Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie serdecznie ;) :grin: :D

Jestem na diecie Protal miesiąc i schudłam 5 kilo. Czytam Wasze forum codziennie i bardzo mnie wszystkie inspirujecie do dalszej walki z kilogramami. Myślałam,że na samym czytaniu się skończy, ale ostatnio trafiłam na sprzedaż internetową skrobii kukurydzianej produkcji polskiej, w miarę w dostępnej cenie i postanowiłam podzielić się tym odkryciem. Adres internetowy tego sklepu to:

www.bomar.istore.pl

Pozdrawiam wszystkie Protalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko wy to macie tempo uzupełniania tych postów.. ani sie sposytrzegłam i juz znów 3 bite strony czytania, i wszystko ciekawe, i wszystko ważne..

A teraz odpowiadam :

Pietruszka - ja tez słyszałam o jej super-działaniu, wiec chyba warto pić...

Pokrzywa - dzięki za podpowiedzi, nie wiedziałam...

Bożena 66 - witamy w naszym gronie i zapraszamy smielej do kontaktów z nami. dzieki za wiadomość o skrobii kukurydzianej

Śliweczko, Balbinko i Marudo - gratuluje partnerów, ale jakby co to ta wiedza o pietruszce nie zaszkodzi.. co ? ;) Chociaz skuteczniejsze w tym względzie są podobno ostrygi- potem napisze dowcip na ten temat.

Balbinko, Czeremcho - dzieki za instrukcje dot. glitery.pl, potem spróbuje raz jeszcze, może sie uda

Zuza, Balbinka -super gratuluje spadku wagi !

Pola - coś ty ! szukac chłopa.. jak schudniemy i bedziemy laski to sami sie znajda.. i dla mni e i dla ciebia.. ha, ha, :grin:

Aneczka80, Balbina, Maruda- o brzuszyskach z wami nie dyskutuję i nie rywalizuje bo i tak na pewno bym (niestety! ) wygrała... wy chudzielce jedne !

A teraz obiecany dowcip ( kto nie chce to niech nie czyta !)

Młoda mężatka wybierała sie tuz po slubie w podróz poslubna do Paryża więc "doswiadczone" kolezanki poradziły jej aby koniecznie częstowała swojego nowego małzonka ostrygami, bo wtedy zagawarntuje mu 100% sprawnośc każdej nocy. Po powrocie z podrózy poslubnej koleżanki pytaja ja o szczegóły wyjazdu : jak Paryż ? jak Francja ? i jak małżonek ? czy dobrze sie spisał w swojej "łózkowej" roli ? czy ostrygi były skuteczne ? A świeżo poslubiona małzonka odpowiada, ze starała sie żeby na każda kolacje mąz zjadł co najmniej po tuzin ostryg.

I co ? - pytaja koleżanki

Kiepsko- mówi ona- co dzien tylko 5 pierwszych było skutecznych.

Pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziś rano na wadze był postęp (55kg), ale nie chcę zmieniac suwaka bo w ciągu dnia wyrównuje sie wszystko ;)

Chyba zapukał do moich drzwi kryzys zwany słodyczowym kuszeniem. Mam wielgachną ochote cos zjeść, najlepiej jakby było słodkie. Jako że słodyczy mam troche w domu to przechodzę nieopisane wręcz katusze i boję sie że nareszcie ulegnę. A jak ulegnę to będzie definitywny koniec mego dietowania :grin: 

I ciągle ta mysl: cos słodkiego, coś baaardzo słodkiego, jakies ciasteczko, kawałek czekoladki, a nawet nielubiane przeze mnie ptasie mleczko - nawet nim bym teraz nie wzgardziła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziś rano na wadze był postęp (55kg), ale nie chcę zmieniac suwaka bo w ciągu dnia wyrównuje sie wszystko ;)

Chyba zapukał do moich drzwi kryzys zwany słodyczowym kuszeniem. Mam wielgachną ochote cos zjeść, najlepiej jakby było słodkie. Jako że słodyczy mam troche w domu to przechodzę nieopisane wręcz katusze i boję sie że nareszcie ulegnę. A jak ulegnę to będzie definitywny koniec mego dietowania :grin:

I ciągle ta mysl: cos słodkiego, coś baaardzo słodkiego, jakies ciasteczko, kawałek czekoladki, a nawet nielubiane przeze mnie ptasie mleczko - nawet nim bym teraz nie wzgardziła :D

oj kochana ja mam tak ciagle niestety :oops: a pomyslec ze 4 lata temu nie jadlam wogole slodyczy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko wy to macie tempo uzupełniania tych postów.. ani sie sposytrzegłam i juz znów 3 bite strony czytania, i wszystko ciekawe, i wszystko ważne..

