Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki

Wczoraj minął czwarty miesiąc mojego odchudzania,wyniki to tylko 7 kg,licząc że ostatnie 1,5 miesiąca był zastój i waga ani róż,to jednak się cieszę,bo na innych dietach to co zgubiłam w dwa miesiące odzyskiwałam w drugie dwa.

Wczoraj troszkę zgrzeszyłam,mój niedobry mąż przyniósł mi czekoladę taką duuużą i taką gruuubą i z takimi dużymi orzechami,ale akurat słodkim to pierwszy raz,na szczęście waga nie poszła w górę.

Faktycznie na tej diecie mi też zmieniła się figura,schudły mi nogi i biodra a z tym zawsze miałam problemy,a niestety brzuch został i nie chodzi tu o brzuch po dzieciach,bo ten to już chyba na stałe,po prostu moje sadełko w ogóle z niego nie schodzi.

Ale się rozpisałam,no to na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki rozmawialam ze swoim osobistym hehe zielarzem i on powiedzial ze na zatrzymanie wody dobrze jest pic POKRZYWE jezeli komus pomorze ta informacja to do uslug :grin:

Kurcze,a ja skosiłam trawnik  ;)

A tak poważnie to dzięki za informację,napewno wypróbuję,szczególnie przed "tymi" dniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze,że Was mam ;) WC już 4 razy po 3 dniowym zastoju i może ten kilogram poszedł sobie :grin: Pogoda fatalna,ale moja Zużka(sunia) ma tyle energii,że długo mi nie da siedzieć przed kompem.Chyba dzisiaj upichcę jakieś protalowe ciasteczko :D Pożyczyłam książkę Ducana koleżance ,która musi schudnąć niewiele bo 6 kg.,ale trzyma ją już 3 tydzień a za dietę się nie bierze.Jej sprawa.Ja tam zadowolona jestem :-( i coraz więcej ludzi,którzy jakiś czas mnie nie widzieli teraz zauważają zmianę,to cieszy.Buziaczki dla wsiech dziewczynek3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwi3a ja borykam się z brzuchem po porodzie juz 2,5 roku i do tej pory z raczej marnym rezultatem. próbowałam już nawet pasa wibrująco-rozgrzewajacego. Niestety niewiele pomógł. Teraz jak zaczęłam dietę (2 raz w całym swoim życiu), od czasu do czasu nakładam majtki uciskowe (takie co po porodzie się nosi dla poprawy sylwetki;) ). Do tego od czasu do czasu troszkę brzuszków (z tym to nie przesadzam bo jestem strasznym leniem jeśli chodzi o fizyczną aktywnosc) i brzuszek sie trochę spłaszczył :grin: tzn wchłonął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,a ja skosiłam trawnik ;)

A tak poważnie to dzięki za informację,napewno wypróbuję,szczególnie przed "tymi" dniami.

wiesz Sliweczko ja mialam taki problem (od 4 dni warzywka) ze strasznie mi nogi puchly i mialam takie jak kolki z drewna dlatego zapytalam sie goscia co to moze byc i dlaczego ? on odrazu powiedzial ze woda stoi hehe acha i jeszcze jak macie takie ciezkie nogi to polecam kremy z wyciagiem z kasztana .................ale sie madra zrobilam hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,a ja skosiłam trawnik ;)

A tak poważnie to dzięki za informację,napewno wypróbuję,szczególnie przed "tymi" dniami.

Dziewczyny tylko nie przesadzajcie z tą pokrzywą , bo gdzies czytałam że picie jej w duzych ilościach ( nie wiem co znaczy w duzych) strasznie obciąża nerki :grin: . A przy diecie białkowej nery i tak dostaja w kość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. U mnie dziś pogoda nie za bardzo choć nie pada ale za to jest wietrznie. I zaczęła mnie niedawno głowa boleć....choć na migreny nie cierpię. Dziś waga poszła o 20 dkg w dół a dziś lub jutro dostanę @. Ale sie cieszę, że waga w końcu się ruszyła choć nieznacznie. Ale stale mi zimo w stopy i w ręce. A w pracy to już prawie każdy mówi, że schudłam i wiecie....to tak podnosi na duchu....he he he.

Jeśli natomiast chodzi o brzuch to ja też jeszcze go mam choć od początku diety bardzo dużo mi zleciało sadełka właśnie z brzucha...trochę biodra, uda i tyłek. Ale jeszcze wałeczki na brzuchu mam i może też zacznę chociaż po trochu brzuszków robić ale tak mi się nie chce ćwiczyć.....jak będę miała zrobione wiosła to może na nich poćwiczę....ale to raczej wpłynie na biodra, uda i tyłek a mniej na brzuch....ale zobaczymy jak będzie dalej. Ja w każdym bądź razie z taką wagą już się zaczynam dobrze czuć.

