Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marudo - zrobiłam dzisiaj ten twój ulubiony herabatnik i w smaku mi wyszwedł dobry, słodki ale jakis taki niewyrośnięty a poza tym musiałam go wydłubywac na siłę z blaszki, pewnie coś zrobiłam nie tak ...? :-)

Zuza - jajka a la sushi z chrzanem wasabi...pychota, całej rodzinie smakowały ... i mi je zeżarli..... :shock:

Żegnam wszystkich i uciekam do łóżka, bo juz późno !

Witam Wszystkich z rana :lol:

Oj - nie wiem czemu Ci nie wyrósł.. :shock: ..bo proszku do pieczenia dodałaś??

A z tym wydłubywaniem... to koleżanka robiła herbatnik w formie do tortu,

że można ją 'rozpiąć' o ciasto zostaje ze spodem formy. A ja już poszłam na

całkowitę 'rozpustę' i zafundowałam sobie formy silikonowe, niczym smarować

nie muszę i wszystko idealnie wychodzi :D Cenowo idzie przezyć, bo około

20 zł jedna forma... tyle, że dość malutkie są te formy. Ale mi to wystarcza bo

słodycze protalowe w domu to wcinam tylko ja. A ostatnio herbatnika przekoiłam

na pół - jak biszkopt do torta.. :-? ..i w środku wylałam już troszkę stężony jogurcik

z żelatyną (ala zebra - tyle, że bez kawy). Dobre!!! Ale chyba z długo piekę ten

herbatnik.. bo piekę go z chlebkiem protalowym aż 50 minut chyba ciacho trzeba

jednak wyciągać szybciej bo trochę twardawe mi wychodzi.

Tydzień białek uważam za otwarty :-P i licze na jakiś spektakularny spadek

wagi OBY!!!!!!

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego tygodnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyks, witaj i bądź dobrej myśli :shock: Skoro taki łasuch jak ja daje radę, to i Tobie się uda :shock: Przed dietą to ja czekoladę wciągałam za jednym posiedzeniem :-? A teraz nawet specjalnie mnie nie ciągnie. Podjadam sobie desery protalowe i to mi w zupełności wystarcza :-)

Bagi, no to ja kciuki trzymam :-P

Dołączę się jeszcze do życzeń urodzinowych: wszystkiego najcudowniejszego! :lol:

U mnie waga poszła 20 dkg do góry,ale dołować się nie będę, mam nadzieję, że wkrótce znowu spadnie ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rankiem ale nie przy kawce, bo postanowiłam rano jeśc owsianke:) bardzo dobra, ktoś wstawił przepis bardzo dziekuję:-? kawka bedzie w pracy....

Witam nową protalke i życze wytrwałości

POLU przykro mi z powodu kotka, ale może jeszcze wróci.

Marii wszystkiego najlepszego w dniu urodzin

uff, koniec pisania bo musze do pracy:):shock::)miłego poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki,

W DNIU URODZIN DLA MARI I DORIS !!!!!!!

?????????._.;_'.-._

?????????.{`--.?.-.'_,}

????????{;..\,__...-'/}

....._.;_'.-._ ?{..'-`.?._;..-';

...{`--?..-.'_,}?`'--.._..-' ....._.;_'.-._

.{;..\,__...-'/}?._.;_'.-._ ...{`--.?.-.'_,}

.{..'-`.._;..-';.{`--..?-.'_,}.{;..\,__...-'/}

....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`?.._;..-}

........,--\\..,-"?`'--.._..- .....--.._..-

...... ....._.;_'.-._..... ||......//

..........{`--.?.-.'_,}.,-"-.....//.,-"-..

........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\

???..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---,

......../....-'.)\\......... /.,-"-....\

........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\

....................\\....//

................../_\\Y//_\

.................(_,-}={-,_)

...................\_//((\_/

.....................//))(\

....................(/..))

........................((

.........................\)

Takie to szczere, proste życzenia

składam w dniu Twego urodzenia:

Wiele uśmiechów, a mało żałości,

Długich lat życia w szczęśliwości,

Dobrego zdrowia i pomyślności,

Jak najmniej smutków, dużo radości,

Dużo przygód, morza wrażeń,

Moc słodyczy, nic goryczy,

Tego Tobie życzę ja! :*:*:*

Bagi napewno bedziesz sie dobrze bawic z siostra a w jakis wieczor browarka mozna wypic :-?

