Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim,

Jak minął wam dzionek?? Bo mi nadspodziewanie dobrze. Nie dość, że drugi dzień z sukcesem - znaczy się żadnej wpadki, to jeszcze zrobiłam następny krok milowy i pokonałam własne lenistwo, czyli poszłam na basen i to o 6:30 rano - przed pracą. To było niesamowite - basen prawie pusty - jeszcze dwa zewłoki chlupały się na torach obok i to niedowierzanie i podziw(??) w oczach ślubnego gdy spojrzał na mnie o 4:30 i zapytał - to ty nie żartowałaś?? - No i zamierzam to powtarzać! 

A btak poza tym to jestem szczęśliwa, że wkońcu znalazłam dietę, a właściwie sposób odżywiania, które mi - totalnemu mięsożercy - idealnie pasuje. Czuję się świetnie, energii mam za 20, czego więcej potrzeba?

Trzymam kciuki za wszystkich, żeby wytrwali w swoich decyzjach. Ja mam jakiś dziwny okres w swoim życiu. Zawzięlam się i już. Wcześniej nigdy mi się nie udawało, ateraz... Nawet fajki rzuciłam.

Pa idę spatki, bo siedząc przy kompie wypiję zaraz tygodniowy zapas wody :?:

A apropos nabiału. Ja kupuję w Lidlu serek podobny do homo 0,1 % tłuszczu firmy Pilos i tej samej firmy przepyszny kefir 1,5%. Za to typowe twarogi chude u mnie są tylko w Intermarche i Kauflandzie. A w Kauflandzie jest kefir 0% firmy JOVI - też smakowe i serek wiejski lekki - jeśli się nie mylę to 2% tłuszczu. Za to nigdzie nie mogę znaleźć żółtych lekkich i np. mozzarelli - uwielbiam ją. 

Aha wyczaiłam w Lidli ser Harzeński - jest on taki trochę miękawy ale do krojenia. Skład w 100g: kcal-125, białko - 30g, węgle - 0,5 g, tłuszcze - 0,1 g. Szok nie. Ma jedną wadę, a może zaletę??? bardzo specyficzny zapach, (smród jak kto woli). Warto spróbować, bo może posmakować, np moiemu zasmakował. A ja robiłam już kilka podejść i jakoś nie... :-)

No teraz to już naprawdę DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro po nabialu,ja kupuje serek homo ostrowia-0%,

mackowy 0%,twarog albo klinek z piatnicy 0%(jest malokwasny) albo chudy 3krotnie mielony z rolmlecza -0%.Ten ostatni uwielbiam najbardziej.

Jogurty to jovi-0%,albo sanok bio0%.Sa tez owocowe sanok bio bez cukru i 0% tluszczu.W LIdlu tez sa owocowe 0,1 %tluszczu i ze slodzikiem .

Osobiscie uwielbiam kefir mogla bym pic go litr dzinnie.Moze nie koniecznie ten 0% :-)

no ale wiadomo teraz to tylko taki.Piatnica ma 0% bardzo dobry,gesty.Jovi tez 0% taki w butelkach ale jest rzadszy,bardziej przypomina maslanke.

Mam za soba dopiero 2 dzien diety a juz frytki mi sie snia :?: (najwiekszy moj grzech jedzeniowy)w dzien zdrzemnelam sie na chwile i mi sie przysnilo ze smaze cala fure frytek...eh .Swoja droga nie wiem jak wytrzymam tyle czasu bez ziemniakow.Jesli sprawdzi sie zalozenie testu ze zrzucenie wagi potrwa do polowy czerwca i na tyle czasu trzeba zapomniec o ziemniakach :?:,smutna perspektywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Optymistko

Super! To znaczy, że ja jogurt kupuję z tej firmy!

:?: Dzisiaj zainwestuję w ten serek...

tina10

Tego serka homo o którym piszesz też muszę

spróbować - bo ja uwielbiam takie serki.

