Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin ;) A ile Ty masz wzrostu dziewczynko, bo ja myślę, że masz już bardzo blisko do bycia laską, więc i szansę na lato mamy :)

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :) Dzisiaj już mi trochę lepiej, po wczorajszym prawie grzecznym (lampka wina) dniu waga odrobinę spadła :)

A wzrostu mam 176 cm, ale uwierz mi, ze laska to ze mnie bedzie dopiero za parę miesiecy :) , tak więc lato będzie ok. października :-D

Mari gratulacje - odrobinę, odrobinę i bedzie cały kilogram lub dwa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką.

Podlasie mokre i ponure,aż wstawać się nie chciało.Oj lato chyba się na nas pogniewało  :)

Ja wczoraj zaczęłam warzywka i stwierdziłam że jak mogę warzywka to kilka truskawek nie zaszkodzi  :) A wieczorkiem zjadłam kilka poziomek  :) Oj te owoce mnie zgubią... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzrostu mam 176 cm, ale uwierz mi, ze laska to ze mnie bedzie dopiero za parę miesiecy :) , tak więc lato będzie ok. października :)

Ooo, to masz tyle wzrostu co moja córcia, jej do upragnionej wagi brakuje 1 kg, a zaczynała razem ze mną tyle że z wagą 72 kg. Na pewno dasz radę! I aż tyle to Ci na pewno nie zajmie, w końcu organizm się podda. Robi to na ogół w okolicach końca drugiego miesiąca diety. Broni się, broni, w końcu brakuje mu siły ....i odpuszcza, a waga leeeci w dół. Czego Ci serdecznie życzę. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką.

Podlasie mokre i ponure,aż wstawać się nie chciało.Oj lato chyba się na nas pogniewało  :)

Ja wczoraj zaczęłam warzywka i stwierdziłam że jak mogę warzywka to kilka truskawek nie zaszkodzi  :) A wieczorkiem zjadłam kilka poziomek  :) Oj te owoce mnie zgubią... ;)

Witaj Śliweczko!!!

No skoro pada, to te truskawki i poziomki to sama woda jest, wysiusiasz, spoko. Nie miej wyrzutów sumienia.

Życzę lepszej pogody :) i humoru!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Śliweczko!!!

No skoro pada, to te truskawki i poziomki to sama woda jest, wysiusiasz, spoko. Nie miej wyrzutów sumienia.

Życzę lepszej pogody ;) i humoru!!!

Polu kochana,dziękuję! Pogoda lepsza by się przydała,ale humor i tak dopisuje bo mimo grzeszków dzisiaj 200 g mniej post-7037-1245654536_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu kochana,dziękuję! Pogoda lepsza by się przydała,ale humor i tak dopisuje bo mimo grzeszków dzisiaj 200 g mniej post-7037-1245654536_thumb.gif

Gratuluję Śliweczko:) Podziwiam Cię za to, że nie tracisz pogody ducha- wiekszość z nas marudzi ,że nie chudnie, że za mało schudła- a Śliweczka ciesz syie z każdego spadku. I tak trzymać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to masz tyle wzrostu co moja córcia, jej do upragnionej wagi brakuje 1 kg, a zaczynała razem ze mną tyle że z wagą 72 kg. Na pewno dasz radę! I aż tyle to Ci na pewno nie zajmie, w końcu organizm się podda. Robi to na ogół w okolicach końca drugiego miesiąca diety. Broni się, broni, w końcu brakuje mu siły ....i odpuszcza, a waga leeeci w dół. Czego Ci serdecznie życzę. ;) .

Oj Kochana pewnie było by szybciej, gdyby "grzech" wciąż się za mną nie przechadzał :) . Ale wiem, ze wczesniej czy później dam radę. Ale w Waszym doborowym towarzystwie to mi się nigdzie nie spieszy:) Byle tylko lato nadeszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Portalki ze slonecznych Wloch, choc od wczoraj bardzo wietrzystych. Glowe idzie urwac. Ale lepiej nie narzekac. W polnocnych wloszech przeszly traby powietrzne i sa ofiary smiertelne. U nas na wyspie tylko wieje.

