Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zeberka nie tylko piękna ale i smaczna,prawda Juggin???

Oj przeepyszna wyszła:) Dalam spróbowac mojemu ukochanemu- tez mu smakowala. A własnie zrobiłam placuszki otrębowe na jutro,na słono, położe na nie szpinak z czosnkiem i rybke z grila. Oj będzie pyszne jedzonko.

Ukochany podjadł mi placuszka i za chwilke poprosil o takie same na jutro...zdziwiony jest , ze w tej diecie tyle pyszności jest i pewnie gdyby nie widzial, ze daje efekty to nigdy by nie uwierzył, ze to zdrowe i skuteczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Fajnie, że się was żarty trzymają. Marchewka, te sprawy ;).

Ten dowcip z dziećmi to szczera prawda, zwłaszcza jak odstępy pomiędzy dziećmi nie są zbyt duże. Pierwsze dziecko jest zwykle wyjałowione z powodu nadmiernej dbałości o czystość. Wszystko się robi z książką! Pamiętam, dlatego syn stale chorował, a jak się córka urodziła było mniej czasu to juz człowiek tak nie szalał.

Zebra ładna. Ja jednak boję się robić coś takiego. Zrobiłam sobie deserek: twarożek z cynamonem i słodzikiem. Wcale nie był słodki a raczej gorzki. Czy ja coś robię nie tak, czy po prostu ten słodzik daje taki posmak? To jest słodzik w płynie. Z powodu tej goryczki nie mam ochoty robić niczego z nim, a brakuje mi słodyczy, nie powiem!! :D

Idę spać, wykończona jakoś jestem. Jutro pośpię dłużej jak mnie koty nie obudzą (pewnie to tylko pobożne życzenie).

Życzę wszystkim miłych snów! Śpijcie spokojnie i śnijcie o spadkach :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Zebra ładna. Ja jednak boję się robić coś takiego. Zrobiłam sobie deserek: twarożek z cynamonem i słodzikiem. Wcale nie był słodki a raczej gorzki. Czy ja coś robię nie tak, czy po prostu ten słodzik daje taki posmak? To jest słodzik w płynie. Z powodu tej goryczki nie mam ochoty robić niczego z nim, a brakuje mi słodyczy, nie powiem!! :D

Pola zeberke robiłam na odtłuszczonym jogurcie, więc niewiele w nim tłuszczu i węgli a duzo bialka, jedynym nietaktem jest tu zelatyna- nie wiem jak sie ona ma do diety- reszta calkowicie dozwolona. A mozna pewnie na serku odtłuszczonym homo robic i tez wyjdzie ;) . Więc jesli zelatyna nie zaszkodzi -to nie ma co sie bac :grin:

Co do słodzika to uwazam, zeby zawsze dac go mniej niz więcej, bo niestety chwila nieuwagi i tzw'checi ulepszenia" i ze slodkiego robi się gorzkie ( tak przynajmniej jest ze slodzikiem w tabletkach). Ostatnio ulepszyłam tak własnie twarozek i wyszedł niejadalny, az mnie mdliło i szczypało w gardle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dopiero wróciłam z pracy i zanim to wsio przeczytałam to troche czasu minęło,a wy tu sie nieźle bawicie,i super! ;)

Kurcze,wy tak o tej pietruszce a ja nie mam na kim wypróbowac,cholipcia!Ale jak się jakiś facio nawinie to weźniemy miesiąc urlopu i będziemy próbowac! :D

Wiecie co,ja dopiero 4 dzień na dietce,spadku wagi dużego nie ma ale zauważyłam że mam luźniejsze spodnie,jakby mi trochę z bioder spadło,myslicie że to możliwe?

Juggin zeberka wspaniała,jakbym się dosiadła to.....oh wole nie myslec :grin:

No to spadam bo jutro znów na 12 do pracy.

