Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki,idę się wypluskać w wannie,a potem do łóżeczka.Do jutra kochane!

         post-7037-1244320514_thumb.jpg

W takim razie idę za Twoim przykładem Śliweczko, jutro wcześniej muszę wstać. A nie bedzie mnie miał kto obudzić, bo moja kotka nie wróciła do domu od 10 rano. Coś jej się musiało złego przytrafić. Szukaliśmy wszędzie, wołali ale bez rezultatu. Idę spać smutna :-?

Może jeszcze wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie idę za Twoim przykładem Śliweczko, jutro wcześniej muszę wstać. A nie bedzie mnie miał kto obudzić, bo moja kotka nie wróciła do domu od 10 rano. Coś jej się musiało złego przytrafić. Szukaliśmy wszędzie, wołali ale bez rezultatu. Idę spać smutna :-?

Może jeszcze wróci.

uuuuuuuu to nie dobrze ale moze sie znajdzie .............badzmy dobrej mysli :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dzień i jeszcze żadnego wpisu nie ma? :shock: Wszystkie na wybory poleciały skoro świt ? :-?

Pola... kotek się odnalazł?

Umnie znowu waga drgnęła w dół- mimo wczorajszego objedzenia warzywami - jejciu, jakie to pycha :shock: Ale suwaczka nie zmieniam, bo pewnie przez kolejne 4 coś tam podskoczy w górę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i kawką częstuję!!!

    post-7037-1244355113_thumb.gif

Pogoda na Podlasiu podła...leje i leje,a do tego zimno jak chol..a :shock: Polu kicia się znalazła?

Ja dopijam kawusię i myślałam że poczytam sobie forum,a tu niespodziewanka  :-? Cisza jak makiem zasiał.Witaj Pysiek,czy tylko my dwie już nie śpimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane,

Pysiek objadaj sie do woli i chudnij !!!!!!! :shock:

Moja kochana Sliweczko !!!!!!!! twoje wczorajsze tance przyniosly efekt w postaci - 900 g MNIEJ Buziole dla Ciebie kochana bo tak naprawde to tylko ty wierzysz ze cos moge zgubic na tej diecie

musze isc poplakac w kat ze szczescia ............................ :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich rankiem, może nie tak wczesnie jak w tygodniu, ale wczoraj późno wróciłam ze spotkania klasowego /dzięki za wsparcie/ było super, no wiadomo że grzeszyłam:( / alkohol, pizza, lody/ ale za to zaraz po powrocie WC, rano tez WC i waga nie poszła do góry:):-?. Brakowało nas troche, ale i tak super powspominac bardzo dawne lata, no i nie czułam sie jak słoń, a wrecz przeciwnie, to dzieki WAM, dzieki:):shock:.

A teraz Śliweczko widziałam cię oczami wyobraźni w lesie z ta siekiera:):shock: w tym tańcu indiańskim, powiem ci ze wyglądałaś bosko :-):):-P.

U mnie nie pada /narazie/ świeci słońce, tylko witerek zimny, ale aby do wakacji:), miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana Sliweczko !!!!!!!! twoje wczorajsze tance przyniosly efekt w postaci - 900 g MNIEJ Buziole dla Ciebie kochana bo tak naprawde to tylko ty wierzysz ze cos moge zgubic na tej diecie

musze isc poplakac w kat ze szczescia ............................ :shock:

Moja kochana Balbinko,nie płacz po kątach,ciesz się i śmiej!!! Ja wierzę w Was wszystkie ,mam nadzieję że wszystkim nam uda się osiągnąć wymarzoną wagę.Cieszę się z Twojego sukcesu też dlatego bo okazało się że bieganie z siekierą po podwórku nie było na darmo :-?

Brawo Balbinko!!! post-7037-1244357345_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz Śliweczko widziałam cię oczami wyobraźni w lesie z ta siekiera:):shock: w tym tańcu indiańskim, powiem ci ze wyglądałaś bosko :shock::):-).

Hehehe,no napewno wyglądało to pięknie :lol: Hipcia z siekierą biegająca po lesie :-P Dzięki Bogi :-?

Cieszę się że spotkanie się udało i że waga mimo grzeszków nie podskoczyła.Tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wzystkie miłe Panie :shock:

Cieszę się niezmiernie Balbinko, że Twoja waga została pokonana. Tylko nie mów, że tylko Śliweczka wierzy w Twoje spadki wagi. Wierzymy wszystkie, fakt,że Śliweczka robi najwięcej :-? . U mnie waga trochę drgnęła, ale poczekam na ustbilizowanie. To jest pierwsza moja dieta i jest zaskakująo przyjemna. Do tej pory jedynie stosowałam Ż.P., ale po dłuższym czasie jedznia małych porcji ma się wielką ochotę zgrzeszyć a i metabolizm zwalnia. Pozdrawiam :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wzystkie miłe Panie :shock:

Tylko nie mów, że tylko Śliweczka wierzy w Twoje spadki wagi. Wierzymy wszystkie, fakt,że Śliweczka robi najwięcej :-? .

Hehe,Śliweczka nic nie robi,mogę jedynie wesprzeć Was słowem.Wszystkie się pięknie wspieracie i dzięki Waszym słowom niejedna przetrwała trudne chwile.Ja też jestem tu dzięki Wam od 5 miesięcy i nie czuję znudzenia dietą.Za to wszystko wielkie dzięki!!!

Bożenko ,cieszę się że waga spada.Trzymam kciuki za dalsze spadki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.