Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

Marudo Ty wklejasz po dwie wiadomości, a ja nie potrafię fragmentu jednej wkleić, tylko albo całą, albo wogóle :-(

Podziel się kochana swoimi umiejętnościami z mniej doświadczonymi :)

Przy okazji!!! Spadł mi kolejny kilogram!!!! HURRRRRAAAA!!!!

Wiecie co? Jestem już o całe kilo lżejsza niż po drugiej ciąży. :)

Juggin była szybsza ;) A ja tylko dodam - informacje uzyskane od Śliweczki!!!

że jeśli w jednej swojej wypowiedzi chcesz zacytować kilka osób naraz - to

musisz zamiast 'odpowiedz' kliknąć 'cytuj' - na tych postach które chcesz.

A potem na samym dole to okienko ODPOWIEDZ - i wszystkie zaznaczone przez

Ciebie cytaty powinny się automatycznie wstawić :)

A co do zebry - no ja też nie mogę poskąpić komentarza - JUGGIN wygląda

rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takie wielkie CIACHO - mniam!!!

No i pozdrawiam wszystkich z rana.

Postanowiłam się nie ważyć przynajmniej do przyszłego piątku - bo czyję się ciężka...

A od poniedziałku znowu czyste białka więc będzie ok :oops:

Jak to dobrze, że dzisiaj piątek!!!

edytah - nie ubieraj się :grin: ubrania ważą dwa kilo więcej :D

Życzę zadowalającego wyniku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo!!!

Witam z zachmurzonego zachodniopomorskiego (jak wstałam to jeszcze świeciło słoneczko)

No to sobie pospałam, od szóstej już po mnie skaczą, podgryzają i dają do zrozumienia, że trzeba ruszyć d...sko. A do pracy mam dopiero na popołudniu :-( Ale niech tam, przynajmniej będę miała czas, żeby z Wami pogadać. Teraz jeden z pupilków śpi mi w najlepsze na kolanach. Chyba go też zacznę szarpać. Czemu ma spać jak ja nie śpię.

witam przy kawce:) ,wczoraj spotkała mnie niespodzianka, poszłam do salonu kosmetycznego a tam pani mowi ale pani schudła;) myślalam ze odfrune:);).

A dzisiaj niespodzianka druga na wadze 1 kg mniej, super, jutro spotkanie klasowe czyli nie jest źle:). Natomiast dzisiaj mam urwanie głowy mamy festyn rodzinny w przedszkolu a tu zimno brrr oby nie padało...... miłego dnia

Witaj Bogi, to spotkało Cię to samo co mnie wczoraj u fryzjera, super, nie!!!?

Będziesz pięknie wyglądać na spotkaniu. Życzę Ci udanego festynu, ładnej pogody i mam nadzieję, że się już na mnie nie gniewasz. :D

I ja też dziś zauważyłam spory spadek, nie 200 a 800 gramów. Zaraz zaktualizuję suwaczek. Jest to bardzo motywujące.

Śliweczko, ja dałam tego słodziku dosłownie odrobinkę, serek też był ok. Może to moje uprzedzenie do słodzików? Mam jeszcze drugi, w proszku, spróbuję z tym jak mnie znowu najdzie na coś słodkiego.

Maragrette, aż tak za facetem nie tęsknię... . Zresztą w mojej sytuacji to nawet pietruszka nie pomoże, wraz z operacją tęsknota za .... się skończyła. A żarówkę sama potrafię zmienić. :grin:

Oczywiście żartuję!!! W żaden sposób nie chcę obrazić panów, jeśli któryś to czyta. Wiem, wiem, przyjaźń jest ważna, ale coraz trudniej o nią, a może my coraz bardziej wymagające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozdrawiam wszystkich z rana.

Postanowiłam się nie ważyć przynajmniej do przyszłego piątku - bo czyję się ciężka...

A od poniedziałku znowu czyste białka więc będzie ok ;)

Jak to dobrze, że dzisiaj piątek!!!

Witaj Marudko,

fajnie, że jesteś!!! Już po kawusi?

Spadek wagi na pewno będzie!!! Ja też czułam się ociężała a o dziwo ważę mniej. To się wszystko tak zmienia jak w kalejdoskopie: wcześniej miałam spadki na B+W, teraz na samych białkach. No i tak sobie myślę, że złogów we mnie też niemało. Dlatego mam 'ciężki brzuch"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie zważyłam i 2,5 kg więcej ;) mam nadzieję że to dlatego, że od 2 dni nie odwiedzam wc, no i wcale się nie zapowiada by coś się w tej kwestii zmieniło :grin:

zaczekam aż mój pierworodny obejrzy teletubisie i pójdziemy do kuchni na pyszną jajeczniczkę na śniadanko :-(

A własnie dziewczyny, czy w takich sytuacjach braku odwiedzin wc robicie coś szczególnego by jednak tam dotrzeć? nie mówię o otrębach bo jem je codziennie od 2 dni i zero rezultatów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie zważyłam i 2,5 kg więcej ;) mam nadzieję że to dlatego, że od 2 dni nie odwiedzam wc, no i wcale się nie zapowiada by coś się w tej kwestii zmieniło :grin:

zaczekam aż mój pierworodny obejrzy teletubisie i pójdziemy do kuchni na pyszną jajeczniczkę na śniadanko :oops:

A własnie dziewczyny, czy w takich sytuacjach braku odwiedzin wc robicie coś szczególnego by jednak tam dotrzeć? nie mówię o otrębach bo jem je codziennie od 2 dni i zero rezultatów :D

Witam Dziewczyny.

