Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

O RANY UDAŁO SIĘ JEST JUŻ W PRZEPISACH,MASŁO TO JA MAM W ORGINALNYM PRZEPISIE A MY TROSZKĘ PARAFINY BY GO OD RAZU NIE PRZYPALIĆ,A SER ZWYKŁ CHUDY NP.TWARÓG HARNAŚ,SKŁAD;BIAŁKO 20 WĘGLOWODANY 3 TŁUSZCZ 0.

Tak się zaczytałam, że przed chwilą spaliłaym mieszkanie :-)??:

Straszny dym się robi z tego oleju parafinowego jak się za bardzo

przysmaży - właśnie się przekonałam. Mam nadzieje, że uda

się to wywietrzyć. Blee.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko!!! Nie nadążam Was czytać!!! Ale się rozpisałyście  :-)

Ja również witam nową proteinkę Stankę.Suwaczek Stanko wstawiamy w panelu kontrolnym,edytuj sygnaturę.Kopiujesz link bbcode na stronie z suwaczkiem i wklejasz w edycję sygnatury.

Boziu,już zapomniałam o czym pisałyście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zaczytałam, że przed chwilą spaliłaym mieszkanie :?: ??:

Straszny dym się robi z tego oleju parafinowego jak się za bardzo

przysmaży - właśnie się przekonałam. Mam nadzieje, że uda

się to wywietrzyć. Blee.....

Oooooo Marudo,wyobrażam sobie ten smrodek dymu...Ten olej tak sie dziwnie pieni na patelni  :?: więc wole wlać kroplę oliwy z oliwek niż parafinkę.Parafinki używam tylko na surowo czy jak kto woli na zimno  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki po dłuższej przerwie

Waga stoi jak zaklęta, ale się nie daję :-) dziś przyszły spodnie, które kupiłam przez Allegro. Kurcze niestety za małe, a może stety :?: wystarczy że dobrne do celu i w nie wlezę może :?: Zawsze to jakaś motywacja do dalszej walki z kilogramami...

Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja też kupiłam spodnie na allegro wg rozmiaru 14 ale chyba na jakiś embrion, bo nawet nogawkę ciężko wcisnąć... szkoda bo fajne, ale moze to jakas motywacja do dietowania......

Ło matko z córką...dobrze że ja nic na allegro nie kupiłam bo dopiero miałaby rodzinka ubaw jakbym się chciała wcisnąć w za mały ciuszek  :-) A z tą motywacją to prawda..mam takie ciuszki w które jeszcze nie włażę,a mam chęć je nosić...więc...trzeba chudnąć  :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja też kupiłam spodnie na allegro wg rozmiaru 14 ale chyba na jakiś embrion, bo nawet nogawkę ciężko wcisnąć... szkoda bo fajne, ale moze to jakas motywacja do dietowania......

Ja oststnio dokonałam zakupu spodni znowu o 1 rozmiar mniejszy i to mnie oooggggrrrooommmnnniiieeeee cieszy/hurra/, ale niestety i mniejszy rozmiar biustonosza bo zaczęłam szukac w miseczkach i znaleźć nie mogłam to co tam powinno byc- i to mnie wcaaaaaaaaaaaaaale nie cieszy - takie kłapciaki mam :-) . Co poradzić na to zjawisko!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oststnio dokonałam zakupu spodni znowu o 1 rozmiar mniejszy i to mnie oooggggrrrooommmnnniiieeeee cieszy/hurra/, ale niestety i mniejszy rozmiar biustonosza bo zaczęłam szukac w miseczkach i znaleźć nie mogłam to co tam powinno byc- i to mnie wcaaaaaaaaaaaaaale nie cieszy - takie kłapciaki mam :?: . Co poradzić na to zjawisko!!???

Ehehe "kłapciaki"  :-) Ja też mam kłapciaki i niestety nie znam sposobu żeby to zmienic  :?: Mój mąż stwierdził że to skutek uboczny diety  :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oststnio dokonałam zakupu spodni znowu o 1 rozmiar mniejszy i to mnie oooggggrrrooommmnnniiieeeee cieszy/hurra/, ale niestety i mniejszy rozmiar biustonosza bo zaczęłam szukac w miseczkach i znaleźć nie mogłam to co tam powinno byc- i to mnie wcaaaaaaaaaaaaaale nie cieszy - takie kłapciaki mam :-) . Co poradzić na to zjawisko!!???

ten sam problem. A co nadziwniejsze na początku jak chudłam to spadał mi głównie brzuch i tyłek. A ostatnie 3 kg to chyba wszystko zeszło mi nie stąd co trzeba i też zostały mi kłapciaki... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi kłapciakami to nie wiadomo co robić,narazie jeszcze da się wytrzymać,ale jak dalej będę chudła to przyjdzie czas że żeby założyć biustonosz będę zmuszona zwijać piersiątka w ruloniki  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.