Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Margot,ja piekłam chlebek z drożdżami świeżymi ,dałam 1/6 kostki,można dać więcej ,ale mój chlebek wyrósł pięknie,więc nie widzę potrzeby zwiększania ilości drożdży.Robiłam chlebek z mielonych otrębów i z całych,z całych jest lepszy (to moja opinia)ale kruszy się troszkę.Najlepiej jak sama pokombinujesz...a jeśli z suszonych drożdży chcesz piec chlebuś to myślę że ok.1 łyżeczki drożdży wystarczy.

Kochana Dam Radę,nie jest tak słodko i pięknie  :) ,ja też się skusiłam na ciasto i kiełbaske w niedzielę wielkanocną,a i jeszcze 3 drinki :) ...ale jak zobaczyłam wagę na drugi dzień to wolałam już nie ryzykować z podjadaniem.Teraz w lodówce stoi 3 bit i tort brzoskwiniowy  :D i wogóle mnie nie kusi,a niech sobie stoją te mdlące słodkością ciacha  :grin: ,na mnie już nie działają!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Czy te bułeczki, które pieczecie w piecu to jest ten sam przepis na chlebek Dukana, który podany jest w wątku o przepisach? Jakby, któraś z Was podała składniki. I jeszcze jedno, nigdzie nie mogę kupiś tego serka homo light z Ostrowi, czym go moge zastapić? Tyle sie najdłam chlebka przez te dni laby, że pewnie będzie mi znów za nim tęskno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Margot,smażonego na oleju nie można ,na suchej teflonówce owszem.Możesz przed smażeniem rozsmarować na patelni ręcznikiem papierowym kroplę oleju.

A że tłoczno...Mallince chodziło zapewne o to że duuużo nas na forum,chętnych do wspólnego odchudzania...a to cieszy, że przybywa wciąż nowych Proteinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie laseczki :grin:

Witam nowe proteineczki,fajnie ze wciaz nas przebywa.

Melduje ze na swieta nie grzeszylam nic a nic.Glownie dla tego ze nie mialam okazji.Spedzilismy swieta w domu.Bo nie mamy w poblizu najblizszej rodziny.Nie pieklam zadnych nie protalowych slodkosci,bo w mojej rodzince to tylko ja od slodyczy jestem.Chlopaki nawet nie tkna slodkiego(dla tego pewnie takie chudzielce)

Waga spadla o kolejne 30dkg.

Ale dzis sie skusilam na 3 kawalki gorzkiej czekolady.Myslalam ze umre jesli jej nie zjem :)Odrazu szczesliwsza jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przywitanie.

Maruda z piciem to faktycznie gorzej bo więcej niz litr to ja raczej nie jestem w stanie wypić i trochę mnie to martwi. Właśnie zjadłam jajecznicę ze szczypiorkiem na wedlince drobiowej. Generalnie oprócz tego jogurciku z otrębami z rana ( po którym swoją drogą troszku mnie zemdliło- normalne to?), to zjadłam jeszcez serek wiejski light i powiem wam że ku mojemu zaskoczeniu nie byłam głodna.

Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy i wiarę we mnie  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Czy te bułeczki, które pieczecie w piecu to jest ten sam przepis na chlebek Dukana, który podany jest w wątku o przepisach? Jakby, któraś z Was podała składniki. I jeszcze jedno, nigdzie nie mogę kupiś tego serka homo light z Ostrowi, czym go moge zastapić?

to ten sam przepis.

składniki: serek naturalny ( ja kupiłam w lidlu), jajka, proszek do pieczenia, otręby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Margot,smażonego na oleju nie można ,na suchej teflonówce owszem.Możesz przed smażeniem rozsmarować na patelni ręcznikiem papierowym kroplę oleju.

A że tłoczno...Mallince chodziło zapewne o to że duuużo nas na forum,chętnych do wspólnego odchudzania...a to cieszy, że przybywa wciąż nowych Proteinek.

Pewnie,że się Cieszę,że nas przybywa,razem zawsze rażniej :grin:

71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Pozwólcie że zadam pytanie z innej beczki,już 3 razy wyskoczył mi żółty pasek z ostrzeżeniem avast że blokuje mi dostęp do strony,dalej nie zdążyłam przeczytać bo napis zginął czy ktoś też tak jeszcze ma?Oczywiście na naszym forum i dopiero wczoraj i dziś.Z góry dziękuję za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Pozwólcie że zadam pytanie z innej beczki,już 3 razy wyskoczył mi żółty pasek z ostrzeżeniem avast że blokuje mi dostęp do strony,dalej nie zdążyłam przeczytać bo napis zginął czy ktoś też tak jeszcze ma?Oczywiście na naszym forum i dopiero wczoraj i dziś.Z góry dziękuję za odpowiedż.

avast to program antywirusowy, widzi coś podejrzanego,jakiegoś wirusa, co oznaczać może strona jest zainfekowana, ale niekoniecznie. ja mam innego antywirusa wg niego nie ma wirusów na stronie. wyłacz awasta na chwilę i zobacz, czy to on blokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.