Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zrobiłam sernik na zimno - jakoś tak łatwiejszy mi się

wydał z przygotowaniu. Ale chyba dopiero jutro na śniadanko

się okaże czy coś z tego wyszło.. Mam tylko nadzieje, żeby

było słodkie!!!

Tak jakoś za długi mi ten tydzień o ten piątek jest tym razem..

I jeszcze pogoda coś się muli.. Chyba jutro już rowerkiem nie

pojadę jak będzie lało - a dla zdrowia to to bardzo dobre przecież.

Trochę przykro, że tak dieta na niektóre źle działa.. Ale nie od parady

Dukan każe pic duże ilości wody - bo białka odchudzają, ale zalegają

po 'kątach'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło mateńko,ale macie tempo!!! Ledwo nadążam z czytaniem  :)

Polu,pewnie nie daj sobie wmówić że jesteś za chuda,Ty wiesz najlepiej jaka waga jest dla Ciebie najlepsza i ile kilogramów jesteś w stanie "unieść".

Ja kiedyś ważyłam 55kg,ale już nigdy tyle ważyć nie będę,bo uważam że 55 kg to za mało jak na mój wiek  :) Na suwaczku napisane 70,ale zawsze powtarzam że chciałabym osiągnąć wagę 90 kg i już będę szczęśliwa  :) Oczywiście pewnie potem zechcę dalej gubić kilogramy  :-D i może uda mi się dojść do 70,a jak już to osiągnę to kto wie...może 65  ;) Ale to czas pokaże...nie wiem tylko co zrobię z moimi "zwisami"  :-D

Balbinko,ja raz upiekłam chlebek,za Twoją namową i wyszedł pyszy,ale więcej go nie upiekę bo to za duża pokusa  :) Zjadłabym najchętniej cały na raz :)  

Zuza,a jeszcze lepsze klopsiki w środku z pieczarką...Potwierdzam pyszne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche droga ta maizena umnie 8 zł za paczuszkę, no ale cóż nie co dzień wcinam naleśniczki. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego wieczorku:DDD

A gdzie Ty znalazłaś maizene?? Ja co prawda do Opola mam jakieś półtorej godziny

ale może u mnie bym coś znalazła - gdybym wiedziała gdzie szukac!!??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko,ja raz upiekłam chlebek,za Twoją namową i wyszedł pyszy,ale więcej go nie upiekę bo to za duża pokusa :) Zjadłabym najchętniej cały na raz :)

Ja mam to samo.. Muszę się hamowac żeby przy cotygodniowym

pieczeniu nie zjeśc całego tygodniowego zapasu i zaraz jak ostygnie

wrzucam do zamrażalnika, żeby nie kusiło... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty znalazłaś maizene?? Ja co prawda do Opola mam jakieś półtorej godziny

ale może u mnie bym coś znalazła - gdybym wiedziała gdzie szukac!!??!!

W mojej miejscowości jest taki warzywniak, w którym można kupic od groma produktów z Niemiec, no i pomyslałam że tam spróbuję. No i się udało . To znaczy tak mi zanjoma powiedział że to jest majzena, nawet były 2 rodzaje ale powiedziała żebym wzięła Dr.Oetkera. Może napisze jak to się dokładnie nazywa to potwierdzicie czy to to czy może nie? Firma: Dr.Oetker GUSTIN Feine Speisestarke Fur lockere Gebacke. prosze o potwierdzenie czy to to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty znalazłaś maizene?? Ja co prawda do Opola mam jakieś półtorej godziny

ale może u mnie bym coś znalazła - gdybym wiedziała gdzie szukac!!??!!

