Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

cześć :)

Gratuluję spadków wagi i dam radę awansu :) ja teraz jestem na p+w i w ciągu dnia mam wahania wagi więc chyba zważę się po zakończeniu piątego dnia :) 

Byliśmy z mężem w lidlu i niestety nie znalazłam tego sera o którym rano pisałam ;) W innym sklepie natomiast kupiłam otręby owsiane, zrobiłam je z mlekiem 0,5% i wrzuciłam jedną pastylkę słodziku. Nie wiedziałam że to jest aż tak pyszne! Nigdy wcześniej nie jadłam owsianki i teraz widzę ile straciłam...

Widziałam dziś w Auchanie książkę Dunkana: 350 nowych przepisów. Książeczka niepozornie wyglądająca, na zwykłym tanim papierze, a cena: 30zł  :) (hmmm, czy 39, już coś mi się pomieszało). Widać dieta robi karierę skoro książeczka jest taka droga...

Dziewczyny, czy mozna w warzywnym dniu jesc nieznaczne ilości kukuryczy takiej z puszki? Zrobiłam dziś gulasz z kurczaka i dodałam kukurydzy, tylko nie wiem czy nie zgrzeszyłam zanadto jedząc ją?

Pozdrawiam i życzę miłego, leciutkiego wieczoru :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

natomiast kupiłam otręby owsiane, zrobiłam je z mlekiem 0,5% i wrzuciłam jedną pastylkę słodziku. Nie wiedziałam że to jest aż tak pyszne! Nigdy wcześniej nie jadłam owsianki i teraz widzę ile straciłam...

Dziewczyny, czy mozna w warzywnym dniu jesc nieznaczne ilości kukuryczy takiej z puszki? Zrobiłam dziś gulasz z kurczaka i dodałam kukurydzy, tylko nie wiem czy nie zgrzeszyłam zanadto jedząc ją?

Oj owsianka...pycha!!! Ja się od niej uzależniłam  ;)

No niestety nie można jeść kukurydzy,żadnej kukurydzy,ani świeżej ,ani z puszki.Więc troszkę zgrzeszyłaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu kochana , dzieki za pozdrowienia dla Krakowa ! Alosze rowniez mialam przyjemnosc poznac . Był kiedys gosciem na dniach naszej dzielnicy Krakowa . Był bardzo sympatyczny

grazia bardzo prosze, gdybys miala jakies pytania dotyczące tortów to pisz śmiało

Dziewczynki gratuluje Wam sukcesów kochane!

musze zmykac , nie dadzą posiedziec ;)

aha Milenko barwniki kupuje w hurtowni w Krakowie, w ktorej zaopatrują sie cukiernie . Za opakowanie daje 8 zł. barwniki sa w proszku, bardzo wydajne . Warto poszukac takiej hurtowni w sowimi miescie

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Balbinko,będziemy szczupłe laseczki z laseczkami ;)

Sliweczko ty to potrafisz mnie rozsmieszyc :) z toba zawsze i wszedzie

jak pisalyscie dziewczynki o owsiance to ja sobie uswiadomilam ze jestem uzalezniona od jogurtu z cynamonem i slodzikiem,

dla mnie jest to jeden z podstawowych posilkow bez ktorego nie potrafie sie obejsc ............. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

maragrete jestem z ciebie dumna! :)

dam rade gratuluje i witam w 3 fazie :)

bylam dzis na zakupach i kupilam sobie krutkie spodenki :) w takich krotkich jeszcze nie chodzilam...moze nikt sie nie wystraszy.... ;) przy okazji znalazlam sklep ze zdrowa zywnoscia Reformahaus czy jakos tak,i powiem ci balbinko ze znalazlam ta maizene taka jak ty wkleilas tutaj,ale starsznie droga,za 250g - 2.65 euro! sie nie oplaca wogole..

a z tej maszyny to dobry chlebek wychodzi? nie martw sie dasz rade i tez dotrzesz do 3 fazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej asienko,

co do mazeiny to faktycznie jest droga ale co sie nie robi dla dietki ;) o ile dobrze pamietam to dziewczyny pisaly ze w polsce tez strasznie droga powiem ci ze kupilam ta mazeine bardziej z ciekawosci niz zeby cos z niej pitrasic. Wyprobuje jedno i drugie i napisze spostrzezenia co bardziej sie oplaca oki :) a teraz co do mojej maszyny do chleba .......no kochana chlebki wychodza mniam, mniamusne jakie chcesz jasne ciemne z ziarnem bez ziarna itd. itp zawsze lubilam ta chrupiaca skorke podjadac a moj malzonek w chwili gdy wyjmuje chlebek to juz stoi z maselkiem, nozem i deska do krojenia a potem jeczy ze go brzuch boli hehehehe :) takze mozesz smialo zainwestowac w maszynke bo warto.......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :) dla diety wszystko ;) no to daj znac oczywiscie jak wyprobujesz! mmmm sobie wyobrazilam ten chlebek o ktorym piszesz.... :) napewno super pachnie! e..moze i ja bym sie rozejzala za taka maszyna...kiedys,najpierw musze odkurzacz kupic w najblizszym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się zaopatrzyłam w mąkę kukurydzianą, to dziś na śniadanie zrobię naleśniki wg Twego przepisu Śliweczko.

Co do maszyny do pieczenia chleba, w tamtym roku małz sprawił mi taką na urodziny i codziennie z przyjemnością przygotowywałam w niej chlebek ;) Był nieporównywalnie smaczny w stosunku do sklepowego. Przyjemność korzystania z automatu skończyła się, gdy przyszedł rachunek za prąd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.