Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczo trufelki nie tylko ładnie wyglądaję, ale i też przepysznie

smakują.. bo przed chwilą musiałam je sobie zrobic. Jak to fajnie,

że jeden przepis można na kilka sposobów przyrządzic :-D

Polu normalnie piękny ten Twój zwierzyniec. Ja mam w planach

na razie szczurka.. Ale to jak się wyprowadzę. Bo tata nie trawi

żadnych zwierząt za bardzo. A że wciąż nie u siebie jestem - jakby

nie było - to muszę się stosowac. Od razu się wam pochwalę jak

to nastąpi.

Benek - no to tak trochę anty reklamę zrobiłaś. Ale ja jakoś i tak

bałabym się kupowac przez mango. Bez sensu bo normalnie przez

internet zdarza mi się kupowac, a to prawie to samo.

Ostatnio kupowałam odkurzacz.. ale na szczęście nie przeczytałam

wcześniej opini innych użytkowników - bo akurat były dośc nieprzychylne.

A ja zadowolona jestem z tego zakupu jak nic. To może wszystko też

zależy od oczekiwań jakie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu normalnie piękny ten Twój zwierzyniec. Ja mam w planach

na razie szczurka.. Ale to jak się wyprowadzę. Bo tata nie trawi

żadnych zwierząt za bardzo. A że wciąż nie u siebie jestem - jakby

nie było - to muszę się stosowac. Od razu się wam pochwalę jak

to nastąpi.

Benek - no to tak trochę anty reklamę zrobiłaś. Ale ja jakoś i tak

bałabym się kupowac przez mango. Bez sensu bo normalnie przez

internet zdarza mi się kupowac, a to prawie to samo.

Ostatnio kupowałam odkurzacz.. ale na szczęście nie przeczytałam

wcześniej opini innych użytkowników - bo akurat były dośc nieprzychylne.

A ja zadowolona jestem z tego zakupu jak nic. To może wszystko też

zależy od oczekiwań jakie mamy.

Bardzo się cieszę, że moje zwierzątka Ci sie podobają. Moja cała rodzina jest zwariowana na punkcie zwierząt. Ja już sobie obiecałam, że jak przejdę na emeryturę to zostanę społecznym inspektorem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, i będę gnębić tych, co gnębią zwierzaki.

Nie Marudko, nie w tym rzecz, jeśli chodzi o zakupy w Mango. Ja robię wszystkie zakupy przez internet: od komputerów a na biustonoszach skończywszy, głównie z powodu braku czasu, ale mango to na ogół takie barachło sprzedaje. Jest to wyspecjalizowana firma, która robi super filmy reklamowe, sprzęt wygląda extra, a jak przyjdzie co do czego to okazuje się, że to jeden wielki szajs. Parę razy zdarzyło mi się coś kupić i zawsze się zawiodłam. Nigdy więcej!!!

A sklepy internetowe kocham!!! Nie muszę łazić, denerwować się, że mi się ludzie pod nogami plączą. Na ogół wszystko jest sprawnie, szybko, fachowo, z dostawą do domu. :-D:):-D, a ja tak właśnie lubię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Marudko, nie w tym rzecz. Ja robię wszystkie zakupy przez internet: od komputera a na biustonoszach skończywszy z powodu braku czasu, ale mango to na ogół takie barachło sprzedaje. Jest to wyspecjalizowana firma, która robi super filmy reklamowe, sprzęt wygląda extra, a jak przyjdzie co do czego to okazuje się, że to jeden wielki szajs. Parę razy zdarzyło mi się coś kupić i zawsze się zawiodłam. Nigdy więcej!!!

A sklepy internetowe kocham!!! Nie muszę łazić, denerwować się, że mi się ludzie pod nogami plączą. Na ogół wszystko jest sprawnie, szybko, fachowo, z dostawą do domu. :D :D ;) , a ja tak właśnie lubię!

HIHIHI

TO SUPER!!! Bo moja mama jak ma tylko odebrac coś co ja zamówiłam

to jest chora!!! Bo raz wynikło pewne nieporozumienie.. Jak kupowałam

wagę elektroniczną - za pobraniem (tylko dlatego, że nie było innej

możliwości) więc trzeba było sprawdzic czy nie jest uszkodzona. No ale

wszystkim się śpieszy i temu panu też się śpieszyło i mama w końcu nie

odebrała tej przesyłki. Ale ja telefonicznie to wszystko odkręciłam i musiał

jeszcze raz przyjechac. Więc zupełnie nie oszczędził ten pan czasu.

:-D Już nie mówię, że mama to komputera w ogóle nie dotyka.. Ale to

akurat dobrze, bo jak mama mojego chłopaka odkryła naszą klasę - to

potem nie szło jej od komputera odciągnąc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie po jednodniowej przerwie na forum.

