Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Wesołe Protalki i Protalku!

rzeczywiście uśmiałam sie po pachy z tych dowcipów. Margot BRAWO!!!

:D :D :D

Ja dziś 4 dzień uderzeniówki głodu nie czuje i nawet mi nie żal chlebka ani słodkości ale mam chyba wzdęcia, bo czuje że za chwile brzuch mi eksploduje. Przecież jem otręby, szalone ilości jogurtu, nie jem nic surowego...?!? I dlaczego tak ??? :D

Wzięłam Espumisan, żeby sobie pomóc (chyba moge .. ? miałyscie podobne problemy ?) Z wizytami w toalecie tez nie najlepiej... eh życie, życie...

A tak nawiasem mówiąc to pisze ten post i sama sie z siebie śmieję, że z nieznanymi mi luźmi dyskutuje zażarcie o wzdęciach, wizytach w toalecie... czy jak wczesniej czytałam wasze dyskusje o "zwiędłych cycuszkach"... ale mamy tematy.. ! ! ! ha, ha, ha.... i wszyscy czynnie w tej dyskusji uczestniczą - fajne no nie ? :D :D

Ale razem łatwiej rozwiazywac problemy.. nawet takie !

Wszystkim Protalkom i Protalom życzę miłego odpoczynku, wiosennego (u nas prawie letniego bo 29 stopni w słońcu) nastroju i duuuuuuuuuużegoooooo spadku wagi !!! (sobie też... :D !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wesołe Protalki i Protalku!

rzeczywiście uśmiałam sie po pachy z tych dowcipów. Margot BRAWO!!!

:D :D :D

Ja dziś 4 dzień uderzeniówki głodu nie czuje i nawet mi nie żal chlebka ani słodkości ale mam chyba wzdęcia, bo czuje że za chwile brzuch mi eksploduje. Przecież jem otręby, szalone ilości jogurtu, nie jem nic surowego...?!? I dlaczego tak ??? :D

Wzięłam Espumisan, żeby sobie pomóc (chyba moge .. ? miałyscie podobne problemy ?) Z wizytami w toalecie tez nie najlepiej... eh życie, życie...

A tak nawiasem mówiąc to pisze ten post i sama sie z siebie śmieję, że z nieznanymi mi luźmi dyskutuje zażarcie o wzdęciach, wizytach w toalecie... czy jak wczesniej czytałam wasze dyskusje o "zwiędłych cycuszkach"... ale mamy tematy.. ! ! ! ha, ha, ha.... i wszyscy czynnie w tej dyskusji uczestniczą - fajne no nie ? :D :D

Ale razem łatwiej rozwiazywac problemy.. nawet takie !

Wszystkim Protalkom i Protalom życzę miłego odpoczynku, wiosennego (u nas prawie letniego bo 29 stopni w słońcu) nastroju i duuuuuuuuuużegoooooo spadku wagi !!! (sobie też... :D !)

:D

wiesz czemu Twoje wzdęcia są lepsze od zwiędłych cycuszków...?? bo o wzdęciach to i lenox moze podyskutować. hehehehehheeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

wiesz czemu Twoje wzdęcia są lepsze od zwiędłych cycuszków...?? bo o wzdęciach to i lenox moze podyskutować. hehehehehheeeee

Margot ja też dołączam się do podziękowań super dowcip super się dzień zaczął szkoda że to nie piątek bo podobno piątki daja dobre początki na weekend tak u mnie w pracy mówią ale przed długim weekendem to nawet czwartek daje dobry początek .Super zdjęcie z malusińskim :D

Ja mam dzisiaj 1 dzień z warzywkami ale tak się przezwyczaiłam do białeczek że w sumie to rewelacyjnego pomysłu na nie to niemam ale gotuje na kostce z winiar zupke z warzywkami mam nadzieje że może być . Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. w przepisach znalazłam nawet galaretkę pomidorową :D :D

Galaretka z pomidorów

250ml żelatyny wg przepisu

500g dojrzałych pomidorów

1 ząbek czosnku

1 mały strąk chili (lub w proszku)

bazylia (do smaku)

sól

Pomidory obrać, pozbawić nasion, zmiksować z czosnkiem, bazylią, chili i solą. (Ewentualnie część pomidorów pozostawić pokrojoną w kostkę) Połączyć z rozpuszczoną żelatyną. Pozwolić jej lekko stężeć w garnku, czasem mieszając. Przelać do foremek (ok 4 szt.) i włożyć do lodówki na co najmniej 2 godziny.

Dwóch facetów po długiej nocy spędzonej w barze nad ranem wsiada do samochodu. Po kilku minutach w okno pasażera stuka stary mężczyzna.

- Zobacz, w oknie jest duch! - krzyczy pasażer.

Kierowca dodaje gazu, ale twarz nie znika. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:

- Czego chcesz?

