Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkie protalowe laseczki. Dziewczyny dzięki za słowa wsparcia. Ta dieta nie jest dla mnie męczarnią bo uwielbiam mięso i nabiał. Ziemniaki są mi obojętni ale za makaronem , świeżutką gorącą piętką z masełkiem i żółtym serkiem tęsknię. Już raz stosowałam dietę i udało mi się odchudzić do 56 kg, nie było to zbyt trudne bo po porodzie ważyłam 60kg ale po odchudzeniu przyznam się szczerze wyglądałam fatalnie. Mam grube kości i przy 164 ta waga była za mała. Dziewczyny poradzcie co można zrobić z tym błonnikiem, w smaku jest ochydny.Dodaję malutką łyżeczkę do porannej otrębianki i da się zjeść. Kurczę przez papierosiska przytyłam i teraz zaczełam popalać .Jeden dziennie , mam nadzieję,że waga się ruszy. Ma trochę kiepski dzień i chyba pogniewam się z wagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka nie możesz się wkurzać na wagę. Czasami zjemy coś zbyt słonego i automatycznie

waga się zatrzymuje albo idzie w dół. W czasie @ też są zauważalne zwyżki wagi.

Nie wiem co Ci doradzić w sprawie błonnika.Nigdy go nie stosowałam i nawet nie wiem

czy nam wolno. Jem tylko otręby i w otrębiance je uwielbiam. Nawet mój mąż też w tej

postaci zaczął je jeść bo podobno owsiane obniżają poziom cholesterolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dany myślałam że już się poddałeś bo nic nie pisałeś :mrgreen: , a tu taka niespodzianka, brawo!

Fajnie że mogłam Ci troszkę pomóc, tylko zmień podejście ze "zmusić się" na "spróbuję" :wink: bo mi zależy.

Zobaczysz nie będzie tak źle, trzeba się tylko trochę przypilnować i "nie zaśmiecać" swojego organizmu, no i ruch to naprawdę w parze z dietą działa cuda :grin:.

Napisz od kiedy zaczynasz zmianę odżywiania i pochwal się od czasu do czasu czy są efekty i jak dajesz radę.

Życzę wytrwałości w postanowieniach, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam KAsie,Ostatnio Szanse(widze Was na dole)i wszystkie Nowe jak i "Stare"stazem protalowiczki.U mnie niestety znowu grzeszki ,spadlo 2kg i zaczelam grzeszyc,a to przez to iz mialam jechac do rodzicow.Stwierdzilam ze u nich i tak nie uda sie byc na dietce.Jednak moj wyjazd ulegl zmianie i wyjezdzxam dopiero 1 lutego.Wiec waga jak narazie stoi w miejscu grunt ze nie rosnie.Gratuluje spdkow wagi i trzymam kciuki za nastepne ubytki.Uciekam teraz do pracy.Zycze milego dnia,u mnie niestety ponuro bez slonka.Oby do wiosny.:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam KAsie,Ostatnio Szanse(widze Was na dole)i wszystkie Nowe jak i "Stare"stazem protalowiczki.U mnie niestety znowu grzeszki ,spadlo 2kg i zaczelam grzeszyc,a to przez to iz mialam jechac do rodzicow.Stwierdzilam ze u nich i tak nie uda sie byc na dietce.Jednak moj wyjazd ulegl zmianie i wyjezdzxam dopiero 1 lutego.Wiec waga jak narazie stoi w miejscu grunt ze nie rosnie.Gratuluje spdkow wagi i trzymam kciuki za nastepne ubytki.Uciekam teraz do pracy.Zycze milego dnia,u mnie niestety ponuro bez slonka.Oby do wiosny.:mrgreen:

Zaglądam, czytam ale nie mam sie czym pochwalić - poległam na całej linii :wink:. Od poniedziałku zaczęłam od nowa, na razie 1kg mniej a czy wytrwam to nie wiem. Dzięki za powitanie :grin:

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszuniu pomalutku waga zaczyna wracac do tej ktora mialam na bialkach. ale od jutra znowu bialka wiec mam nadzieje ze pojdzie w dol. chyba za duzo warzywek wciagam jak mam dni PW i dlatego woda stoi jak w stawie :mrgreen: a rusza dopiero na bialkach. zobaczymy jak bedzie w sobote. chociaz przyznam ze ciezko mi to dietkowanie idzie bo nic mi ostatnio nie smakuje... chyba powinnam cos nowego zjesc zeby zmienic smak :wink:

a wogole to opowiem wam co wczoraj zrobilismy.... glupki jestesmy oboje z Marcinem i nic tego nie zmieni...

Marcinowi od poniedzialki zmieniaja sie godziny pracy i nie moglibysmy sie dzielic samochodem wiec postanowil w prezncie urodzinowym ze kupimy jakies male autko dla mnie zebym mogla sobie do pracy smigac... pojechalismy do ogromnego komisu samochodowego i tak szukalismy auta ze w koncu kupilismy dwa :/ masakra... swiry jestesmy i jak jechalam do tego komisu to mowilam Marcinowi ze nie powinnismy tam jezdzic bo zawsze wychodzimy z autem. poprzednio tez tak bylo. poszlismy poogladac, zobaczyc cos co nas moze zainteresowac i kupilismy auto. i teraz bylo tak samo. :/ nie wiem czy sie cieszyc czy nie... to niby dwa prawie nowe samochody a nasz stary coraz czesciej wymagal reki mechanika, ale boje sie ze troche za szybko podjelismy decyzje. no bo przeciez nie codziennie kupuje sie auto... w weekend jedziemy odebrac samochody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Magdzik jedni kupują zegarki, inni buty, a Wy auta :mrgreen: , jeśli jesteście zadowoleni ,a bez samochodu to jak " bez ręki" w naszych czasach do starego więcej dokładacie, to jak najbardziej nie powinnaś mieć z tego powodu wyrzutów :wink: tylko się cieszyć :grin:. Ja gratuluję zakupu.