Mamy poniedzialek i co za tym stoi zaczynamy kolejny tydzien diety. Zycze wszystkim udanego dietkowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki,dopiero teraz,bo kurcze nie ma pogody,tydzień urlopu zleciał,deszcz pada i dupa jak pisze Śliweczka.Ja mam blisko aż do 2 sklepów Biedronki,Śliweczko,widziałam tę sałatkę ;) i jej nie kupiłam,ale nadrobię to,skoro taka super :) .Moja córcia leci jutro do Paryża na 5 dni służbowo, to moje marzenie,mam nadzieję,że kiedyś je zrealizuję :) Buziaczki,Polu,dzisiaj znowu pospałam dłuzej,mąż wstawal, facet czasem jak się okazuje też ma jakieś serce :) 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce.

Poniedzialek to zdecydowanie dzien, ktory powinien zostac wykreslony z kalendarza.

W Szczecinie pochmurnie i chyba lata w tym roku nie bedzie :)

I wszystko to moja wina- powiedziałam sobie, ze do lata będę laska i widzę, ze ktos na górze mnie posłuchał i skoro jeszcze laską nie jestem to lata na razie nie będzie. :) . Przepraszam Was za to Dziewczyny :)

Witajcie !

Ale sie uśmiałam z ciebie Juggin i z tego lata, aż moje koleżanki i koledzy w pracy patrzą na mnie jak na wariatke bo sie usmiecham do monitora albo do swoich myśli...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką.

Podlasie mokre i ponure,aż wstawać się nie chciało.Oj lato chyba się na nas pogniewało :)

Ja wczoraj zaczęłam warzywka i stwierdziłam że jak mogę warzywka to kilka truskawek nie zaszkodzi :) A wieczorkiem zjadłam kilka poziomek :) Oj te owoce mnie zgubią... ;)

Pałką w łeb ?!.. nie... nie mam nawet takiej pałki jak twoja Śliweczko....a poza tym za klika sztuk... to można co najwyżej po główce............... pogłaskać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to masz tyle wzrostu co moja córcia, jej do upragnionej wagi brakuje 1 kg, a zaczynała razem ze mną tyle że z wagą 72 kg. Na pewno dasz radę! I aż tyle to Ci na pewno nie zajmie, w końcu organizm się podda. Robi to na ogół w okolicach końca drugiego miesiąca diety. Broni się, broni, w końcu brakuje mu siły ....i odpuszcza, a waga leeeci w dół. Czego Ci serdecznie życzę. :) .

O matko !

Nie dołujcie mnie - kobietki ;) - ja tez mam 176 cm wzrostu ale dla mnie jak dojde do 76 kg to i tak bedzie super !.. Z Reszta w moim wieku to juz chyba nie dobrze by było jakbym schudła za bardzo.. te wymarzone 76 kg to i tak bedzie super !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu kochana,dziękuję! Pogoda lepsza by się przydała,ale humor i tak dopisuje bo mimo grzeszków dzisiaj 200 g mniej post-7037-1245654536_thumb.gif

Gratulacje !

A pogoda u mnie w łódzkiem- tez do bani, ale to wszystko wiemy przez kogo... przez Juggin, sama sie przyznała... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nabrałam MNÓSTWO jedzenia do pracy.

Mam twarde postanowienie niegrzeszyć w tym tygodniu

białkowym - i już pożądnie trzymać się diety. A jak mi się

czegoś zachce dobrego to zapcham się

czym protalowym tak żeby już się nic w brzuszku nie

zmieściło. Bo ostatnio za bardzo sobie pofolgowałam...

Tak teraz się zastanawiam - bo ja na początku chudłam

1kg na tydzień.. ale brałam przez miesiąc jakieś suplementy.

I teraz nie wiem - może to mi pomogło.. No cóż zobaczę

co będzie się działo teraz ze mną.

Tyle, że mimo kiepskiej pogody mnóstwo imprez przede mną.

Już jutro walne zebranie w pracy - a oni zamawiają takie pyszne,

lukrowane, duże, pięknie pachnące pączki.. Ciężko jutro będę miała.

Mam nadzieje, że będzie jakaś woda - to będę pić choby pęknąć.

Nie tknę pączka - OBIECUJĘ! Muszę komuś to powiedzieć.. bo inaczej

bym jutro znowu popłynęła!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.