Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No, Benek, ale szatan z Ciebie!!! nie kobieta.

Mojej córce też tak długo stała waga na tym rezultacie.

Ja miałam prawie 3 tygodniowy zastój, a teraz leci w dół nawet nie wiem kiedy. I co najważniejsze, najlepiej widać to po ciuszkach. Przedtem nie miałam w czym chodzić, bo wszystko było za małe a teraz wszystko jest za duże. We wtorek wybiorę się do jakiegoś większego miasta na zakupy i w nagrodę kupię sobie parę rzeczy. 7 lipca mam obronę prac dyplomowych i muszę jakoś wyglądać. Pewnie studenci będą robić zdjęcia więc workowate ciuchy nie wchodzą w grę. A że nie wiem jaka będzie pogoda muszę kupić coś na chłodny i gorący dzień.

Nawet nie wiecie jak się cieszę!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, coś namieszałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko lol matko JAPONIA ;) kochana jak ja ci zazdroszcze !!!!!!!!!

nie przejmuj sie dieta bo tam masz prawie wszystko protalowe tzn. rybki i jeszcze raz rybki :)

Polu kochana,

pisz jak ci wygodnie Kaska czy Balbina i tak wiadomo o kogo chodzi :) balbina kojarzy mi sie z bajka z dziecinstwa (wiem ze glupie) a poza tym

mam na innych forach taki przydomek :)

u mnie z kawa to cala historia, jak przyjechalam do niemiec nie moglam sie przyzwyczaic do tej lurki i kawe pilam tylko w domu mocna i parzona tzw. fusiasta hehe

teraz juz wiem gdzie isc zeby napic sie dobrej kawy :) ale moj maz poszedl jeszcze dalej i kupil mi taka profesjonalna maszyne do kawy i moge robic kawe jaka chce : expresso, latte machiato, milchkaffe itd. a uzywam kawe DALLMAYR granatowa

I Polu jaka kobieta w starszym wieku ja sie pytam!!!!!!!!

Jestes kobieta dojrzala wiesz czego chcesz od zycia a niedlugo bedziesz laseczka i chlopy beda padaly do twoich nog, no i moze sex nie odszedl do lamusa hehe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Benek, ale szatan z Ciebie!!! nie kobieta.

Mojej córce też tak długo stała waga na tym rezultacie.

Ja miałam prawie 3 tygodniowy zastój, a teraz leci w dół nawet nie wiem kiedy. I co najważniejsze, najlepiej widać to po ciuszkach. Przedtem nie miałam w czym chodzić, bo wszystko było za małe a teraz wszystko jest za duże. We wtorek wybiorę się do jakiegoś większego miasta na zakupy i w nagrodę kupię sobie parę rzeczy. 7 lipca mam obronę prac dyplomowych i muszę jakoś wyglądać. Pewnie studenci będą robić zdjęcia więc workowate ciuchy nie wchodzą w grę. A że nie wiem jaka będzie pogoda muszę kupić coś na chłodny i gorący dzień.

Nawet nie wiecie jak się cieszę!!!! ;)

wychodzi na to, że w pewnym momencie wszystkich to czeka, tylko u jednych trwa to krócej a u innych dosyć długo. Tak sobie myślę, że może to te grzechy tak długo trzymają wagę w miejscu. Już dosyć długo nie grzeszyłam (truskawek nie zaliczam do grzechu) to i waga poszła w dół. Z przykrością też stwierdzam, że zjadam więcej węgli niż czystych białek, bo jednak jak jadałam trzy razy dziennie mięso to waga szybciej szła w dół. Ostatnio (2 miesiące?) jadałam tylko raz dziennie i to jeszcze przeważnie parówki, bo nie miałam czasu ani chęci coś innego przygotowywać.

Polu obowiązkowo kup sobie coś przylegającego do ciałka, bo te workowate (niestety ale je też lubię) dodają nam kilosków, niestety. Wczoraj też kupiłam sobie bluzkę z takim pięknym dekoltem, lekko przylegającą <w nagrodę, że już trzeci raz zdobyłam (czyt. powróciłam) wagę 68 kg heheheh>, a Maho - mamo a co to za worek? - a to rozmiar L a ostatnio był XL albo nawet XXL

Brzuszek trochę odstaje no, ale w końcu mam trójkę dzieci, a jak go wciągnę to nie jest aż tak źle.

