Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kobitki,

Polu milego dnia w pracy !!!!!!

Sliweczko juz zawsze zostaniesz naszym expertem chociazby dlatego ze jak nie potrafisz wesprzec naukowo to duchowo napewno pomorzesz :)

Bogi musze przyznac ze ja mam odwrotna sytuacje, tabletek nie biore ale za to juz trzeci raz w miesiacu dostalam @ i nie wiem co jest grane jak tylko sie skonczy ide do lekarza bo normalne to to nie jest :)

Marudko i ty kochana doczekasz sie macierzynstwa i bedziesz szczesliwa matka i zona :)

Oj Balbinko kochana nawet nie wiesz jak na to czekam :-D

Te pieluszki, nieprzespane noce.. SUPER :)

Wiem,że pewno sobie teraz myślicie - ona nie wie co pisze ;)

Odpowiedzialnośc i w ogóle.. Mam tego świadomośc!!!

I bardzo tego pragnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już powolutku jakoś to moje życie się układa i zmierza w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Balbinko kochana nawet nie wiesz jak na to czekam :)

Te pieluszki, nieprzespane noce.. SUPER :)

Wiem,że pewno sobie teraz myślicie - ona nie wie co pisze :)

Odpowiedzialnośc i w ogóle.. Mam tego świadomośc!!!

I bardzo tego pragnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już powolutku jakoś to moje życie się układa i zmierza w tym kierunku.

Bobas...fajna sprawa  :) Ja mam cztery takie szczęścia,a nieprzespane noce i pieluszki to najfajniejsza część macierzyństwa ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobas...fajna sprawa :) Ja mam cztery takie szczęścia,a nieprzespane noce i pieluszki to najfajniejsza część macierzyństwa ;)

Muszę się przyznac, że przy moim chrześniaczku to nie wiele

robiłam. Szczerze - to trochę się bałam - bo była straszna chudzina

z niego - jak się urodził. Mam nadzieje, że swojego bac się nie

będę :) Oj - ale jeszcze muszę trochę 'schuśc'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznac, że przy moim chrześniaczku to nie wiele

robiłam. Szczerze - to trochę się bałam - bo była straszna chudzina

z niego - jak się urodził. Mam nadzieje, że swojego bac się nie

będę ;) Oj - ale jeszcze muszę trochę 'schuśc'

Napewno nie będziesz się bać własnego dziecka...Instynkt macierzyński załatwi sprawę.Z cudzym dzieckiem jest inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziekuje za szybką odpowiedz. Jestem dopiero na początku diety bo dziś mam 3 dzień i już nie mogę się doczekać aż włącze do diety warzywa.( muszę jeszcze 2 dni wytrzymać )Fajnie że jest taki wątek na forum bo można się dużo o tej diecie dowiedzieć i najważniesza rzecz to ogromna ilość przepisów. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziekuje za szybką odpowiedz. Jestem dopiero na początku diety bo dziś mam 3 dzień i już nie mogę się doczekać aż włącze do diety warzywa.( muszę jeszcze 2 dni wytrzymać )Fajnie że jest taki wątek na forum bo można się dużo o tej diecie dowiedzieć i najważniesza rzecz to ogromna ilość przepisów. Miłego dnia.

Napisz Julko coś więcej o sobie.Ja też nie mogłam doczekać się warzyw,a potem jak już mogłam je jeść to jakoś ochota odeszła  :) Wolę jeść same białka bo wtedy chudnę   :) a na warzywkach waga stoi .Ale trzeba je jeść bo inaczej klapa ,nerki do wyrzucenia  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,próbowałam sernika i...wyszedł pyszny!!! post-7037-1245571468_thumb.gifSer troszkę się kruszy,ale w smaku prawie identyczny jak prawdziwy sernki :) Rabarbar daje taki kwaskowy posmaczek.Pyyyyycha!

Sliweczko ja wlasnie wstawilam do pieca serniczek ale niestety bez rabarbaru ;)

nachodzilam sie jak glupia wczoraj za rabarbarem i nic kamfora :) tak jak by sie uparli i wszystko wykupili

ech szkoda ze nie mam ogrodka bo bym miala swierzy i pod reka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko ja wlasnie wstawilam do pieca serniczek ale niestety bez rabarbaru ;)

nachodzilam sie jak glupia wczoraj za rabarbarem i nic kamfora :) tak jak by sie uparli i wszystko wykupili

ech szkoda ze nie mam ogrodka bo bym miala swierzy i pod reka :)

No szkoda bo z rabarbarem jest pyszny.Ja też kiedyś miałam przeboje z rabarbarem.Kiedy jeszcze mój ogródkowy był niewielki to postanowiłam kupić kilka łodyg rabarbaru w tesco.Ale pani na kasie nie znała kodu tego warzywa i mi nie sprzedała  :) Byłam wkurzona,ale nie chciałam robić awantury  :) I zaplanowany biszkopt z rabarbarem nie powstał  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałam się już do tej diety od paru miesięcy, a ostatnio przekładałam ją z tygodnia na tydzień.No i w końcu się zmobilizowałam.Co prawda mąż sie ze mnie śmieję ale niech się śmieję,zobaczę jaki będzie zdziwiony jak schudnę. Chciałabym schudnąć około 10 kg i wrócić do swojej dawnej wagi czyli 53 kg. Oby sie udało.Trzymajcie za mnie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałam się już do tej diety od paru miesięcy, a ostatnio przekładałam ją z tygodnia na tydzień.No i w końcu się zmobilizowałam.Co prawda mąż sie ze mnie śmieję ale niech się śmieję,zobaczę jaki będzie zdziwiony jak schudnę. Chciałabym schudnąć około 10 kg i wrócić do swojej dawnej wagi czyli 53 kg. Oby sie udało.Trzymajcie za mnie kciuki.

Szkoda że nie mam wagi bo niewiem czy chudnę ale myślę że po ubraniach będzie czuć że są lużniejsze.To tyle na dzisiaj.Papa

No wlasnie najgorzej to zaczac a pozniej to juz z gorki

jezeli nie masz wagi to zmierz sie centymetrem np. biust, pas, biodra i zobaczysz ile polecialo w dol cm. my stosujemy taka metode gdy waga stoi a czujemy ze ciuchy robia sie coraz wieksze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda bo z rabarbarem jest pyszny.Ja też kiedyś miałam przeboje z rabarbarem.Kiedy jeszcze mój ogródkowy był niewielki to postanowiłam kupić kilka łodyg rabarbaru w tesco.Ale pani na kasie nie znała kodu tego warzywa i mi nie sprzedała :) Byłam wkurzona,ale nie chciałam robić awantury :) I zaplanowany biszkopt z rabarbarem nie powstał :)

nie miala kodu na rabarbar :) hehe ale sie usmialam ;) :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.