Poranna kawka jest super.

Edytah jest dobry sposób , przynajmniej na tzw. złogi kałowe. Przepraszam, ze o tym pisze, bo my tu raz o jedzeniu a raz o czymś innym :) . Kiedys stosowalam dośc regularnie. Kupuje się w aptece zestaw do lewatywy jednorazowy lub tez wlewnik gumowy ( wielokrotnego uzytku) i zapodaje się go :-( . Efekt naprawde super- człowiek czuje sie lżejszy i wystszy w środku. A gdy zobaczy się co w nas siedzi to po prostu szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marudko,

fajnie, że jesteś!!! Już po kawusi?

POLU ja po herbatce.. Kawę rzadko jakoś piję, ale jak już - to popołudniu.

W pracy zawsze dzień wcześniej sobie przygotuję zieloną - i mam na drugi dzień

lodowatą.. mimo, że lodówki tu nie mamy. Ale teraz zajadam się łososiem

niestety okazało się, że jest w oleju.. :) ale wiesz co - pychotka. posmarowałam

go twarożkiem z surimi i szczypiorkiem.. I mam rolmopsika własnej produkcji

:D

No to sie zważyłam i 2,5 kg więcej ;) mam nadzieję że to dlatego, że od 2 dni nie odwiedzam wc, no i wcale się nie zapowiada by coś się w tej kwestii zmieniło :grin:

No mówiłam Ci - to ta piżamka waży te 2,5 kilo - wiem co mówię :)

A tak troszkę poważniej - to ja się przyznam, że niczym się nie ratowałam

w problemach z wc. Bo w sumie to tylko przez pierwsze 1,5 miesiąca miałam

kłopot.. A teraz to choćby i co 3 dni.. to jakoś idzie :oops:

Raz mnie tylko biegunka złapała - i wtedy najszybciej mi się chudło - i mimo

wszystko chciałabym znowu... Nie wiem czy przyczyną tego nie była za duża

ilość słodzika... Czasami się też zastanawiam nad jakimś specyfikiem..

Może ktoś coś jeszcze doradzi i też skorzystam przy okazji :-())

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny.

Poranna kawka jest super.

Edytah jest dobry sposób , przynajmniej na tzw. złogi kałowe. Przepraszam, ze o tym pisze, bo my tu raz o jedzeniu a raz o czymś innym :) . Kiedys stosowalam dośc regularnie. Kupuje się w aptece zestaw do lewatywy jednorazowy lub tez wlewnik gumowy ( wielokrotnego uzytku) i zapodaje się go :oops: . Efekt naprawde super- człowiek czuje sie lżejszy i wystszy w środku. A gdy zobaczy się co w nas siedzi to po prostu szok.

:grin: ..lewatywa... :D to źle brzmi...

Ale też chciałabym się poczuć lżejsza <buja w obłokach> ale może jeszcze

poczekam z podjęciem decyzji czy to metoda nadaje się dla mnie ;)

Ale każda rada cenna!!!!! Człowiek ma wybór :-())

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: ..lewatywa... :D to źle brzmi...

Ale też chciałabym się poczuć lżejsza <buja w obłokach> ale może jeszcze

poczekam z podjęciem decyzji czy to metoda nadaje się dla mnie ;)

Ale każda rada cenna!!!!! Człowiek ma wybór :-( ))

Pewnie masz złe skojarzenia. Duzo się mowi o obowiązkowej lewatywie w szpitalu przed porodem i otym , ze to koszmar. Ale uwierz mi, ze robiona w domowych warunkach, zgodnie z sztuką, jest calkiem znosna , a luz w d... po niej ( przepraszam za kolokwializm) jest po prostu cudowny.

Ja tez mam kłopoty z WC w tej chwili, a z doświadczenia wiem co wtedy dzieje sie w organizmie i co tam siedzi :) . Wieć chyba zapodam sobie w weekend :oops:

I dobrze stwierdziłas Marudo- Czlowiek ma wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz złe skojarzenia. Duzo się mowi o obowiązkowej lewatywie w szpitalu przed porodem i otym , ze to koszmar. Ale uwierz mi, ze robiona w domowych warunkach, zgodnie z sztuką, jest calkiem znosna , a luz w d... po niej ( przepraszam za kolokwializm) jest po prostu cudowny.

