Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe,jak dojdę do wagi 70 kg to Dukana na ołtarze wyniosę :D i chyba książkę o tym napiszę... :lol:

Mam nadzieję że ruszy,to znaczy wiem że ruszy ,nie ma innej opcji :D

Wy szybciej osiągniecie wymarzoną wagę i zapomnicie o biednej Śliweczce,która gdzieś tam na forum chudnie nadal :D

Ja z tobą zostane bo odkąd pamiętam to jestem na diecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Protaleczki:Ja tak szybko Was nie opuszczę,chociaż rzadziej pewnie bede pisać,ale codziennie Was czytam.W fazie III muszę być 3 miesiące i już na początku powiem Wam ,że jest ona chyba najtrudniejsza. Dobrze Ducan pisze,że częścć w tym okresie polegnie.Wchodzą nowe produkty i jak wcześniej w sklepie nie rozglądałam się tak po półkach,tak teraz na wszystko bym miała ochotę.Trzeba bardzo sie pilnować ,3 miechy przede mną ,mam nadzieję,że z Wami nie polegnę :lol: Buziaczki71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczka: no wlasnie jestem 1 dzien po okresie...wiec to nie ejst powodem...Dodam ze tez sporo cwicze...

A co to za test? Mozecie podac jakis link do stronki?

A co do tych zarodkow to sa firmy Kupiec, a i znalazlam jeszcze w Tecsco lososia w sosie wlasnym. Nawet dobry :lol:

A kielki mozemy jesc?

Makiia, poniżej masz link do strony z testem Dukana oraz pytania przetłumaczone przez koleżankę z innego forum Maszkuleczkę

Link do wyliczenia przez Dukana realnej wagi, możliwej do utrzymania

RegimeDukan.com Coaching minceur : Je m'inscris

Tłumaczenie kwestionariusza

1. Państwa Imię): .......

2. Ile chcielibyście ważyć: .... (tylko cyfry!!!)

3. Jesteście: (une femme) = kobieta...... (un homme = mężczyzna)

3a. Spieszno Wam rozpocząć dietę: oui (tak), non (nie)

4. Wasza aktualna waga w kg (na czczo i bez ubrania): ........ (tylko cyfry)

5. Wasz wzrost w cm: ....... (tylko cyfry), a więc np. 165, a nie 1,65

6. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): ........

7. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): .....................

7a. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: ...... (tylko cyfry)

8. Czy przechodziliście już jakieś diety: aucun = żadnej, plus - więcej niż 3

9. Państwa wiek: ..... (tylko 2 cyfry)

10. Czy w Państwa rodzinie ktos ma skłonności do tycia: ...... Oui = tak, Non = nie

11. Musimy ocenić grubość Panstwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku)... 1. mozliwość drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu), 2 mozliwość normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają, 3 możliwość gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka

12. Ile razy byliście w ciąży: .... aucun = ani razu, plus = wiecej niż 3 razy,

13. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: plutot facilement = raczej łatwo, difficilement = trudno

14. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: .... oui = tak, non = nie

15. Wasz adres mailowy: .......................

16. Proszę podać Wasz nick : .......................

17. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie)

18. Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com = chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!)

19. Verification = sprawdzenie.... wpisać litery widoczne na obrazku

20. Valider mon analyse = wysłać mój test do analizy

Odpowiedź na podanego maila przychodzi w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Niestety nie mam od miesiąca internetu i zaglądam tutaj tylko w pracy. i muszę się Wam do czegoś przyznać dzisiaj zgrzeszyłam - chociaż całkiem świadomie. Koleżanka kończy dzisiaj okrągłe 50 i było ciasto. Poprostu pycha - nie mogłam się oprzeć, najpierw zamierzałam zjeść połowę ale było tak dobre że nie wytrzymałam i wtranżoliłam całe!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie żałuję. Dzisiaj kolejny spadek w porównaniu z dniem wczorajszym ale dzisiaj kończę już proteiny i przechodzę na 5 dni warzywnej. Czyli reasumując 39 dni diety - 10,2 kg mniej - ale wiecie co powiedział mój mąż, że nie widać!!!!!!!. :lol:

W sumie to powiem Wam, że bardzo polubiłam te moje proteinki i w sumie to nie mogę się doczekać kiedy znowu przejdę na białko. A może to wynika z tego że te wyniki są takie na proteinach? No już sama nie wiem Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta i chłopięta :lol: :D :D zakupiłam dzisiaj te zarodki wypróbuję je za chwilkę z naturalnym...

Kupiłam w Intermarsche Sante 150g za 1,30 :D :D :D

M

Powiem Wam że te zarodki są o niebo lepsze w smaku jakoś takie słodko coś tam myślę że łyżka nikomu nie zaszkodzi (zresztą wartości mają podobne a o wiele więcej witamin)ja zamierzam je z mieszać z otrębami...Jogurt naturalny przybrał zupełnie inny smak polecam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszystkie kochanieńkie no i Ty Rodzyneczku nasz jedyny. Fajnie mieć takie poważanie i uznanie Lenox nie?

Ja siedzę w pracy i się pomału obrobiłam jak na piątek - teraz wypada czekać za weekendem. Jak ja wczoraj zgrzeszyłam tym ciastem w pracy to waga też się odwdzięczyła-dziś miałam 0,5 kg. do przodu :lol: ale mam nadzieję, że to zejdzie - od jutra mam same proteinki. Ale powiem Wam, że najgorsze jest to, że na jutro planuję zrobić na obiadek pierogi z kapustą i grzybami i co ja biedna zrobię jak nie posmakuję??? Ojojoj

Ja tak szybko wagi z testu Dunkana chyba nie osiągnę bo przez ponad 3 tygodnie stałam w miejscu, a do III etapu powinnam przejść 23 czerwca czyli za 2 miechy a tu jeszcze prawie 8,5 kg do stracenia zostało. Chyba się wezmę w garść i zrobię 0 podjadania - nawet kęsa bo może za często sobie pozwalałam na "gryza" albo łyżeczkę czegoś tam dobrego i teraz efekty są. Ale i tak później trzeba to wszystko stopniowo włączać to nie powinnam się przejmować tą zasmakowaną łyżeczką.....ale pożyjemy -zobaczymy.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.