Pozdrawiam i życze na jutro także dobrego humorku. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola zeberke robiłam na odtłuszczonym jogurcie, więc niewiele w nim tłuszczu i węgli a duzo bialka, jedynym nietaktem jest tu zelatyna- nie wiem jak sie ona ma do diety- reszta calkowicie dozwolona. A mozna pewnie na serku odtłuszczonym homo robic i tez wyjdzie :grin: . Więc jesli zelatyna nie zaszkodzi -to nie ma co sie bac :D

Juggin,żelatyna to samo białko,więc możemy ją jeść bez ograniczeń.Ja często robię sobie jakieś galarety,np.z kurczaka,albo żołądki drobiowe w galarecie.A na deser ,jak nie mam ochoty się bawić z deserami typu zebra to robię deser z mleka,wanilii,słodzika i żelatyny.Pyszna mleczna galaretka wychodzi  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin,żelatyna to samo białko,więc możemy ją jeść bez ograniczeń.Ja często robię sobie jakieś galarety,np.z kurczaka,albo żołądki drobiowe w galarecie.A na deser ,jak nie mam ochoty się bawić z deserami typu zebra to robię deser z mleka,wanilii,słodzika i żelatyny.Pyszna mleczna galaretka wychodzi ;)

I Dzieki Najwyższemu :grin: . I tym sposobem Śliweczko dodałas mi skrzydeł :D Niech żyje zeberka, niech żyje Śliweczka :-(

Dobranocka Kochaniutkie , a waga niech spada we śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dopiero wróciłam z pracy i zanim to wsio przeczytałam to troche czasu minęło,a wy tu sie nieźle bawicie,i super! ;)

Kurcze,wy tak o tej pietruszce a ja nie mam na kim wypróbowac,cholipcia!Ale jak się jakiś facio nawinie to weźniemy miesiąc urlopu i będziemy próbowac! :oops:

Wiecie co,ja dopiero 4 dzień na dietce,spadku wagi dużego nie ma ale zauważyłam że mam luźniejsze spodnie,jakby mi trochę z bioder spadło,myslicie że to możliwe?

Juggin zeberka wspaniała,jakbym się dosiadła to.....oh wole nie myslec :-(

No to spadam bo jutro znów na 12 do pracy.

Pozdrawiam i życze na jutro także dobrego humorku. Pa

Hejka Czeremcho  :)

Z tymi bioderkami to możliwe  :D Waga niby trochę spada,ale centymetry też.Zmierz się teraz ,a potem jak będziesz miała przestój,waga stanie,ale centymetry będą spadać.

Z tym chłopem to świetny pomysł...może w końcu jakiś szwagier mi się trafi  :grin: :)

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Dzieki Najwyższemu :D . I tym sposobem Śliweczko dodałas mi skrzydeł :-( Niech żyje zeberka, niech żyje Śliweczka :oops:

Dobranocka Kochaniutkie , a waga niech spada we śnie.

Ehehehehe  ;)

Dobranoc Juggin  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gwiazdki! :D Nowe i stare :-(

Tak się naczytałam o tych waszych problemach ze słodyczami że sama się skusiłam na dwie kostki czekoladki <wstydniś>... :grin: Aaalllleeeee...wymyśliłam walkę z tą przestępczością...! Tzn nie zupełnie ja bo moja mamusia ]:->

Jeżeli nie zjem nic słodkiego (zakazanego) w ciągu dnia to dostaję 5 zł hi hi :oops: Może nie dużo ale dla mnie to coś i zawsze się przyda :) heeee :)

Także jak widać ograniczanie się opłaca ;)

Gorące buziaczki for all ;D

Bye ;* :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc dziewczyny ;)

a mi to sie ostatnio przytrafilo cos z zelatyna....mianowicie kupilam taka w proszku i sie okazalo ze ma az 55.5g wegli!!!!!!! :grin: ale bylam w szoku a bialka miala tylko 35g. zawsze kupywalam taka w listkach i ta miala samiutkie bialko,nie myslam ze mnie taka niespodzianka spotka..w domu dopiero zauwazylam..zelatyna a zelatyna... czyli trzeba uwazac!

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przy kawce:) ,wczoraj spotkała mnie niespodzianka, poszłam do salonu kosmetycznego a tam pani mowi ale pani schudła;) myślalam ze odfrune:);).

A dzisiaj niespodzianka druga na wadze 1 kg mniej, super, jutro spotkanie klasowe czyli nie jest źle:). Natomiast dzisiaj mam urwanie głowy mamy festyn rodzinny w przedszkolu a tu zimno brrr oby nie padało...... miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry protalowiczki :D

dziecko oglada bajke, mąz w pracy to i ja poharcuję ;)

zeberka tak apetycznie wygląda, że przy moich ciągotkach do słodyczy jak tylko zaopatrzę się w odpowiedni twarożek - też zrobię :-(

Zaraz się ubiorę i biegiem na wagę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.