zaleglosci w czytaniu, nie wiem kiedy nadrobie. Widze, ze nasze grono sie powieksza i to jest bardzo dobrze.

Ja juz urzeduje w nowym miejscu, prawie sie rozpakowalam:-) W poniedzialek ide pierwszy dzien do nowej pracy. Lepiej sie czuje, spie bez tabletek i powoli rozwijam skrzydla do lotu. Znowu mi sie chce stroic i malowac, co chyba jest dobrym objawem.

Mieszkam z paczka bardzo fajnych ludzi, wynajmujemy do spolki ogromny dom. Ciesze sie, bo nie chcialam mieszkac sama, tesknilam do jakiegos towarzystwa.

A dzisiaj bylam na obiedzie z mezczyzna-normalnie sama nie wierze, ze zdobylam sie na odwage i dalam sie zaprosic. I wcale sie nie martwilam jak wygladam i czy mu sie podobam. Nawet zapomnialam o tym , ze mam duza pupe:-):sad: Po prostu cieszylam sie milym towarzystwem. Nie moge uwierzyc, ze mam ostatnio taki luz i chyba juz troche siebie zaczynam lubic.

A waga stoi w kacie i juz czeka niecierpliwie, az na nia stane. W niedziele zobaczymy co mi pokaze:-)

Pozdrawiam i zycze wam milego week-endu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Do-Do bardzo sie ciesze,ze wszystko idzie ku dobremu widzisz troche wiary we wlasne sily i prosze :sad: gratuluje pracy,mieszkanka,milych wspollokatorow... :grin:

ale jestem bardzo ciekawa jak twoja waga mysle,ze powedrowala ostro w dol :-)

daj znac o swoich postepach,pozdrawiam serdecznie :D :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glukoza to cukier prosty, izomer fruktozy. Występuje w owocach, a najwięcej jej jest w winogronach.Uzywana jest w medycynie i przemyśle spożywczym. Glukozą słodziłam swoim małym dzieciom napoje.

Jak z tego wynika jest na pewno zakazana.

Oczywiście, masz racje - glukoza jest w naszej diecie jak najbardziej z a k a z a n a......

Pozdrawiam i witam nową forumowiczkę - Babcie Magdę - powodzenia w dietkowaniu z nami życzę... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.