- Macie może papierosy? - pyta stary mężczyzna.

Pasażer rzuca przez okno paczkę i krzyczy do kierowcy zamykając ze strachem okno:

- Przyspiesz!

Kilka minut później uspokojeni zaczynają śmiać się i żartować z poprzedniego strachu. Nagle w oknie znów pojawia się ta sama twarz.

- To znowu on! - krzyczy pasażer. Otwiera okno i drżąc ze strachu pyta:

- Tak?

- Macie ognia? - dopytuje się stary mężczyzna.

Pasażer wyrzuca zapalniczkę przez okno i krzyczy:

- Przyspiesz jeszcze!

Kierowca wciska gaz do podłogi, straszliwa twarz znika z okna. Pasażer z kierowcą powoli dochodzą do siebie po spotkaniu z duchem, kiedy w oknie znowu pojawia się postać tego samego starego mężczyzny. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:

- Co znowu?

- Może pomóc wam wyjechać z tego błota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. w przepisach znalazłam nawet galaretkę pomidorową :D :D

Galaretka z pomidorów

250ml żelatyny wg przepisu

500g dojrzałych pomidorów

1 ząbek czosnku

1 mały strąk chili (lub w proszku)

bazylia (do smaku)

sól

Pomidory obrać, pozbawić nasion, zmiksować z czosnkiem, bazylią, chili i solą. (Ewentualnie część pomidorów pozostawić pokrojoną w kostkę) Połączyć z rozpuszczoną żelatyną. Pozwolić jej lekko stężeć w garnku, czasem mieszając. Przelać do foremek (ok 4 szt.) i włożyć do lodówki na co najmniej 2 godziny.

Moja droga przepisy w innym wątku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po pracy :D zaczynamy dlugi weekend, dzieki za dawke humoru, niestety nie sposób zapamietac tych kawałów wszystkich a szkoda. Bardzo przepraszam ze ostatnio pojawiam sie pierwsza na forum i szybko czytam :D / traktuje to jako komplement/, a wstaje przed 6 robie kanapki synusiowi do szkoły , pieskowi ide dac papu i robie kawke i komp :D to moze dlatego :D . I niestety w dni robocze tak bedzie, no moze w wakacje troche inaczej, ale z reguly bardzo wczesnie wstaje i pije kawke przy komputerze.

a tak przy okazji co to jest MAZEINA??? czy to maka kukurydziana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po pracy :D zaczynamy dlugi weekend, dzieki za dawke humoru, niestety nie sposób zapamietac tych kawałów wszystkich a szkoda. Bardzo przepraszam ze ostatnio pojawiam sie pierwsza na forum i szybko czytam :D / traktuje to jako komplement/, a wstaje przed 6 robie kanapki synusiowi do szkoły , pieskowi ide dac papu i robie kawke i komp :D to moze dlatego :D . I niestety w dni robocze tak bedzie, no moze w wakacje troche inaczej, ale z reguly bardzo wczesnie wstaje i pije kawke przy komputerze.

a tak przy okazji co to jest MAZEINA??? czy to maka kukurydziana???

Maizena to skrobia kukurydziana,trudnodostępna w sklepach,można kupić w sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dupek...chodzi mi o mego męża,za 10 minut wychodzę na spotkanie klasowe a on do mnie,że mogę się trochę odchudzić a co ja cholera robię od 5 lat?

potem się tłumaczy że bluzka mnie obciska,idiota nie wie że na wierzch bierze się coś lużniejszego?

Muszę się wyżalić bo tego się po nim nie spodziewałam,z jakim ja nastawieniem teraz pójdę?

nawet nie mogę poczekać aż któraś mnie pocieszy,muszę lecieć pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dupek...chodzi mi o mego męża,za 10 minut wychodzę na spotkanie klasowe a on do mnie,że mogę się trochę odchudzić a co ja cholera robię od 5 lat?

potem się tłumaczy że bluzka mnie obciska,idiota nie wie że na wierzch bierze się coś lużniejszego?

Muszę się wyżalić bo tego się po nim nie spodziewałam,z jakim ja nastawieniem teraz pójdę?

nawet nie mogę poczekać aż któraś mnie pocieszy,muszę lecieć pa.