Dziewczynki

Już podawałam link do sklepu int. z maizeną po 4,50 zł za 350glhttp://www.bomar.istore.pl/

Ja kupiłam kilka opakowań wiec się zwraca za koszty przesyłki, a placki i ciasta sa naprawde bardzo smaczne Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki

Już podawałam link do sklepu int. z maizeną po 4,50 zł za 350glhttp://www.bomar.istore.pl/

Ja kupiłam kilka opakowań wiec się zwraca za koszty przesyłki, a placki i ciasta sa naprawde bardzo smaczne Polecam ;)

To drugie opakowanie w sklepie to było takie jak wczesniej opisywano

img-resized.png Zmniejszono 83%post-6578-1245235448_thumb.jpg 1728 x 1296 (274.82K)

Czy to jest mąka kukurydziana czy ta majzena ? Czy może to jedno i to samo? Wiem że wczesniej juz to było wyjaśniane ale będę wdzięczna za ponowne wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie opakowanie w sklepie to było takie jak wczesniej opisywano

img-resized.png Zmniejszono 83%post-6578-1245235448_thumb.jpg 1728 x 1296 (274.82K)

Czy to jest mąka kukurydziana czy ta majzena ? Czy może to jedno i to samo? Wiem że wczesniej juz to było wyjaśniane ale będę wdzięczna za ponowne wyjaśnienie :)

Acha, ja nie wiem co to jest. Na moim opakowaniu jest napisane skrobia kukurydziana po polsku. Mąka i skrobia to nie to samo, al jak się nie ma skrobii to i mąka ujdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Bozena66 @ 18.06.2009, 20:01)

Dziewczynki

Już podawałam link do sklepu int. z maizeną po 4,50 zł za 350glhttp://www.bomar.istore.pl/

Ja kupiłam kilka opakowań wiec się zwraca za koszty przesyłki, a placki i ciasta sa naprawde bardzo smaczne Polecam

Bożenko a to jest nazwane jako maka kukurydziana w tym sklepie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Bozena66 @ 18.06.2009, 20:01)

Dziewczynki

Już podawałam link do sklepu int. z maizeną po 4,50 zł za 350glhttp://www.bomar.istore.pl/

Ja kupiłam kilka opakowań wiec się zwraca za koszty przesyłki, a placki i ciasta sa naprawde bardzo smaczne Polecam

Bożenko a to jest nazwane jako maka kukurydziana w tym sklepie ?

Nie,Acha to się nazywa skrobia kukurydziana i wyglada jak mąka ziemniaczana, taki krochmal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,Acha to jest nazywana skrobia kukurydziana i wyglada jak mąka ziemniaczana, taki krochmal

Ok znalazłam, to ja chyba pomyliłam mąke ze skrobią, tylko to co kupiłam to chyba to samo bo pisze z boku skład. Co nie co potrafie zrozumieć po niemiecku, więc tak mi się wydaje. No ale cena bez porównania!!! Ja mam 400 g za 8 zł a w sklepie o którym piszesz ciut mniej za praktycznie połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie opakowanie w sklepie to było takie jak wczesniej opisywano

img-resized.png Zmniejszono 83%post-6578-1245235448_thumb.jpg 1728 x 1296 (274.82K)

Czy to jest mąka kukurydziana czy ta majzena ? Czy może to jedno i to samo? Wiem że wczesniej juz to było wyjaśniane ale będę wdzięczna za ponowne wyjaśnienie :)

potwierdzam Feine speisestärke to mazeina a mazeina to skrobia kukurydziana ;) ktora poleca dukan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazłam, to ja chyba pomyliłam mąke ze skrobią, tylko to co kupiłam to chyba to samo bo pisze z boku skład. Co nie co potrafie zrozumieć po niemiecku, więc tak mi się wydaje. No ale cena bez porównania!!! Ja mam 400 g za 8 zł a w sklepie o którym piszesz ciut mniej za praktycznie połowę ceny.

No to się cieszę, że Ci mogłam pomóc. :) Cena jest niska, bo to polski producent. Ja juz nie mogę sobie wyobracić diety bez tej skrobii. Jak jej nie miałam, to zawsze cos podkradałam niedozwolonego, a teraz tylko się pilnuje, żeby nie zjeść dziennie więcej niż łyżkę i teraz nie mam kłopotów z chudnieciem. A placki z tą skrobią. MNIAM~! :) ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.