Dobrej pogody życzę i zadowolenia ze zdanych dyplomów!!!

post-12859-1245489827_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham Protal :-D :-D :)

Dzisiaj 1 kg(jeden kilogram) mniej ;) :) :)

Sama nie wierzę w to co piszę, zaraz sie wezmę za zmienianie suwaczka.

Pozdrawiam wszystkie Panie radośnie :D :D :grin:

A moja waga pokazała dzisiaj znowu lekki spadek-300g mniej  :)

Dziewczynki

Żegnam się z Wami serdecznie :) . Nie wiem kiedy zawitam na forum, bo nie wiem jak będzie z dostępem do internetu. Jak już wspominałam dzisiaj wyjeżdżam w podróż służbową do Japonii. Ciekawe z jakimi rezultatami wagowymi przyjadę :-D

Pozdrawiam wszystkich, pa pa :lol: :D :D

Szybko do nas wracaj...Japonia...jak ja Ci zazdroszczę  :) Jak będziesz miała jak to pisz do nas jak Ci idzie dietowanie w dalekiej Japonii post-7037-1245489876_thumb.gif

Czekamy na Ciebie.Papa post-7037-1245489938_thumb.gif

Polu,Ty jak zwykle mnie rozbawiłaś ...mało brakowało a w domu uznaliby mnie za niepoczytalną ,bo śmieję się do monitora  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu kochana,

pisz jak ci wygodnie Kaska czy Balbina i tak wiadomo o kogo chodzi :lol: balbina kojarzy mi sie z bajka z dziecinstwa (wiem ze glupie) a poza tym

mam na innych forach taki przydomek :D

I Polu jaka kobieta w starszym wieku ja sie pytam!!!!!!!!

Jestes kobieta dojrzala wiesz czego chcesz od zycia a niedlugo bedziesz laseczka i chlopy beda padaly do twoich nog, no i moze sex nie odszedl do lamusa hehe :D

Dobrze, to będę pisać Kasia :).

Wiesz, ja też kupiłam sobie expres, taki z młynkiem i robi kawę cappuccino. Kiedyś dziewczyna z tego forum poleciła mi fajny expres (Seaco Incanto de Luxe) , i to jest ta moja rozpusta :)

Co do facetów to po poprzednim nie mam więcej ochoty i na wszystkich patrzę wilkiem. Chyba nic mnie już do nich nie przekona. Seksu tez mi nie brak, operacja skutecznie mi to wybiła z głowy :). A chcę chudnąć dla siebie, żeby być zdrowszą. Wiem, że moje dzieci, mimo że już stare, ciągle mnie potrzebują.

wychodzi na to, że w pewnym momencie wszystkich to czeka, tylko u jednych trwa to krócej a u innych dosyć długo.

Polu obowiązkowo kup sobie coś przylegającego do ciałka, bo te workowate (niestety ale je też lubię) dodają nam kilosków, niestety. Wczoraj też kupiłam sobie bluzkę z takim pięknym dekoltem, lekko przylegającą <w nagrodę, że już trzeci raz zdobyłam (czyt. powróciłam) wagę 68 kg heheheh>, a Maho - mamo a co to za worek? - a to rozmiar L a ostatnio był XL albo nawet XXL

Brzuszek trochę odstaje no, ale w końcu mam trójkę dzieci, a jak go wciągnę to nie jest aż tak źle.

Dobrej pogody życzę i zadowolenia ze zdanych dyplomów!!!

Dokładnie tak zamierzam zrobić!!! Kupiłam sobie już kilka bluzeczek. Kiedyś podobała mi się taka fajna czerwona i kupiłam ją, mimo, że była za mała. Teraz jest w sam raz! :)

Do L-ki chyba jeszcze nie doszłam, ale sprawdzę to we wtorek i powiem Ci :-D.

A moja waga pokazała dzisiaj znowu lekki spadek-300g mniej  ;)

Polu,Ty jak zwykle mnie rozbawiłaś ...mało brakowało a w domu uznaliby mnie za niepoczytalną ,bo śmieję się do monitora  :D

Bardzo się cieszę Śliweczko, że waga drgnęła w dół, brawo :-D.