Dzisiaj Cię nie pocieszę ,ale na przyszłość pamiętaj że mąż to tylko facet (bez urazy Lenox) NIe warto przejmować sie tym co mówią,bo choć czasem potrafia strzelić komplement to jednak częściej potrafią zdołować i wogóle nie czują że zrobili cos złego.Ze mnie na początku diety śmiał się że jem otręby i dziwne rzeczy do jedzenia wymyślam.Śmiał się że kolejna dieta cud itd...Ale zmienił zdanie bo widać juz efekty  :D Teraz się nie śmieje,wręcz przeciwnie,dba o to żebym miała co jeść  :D Głowa do góry...my im jeszcze pokażemy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Cię nie pocieszę ,ale na przyszłość pamiętaj że mąż to tylko facet (bez urazy Lenox) NIe warto przejmować sie tym co mówią,bo choć czasem potrafia strzelić komplement to jednak częściej potrafią zdołować i wogóle nie czują że zrobili cos złego.Ze mnie na początku diety śmiał się że jem otręby i dziwne rzeczy do jedzenia wymyślam.Śmiał się że kolejna dieta cud itd...Ale zmienił zdanie bo widać juz efekty :D Teraz się nie śmieje,wręcz przeciwnie,dba o to żebym miała co jeść :D Głowa do góry...my im jeszcze pokażemy!!!

o tak, tak! alleluja i do przodu!

oliwi3a, a może staremu vice versa???? jakiś przytyczek, hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla oliwi3a, ku pokrzepieniu serc

Małżeństwo obchodzi 25 rocznicę ślubu.

Równocześnie małżonkowie świętują 50 rocznicę urodzin każdego z nich.

Podczas ceremonii wśród gości zjawia się wróżka i mówi:

- Kochani! W nagrodę za waszą wierność przez te lata małżeństwa,chcę spełnić każdemu z Was po jednym największym marzeniu!

Żona podekscytowana ogłasza:

- Pragnę odbyć z mężem podróż dookoła świata!

Po dotknięciu różdżką przed żoną pojawiają się bilety lotnicze oraz stos

voucherów do hoteli na całym świecie. Mąż patrzy na bilety a potem na żonę

...... zastanawia się jeszcze przez chwilę i mówi:

- Wizja wspaniała! Ale taka okazja może się już nie powtórzyć.

Dlatego wybacz mi kochanie ale moim pragnieniem jest mieć żonę o 30 lat

młodszą ode mnie!

Żona stanęła jak wryta.

Wróżkę też prawie wmurowało w ziemię, lecz słowo się rzekło...

patrząc na żonę dotyka męża różdżką zamieniając go w... 80-cio letniego

staruszka!

Jaki morał?

Fakt, że mężczyźni to czasem sku***le i robią w życiu złych rzeczy wiele.

Ale pamiętaj, że wróżki, niestety, to na tym świecie wyłącznie kobiety!!

W 40 rocznicę ślubu małżeństwo kłóci się zażarcie.

Mąż wrzeszczy:- Kiedy umrzesz, postawie ci nagrobek z napisem:Tu leży

moja żona zimna, jak zawsze!

- W porządku - odpowiada Żona - a kiedy ty umrzesz, ja ci postawie

nagrobek z napisem: Tu leży mój mąż, nareszcie sztywny!

Czym różni się mężczyzna od plemnika?

Niczym, nie z każdego mężczyzny będzie człowiek! Raczej z co tysięcznego.

dlaczego Bog najpierw stworzyl mezczyzne?

bo zawsze sie zaczyna od zera

Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki??

-Ładnie wyglądam?

A co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki??

-Nie wchodź tam przez chwile!!

Gość chciał rozweselić żonę przechodzącą właśnie TE DNI, zadając

Jej żartobliwie pytanie: Ile kobiet, ze stresem przedmiesiączkowym jest

potrzebnych by wymienić przepaloną żarówkę?

Odpowiedz żony brzmiała:

- Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktoś

w tym domu, kto wie JAK wymienić przepalona żarówkę!

Wy, mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest

PRZEPALONA! Siedzielibyście w ciemnościach TRZY DNI, zanim byscie

zrozumieli, ze coś K..WA nie tak!

A jeśli to już zrozumiecie, to nie jesteście wstanie znaleźć w

domu zapasowej żarówki, pomimo tego, ze od 17 lat SA ZAWSZE w tej samej

pier....nej szafce! A jeżeli już stałby się CUD i w jakiś

niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te pier....ne żarówki, to przez

dwa jeb... dni problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod

żyrandolem i WYMIENIENIE tej PIER....NEJ ZARÓWKI.

Kolejne DWA kur...kie dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego jeb...

KRZESŁA z powrotem na miejsce! A w miejscu gdzie stało i tak na podłodze

zostanie pier...ny, PUSTY, ZGNIECIONY KARTONIK po wkręconej, nowej żarówce

bo wy nigdy kur...a, ale to NIGDY NIE POTRAFICIE po sobie posprzątać!

Gdyby nie my,to byście do usranej śmierci brnęli po pachy w śmieciach, i

dopiero gdyby zginął wam PIER....NY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnilibyście

pod hasłem: AKCJA RATUNKOWA całą pier....ną armie do tego jeb...

sprzątania! I TAK KU..WA DO ZAJEBANIA, CAŁE ŻYCIE Z KRETYNAMI...

I tu nastąpiła chwila ciszy po której mąż usłyszał:

- Przepraszam kochanie, o co pytałeś?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.