Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kończę kawkę, zjadłam też kilka truskawek. A niech mnie nawet Śliweczka palnie w łeb tą swoją maczuga, wszystko mi jedno. Wiem, że nie ma dla mnie rozgrzeszenia, bo to świadome przestępstwo, powiedziałabym nawet, z premedytacją :) . A może jednak potraktujemy truskawki jak rabarbar? q końcu zarówno ogórki jak i pomidory powstają z kwiatów, a więc są owocami :-D . Nie da rady? Nie da!!

Polu, kochana,jakże bym mogła Ciebie maczugą...za co? Za truskawki?Nie mogę!!!Nie mogę ponieważ wczoraj sama podjadłam truskawek ;) To mi się należy maczugą w łeb!!! Kurde Was straszę pałką ,a sama podjadam truskawki :) Ale ze mnie wstrętne babsko :) post-7037-1245392620_thumb.gif

Ja tam jestem za traktowaniem truskawek jak rabarbaru :) No ale niestety aż tak udogodnić diety się nie da!!!

Teraz po tych truskawach trzeba ćwiczyć,biegać czy inne cuda wyczyniać żeby waga ruszyła...dobrze że chociaż nie urosła :-D post-7037-1245392763_thumb.gif

No i doczekałam się, mam kilo żywej wagi więcej. Jednak nie żałuje swoich haniebnych napaści na te biedne warzywa truskawkowe heheheheh. Jak mam być Laseczką z laseczką to muszę kombinować, żeby za szybko nie schudnąć.icon_rolleyes.gif Przecież nie zostawię Was samych na tym forum. A tak poważnie, to kilo w tą czy w tamtą, po dwóch miesiącach postoju to mi się już nigdzie nie spieszy. Najgorsze sadło już zrzuciłam a reszta to tylko parę cieć dłutkiem i będę laseczka. Usprawiedliwiam się tym, że truskawki to przecież nie tort, więc chyba mnie nie będzie dużo więcej po sezonie. Tak naprawdę to wczoraj jadłam czereśnieicon_twisted.gif i jak się dorwałam to całe kilo zjadłamicon_twisted.gif.........Śliweczko, mi też tą pałeczką, albo w buźkę proszę!!!!

Dzień dobry :)

Jak tak jeszcze o tej maizenie... Szukałam przydatnych informacji o protalu na forum dieta.pl. No i tam dziewczyny wyraźnie piszą o złym tłumaczeniu słowa "maizena" w książce. Że maizena (po francusku), to mąka kukurydziana, a nie skrobia. Maszkuleczka, która na forum Dukana jest zarejestrowana i język dobrze zna, wyjaśniła, że w diecie możemy pozwolić sobie właśnie na mąkę kukurydzianą.

mąka kukurydziana

8,6 białko

1,6 tłuszcze

84,2 węgle

skrobia kukurydziana

0,3 białko

0,1 tłuszcze

91,3 węgle

MARUDO !!!

hehehehehe bardzo diękuje, właśnie robię próbę, no chyba że mi za chwile wszystko zniknie, to laptopik idzie za okno bez spadochronu icon_twisted.gif

Ps. nie myślałam że pomaganie innym AŻŻŻŻŻ tak cieszy. Od razu chumor mi się poprawił. Dziekuję

post-12859-1245425341_thumb.gif

post-12859-1245426673_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie poprawią dziewczyny mieszkające w Niemczech, chociaż ja tez na codzień uzywam zawodow języka niemieckiego, taka praca... ale "Maisstarke " - tłumaczy sie jako mąka kukurydziana, chociaz sam wyraz "Starke" to po polsku skrobia, np. Kartoffelstarke - skrobia ziemniaczana. To tak samo moze być z tym francuskim tłumaczeniem....ale tak czy tak ja uzywam maki kukurydzianej i jest ok. Chudne wolno.. ale to przez grzeszki typu truskawki, nie przez mąke... :)

Maragrete wyjasniam maismehl - maka kukurydziana, maisstärke - skrobia kukurydziana to na tyle z niemieckiego a po francusku nie mam pojecia jak to moze byc bo maka a skrobia to jednak nie to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie wprowadzić obrazek, tylko jak go umieścić w tym miejscu w jakim ma być?