A co do śmiania się do komputera, to ja mam to samo. Przecież śmiech to zdrowie i nie jest ważne do kogo lub czego się śmiejemy. :):):)

Kurde, ale fajne masz te emotikonki!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie słodziutkie!!! :) ;) :)

Bardzo wszystkim dziekuje za rady dotyczące wesela no i diety. Benek zrobie tak jak mówisz troszkę szaleństwa a potem od początku. Bożenko życzę udanej podróży i czekamy na relację, jak tam jest u naszych "sąsiadów" haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upiekłam dzisiaj sernik,tak jak radziła Pysiek,ale z przepisu na sernik z marchewką i powtykałam duuużo rabarbaru.Na wierzchu też położyłam ubitą pianę z białek ze słodzikiem i 2 łyżeczkami budyniu waniliowego.Nie próbowałam  ;) Ponieważ jutro zaczynam warzywka...dzisiaj ślinka mi cieknie,ale się nie skuszę  :) Napewno jest pyszny post-7037-1245506990_thumb.gif ,ale zjem sobie jutro,cały wielki kawał post-7037-1245507065_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Śliweczko,ale serniczek,szkoda,że mieszkasz tak daleko,może bym się załapała na kawałek.Mój to takie raczej ptasie mleczko,ale z truskawkami i malinami,Twój jednak wygląda bardzo apetycznie.Polu,masz rację kup sobie coś fajnego,to dla nas najlepsza nagroda,jak możemy mierzyć mniejsze rzeczy ;) .Bożenko,super wyprawa,pracuj i baw się dobrze,a jedzenie sadze,że jest o niebo zdrowsze od naszego,będziesz miała w czym wybierać :) Jak wrócisz wszystko nam opowiesz.Dzisiaj spędziłam miło czas :) Życzę Chudzinki miłego popołudnia.Jutro rano na kurs,ale potem laba,chyba wyciągnę mojego męża na grzyby(jadłam w tym roku kozaczki :) ).3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehe,z tego wszystkiego zapomniałam wstawić zdjęcia mojego wypieku  :-D

Śliweczko, normalnie ślinotoku dostałam. Szukałam wczoraj rabarbaru, ale nie znalazłam ;) Chyba trzeba będzie wybrać sie w poniedziałek na ryneczek :)

Ja dziś z niewiadomych dla mnie powodów doznałam przeczyszczenia. W sumie to mi to pasiło, gdyby jeszcze tylko tak nie skręcało :/ Dziś znowu ta sama waga więc jestem w siódmym niebie :) Od poniedziałku same białka, więc może uda mi się zrzucić kolejny kilogramek :)

No i dziewczyny, zazdroszczę wszelkich wyjazdów, ale ma sie rozumieć zupełnie pozytywnie :) Marzy mi sie chwilami by pojechać na kilka dni do brata do Gdyni by troche odpocząc, ale jak pomyśle ze miałabym sie tłuc z bagażami i moim nieznośnym 3-latkiem pociągiem, lub pks-em, to mi sie odechciewa :/

Buziakuje i życzę miłego wieczoru i fantastycznej pod każdym wzgledem niedzieli :) Jutro mój ślubny chyba bedzie miał wolne, to raczej będę kultywować życie rodzinne :)

Do poniedziałku moje miłe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Śliweczko,ale serniczek,szkoda,że mieszkasz tak daleko,może bym się załapała na kawałek.Mój to takie raczej ptasie mleczko,ale z truskawkami i malinami,Twój jednak wygląda bardzo apetycznie.

No wielka szkoda że jesteśmy rozsypane po świecie,usiadły byśmy sobie przy kawce i serniczku i pogadały byśmy sobie i nareszcie od rozmowy bolałyby nas języki a nie palce  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lo jejku jaki serniczek Sliweczko ty to masz talent :-D

i teraz obwieszczam wszem i wobec ze na 6 dniu uderzeniowki zgubilam 2,100 kg dla mnie ten wynik jest oszalamiajacy ;) :) :) :) :) :-D :-D :) :) :-D :lol: :D :D :D :D :grin: :-D jeszcze tylko jutro proteinki i warzywka

wiecie co zauwazylam, ze jak wiecej jem to wiecej gubie kiloskow :-D hmmm dziwne to jakies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.