A teraz odpowiadam :

Pietruszka - ja tez słyszałam o jej super-działaniu, wiec chyba warto pić...

Pokrzywa - dzięki za podpowiedzi, nie wiedziałam...

Bożena 66 - witamy w naszym gronie i zapraszamy smielej do kontaktów z nami. dzieki za wiadomość o skrobii kukurydzianej

Śliweczko, Balbinko i Marudo - gratuluje partnerów, ale jakby co to ta wiedza o pietruszce nie zaszkodzi.. co ? :grin: Chociaz skuteczniejsze w tym względzie są podobno ostrygi- potem napisze dowcip na ten temat.

Balbinko, Czeremcho - dzieki za instrukcje dot. glitery.pl, potem spróbuje raz jeszcze, może sie uda

Zuza, Balbinka -super gratuluje spadku wagi !

Pola - coś ty ! szukac chłopa.. jak schudniemy i bedziemy laski to sami sie znajda.. i dla mni e i dla ciebia.. ha, ha, :D

Aneczka80, Balbina, Maruda- o brzuszyskach z wami nie dyskutuję i nie rywalizuje bo i tak na pewno bym (niestety! ) wygrała... wy chudzielce jedne !

A teraz obiecany dowcip ( kto nie chce to niech nie czyta !)

Młoda mężatka wybierała sie tuz po slubie w podróz poslubna do Paryża więc "doswiadczone" kolezanki poradziły jej aby koniecznie częstowała swojego nowego małzonka ostrygami, bo wtedy zagawarntuje mu 100% sprawnośc każdej nocy. Po powrocie z podrózy poslubnej koleżanki pytaja ja o szczegóły wyjazdu : jak Paryż ? jak Francja ? i jak małżonek ? czy dobrze sie spisał w swojej "łózkowej" roli ? czy ostrygi były skuteczne ? A świeżo poslubiona małzonka odpowiada, ze starała sie żeby na każda kolacje mąz zjadł co najmniej po tuzin ostryg.

I co ? - pytaja koleżanki

Kiepsko- mówi ona- co dzien tylko 5 pierwszych było skutecznych.

Pozdrówki !

Maragrete ale pietruszka wychodzi taniej hehe niz ostrygi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie serdecznie :grin: :D :-(

Jestem na diecie Protal miesiąc i schudłam 5 kilo. Czytam Wasze forum codziennie i bardzo mnie wszystkie inspirujecie do dalszej walki z kilogramami. Myślałam,że na samym czytaniu się skończy, ale ostatnio trafiłam na sprzedaż internetową skrobii kukurydzianej produkcji polskiej, w miarę w dostępnej cenie i postanowiłam podzielić się tym odkryciem. Adres internetowy tego sklepu to:

www.bomar.istore.pl

Pozdrawiam wszystkie Protalki

Bozenko bardzo fajnie ze sie do nas odezwalas i podalas info jakby co to do nas mozesz jak w dym na kazde pytanie odpowiemy i podratujemy gdy humor bedzie kaprysny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, Balbinko i Marudo - gratuluje partnerów, ale jakby co to ta wiedza o pietruszce nie zaszkodzi.. co ? :) Chociaz skuteczniejsze w tym względzie są podobno ostrygi- potem napisze dowcip na ten temat.

Aneczka80, Balbina, Maruda- o brzuszyskach z wami nie dyskutuję i nie rywalizuje bo i tak na pewno bym (niestety! ) wygrała... wy chudzielce jedne !

Napewno nie zaszkodzi wiedzieć co w przyszłości pić ,napary z pietruszki pewnie kiedyś się przydadzą  :) A dla mężczyzn najlepszym środkiem na potencję jest marchewka  :) jak się ją dobrze przywiąże  ;) :grin: :D

Napewno Maragrete nie pobijesz mnie w wielkości brzucha...ty chudzielcu  :-(

Bożenko witaj !!! Będziemy chudnąć razem.Dzięki za link,ta skrobia rzeczywiście tania  :oops: !!! Muszę zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie zaszkodzi wiedzieć co w przyszłości pić ,napary z pietruszki pewnie kiedyś się przydadzą :) A dla mężczyzn najlepszym środkiem na potencję jest marchewka :) jak się ją dobrze przywiąże ;) :grin: :D

