Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, my z mamą używałyśmy czasem mąki sojowej odtłuszczonej. Może wypróbujecie? Sprawdziłam skład odżywczy i prezentuje się tak:

mąka, sojowa, odtłuszczona

Nazwa W 100 g.

Energia 330 kcal

Białko 47 g

Tłuszcze 1.2 g

Węglowodany 38.4 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuu to nie dobrze ale moze sie znajdzie .............badzmy dobrej mysli :-?

No niestety, nie znalazła się moja Mini, pewnie ją coś dorwało w lesie. Tak mi strasznie przykro!!

Dziękuję wam dziewczyny: Śliweczko, Balbinko, Czeremcho, Pysiek, Bożenko za zainteresowanie.

Wróciłam z pracy i miałam nadzieję, że kicia będzie już w domku. Syn jej szukał po okolicy, ani śladu.

Idę rozpaczać!! Na nic nie mam ochoty.

Cześć Wam, dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie znalazła się moja Mini, pewnie ją coś dorwało w lesie. Tak mi strasznie przykro!!

Dziękuję wam dziewczyny: Śliweczko, Balbinko, Czeremcho, Pysiek, Bożenko za zainteresowanie.

Wróciłam z pracy i miałam nadzieję, że kicia będzie już w domku. Syn jej szukał po okolicy, ani śladu.

Idę rozpaczać!! Na nic nie mam ochoty.

Cześć Wam, dobrej nocy.

Oj jak mi przykro Polu :-? Mój Leon też już od kilku tygodni się nie pokazuje i nawet nie wiem czy żyje...Być może jeszcze wróci,moje koty czasem kilka dni nie wracają.Bądź dobrej myśli.

Maho ta mąka to świetny pomysł,ale ciekawe gdzie ja ją kupię jak u nas nie ma żadnych porządnych sklepów...A Wy gdzie ją kupujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie znalazła się moja Mini, pewnie ją coś dorwało w lesie. Tak mi strasznie przykro!!

Dziękuję wam dziewczyny: Śliweczko, Balbinko, Czeremcho, Pysiek, Bożenko za zainteresowanie.

Wróciłam z pracy i miałam nadzieję, że kicia będzie już w domku. Syn jej szukał po okolicy, ani śladu.

Idę rozpaczać!! Na nic nie mam ochoty.

Cześć Wam, dobrej nocy.

Jejku jak mi bardzo przykro Polu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu- bardzo mi przykro z powodu Mini, ale trzeba mieć nadzieję,że Twoja włochata przyjaciółka wróci jeszcze. Koty chadzają własnymi drogami i zdarza im się wybrać na kilkudniowa wędrówkę. Pewnie sama znasz najlepiej jej zwyczaje, ale nadzieje trzeba mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie kobietki:DJestem tu pierwszy raz,poczytalam troszke o dietce i chcialabym dolaczyc do grona walczacych.Nie mam nawet pojecia jak tu sie odnalezc:)))Ale jestem dobrej mysli

Witaj Onyks!!! Jesteś dobrej myśli...i tak trzymaj!!! Wszystko będzie dobrze.Służymy pomocą,jeśli czegoś nie wiesz lub masz jakiekolwiek wątpliwości to pytaj...zawsze ktoś tu jest i pomoże.Trzymam kciuki!!!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sliweczko,dziekuje za mile przyjecie i pokrzepiajace slowa:)

Ciezko mi jak na poczatek znalezc sie w kwestiach technicznych(hihi,gapa ze mnie)ale jak juz wyslalam 1wiadomosc,tzn.bedzie dobrze :-?

A wracajac do sedna,czyli diety,jutro zaczynam 1dzien.Czuje sie z tym troche dziwnie,boje sie,ze nie dam rady:(ale,na cale szczescie trafilam tu i widze,ze jest tu tyle swietnych osob,ktore przeszly przez te droge.I to mi dodaje otuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sliweczko,dziekuje za mile przyjecie i pokrzepiajace slowa:)

Ciezko mi jak na poczatek znalezc sie w kwestiach technicznych(hihi,gapa ze mnie)ale jak juz wyslalam 1wiadomosc,tzn.bedzie dobrze :shock:

A wracajac do sedna,czyli diety,jutro zaczynam 1dzien.Czuje sie z tym troche dziwnie,boje sie,ze nie dam rady:(ale,na cale szczescie trafilam tu i widze,ze jest tu tyle swietnych osob,ktore przeszly przez te droge.I to mi dodaje otuchy

Oj Onyks,ja tez miałam problemy technicznej kwestii,ale z czasem wszystkiego się nauczysz :shock:

Napewno dasz radę ,protal jest dietą super bo nie chodzisz głodna,jesz ile chcesz i chudniesz.A nasze przepisy na dania różnego rodzaju,nawet desery są pyszne i dietetyczne (polecam) Od jutra zaczynasz...więc niech protalowa moc będzie z Tobą (mi też bardzo się podoba ten tekst :-? )

Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Onyks,ja tez miałam problemy technicznej kwestii,ale z czasem wszystkiego się nauczysz :shock:

Napewno dasz radę ,protal jest dietą super bo nie chodzisz głodna,jesz ile chcesz i chudniesz.A nasze przepisy na dania różnego rodzaju,nawet desery są pyszne i dietetyczne (polecam) Od jutra zaczynasz...więc niech protalowa moc będzie z Tobą (mi też bardzo się podoba ten tekst :-? )

Buziaczki.

Kochana osobka z Ciebie,naprawde:)dziex dziex dziex

Jestem typem lasucha,lubie podjadac,szczegolnie w stresie.I boje sie,ze sie ugne.Mam do zrzucenia jakies10kg.Patrzac na Wasze poczynania mam tyle sily i wiem,ze tez moge to zrobic.Nie przeczytalam wszystkich postow od poczatku i nie natrafilam jeszcze na przepisy,ale pomalutku dojde i do tego:)

Zycze milego wieczorku Sliweczko,buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.