Tyle, że jeszcze na jakiś chudy w żadnym sklepie

się nie natknęłam.

Napisz gdzie mam szukać: Lidl, Tesco, Real...

Niestety przy pożądkach świątecznych

znalazłam 'zachomikowane' słodkości :?:

Ale trzymałam się dzielnie i oddałam je

tym domownikom co nie są na diecie...

a wręcz chcą przytyć...

Jakie to niesprawiedliwe :-)

Za to na śniadanko zrobiłam sobie twarożek

ze słodzikiem na bazie tego aspartamu

(nie wiem czy dokładnie tak to się nazywa)

ale pewno wiecie o co chodzi!!

MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha wyczaiłam w Lidli ser Harzeński - jest on taki trochę miękawy ale do krojenia. Skład w 100g: kcal-125, białko - 30g, węgle - 0,5 g, tłuszcze - 0,1 g. Szok nie. Ma jedną wadę, a może zaletę??? bardzo specyficzny zapach, (smród jak kto woli). Warto spróbować, bo może posmakować, np moiemu zasmakował. A ja robiłam już kilka podejść i jakoś nie... :?:

Witam ze słonecznego,wiosennego Podlasia!!!

Germanio,ten ser miałam,rzeczywiście 'śmierdzi" ,zajeżdza takim amoniakiem  :D i ma konsystencję zastygniętej żelatyny  :D ,ale jadłam go (mi smakował  :-) )Kładłam go na protochlebek i smarowałam serkiem homo naturalnym z odrobiną chrzanu ...mmm pycha  :?: Ale rzeczywiście ten zapach odpycha :D

Sofio,w każdej diecie odchudzającej chodzi o to by chudnąć,są diety przy których trzeba głodować (stosowałam i nie polecam  :D )a nasza dieta protal jest super bo mimo tego że się je pyszności to się chudnie,i to jest ok  :D Ja nie miałabym woli walki z kilogramami gdybym chodziła wiecznie głodna,a i w domu byłyby problemy bo Polak głodny to zły  :?: A na protalu mam dobry humor,pełny brzuch i chudnę  :?

Tak się zastanawiam czy rzeczywiście nie za szybko chudnę  :D od wczoraj jest mnie mniej o 80 dkg.Najpierw waga stała tydzień,a teraz leci na łeb na szyję.Moja waga wyjściowa "była" olbrzymia i pewnie dlatego tak szybko tracę tłuszczyk,i pewnie przyjdzie czas że zacznę chudnąć wolniej,ale dzisiaj jak weszłam na wagę to mi się włos zjeżył  :D ,ale przecież jem,i to nie mało  :?: ,czasem myślę że aż za dużo  :D Robiłam wyniki krwi i moczu i wszystko jest ok,więc chyba nie zniknę z powierzchni ziemi jak będę chudnąć w tym tempie ?  :?: :?: :?:

Pozdrawiam wszystkie koleżanki na diecie i miłego dzionka wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko tylko się cieszyć z szybkiej utraty wagi Ci pozostaje

:?:

Bo czas trwania utrwalającej diety i tak już zależy tylko

od ilości straconych kilogramów - a nie od szybkości!

Ale dzięki temu przejdziesz szybciej na utrwalanie :-)

Ja własnie sobie sprawdziłam, że w lany poniedziałek

trafię na pierwszy dzień warzywek - to może jakoś

przebrnę przez te święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja własnie sobie sprawdziłam, że w lany poniedziałek

trafię na pierwszy dzień warzywek - to może jakoś

przebrnę przez te święta.

