Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczorowa pora!

Juggin nareszcie ruszylo to napewno i lzej sie czujesz bo mniej kg hehe wiem cos o tym bo jak mowisz jak nie urok to ...sr... i to prawda .u mnie tez najpierw angina pozniej dolaczyly sie zapalenia a teraz na dodatek biegunka juz nie wiem czy to przez ten antybiotyk czy cos zle robie w III fazie chociaz mysle ze nie

Grazzia mysle ze wszystko robisz ok tylko teraz organizm jest oslabiony lekami wiec najwazniejsza jest cierpliwosc az wszystko wroci do normy ;) zdrowka zycze kochana bo to najwazniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki.

Wybaczcie dziewczyny,ze nie pokazuje sie na forum. Mialam troche problemow zdrowotnych zwiazanych niestety z dieta Dukana. Musialam z niej zrezygnowac. Ale trzymam za Was kciuki. Mam nadzieje,ze pozwolicie mi z Wami zostac. Zadomowilam sie u Was, bo znalazlam tu wsparci i zawsze dobre slowo.Nadal sie bede ochudzac tylko inaczej. Tak jak zalecil lekarz..

Troche mi smutno,ze zostawiam Dukana, ale to dla mojego zdrowia.

Zycze Wam duzo, duzo sukcesow.

Buziaki dla wszystkich

Doda nam tez smutno ze zostawiasz nas ale tak jak poprzedniczki powiedzialy zdrowie najwazniejsze wiec trzymaj sie i nas odwiedzaj moze dieta ktora zalecil ci lekarz bedzie dla ciebie odpowiednia czego z calego serca zycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin bravo za "załatwienie" sprawy. Tylko niestety nocka będzie ciężka hihi

A jesli chodzi o rybne klopsiki to jadłam takie kiedyś, były kupne ale naprawde smaczne. Czyli te zrobione po domowemu muszą byc jeszcze lepsze!!! Pozdrawiam was i dziekuje za wstawienie przepisu .Dobranoc protalki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzia mysle ze wszystko robisz ok tylko teraz organizm jest oslabiony lekami wiec najwazniejsza jest cierpliwosc az wszystko wroci do normy :) zdrowka zycze kochana bo to najwazniejsze :)

[/quote

-Balbinko dziekuje za zyczenia zdrowia wierze ze bedzie lepiej. jutro mam impreze zakladowa na zakonczenie roku szkolnego mysle ze wyzdrowieje.

-wszystkim zycze Dobrej nocy uciekam wypoczywac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej miejscowości jest taki warzywniak, w którym można kupic od groma produktów z Niemiec, no i pomyslałam że tam spróbuję. No i się udało . To znaczy tak mi zanjoma powiedział że to jest majzena, nawet były 2 rodzaje ale powiedziała żebym wzięła Dr.Oetkera. Może napisze jak to się dokładnie nazywa to potwierdzicie czy to to czy może nie? Firma: Dr.Oetker GUSTIN Feine Speisestarke Fur lockere Gebacke. prosze o potwierdzenie czy to to? ;)

Dziewczynki

Już podawałam link do sklepu int. z maizeną po 4,50 zł za 350glhttp://www.bomar.istore.pl/

Ja kupiłam kilka opakowań wiec się zwraca za koszty przesyłki, a placki i ciasta sa naprawde bardzo smaczne Polecam :)

No to chyba nie mam wyjścia i będę też musiała przez neta się zaopatrzyć.

Może koleżanka jak wróci z wakacji to może wróci i na diete - to bardziej będzie

się opłacało zamiawiać..

Dziękuję bardzo!!! :)

A serniczek to taki jakiś dziwny mi wyszedł - da się zjeść - ale jakoś dziwnie

tłusty mi się wydaje - ale jedynie przez żółtka mógłby dawać taki posmak

- to jedyny tłusty składnik. Ale oczywiście jak zawsze zjadam wszystko co zrobię

choćby nie wiem co..

I zrobiłam sobie tą masę A'LA SUSHI (nie pamiętak jak się pisze) Zuzi. Dobre, dobre..

Zaraz sobie nałożę na jajeczko. Mam nadzieje, że z braku chrzanu potrawa

nie straci na warości!!!