Napewno Maragrette nie pobijesz mnie w wielkości brzucha...ty chudzielcu :-(

Bożenko witaj !!! Będziemy chudnąć razem.Dzięki za link,ta skrobia rzeczywiście tania :oops: !!! Muszę zamówić.

nie no marchewa polozyla mnie na lopatki hehehehehehehe :) :grin: :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie zaszkodzi wiedzieć co w przyszłości pić ,napary z pietruszki pewnie kiedyś się przydadzą :grin: A dla mężczyzn najlepszym środkiem na potencję jest marchewka :grin: jak się ją dobrze przywiąże ;) :grin: :D

Napewno Maragrete nie pobijesz mnie w wielkości brzucha...ty chudzielcu :-(

Bożenko witaj !!! Będziemy chudnąć razem.Dzięki za link,ta skrobia rzeczywiście tania :) !!! Muszę zamówić.

Z tą marchewką to dałaś czadu Śliweczko!!!! :oops: :) :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki! jak mnie tu długo nie było to się w głowie nie mieści! Samo nowe nicki tu widzę, co oznacza że jest nas znowu więcej! Pozdrawiam więc wszystkie nowe protalowiczki i życzę samych sukcesów.

Cos mi się wydaje, że jednak więcej nie schudnę. I trochę mnie to podłamało.... narazie wciąż stosuję się do diety, ale jak tak dalej będzie to chyba odpuszczę sobie i przejde na 3 fazę. Już nawet nie wiem co jeść, bo na nic już patrzeć nie mogę! Nic mi już nie smakuje tylko serek z kawą, słodzikiem i otrębami wcinam a i już tego po mału mi się nie chce.

Wagi nie sprawdzałam (przyznam że się boję) a czuję sie niestety grubsza i nie wiem czemu, taka spuchnięta', wiecznie przejedzona. Okropne. Może piłam za mało wody, teraz staram się nadrobić.

mam nadzieję że jednak uda się jeszcze chociaż trochę schudnąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki! jak mnie tu długo nie było to się w głowie nie mieści! Samo nowe nicki tu widzę, co oznacza że jest nas znowu więcej! Pozdrawiam więc wszystkie nowe protalowiczki i życzę samych sukcesów.

Cos mi się wydaje, że jednak więcej nie schudnę. I trochę mnie to podłamało.... narazie wciąż stosuję się do diety, ale jak tak dalej będzie to chyba odpuszczę sobie i przejde na 3 fazę. Już nawet nie wiem co jeść, bo na nic już patrzeć nie mogę! Nic mi już nie smakuje tylko serek z kawą, słodzikiem i otrębami wcinam a i już tego po mału mi się nie chce.

Wagi nie sprawdzałam (przyznam że się boję) a czuję sie niestety grubsza i nie wiem czemu, taka spuchnięta', wiecznie przejedzona. Okropne. Może piłam za mało wody, teraz staram się nadrobić.

mam nadzieję że jednak uda się jeszcze chociaż trochę schudnąć....

Witaj maho dunkan pisal ze przyjda dni zwatpienia , ze ciezko bedzie ale musimy to przetrzymac........ kochana nie wiem co Ci poradzic ale dziewczyny z forum wstawily fajne przepisy moze znajdziesz cos dla siebie? i dietka nie bedzie juz taka nudna? trzymaj sie dzielnie papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka tą marchewka to zwaliłaś mnie z nóg, natychmiast humor mi się poprawił :-(

maho, Bożenko miło mi Was poznać ;)

Balbina, jak byłam w ciąży to przez pierwsze miesiące nie dałam rady jeść nic innego tylko snickersy. W dalszym etapie ciąży musiała być minimum 1 czekolada/dzień. Przed ciążą aż tak mocno nie szalałam za słodyczami...

Mam do was pytanie kochane o tą mąkę kukurydzianą. Tak mi już dziś zaczęło odbijać na punkcie słodyczy, że chyba jutro upiekę coś w rodzaju biszkopcika, tylko czy do posłodzenia można dać fruktozy? Kompletnie nie znam się na tych różnych "cukrach" a nie chciałabym zaszkodzić mojej diecie. I jeszcze, ile można go zjeść by nie zgrzeszyć zbytnio?

No to teraz się przyznam że zgrzeszyłam z pełną premedytacją  :D dopiłam synka mleczko waniliowe na kolacje. Nie wyobrażacie jak się cudownie poczułam  :grin:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.