Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

I ja popijam czasem herbatkę z pokrzywy, ale taką expresową. A od kiedy piję dużo wody , jakieś 4, 5 litra to i nie jestem nabrzmiała, ani napuchnięta.Nigdy tyle nie piłam, a teraz im więcej pije tym większe mam pragnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki coś Wam napiszę.. ale proszę nie uduście mnie...

Bo tak o tych pociążowych brzuszkach piszecie.. A ja mam brzuszek

I bez ciąży... ;) To chyba źle o mnie świadczy...

A JEŚLI KTOŚ NIE CHCE CZYTAĆ

TO NIECH PRZEWINIE CAŁĄ TĄ MOJĄ

WYPOWIEDŹ I NIE KRZYCZY NA MNIE!!!

<PROSI>

Dziecko - dobre :grin:Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylkoginekolog potwierdzi ciążę.Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdł użej się da.Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymiciuchami._____________________________________________________Przygotowanie do porodu:Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosłyżadnego skutku.Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiącu ciąży.______________________________________________________Ciuszki dziecięce:Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko wkosteczkęDrugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzeszze swoimi ubraniami.Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?______________________________________________________Placz:Pierwsze dziecko: Wyciagasz dziecko z lozeczka jak tylko pisnie.Drugie dziecko: Wyciagasz dziecko tylko wtedy, kiedy istniejeniebezpieczenstwo, ze jego wrzask obudzi starsze dziecko.Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakrecac grajacezabawki w lozeczku.______________________________________________________Gdy upadnie smoczek:Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.______________________________________________________Przewijanie:Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czybrudna cz y czysta.Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności odpotrzeby.Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenieposkarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.______________________________________________________Zajęcia:Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek,do zoo, do teatrzyku itp.Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer.Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralnichemicznej.______________________________________________________Twoje wyjścia:Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwoniszdo opiekunki.Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki.Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, ze ma dzwonic tylko jeśli pojawisię krew.______________________________________________________W domu:Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciątko.Drugie dziecko: Spogladasz na swoje dziecko, aby upewnić się, żestarsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka.Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed własnymi dziećmi.______________________________________________________Połknięcie monety:Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz sie prześwietlenia.Drugie dziecko: Czekasz aż wysra.Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

PRZEPRASZAM!!! ale to takie śmieszne - nie mogłam się powstrzymać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja popijam czasem herbatkę z pokrzywy, ale taką expresową. A od kiedy piję dużo wody , jakieś 4, 5 litra to i nie jestem nabrzmiała, ani napuchnięta.Nigdy tyle nie piłam, a teraz im więcej pije tym większe mam pragnienie.

Witaj Heloizo!

Matko jedyna 4,5 litra!!! Ja ledwo wypijam 2 litry!!! Jak Ty to robisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JEŚLI KTOŚ NIE CHCE CZYTAĆ

TO NIECH PRZEWINIE CAŁĄ TĄ MOJĄ

WYPOWIEDŹ I NIE KRZYCZY NA MNIE!!!

<PROSI>

PRZEPRASZAM!!! ale to takie śmieszne - nie mogłam się powstrzymać!!!

Ehehehehehehehehehe  ;) Marudo,ja mam czworo dzieci  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to ja zamiast pokrzywy wolę wywar z pietruszki,ma wiele zalet a oto trzy najważniejsze;

-silnie moczopędna

-zabija ,,smród"z buzi,co przy naszej diecie ważne

-zwiększa popęd płciowy. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet i mężczyzn.

A resztę musicie przeczytać same,bo jest tego bardzo dużo.Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehehehehehehehe ;) Marudo,ja mam czworo dzieci :D

Oj Śliweczko kochana - tylko gratulować.. Mi to też by się marzyła

taka duża rodzinka... <buja w obłokach> Nawet za cene figury :grin:

Może w ciągu dwóch lat coś się uda... To taki optymistyczny termin!!!

Hihihi.. ale się teraz rozmarzyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to ja zamiast pokrzywy wolę wywar z pietruszki,ma wiele zalet a oto trzy najważniejsze;

-silnie moczopędna

-zabija ,,smród"z buzi,co przy naszej diecie ważne

-zwiększa popęd płciowy. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet i mężczyzn.

A resztę musicie przeczytać same,bo jest tego bardzo dużo.Pa.

To co lepiej pić zieloną czy pokrzywę czy pietruszkę??!!??

Ja to robię cały GARNIEC od razu.. żeby było dużo i do lodówki

żeby było lodowato ;) i żeby organizm mógł się napracować

z ocieplaniem.. W pracy też zawsze przed wyjściem robię sobie

dzbaneczek herbatki na kolejny dzień, a że w pracy zimno

to na drugi dzień mam co pić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.