No i dzień dobry Wszystkim! :)

JUŻ PIĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-13995-1245386125_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Marudo, witam wszystkie protalki!!!;) Niestety z zachmurzonego zachodu Polski.

Właśnie kończę kawkę, zjadłam też kilka truskawek. A niech mnie nawet Śliweczka palnie w łeb tą swoją maczuga, wszystko mi jedno. Wiem, że nie ma dla mnie rozgrzeszenia, bo to świadome przestępstwo, powiedziałabym nawet, z premedytacją :). A może jednak potraktujemy truskawki jak rabarbar? q końcu zarówno ogórki jak i pomidory powstają z kwiatów, a więc są owocami :) . Nie da rady? Nie da!!

A tak poważnie, to spałam jak suseł. Czuję się wypoczęta! Dziś już tylko apel, no i potem zajęcia w Stargardzie, ale to już zupełnie inny rodzaj pracy. Nie muszę się denerwować. Tak więc, dziewczynki, będę tu siedzieć i czekać aż któraś coś napisze :). I chłonąć każdą informację! (Poza krytyką jedzenia truskawek, oczywiście :).

Muszę też zamówić tę skrobię i wreszcie zrobić sobie coś słodkiego! Coś wyjątkowego! Skoro już tak zachwalacie te naleśniki!

Życzę wszystkim wyjątkowego dnia, udanych imprez, najmilszych szefów, !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczny poranek :)

Zmieniłam suwaczek, dziś waga (kocham ją) pokazywała tyle co wczoraj, czyli MNIEJ :) Poza tym uznałam, a maż mnie poparł, że wystarczy mi jak zrzucę jeszcze tylko 2 kg, resztę zrobi rower ;) 

Dziękuję dziewczyny, że dzięki Wam udało mi się tak wiele osiągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce i jogurcie :)

Z radości wielkiej mej ;) upiekłam wczoraj chlebek, który zresztą znowu mi nie wyrósł, choć tym razem podwoiłam składniki i dodałam drożdże. Nie wiem jak Wy to robicie, że wyrasta ?

Chlebek od razu podzieliłam na 4 części i do zamrażarki. Dziś zabrałam jedną część do pracy i zjem z pastą z wędzonej makreli i ogórkiem małosolnym ... nie doczekam się chyba południa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki :)

Miało padać, anie pada, więc jest powód do radości. Mam nadzieję, że dzieci nie będą skazane na mokre i zimne wakacje. Zaraz idę z moimi Chłopcami na zakończenie roku.

Gratuluję Edytko spadku, tym bardziej, że już utrwalony.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,nie śpię od 6,ale moje zwierzaki budziły mnie dzisiaj wielokrotnie w nocy i jakoś nie czuję się najlepiej ;) Jak zawsze pochmurno i wygląda na to,że będzie padać.Jedyna pozytywna rzecz ,dzisiaj rano po białkowym dniu 1kg. w dół :) .Chyba dzisiaj na osłodę zrobię sernik na zimno z truskawkami,może to mi poprawi samopoczucie.Życzę sukcesów w chudnięciu i miłego dzionka3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari smacznego chlebka życzę. Ja dzisiaj na sniadanko zjadam

ostatnie koromeczki mojego i jutroą znowu będę piec na cały tydzień.

Już trochę pomieliłam otręby - bo robię to ręcznie :) więc za wczasu

zaczęłam ;) Pierwszy raz zrobię z tak trochę pomielonymi - zobaczymy

co wyjdzie.. Ale tym razem bez mąki kukurydzianej - bo przyszły tydzień

mam białkowy - więc musi być bez nawet najmniejszych grzeszków.

Edytah idziesz ja burza - tylo pozazdrościć takiej radości. Pięknie wygląda

ta Twoja waga. Oj ale ten torcik z truskaweczką pusznie wygląda - napewno

tak dojdziesz do finału to sobie pozwolisz na takie cudo !!!

Polu - trochę sobie odpoczniesz teraz w wakacje - to taki plusik bycia nauczycielem.

Choć mówisz, że jeszcze i tak jakieś dodatkowe zajęcia prowadzisz.. ale to i tak

już trochę mniej obowiązków. Powodzeniu w pichceniu - mam nadzieje, że potrawy

wychodzące spod Twoich 'skrzydeł' będą Ci lepiej smakować niż mi moje "cuda" :)??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.