Dzsiaj mam chol...ą ochotę na czekoladę i poprostu zapycham się byle czym (ale dozwolone) by nie myśleć i nie mieć ochoty na słodkie, a kobiece dni już niedługo i jak ja to wytrzymam :grin:.

Pozdrawiam czekoladowo :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Protalinki!!!!!!

jestem juz od poniedzialku w UK :mrgreen:;tak cudnie bylo w domu.....ech

nie jestem na bieząco ale nadrabiam powoli i mam nadzieje jutro naskrobie cos wiecej:)

Witam nowe twarzyczki:)powodzenia w dietkowaniu zycze:)

sylwuska- napisze Ci pozniej dokladnie co i gdzie kupuje protalowego w UK

dieta...chyba dziala:)

milego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popoludniowo! Witaj Irris i Bozenko(widze Cie na dole)czy juz wrocilas do domku z tego pieknego kraju ,jesli tak to czekamy na relacje z pobytu.U mnie piekny dzien,sloneczny ale mrozny bo AZ- 20* Cbylo dzisiaj,ale piekny sloneczny bezwietrzny dzien wynagrodzil nam ten mroz.Pozdrwiam wszystkie Panie i Pana zycze milego popoludnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szanso... Jestem pewna że dasz radę, u mnie jakoś ciężko z walką , pomału robię mniej błędów POZDRAWIAM

IRISS1.Pewnie Też jest nielekko, ale napewno jesteś twarda. Dasz radę!!

Dziewczyny,jeżeli do niektórych ,nie pisałam to nie gniewajcie się, nie umiem jakoś przenieść waszych tekstów,nie wiem jak to zrobić. U mnie na wsi, nie bardzo mam gdzie iść po radę . SAMA metodą prób i błędów. Dajcie mi trochę więcej czasu. POZDRAWIAM WSZYSTKIE PROTALINKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Ale u nas dziś był śliczny dzień, ta nocna mgła osadziła szadź na wszystkich drzewach i krzewach, nawet na najmniejszych źdźbłach suchych traw, mróz był tak około minus 3 stopnie i wyszło piękne słońce, zima była jak z obrazka, taka wymarzona, dookoła biało, nie za dużo sniegu ( bo nie trzeba było odgarniać) a powietrze rzeskie, i słonko dookoła.. bajka....

Wyspacerowałam sie z psem po lesie, wywietrzyłam a właściwie wymroziłam pościel na tarasie, ugotowałam na jutro protalowy bigos z indyczym mięskiem, posprzątałam w domciu ... jakaś tak dodatkowa energia na mnie spłyneła wraz z tym słonkiem...ha, ha ha.. jak to niewiele człowiekowi potrzeba na poprawie nastroju po tych szarych, burych zachmurzonych dniach.

A co do diety to znów uległam pokusom i zjadłam 2 kruche rogaliki z konfiturą... i pół banana...i szlag trafił moje starania... eh..

Iriss - miło znów cie powitac na forum, opowiedz co robiłas w Polsce, czy tylko na łonie rodzinki spedzałaś czas ?

Magdzik- gratuluje zakupu, oby oba autka dobrze sie u was spisywały i były bez zarzutu !

Ostatnia szanso - wiem jak to jest, niestety, rozumiem.... ja tez nie moge sie zmobilizować do rygorów diety... pokusy sa silniejsze...

Dziewczyny,jeżeli do niektórych ,nie pisałam to nie gniewajcie się, nie umiem jakoś przenieść waszych tekstów,nie wiem jak to zrobić. U mnie na wsi, nie bardzo mam gdzie iść po radę . SAMA metodą prób i błędów. Dajcie mi trochę więcej czasu. POZDRAWIAM WSZYSTKIE PROTALINKI

Bellu - to proste jak sie zalogujesz to przeglądając nasze posty klikasz na dole w prawym rogu w zakładkę "cytuj" i tak zaznaczasz te posty do których chcesz sie ustosunkować, potem na dole strony wchodzisz w "dodaj odpowiedź" i w okienku pojawia ci sie wszystkie wcześniej zaznaczone cytaty. Możesz je przedzielać swoimi uwagami, możesz je skracać, wyrzucając z nich część cudzej wypowiedzi - ja tak właśnie zrobiłam z twoim cytatem powyżej.

Albo 2 metoda jak czytasz czyjs post to w prawym dolnym okienku jest przycisk odpowiedz i tam klikasz i pojawi sie okno z czyjąś wypowiedzią i miejscem aby dodać swoją wypowiedz , z tym że wtedy odpowiadasz tylko na jeden post a jak używasz tej zakładki " cytuj" to w jednym swoim poście możesz umiescic kilka cytatów. Popróbuj a na pewno dojdziesz do wprawy

Buziaki dla wszystkich i miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.