A w lodówce mam jeszcze kawałek serniczka - protalka ale nie wyszedł mi taki dobry bo jakiś taki gumowaty....ale zjadliwy. Wczoraj zjadłam na kolacje 2 kawałki i czułam sie objedzona strasznie ale dziś waga trochę i tak poszła w dół.

Pozdrawiam Was.

Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Sliweczko ja mialam taki problem (od 4 dni warzywka) ze strasznie mi nogi puchly i mialam takie jak kolki z drewna dlatego zapytalam sie goscia co to moze byc i dlaczego ? on odrazu powiedzial ze woda stoi hehe acha i jeszcze jak macie takie ciezkie nogi to polecam kremy z wyciagiem z kasztana .................ale sie madra zrobilam hehe ;)

Balbinko,wiele słyszałam o pokrzywie,kiedyś ją piłam żeby wzmocnić włosy i oczyścić cerę.Nigdy natomiast nie słyszałam o pokrzywie jako lekarstwie,ale znalazłam w necie kilka wiadomości i teraz razem z zieloną herbatą ,pokrzywa będzie królowała na moim stole.Dzięki wielkie.

"Dla zdrowia i urody

Wodne wyciąg z liści i ziela pokrzywy pobudzają przemianę materii. Wykazują również słabe działanie moczopędne, przeciwbiegunkowe, przeciwgośćcowe, hamujące krwawienie. Udowodniono, że napary z pokrzywy posiadają właściwości zwiększania poziomu hemoglobiny i czerwonych krwinek w organizmie człowieka. Wskazane, więc będą szczególnie dla osób mających problemy z oddawaniem moczu, nadmiarowymi kilogramami. Niewątpliwie ekstrakty z pokrzywy przyniosą ulgę cierpiącym z powodu dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, anemii czy wreszcie odczuwającym ogólne osłabienie organizmu. Wyciągi z pokrzywy uchodzą również za lek przeciwcukrzycowy ? nieznacznie

obniżają poziom glukozy we krwi i pobudzają czynność trzustki, co wiąże się ze zwiększonym wytwarzanie enzymów trzustkowych. W zielu i korzeniach pokrzywy stwierdzono istnienie czynnika pobudzającego wytwarzanie interferonu (substancji z grupyimmunoglobulin), który nie tylko chroni organizm przed inwazją wirusów, ale najprawdopodobniej również przed niektórymi nowotworami.

Pokrzywa w kosmetyce

Oprócz ziołolecznictwa, ekstrakty pokrzywy mają również zastosowanie w kosmetyce. Wzmacniają włosy, przeciwdziałają ich wypadaniu, przetłuszczaniu i łupieżowi, stąd też wchodzą w skład szamponów, odżywek, płukanek, maseczek, lotionów, pianek, żeli i innych gotowych preparatów pielęgnacyjnych i leczniczych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Śliweczko......znowu wyczaiłaś nowe sposoby na odchudzanie....hi hi hi. To znaczy, że zaczynamy pić pokrzywę....nie wiem jak smakuje ale kiedyś u mnie mama albo babcia (nie pamiętam która) piły napar z pokrzywy. Ale brały nie ekspresową pokrzywę tylko taką świeżą z ogródka....może i ja popiję to i dobrze zrobi moim włosom. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tylko nie przesadzajcie z tą pokrzywą , bo gdzies czytałam że picie jej w duzych ilościach ( nie wiem co znaczy w duzych) strasznie obciąża nerki ;) . A przy diecie białkowej nery i tak dostaja w kość.

hmm...a ja wyczytałam że pokrzywa dobrze wpływa na nerki,wypłukuje toksyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Śliweczko......znowu wyczaiłaś nowe sposoby na odchudzanie....hi hi hi. To znaczy, że zaczynamy pić pokrzywę....nie wiem jak smakuje ale kiedyś u mnie mama albo babcia (nie pamiętam która) piły napar z pokrzywy. Ale brały nie ekspresową pokrzywę tylko taką świeżą z ogródka....może i ja popiję to i dobrze zrobi moim włosom. Pozdrawiam.

No wyczaiłam,wyczaiłam... :D

Pokrzywa smakuje niezbyt ciekawie  :grin: ,ale czego się nie robi dla zdrowotności i pięknego wyglądu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,zastanawiam się co się stało z naszymi koleżankami np.Malgonek,Mała22,Sofia,Doris,Magdalenka,Stanka...i inne...

Benek też rzadko się odzywa,a jej córka Maho też już dawno u nas nie była.

I Dorotkaxx zniknęła  ;)

Odezwijcie się dziewczynki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Sliweczko ze ja nie wiedzialam o tej pokrzywie az tylu rzeczy a ten zielarz to tylko zeby pic a nic nie mowil o wlasciwosciach a wogole to gbur jakis taki wiecie prawdziwy traper.........tylko natura hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.