Marudo na bialkach przewaznie waga leci w dol i tego ci zycze :shock:

Pysiek masz racje i nie przejmuj sie waga grunt to pozytywne myslenie :-)

Maragrete co do jajek ala sushi to zgadzam sie z toba sa super!! a waga tez poleci tylko trzeba CIERPLIWOSCI do tej chol...ry :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie z podmokłego Szczecina.

Mari- Wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń ( tych Portalowych też) i uśmiechu na twarzy kazdego dnia.

No to mamy poniedzialek. Pada od samego rana, szaro, smutno, nieciekawie, a tu trzeba zebrac sie i do pracy. Waga rano nieciekawa( ale nie ma co sie dziwić- rolokebabx2, naleśniki x2,5, duzo innych cudów..heehehehe weekedy mnie wykańczają), ale od dzis 5 dni proteinek więc będzie ok.

Własnie siedzę nad lista zakupów, oj zjadłabym i to i tamto, ale biore pod uwage ze białka az do piątku więc duzo mi tych zakupów nie potrzeba.

Aha i jasno przyznaję, że jestem od Was uzależniona- rano do pracy i fiu... forum. W domku tylko porobic co trzeba i... forum. Z Wami jem, pije kawkę, planuję jadlospis. Miło u Nas bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Proteinki!!!

Na początku dzisiejszego pisania,składam serdeczne życzenia urodzinowe naszym koleżankom Mari i Doris.

Doris dawno u nas nie było...wracaj kochana,odezwij się!!!

Torcik dla Was:

post-7037-1244440088_thumb.gif

Ciezkie czasy mnie czekaja...jutro przyjezdza w odwiedziny siostra i juz zadeklarowala ze bez nocy okrapianej alkoholem sie nie obedzie...a znajac zycie bez wielu innych grzechow takze...ojejku jejku :-)

Trzymajcie za mnie kciuki, tak jak ja trzymam zawsze za Was :-P

Buziolki i postaram sie wpadac jak najczesciej!

Bagusiu,trzymam kciuki ,żebyś jak najmniejszej ilości pokus się poddała :D Ale z siostrą ,jakieś małe popijanko...czemu nie...byle nie za dużo tych grzeszków :-?

Grazzia - dzieki za pocieszenie ja tez ufam, że Dukan nie kłamie i nawet po przestoju kiedys ten spadek wagi musi nadejśc, prędzej czy później

Śliweczko - skoro twoje tańce z siekiera są  tak skuteczne, to ja ci radzę nie rozstawaj sie z nia tylko tańcz, tańcz, tańcz.... :D :D dla nas wszystkich... a jest nas jak widzisz troche i cały czas przybywa... nie wiem czy dasz radę, jak liczba protalowiczów tak sie zwiększa :shock: ... ale za to takie tańczenie nieustanne będzie miało zbawieny wpływ na twoja figure... :D :D

Nadejdzie dzień w którym waga ruszy,nie martw się Maragrete!!! Waga czasem płata nam figle,ale przecież my jesteśmy silniejsze!!! Nie smuć się i nie poddawaj,będzie dobrze!!!

A jeśli moje tańce z siekierą mają Wam pomóc,to mogę tańczyć ,tańczyć,tańczyć....Żebyście tylko za bardzo nie wychudły kochane,bo ja mam sporo energii i mogę tak tańczyć 24 godziny na dobę :shock: Co do mojej figury to napewno tańce z siekierą spalą wiele zżartych przezemnie kalorii...więc idę tańczyć :lol: bo pogoda ładna ...rozpalę ognisko i hajda!!!

Moja waga też sobie stanęła...a wczoraj loda zjadłam :D Pyszny był,z czekoladą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jasno przyznaję, że jestem od Was uzależniona- rano do pracy i fiu... forum. W domku tylko porobic co trzeba i... forum. Z Wami jem, pije kawkę, planuję jadlospis. Miło u Nas bardzo.

Coś o tym wiem Juggin  :shock: Ciągle forum i forum...Robię cos,a w międzyczasie sprawdzam czy ktoś coś napisał  :-? Narkotyk,normalnie narkotyk!!!Bez kitu,odwyk mnie czeka  :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny muszę się znowu wyżalić :-?

Za szybko się pochwaliłam... i chyba nie dane

mi będzie jednak się wyprowadzić... Właściciele

zwiększyli cene.. Tzn. jakiś facet do nich zadzwonił

pośrednik i powiedział, że on im to mieszkanie sprzeda drozej

A nas już na to nie stać.. To jest zły znak - może nie mamy

być razem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny muszę się znowu wyżalić :-?