Ja trochę boję się świąt,narobię tyle pyszności dla rodzinki...Najbardziej boję się że ciasto mnie skusi,uwielbiam je piec ale też jeść  :-) Będzie mi musiał wystarczyć sernik protalowy i biszkopt...eh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie wiem o co chodzi z wagą ale dzisiaj pokazuje 70,6. Dzisiaj 2 dzień proteiny+warzywa po 5 dniach protein i wygląda na to, że jak na początku spadła mi waga o 3 kilo to teraz 1 wrócił. Co może na to wpływać? może zbliżająca się miesiączka?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzislawa1234 Czytałam tu na forum, że to tak jest

jak ma się kawałek diety z warzywami, bo one zatrzymują

wodę - dlatego waga może wzrosnąć w protal+warzywa.

Przez to lepiej w tym czasie chyba się nie ważyć.

Ja zazwyczaj wchodzę na wagę w 3 dniu protalu

- bo nie mam cierpliwości czekać do ostatniego :-)

Śliweczko - sam zapach wypieków może doprowadzić

do szaleństwa. Ale damy radę - no co zrobić, każda z nas

przyjęła na siebie postanowienie podjęcia diety - trzeba wierzyć

że kiedyś w końcu dojdziemy do jej końca.

Wtedy już nam wszystko będzie wolno!!! :?:

Mnie dużo osób namawiało żeby dopiero po świętach

zacząć diete - ale ja chciałam jaknajszybciej zobaczyć

jakieś wyniki... I nie chciałam tak długo czekać!!!

Choć dopiero 3 tygodnie jestem na diecie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo,jesteś lepsza odemnie,ja czytałam forum od grudnia,a dietę zaczęłam od 1 stycznia bo bałam się świąt i sylwestra  :-) ,a Ty mimo nadchodzących świąt podjęłaś dietę...gratuluję zaciętości w dążeniu do wymarzonej wagi  :?:  

Niedługo świąteczne pokusy,a w maju Pierwsza Komunia najmłodszej córci i znowu pyszności na stole... :?: Oj czarno to widzę  :?: Ale będę się starała z całych sił żeby wytrwać.

Zdzisławo,potwierdzam słowa Marudy,warzywa zatrzymują wodę więc trochę waga może skoczyć albo stanąć w miejscu,a i zbliżający się okres też zatrzymuje wodę w organiźmie i stąd pewnie skok wagi.Dziewczyny na wcześniejszych stronach radziły żeby podczas dni z warzywami się nie ważyć tylko mierzyć,próbowałam i powiem szczerze -pomaga...na warzywkach centymetry lecą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko Sama widzisz po swoim przykładzie

że jakby tak zwlekać z podjęciem decyzji o diecie

to trochę kiepsko by było - bo zawsz jest COŚ!!!

Nie zazdroszczę Ci - bo święta mamy wszystkie,

ale jeszcze ta komunia!!! Ja na razie łapię się na

komunię do mojego chrześniaka - ale to i tak

dopiero za 5 lat :?: - więc póki co się nie martwię :-)

Do tego czasu - to pewno już własne pociechy będę

nańczyć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to już ostatnia komunia ...z czwórki dzieci w tym roku ostatnie.Ale pewnie już niedługo rodzinka zechce innych imprez...np.wesel ?! Najstarsza córka skończy w tym roku 19 lat ,wiec ...różnie to bywa  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj jakiegoś doła mam, nie dość, że po 5 dniach protein waga wcale nie spadła a nawet podniosła się o 500 gram to jeszcze od niedzieli mam bóle w pachwinach. Wiem,że nie jest to forum medyczne ale może wiecie czym może być spowodowany ten ból ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Maruda i ostrowie i mackowy kupuje w tesco.

U mnie od wczoraj 20 dkg na minusie,czyli razem juz 0,9 kg ciekawe czy uda mi sie schudnac te 1,8kg w 4 dni pierszej fazy,jak zaklada wynik testu.

Zrobilam ten test od nowa z wyjsciowa waga 58 i koncowa 50

oto wynik.Z tego co widac na wykresie to ta waga poczatkowo leci mocno w dol,a dale juz prawie wcale

dscf2575n.jpg

Mam nadzieje ze nie rozwale strony.jesli tak z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.