Ja tez mam kłopoty z WC w tej chwili, a z doświadczenia wiem co wtedy dzieje sie w organizmie i co tam siedzi :grin: . Wieć chyba zapodam sobie w weekend ;)

I dobrze stwierdziłas Marudo- Czlowiek ma wybór :D

Ten 'luz' mnie przekonuje.. A fakt te skojarzenia.. to tak jak piszesz,

ale z doświadczeń siostry. Sokro już to robiłaś i da się przeżyć...

To sobie jeszcze to przemyśle.. Zawsze to jakiś sposób - a na pewno

o niebo skuteczniejszy niż zióka, tabletki czy herbatki..

Nie bardzo wiem na czym to polega.. ale póki co nie musisz tłumaczyć.

Tylko chciałam się zapytać - to trwa tyko w jeden dzień,

jakąś chwilę.. czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce  :grin:

Jeszcze dzisiaj nie byłam na wadze,najpierw kawka,potem wc...a dopiero potem ważonko  ;) Jestem ciekawa ile pozostało mi do zgubienia żeby pokazała się waga z suwaczka  :-(

Co do sposobów na odwiedzanie wc  :) to nic nie poradzę,nie mam z tym problemu od kiedy codziennie rano naczczo wypijam kawę,a potem jem owsiankę otrębową na mleku.

Edytko,musisz coś zrobić z tymi problemami "wucetowymi",bo waga nie będzie spadać.Kup może w aptece jakiś środek,wybór jest duży,farmaceuta może coś doradzi.Nie koniecznie musi to być lewatywa,ale i to jest jakiś sposób na "te sprawy".

 

a mi to sie ostatnio przytrafilo cos z zelatyna....mianowicie kupilam taka w proszku i sie okazalo ze ma az 55.5g wegli!!!!!!! :oops: ale bylam w szoku a bialka miala tylko 35g. zawsze kupywalam taka w listkach i ta miala samiutkie bialko,nie myslam ze mnie taka niespodzianka spotka..w domu dopiero zauwazylam..zelatyna a zelatyna... czyli trzeba uwazac!

Oj,a ja nie spotkałam się jeszcze z węglami w żelatynie.Jednak trzeba uważać co się kupuje.Ja i tak mam już "chorobę protalową" która uaktywnia się w supermarketach  :) we wszystkim czego dotknę muszę sprawdzić skład,węgle,białka itp.  :grin:

Polu ,Ciebie budzą koty,a mnie budzi szczeniak,któremu rano najbardziej smakują nasze kapcie  :grin: Koty(Hela,Franek i Leon) nocują w budynkach gospodarskich,tylko w dzień są w domu,ale ostatnio ,od kiedy zagościł u nas szczeniak Snupi to koty mają przesr..e ,bo nie lubią obcych w domu ,a tym bardziej psów  :) Ale już zaczynają się do siebie przyzwyczajać,mam nadzieję że wojny z  powodu miejsca w domu mniędzy nimi nie będzie  :D

Bogi ,super że waga spada.Będziesz się dobrze bawić jutro na spotkaniu klasowym,bo jak waga spada to humorek dopisuje (ja przynajmniej tak mam)Życzę udanej imprezki.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki Protalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny.

Poranna kawka jest super.

Edytah jest dobry sposób , przynajmniej na tzw. złogi kałowe. Przepraszam, ze o tym pisze, bo my tu raz o jedzeniu a raz o czymś innym :grin: . Kiedys stosowalam dośc regularnie. Kupuje się w aptece zestaw do lewatywy jednorazowy lub tez wlewnik gumowy ( wielokrotnego uzytku) i zapodaje się go :) . Efekt naprawde super- człowiek czuje sie lżejszy i wystszy w środku. A gdy zobaczy się co w nas siedzi to po prostu szok.

Jedyny raz w życiu i ostatni miałam w szpitalu przed porodem. Nie wspominam tego zbyt miło ;) Więc moze jednak poczekam aż moje ciało samo zdecyduje że już jest wystarczająco pełne :grin:

Ja od poniedziałku też w WC nie byłam :-( , a na wadze znowu 0,5 kg mniej :D

Fajnie Was poczytać, cieszą Wasze spadki wagi,bo potwierdzają skuteczność diety :oops:

A zebra śliczna i tak apetyczna, że już postanowione - będę robić! :grin:

Miłego dnia życzę :)

na mnie też zebra zrobiła OLBRZYYYYMIE wrażenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dziewczyny, poszperałam w necie i znalazłam to :http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1337212&start=0

warto poczytać, ja sama już lecę na Allegro i jeśli tylko jest ten wlewnik, natychmiast kupuje. To dużo lepsze niż wszelkie środki farmakologiczne, pod warunkiem że się zachowa umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.