Za szybko się pochwaliłam... i chyba nie dane

mi będzie jednak się wyprowadzić... Właściciele

zwiększyli cene.. Tzn. jakiś facet do nich zadzwonił

pośrednik i powiedział, że on im to mieszkanie sprzeda drozej

A nas już na to nie stać.. To jest zły znak - może nie mamy

być razem :shock:

Marudko...cóż ja mam Ci powiedzieć...Napewno nie jest to znak że nie macie być razem.To że plany Wam się zawaliły nie oznacza końca świata.Myśl pozytywnie ,może uda Wam się znaleźć jakiś inny wspólny kąt?!Kochana żal mi Ciebie bo wiem co czujesz,ja też chciałam wyprowadzić się od rodziców (kiedy już byliśmy po ślubie z mężem),musiałam wyjechać ponad 500 kilometrów od domu rodzinnego żeby być na swoim,bo w okolicy nie było szans na mieszkanie.Całe szczęście mąż miał domek na wsi i tak oto z Pomorza wyjechałam na Podlasie.Mam nadzieję że się Wam wszystko poukłada.Trzymam kciuki za Ciebie ,raczej za Was żebyście znaleźli kącik dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny muszę się znowu wyżalić :shock:

Za szybko się pochwaliłam... i chyba nie dane

mi będzie jednak się wyprowadzić... Właściciele

zwiększyli cene.. Tzn. jakiś facet do nich zadzwonił

pośrednik i powiedział, że on im to mieszkanie sprzeda drozej

A nas już na to nie stać.. To jest zły znak - może nie mamy

być razem :shock:

oj Marudko cos wiem na temat posrednikow..............juz sie nie bede wyrazac bo nie chce nikogo obrazic ale naprawde wielkie wspolczucie kochana, nie zalamuj sie tylko brnij dalej i spelnij swoje marzenie o wlasnym M a twoj narzeczony napewno zloty chlopak i wspolnie dacie rade,

juz przepedz te czarne chmury i usmiechnij sie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko...cóż ja mam Ci powiedzieć...Napewno nie jest to znak że nie macie być razem.To że plany Wam się zawaliły nie oznacza końca świata.Myśl pozytywnie ,może uda Wam się znaleźć jakiś inny wspólny kąt?!Kochana żal mi Ciebie bo wiem co czujesz,ja też chciałam wyprowadzić się od rodziców (kiedy już byliśmy po ślubie z mężem),musiałam wyjechać ponad 500 kilometrów od domu rodzinnego żeby być na swoim,bo w okolicy nie było szans na mieszkanie.Całe szczęście mąż miał domek na wsi i tak oto z Pomorza wyjechałam na Podlasie.Mam nadzieję że się Wam wszystko poukłada.Trzymam kciuki za Ciebie ,raczej za Was żebyście znaleźli kącik dla siebie.

:shock:

Dzięki Śliweczko!!!

Ale myślałam, że najtrudniejsza decyzja będzie tylko o podjęciu

kredytu, a nie, że jak już się na coś zdecydujemy.. to wszyscy będą

nam kłody pod nogi rzucać :-? Obiecałam sobie, że nie będę się smucić

z tego powodu - bo i tak to mieszkanie jest drogie.. więc stwierdziłam,

że nie będzie mi tak żal.. jak coś się zdaży.. Ale to się nie da.

:shock: To już nie marudzę.. tak tylko chciałam się podzielić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Marudko :-?

Czasem mnie się też zupełnie inaczej układa niż sobie zaplanowałam. Ale już dawno zauważyłam, że trzeba się z tym pogodzić, bo los szykuje mi coś znacznie fajniejszego niż nawet mogłabym sobie wyobrazić. Często nam się z mężem komplikowało życie i wydawało się, że nie ma z danej sytuacji wyjścia. Później wszystko się prostowało i wyjaśniało dlaczego życie skręciło właśnie na tę ścieżkę. Jesteśmy właśnie na finiszu budowy domu i naprawdę wiele przeszliśmy trudnych sytuacji, ale zawsze trzeba mieć nadzieję. Nie myśl w ten sposób, że to jest znak,że nie powinniście byc razem. Obserwuj tylko, czy dobrze sobie razem radzicie w sytuacjach kryzysowych, bo chyba już wiesz,że życie to nie tylko bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.