Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Protalki :)

Tak sie zatanawiam , kiedy ja nadrobie czytanie. Pamietam jak zaczynalam na forum w zeszlym bylo okolo 600stron. A teraz drugie tyle. To jak dobra ksiazka. :D

U mnie w koncu dzis wyszlo sloneczko. Dzien minal szybko i przyjemnie. Dietkowo tez ok.

Po wczorajszym 1 dniu uderzeniowki odnotowalam rano 1,3kg mniej. Ogromnie sie ciesze.

Madzia22r ja tez jestem na tabletkach. Bylam tez w zeszlym roku, kiedy po raz pierwszy zaczynalam Dukana. Nie mialam zadnych problemow. Mysle wiec, ze powinnas udac sie do lekarza.

Koncze to skrobanie i zaczynam nadrabiac czytanie:)

buziaczki dla wszystkich protalek i udanego wieczorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny za mile przywitanie. Mysle, ze gdybym byla w Polsce to pewnie bym juz zaliczyla lekarza, ale jmieszkam w Irlandii i tu zawsze jakos ciezko mi sie wybrac do lekarza. Mam nadzieje, ze to minie za kilka dni a jesli nie, to wtedy szybciutko podreptam do doktora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskie Protalki:)

To moj pierwszy post na waszym forum. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do siebie.

Jestem na protalu od 10.03. Przez pierwsze trzy dni wszystkie przebiegalo bez problemu, ale od soboty wieczorem zaczelam plamic i mam tak do dzis. Dodam, ze jestem na tabletkach antykoncepcyjnych od 2 lat i nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo. Mieliscie moze taka sytuacje w swoim przypadku?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Witaj Madzia:D ja tez biore tabletki, co prawda nigdy mi sie cos takiego nie zdarzylo ale w ulotce jest info, ze moze cos takiego sie zdarzyc wiec jesli nie chcesz tu kupy kasy wydawac na ginekologa to moze zadzwon do swojego w Pl i zapytaj.

Skad jestes? Ja mieszkam tez w Irl, kawalek za Celbridge:)Przed chwila wrocilam z zakupow, 3 polskie sklepy zwiedzilam w poszukiwaniu serkow wiejskich az w koncu w ostatnim dostalam:)

Kobietki kupilam kotlety sojowe...mozna je jesc?

Przed chwila zrobilam rybe wyszla ochydna.Nie lubie ryb, jeszcze taka smazona, chrupiaca w panierce ujdzie ale ten filet z morszczuka chcialam zrobic na rybe po grecku, wyszla mdla i rozlazla i rozmoczona.Fuj!

No i na silownie nie zdazylam pojsc, trudno porobie dzis brzuszki w domu a jutro z rana bede sie meczyc na silowni:)

Dziewczyny widzicie te ptysiowe labedzie obok?Jakie one sliczne! A ta karpatka...matko jedyna przeciez nam medale powinni dawac za dietowanie i jednoczesne ''widzenie kotem oka''obok tych pysznosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskie Protalki:)

To moj pierwszy post na waszym forum. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do siebie.

Jestem na protalu od 10.03. Przez pierwsze trzy dni wszystkie przebiegalo bez problemu, ale od soboty wieczorem zaczelam plamic i mam tak do dzis. Dodam, ze jestem na tabletkach antykoncepcyjnych od 2 lat i nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo. Mieliscie moze taka sytuacje w swoim przypadku?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Witaj madzia22r

Co do twojego problemu to przyznam rację poprzedniczkom,iż dieta niekoniecznie ma tutaj jakiś wpływ bardziej sugerowałabym Ci ,że te plamienia mogą być oznaką np. jakichś polipów bądz mięśniaków na kobiecych narządach. Twierdzę tak bo miałam taki przypadek u Siebie .... Tak więc proponuje tak jak poprzedniczki szybciutko do lekarza i najlepiej gdyby skierował na USG. Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to witam wszystkich obecnych i stałych bywalców :)

Dziewczyny widzicie te ptysiowe labedzie obok?Jakie one sliczne! A ta karpatka...matko jedyna przeciez nam medale powinni dawac za dietowanie i jednoczesne ''widzenie kotem oka''obok tych pysznosci...

Sandro33 masz całkowitą racje względem tych cudów cudeńków z boku..........-za Samo patrzenie i nie wyłamywanie się powinno samoistnie spaść po troszki dodatkowo kilogramików,no :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malenstwo1975 aczy mozliwe, ze w ciagu niecalych 3 miesiecy moglo sie zrobic takie cos? Koncem grudnia bylam prywatnie u gin, ktory jest calkiem dobrym fachowcem z dobrym sprzetem i robil mi usg dopochwowe i stwierdzil, ze wszystko jest idealnie i nie ma sie czym martwic. Sama mialam torbiela usuwanego laporoskowo i o nim dowiedzialam sie przypadkiem, bo nie dawal zadnych oznak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra33 widze, ze Ty tez mieszkasz w Irlandii. Chcialam zapytac gdzie kupujesz produkty do diety i ewentualnie jakiego slodzika uzywasz. Dziekuje za odp.

Slodzik kupuje w super value- ''hermesetas'', polecany w ksiazce przez dukana.Reszte kupuje w pl sklepach i lidlu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malenstwo1975 aczy mozliwe, ze w ciagu niecalych 3 miesiecy moglo sie zrobic takie cos? Koncem grudnia bylam prywatnie u gin, ktory jest calkiem dobrym fachowcem z dobrym sprzetem i robil mi usg dopochwowe i stwierdzil, ze wszystko jest idealnie i nie ma sie czym martwic. Sama mialam torbiela usuwanego laporoskowo i o nim dowiedzialam sie przypadkiem, bo nie dawal zadnych oznak.

No i własnie nigdy nieznasz dnia ani godziny.......... :D Nie umiem Ci powiedzieć ,że napewno ale uważam ,że trzeba to wziąść pod uwagę. Zawsze to co po cichu rośnie i się rozwija to rzadko kiedy daje o sobie znać. Musisz poprostu wybrać się do lekarza i ponownie wszystko sprawdzić dla własnego uspokojenia duszy-bynajmniej będziesz wiedziała co i jak... Głowa do góry będzie dobrze :) zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dziewczyny jakiego slodziku uzywacie??? Ostatnio kupilam plynny , pisze na nim,ze jest ok do wypiekow. Ale jak dodalam go do bialek, bo robilam bezy to czulam lekka gorycz. W sumie to nie wiem. Moze wszystkie tak maja???

Sandra33 kotlety sojowe ja jem. Wazne,zeby byly z odtluszczonej maki sojowej. Uwielbiam kotlety , bo sa super zrodlem bialek i blonnika. Polecam CI szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.