Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Dziewczynki i Chłopaki!

Pozdrawiam Was z ukrycia, :-( bo z pracy hihihihi.....

Już się kapłam skąd u mnie na stronie "smacznego" tyle reklam, niektóre emotki zamiast buźki są przedstawione w formie reklamy, więc jak któraś z Was wstawi buźkę to u mnie wyskakuje reklama.....

Pozdrawiam i sukcesów wagowych życzę!PA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem Protalostwem całym :-(

Dzień witany z bólem głowy (od poniedziałku...) nie należy do najpiekniejszych, ale cóż... będzie lepiej...

Najważniejsze, że dzisiaj piąteczek a jutro zaczynam fazę II czyli naprzemienną. Brakuje mi warzywek...

Waga stoi w miejscu, chyba się zepsuła hehehehe. Małżonek stwierdził, że trzeba kupic nową - no to niech kupuje :-D , może na nowej ubytki będzie lepiej widać.

Oczywiśćie tradycyjnie pytania do doświadczonych:

1. Czy można używac drożdży? Bo pokombinowałabym z tymi plackami otrębowymi coś...

2. Czy możliwe jest, że w związku z dietą raptownie obniżyło mi się cisnienie? bo ten mój ból głowy jest z tym związany. Stale biorę leki na regulację ciśnie, bo mam za wysokie, ale teraz jakoś tak mi spadło a boje się odstawić leki, bo wtedy czuję się fatalnie. (przykład max bez leków 180do190/100do105, przy lekach 140/80,a wczoraj 113/60,dzisiaj rano 113/85)- to pewnie do naszej Nutki pytanie...

Pozdrawiam weekendowo...życzę spadków i czego jeszcze same/sami sobie życzycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez:)))ostatnia dniowka, byle do 19.Jutro dokonuje raptownej i rewolucyjnej zmiany w zyciu, jestem umowiona do fryzjera i powracam do swojego naturalnego koloru wlosow.Farbuje wlosy na rozne odcienie cierwieni i rudosci od 16 roku zycia, teraz jestem ruda i po 16 latach znudzilo mi sie, wiec dla mnie to wielki dzien:)Zaraz sniadanko, padam z glodu tesknie za otrebianka i mam otreby przygotowane w sloiczku:)

Do zobaczenia potem:)))

Co do drozdzy to chyba mozna:) na bolach glowy sie nie znam, Nuta na pewno cos powie na ten temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj, po kilku dniach róznych wariactwach stanęłam na wadze i kilkakrotnie pokazało mi 51,5 kg. Jak sie dobrze wczytać w Dukana jest to pierwszy krok do efektu jojo. Już bede siebie pilnowała, to mam nadzieję utrzymać się w granicach 53kg. Ciekawa jestem co sobie myślicie o takich spadkach w czasie trzeciofazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w piątkowy dzionek :-(

Jestem na diecie naprzemiennej, ale coś nie mam smaka na warzywa, a przecież zawsze były u mnie w jadłospisie na pierwszym miejscu. Może dlatego , że tak zimno , i chodzi za mną gorąca zupka taka treściwa konkretna :-D. Poprosiłam męża, żeby ugotował mi na dzisiaj zupę pieczarkową właśnie dzwonił i dziwił się, że jak tak bez ziemniaków ?

Według testu trzecią fazę rozpocznę 14.01.2010 , jestem ciekawa czy do tego czasu zgubię tyle ile chcę.

Od kilku dni waga pokazuje mi 69 kg , idzie to bardzo powoli ale może i lepiej, bo przynajmniej nie widać tak drastycznch zmian na buzi. Jak mówi Maryla Rodowicz "paszcza się sypie":D)

Gratuluję wszystkim wytrwałości i spadków wagi :D

Pozdrawiam i życzę miłego wekendu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam takie pytanko, jak myślicie czy mozna w czasie diety jeść makrele wędzone bardzo je lubię, Dukan mówi że można jeść tłuste ryby ale makrele wędzone to aż ociekają, co o tym myslicie?

mozna, dziewczyny jedza, tluste ryby mozna jesc bo to zdrowy tluszcz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam takie pytanko, jak myślicie czy mozna w czasie diety jeść makrele wędzone bardzo je lubię, Dukan mówi że można jeść tłuste ryby ale makrele wędzone to aż ociekają, co o tym myslicie?

Oczywiście, że można. Każdą rybę bez względu na zawartośc tłuszczu. Kwasy omega 3 i 6 są nam niezbędnie potrzebne, a to najlepszeich źródło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie przy kawce. Od dzis przechodzę w III fazę Dukana.

Super Ola!!

Witam Was kobietki u mnie SUKCES:) na wadze dzis kilogram mniej:))))!!!!!! zaraz bede zmieniac suwaczek:) ........Poza tym zdobylam bilety na moj ulubiony Depeche Mode:))) w maju specjalnie w tym celu lecialam do Polski na koncert, ktory byl odwolany ze wzgledow zdrowotnych wokalisty.Tu za pozno sie obudzilam i bilety byly juz wysprzedane no i dostalam na ebayu i to w dodatku w normalnej -nie zawyzonej cenie:)wiec za tydzien bawie sie na koncercie!!!!

Gratuluję sukcesów i fajnej stronki, niewiele udało mi się posłuchać, bo praca goni,ale mam pytanie o teksty - czy to Ty??

Wczoraj zaczęłam 3 fazę i muszę powiedzieć jestem mile zaskoczona.

Super Babeczko!!!

a to tu sie zdziwilam:))))ze maho to corka benka:))))

nadrobilam zaleglosci, wolno mi to szlo bo sporo mam dzis latania w pracy:)

Tez na początku myślalam, że to Siostrzyce, bo Bennek w kitkach nie wygląda na więcej niz dwadzieścia parę : ) hihihihihi

U mnie zastój. Niewiem, czy nie wrócić na 5/5. Poczekam.

W niedzielę moja siostra może wyjdzie z więzienia, tzn. ze szpitala.

Dzisiaj przemycałam jej dres, żeby poczuła się lepiej. Kupiłam piękny w kolorze czekolady z welurku. Mam nadzieję, ze jej się podoba, bo nie widziałam jej wszystko przekazuje cerber. wrrrrrrrrrrrrr

WSZYSTKIM BAŚKOM JEŻELI SĄ ŻYCZENIA IMIENINOWE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Laseczki :-(

Dziś mam dzien lenia nic mi się nie chce a jak myśle o pracy to mnie wzdryga cały dzień bym przeleżała w łóżku na szczęście jutro wolne :-D

Amazoneczko u mnie tez bialkowe dni ale ostatni spadek wagi tak mnie ucieszyl i podniosl na duchu, ze znosze to cierpliwie choc jak zwykle nie mam co jesc i wcinam na sile to co musze.Nie dziwie sie dziewczynom na III fazie, ze mowia, ze tak moga zostac do konca zycia-bo przeciez tam wszystko mozna jesc, a 2 razy w tyg ''krolewska uczta''to w zupelnosci wystarczy.Mam nadzieje, ze pozostale 4 kg zleca ze mnie b. szybko i bede mogla sie cieszyc 3 faza juz przed swietami.

Mam nadzieję że Ci się uda i życzę Ci tej 3 fazy na święta :D

Super Babeczko!!!

:D też tak myślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.