Wczoraj miałam w pracy takie zamieszanie, ze ledwoprzed 20 wróciła do domku( normalnie pracuję do 16.00). Oczywiscie czytalam Was w ramach relaxu i zalecanych ćwiczen fizycznych przed komputerem ;)

Gratuluje spadków ;) Ja własnie od wczoraj zastanawiam sie, czy nie przejśc do III fazy, bo waga stoi co prawda, ale juz kilka osób pytalo się czy zachorowalm na coś..bo wygladam jak chora :-D Coż..doczekalam sie komplementow.. nie ma co :) Co prawda dupka i nogi "kołkowate" pozostały ze mną ale cala reszta np. w postaci ciała na obojczykach, kościach biodrowych, a przede wszystkim biust odeszly w zapomnienie :grin: .Wczoraj moczylam pranko, zgielam sie do wanny a poyem wyprostowalam i niefortunnie uderzyłam sie łokciem w kośc biodrowa- efekt??? łokiec jak baniak mi spuchł.

Chyba nie jest za dobrze, jęsli sama sobie mogę zrobic krzywdę??? :-D

A tak na powaznie, to zobacze jeszcze kilka dni jak moja waga reaguje i witaj III fazo.

Robilam wyniki-wszystko podrecznikowo, cukier jak u zdrowego czowieka juz od 5 tygodni..nawet nie wiecie ile to dla mnie radosci, że wygralam z wlasna chorobą.

Teraz jestem na etapie urabiania brata i bratowej , aby zaczeli Dukanowa przygode. Oboje maja odrobine do zrzucenia.A wiadomo , ze łatwiej kiedy cały ich dom bedzie jadl to samo. no zobaczymy, w przyszly weekend jadę z misją do mamy i bede namawiac ich na zmiany.

Wczoraj zrobilam rybkę w warzywach, tak po grecku- zawsze byłam lasuchem na ta potrawe bo nikt u mnie w rodzinie nie umial jej robic, a teraz kto by pomyslala, ze zrobie ja własnie ja? :-D . Mam jej cała wielka patelnię- ale jak znam siebie to do 18 jej nie bedzie :lol: .

Chata "wylizana" kaweczka zrobiona, zostały mi 2 owsiane ciasteczka , ktore zamierzam zjeśc w Waszym towarzystwie :lol:

Bardzo się cieszę, że moje zwierzątka Ci sie podobają. Moja cała rodzina jest zwariowana na punkcie zwierząt. Ja już sobie obiecałam, że jak przejdę na emeryturę to zostanę społecznym inspektorem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, i będę gnębić tych, co gnębią zwierzaki.

Nie Marudko, nie w tym rzecz, jeśli chodzi o zakupy w Mango. Ja robię wszystkie zakupy przez internet: od komputerów a na biustonoszach skończywszy, głównie z powodu braku czasu, ale mango to na ogół takie barachło sprzedaje. Jest to wyspecjalizowana firma, która robi super filmy reklamowe, sprzęt wygląda extra, a jak przyjdzie co do czego to okazuje się, że to jeden wielki szajs. Parę razy zdarzyło mi się coś kupić i zawsze się zawiodłam. Nigdy więcej!!!

A sklepy internetowe kocham!!! Nie muszę łazić, denerwować się, że mi się ludzie pod nogami plączą. Na ogół wszystko jest sprawnie, szybko, fachowo, z dostawą do domu. :-D :D :D , a ja tak właśnie lubię!

Pola-zwierzaczki slicznie i wygladaja na szczęsliwe. Ja przez 4 lata mialam shar-peia, cudowny przyjaciel, towarzysz mego zycia i moje najwieksze szczeście. niestety- odszedł na straszna chorobe, a wraz z nim cześc mnie.Ciesze sie, ze jestes taka kochana dla zwierzat, one tak pieknie potrafia dziekowac nam za to ze po prostu jestesmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu musisz mieć WIELKIE serducho skoro pomogłaś takiej ilości zwierząt. Ja też bym tak chciała ale niestety mieszkam z rodzicami i mam pewne ograniczenia, tym bardziej że już małe stadko mam. A te twoje Kociaki to cudeńka po prostu ^^ A piesek z wiekiem się troszkę uspokoi hehe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza, po zmianie avatarka z trudnością Ciebie poznałam. Rozumiem, że chciałaś coś zmienić, ale wolałam poprzedni, bo Ty byłas na nim, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Dobrze, że suwaczek zostawiłas ten sam. :-D

Polu, dołączam sie do zachwytów nad Twoją gromadką. Ja mam tylko jedną kotkę, ale jeszcze mam małe dzieci, więc nie do końca mogę przelać uczucia na gromadkę zwierzaczków, ale podejrzewam, że wszystko przede mną :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Śliweczko pochwal się swoją gromadką!

Proszę bardzo  :-D

Na początek najstarszy zwierzak ,przybłęda Cygan.

post-7037-1247316465_thumb.jpg

post-7037-1247316505_thumb.jpg

Teraz trzy moje koty :Hela,Franek i Leon.

post-7037-1247316553_thumb.jpg

Teraz Hela i Franek : post-7037-1247316612_thumb.jpg

A teraz sam Leoś :post-7037-1247316652_thumb.jpg

A na koniec najmłodszy,szalony Snupi:

post-7037-1247316684_thumb.jpg

post-7037-1247316715_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie po jednodniowej przerwie na forum. (...)