Benek, śliczny obrazeczek ;)

Ale dla mnie lepiej jak ktoś mi da po łbie, niżosobiście wymierzona kara. Zawsze jest ta możliwość, że będę oszukiwać przy laniu, tak jak czasami z dietą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek, śliczny obrazeczek ;)

Ale dla mnie lepiej jak ktoś mi da po łbie, niżosobiście wymierzona kara. Zawsze jest ta możliwość, że będę oszukiwać przy laniu, tak jak czasami z dietą :)

W domu to mi córka Maho wymierza sprawiedliwość hehehehhe

post-12859-1245427752_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :) Witajcie !!!

U mnie pogoda raczej beznadziejna rano było duszno a teraz leje z małymi przerwami. Wiecie co muszę się przyznać , że mam na sumieniu mały grzeszek.Zjadłam 5 pierogów z kapusta i grzybami .Masakra!!!!! Ale moja rodzinka jadła, ja popełniłam błąd bo nie zaopatrzyłam się w nic "protalowego" na obiad no i efekt był taki, że zjadłam te pierogi nieszczęsne ;) Ale wiecie cooooo? były dobre jak cholerka! Przyda się chyba pałka od Śliweczki, i trzeba lać i to ostro! No i mam mały problem, mam nadzieję, że poradzicie co z tym zrobić. Dzisiaj mam 11 dzień diety na przemiennej. We wtorek wybieram się na wesele, no i będę się oczywiście pilnować ale cały dzień i poprawiny raczej trudno będzie utrzymać tak po "protalowemu". I zastanawiam sie czy nie zacząc teraz fazy stabilizowania, żeby nie stracic tego co uzyskałam. Wczoraj miałam 1 kg mniej. Czyli w sumie 3kg od początku. No a potem znowu rozpocząc od początku. Co o tym myslicie, jak to zrobić żeby było dobrze. Czy może zostać przy tym co jestem??? POradźcie kochane pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :) Witajcie !!!

U mnie pogoda raczej beznadziejna rano było duszno a teraz leje z małymi przerwami. Wiecie co muszę się przyznać , że mam na sumieniu mały grzeszek.Zjadłam 5 pierogów z kapusta i grzybami .Masakra!!!!! Ale moja rodzinka jadła, ja popełniłam błąd bo nie zaopatrzyłam się w nic "protalowego" na obiad no i efekt był taki, że zjadłam te pierogi nieszczęsne ;) Ale wiecie cooooo? były dobre jak cholerka! Przyda się chyba pałka od Śliweczki, i trzeba lać i to ostro! No i mam mały problem, mam nadzieję, że poradzicie co z tym zrobić. Dzisiaj mam 11 dzień diety na przemiennej. We wtorek wybieram się na wesele, no i będę się oczywiście pilnować ale cały dzień i poprawiny raczej trudno będzie utrzymać tak po "protalowemu". I zastanawiam sie czy nie zacząc teraz fazy stabilizowania, żeby nie stracic tego co uzyskałam. Wczoraj miałam 1 kg mniej. Czyli w sumie 3kg od początku. No a potem znowu rozpocząc od początku. Co o tym myslicie, jak to zrobić żeby było dobrze. Czy może zostać przy tym co jestem??? POradźcie kochane pozdrawiam serdecznie

Acha, z tego co sobie przypominam, to jak któraś z dziewczyn miała impreze to póxniej robila uderzeniówkę. i dalej naprzemienną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, z tego co sobie przypominam, to jak któraś z dziewczyn miała impreze to póxniej robila uderzeniówkę. i dalej naprzemienną.

No to też jest rozwiązanie, dziekuję bardzo Edytah proszę o potwierdzenie pozostałe protalki, no i czy wtedy jecie na co macie ochotę(na weselu czy imprezie oczywiście rozsądnie ) czy też bardzo sie pilnujecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, ja się pilnuję jak nie wiem co, bo się boję i jest mi wstyd, że grzeszę. Najłatwiej mi zgrzeszyć w pieleszach domowych, niestety... ;) ??:

No w domu się zdarza a co dopiero na takiej imprezie, wiesz ja nie mówię o jakims totalnym przegięciu w jedzeniu, no ale co nie co się zje. A szkoda tego co już się osiągnęło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w domu się zdarza a co dopiero na takiej imprezie, wiesz ja nie mówię o jakims totalnym przegięciu w jedzeniu, no ale co nie co się zje. A szkoda tego co już się osiągnęło....

Dasz radę, Acha, nie przejmuj się. Najwyżej sobie zrobisz porząną uderzeniówkę "bez grzeszków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.