Chyba nie jest za dobrze, jęsli sama sobie mogę zrobic krzywdę??? ;)

Pola-zwierzaczki slicznie i wygladaja na szczęsliwe. Ja przez 4 lata mialam shar-peia, cudowny przyjaciel, towarzysz mego zycia i moje najwieksze szczeście. niestety- odszedł na straszna chorobe, a wraz z nim cześc mnie.Ciesze sie, ze jestes taka kochana dla zwierzat, one tak pieknie potrafia dziekowac nam za to ze po prostu jestesmy.

Witaj Juggin,

Bardzo mi przykro z powodu Twojego pieska. Niestety, one żyją krócej od nas a po ich odejściu zawsze zostaje jakaś blizna na sercu. Ja pamietam wszystkie moje zwierzaczki i jeśli św. franciszek miał rację to po drugiej stronie tęczy będę miała niezłe schronisko :-D.

Może rzeczywiście powinnaś już zacząć utrwalanie? Żebyś sobie faktycznie nie zrobiła krzywdy. Super, że cukier masz na odpowiednim poziomie!!! :-D. Teraz możesz zacząć żyć w pełnym tego słowa znaczeniu.

A piesek z wiekiem się troszkę uspokoi hehe :D

Oby Twoje słowa zamieniły się w złoto. Ja też mam taką nadzieję, że ona się uspokoi.

Proszę bardzo  ;)

Na początek najstarszy zwierzak ,przybłęda Cygan.

Przybłędy są najwierniejsze, wiem, bo znalazłam wiele lat temu w lesie dużego wilczurowatego psa. Ktoś go tam zostawił jak miał około 4-6 lat. Czekał na pana cały miesiąc i nie chciał z nami jechać. Był wygłodzony, 'zakleszczony' i zapchlony. Wyglądał jak nieszczęście!! Zwabilismy go na surowy boczek do samochodu i przywieźli na podwórko. Wtedy moje dwie suczki: wilczyca i bokserka miały dzieci. Cwaniary szybko się zorientowały, że on się tymi małymi opiekuje i 'zlecały' mu opiekę. Był cierpliwy w stosunku do małych, nieufny i bojaźliwy w stosunku do ludzi. Musial dostawać niezłe baty, bo jak brałam aport do ręki dla którejś z suczek to chował się za dom.

One odeszły w wieku 13 i 14 lat, został Reksio, był u nas 10 lat, w końcu ogłuchł, oślepł, stracił czucie w nogach i bardzo cierpiał. Musiałam mu pomóc odejść. Był kochanym psem. W końcu się nauczył, że patyk niekoniecznie musi służyć do bicia. Myślę, że był u nas szczęśliwy.

Kotki są śliczne, Leosia to bym Ci ukradła, na pewno!!! Jest słodki i takie piękne, wyraźne ma pręgi. I Snupi i Cygan są słodkie. I te dwa czarnuszki kocie też śliczne!!! :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, ja też Ci gratuluję pozioomu cukru. To musi być fantastyczna wiadomość dla Ciebie :-D . To niesamowite jak ta dieta dobrze na nas działa. Całe szczęście mamy zdrowe nerki i mozemy sobie pozwolić na diete z dużo ilością białka.

Śliweczko, piękna gromadka. Zwierzaki na pwno są bardzo szczęśliwe, mają swobodę i dobrych Właścicieli. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, dołączam sie do zachwytów nad Twoją gromadką. Ja mam tylko jedną kotkę, ale jeszcze mam małe dzieci, więc nie do końca mogę przelać uczucia na gromadkę zwierzaczków, ale podejrzewam, że wszystko przede mną :-D

Bożenko u nas zawsze było mnóstwo zwierząt i dzieci są, podobnie jak ja, stuknięte na tym punkcie.

Po zaginięciu Mini zdecydowaliśmy z synem, że przygarniemy jakąś potrzebującą pomocy kocią dziewczynkę, a na pewno taka się znajdzie :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc, Śliweczko

Ja też zaraz sie kładę. Jutro się boję zważyc, bo dzisiaj połykałam wszystko, co mi sie nawinęło pod rękę(nie zawsze protalowe). Tak mam zawsze po długim nioglądaniu pełnej lodówki. Z jakiegoś powodu mam te zbędne kilogramy. Najwyżej mnie będziecie tłukły pałami :-D . Zasłużyłam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej nocy dziewczyneczki!!! Słodkich snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihihi, ostatni będą pierwszymi, co!!!

Słońce pięknie świeci, ptaszki robią raban za oknem i jak tu spać!!!!

Witajcie zatem w ten piękny niedzielny poranek!!!!

Życzę wszystkim miłego dnia i pięknej pogody!!! :-D:):-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.