Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie ranne ptaszki i te które zajrzą tu po mnie  :-D

Na Podlasiu piękna pogoda,słoneczko świeci i jest ciepełko  :D

Mnie też już nie ruszają fotki po prawej,kiedyś na ich widok dostawałam ślinotoku,ale teraz mogą sobie być,dla mnie bez znaczenia  :D

Ja też najpierw zadbałam o zwierzaczki,musiałam krówki na trawkę wypuścić pieski i kotki nakarmić i resztę mojego stadka,a dopiero potem kawusia.Dwie córki pojechały do miasta,a młodsze dzieci jeszcze w łóżkach,mąż w pracy a ja przy komputerze kawkę popijam  ;)

Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam promyk słoneczka tam gdzie go nie ma  :-D

post-7037-1247464578_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kawka już zrobiona i pachnie........... .

Dzisiaj zauważyłam niezwyklą rzecz- nie ruszją mnie fotki po prawej stronie- myślalam , ze to z racji ,iż nie zasiadam do kompa glodna ale ...o dziwo jestem przed śniadankiem i ...nic.....żeby tak było ze slodkim w szafce dla dzieciakow :D

Ja zauważyłam, że ruszają mnie tylko czasami, ale nie do tego stopnia, aby szukać czegoś słodkiego w domu. A żeby było ciekawiej, to ostatnio ludzie mnie obdarowują wyłącznie czekoladkami Mercy. (Czasami coś grzecznościowo przetłumaczę) Wyobraźcie sobie - nie tknęłam!!!!. Ten Dukan to mi silną wolę wyćwiczył. Może ze 4 razy colę light kupiłam.

Więc i Tobie Basiu życzę wytrwałości ;):);)

(...) Najgorsze, że dostałam @

a delegacja mi wypadła. Jak pojedziemy dzisiaj to

chyba z bólu umrę w samochodzie :D . Mam zapas

duuuuży tabletek.. ale jakoś bardziej mi na ból zęba

pomagały niż na brzuch...

Ale nie - mogę się pochwalić, że mamy lodówkę

w pracy.. To niby powinno być normalne.. ale nie

w naszej firmie.. Ale już jest :)

Marudko,współczuję Ci. Taki wyjazd to poza bólem dyskomfort!! Gdzie się umyć, strach aby nie przemoknąć, itp. Szczerze współczuję.

U mnie w pracy jest około 40 osób a lodówki nie ma i na pewno nie będzie. Więc chwała Twojemu pracodawcy.

Witam kochane Protalki :grin:

Dziś po pierwszym dniu III fazy waga nieznacznie podskoczyła mi ale miała powody :-D : kilka łyków piwa od męża, jogurt owocowy z niemałą ilością węgli i tłuszczu, ziemniaczki do obiadu (ach, jak długo na nie czekałam...), bo reszta to raczej protalowa: gołąbki i bigosik, choć przyznam że kapusta bigosowa objadałam sie jak szalona :-D No i wczoraj miałam mało czasu by pić. W związku z powyższymi wcale mnie nie dziwi ten wzrost, ale postaram sie go zgubić bardziej koncentrując się na białeczkach :-D

No i tego się właśnie boję, tej wolności!!! :-D

Bożenko, w końcu waga się zmęczy i odpuści sobie. Nie wyrzucaj, w koncu to tylko głupi przedmiot i nic nie rozumie. :lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Przy Przepięknej Pogodzie :-D :D :D

Aż miło spojrzeć za okno, takie śliczne słoneczko.

Dam Radę, Basiu, super,że masz ochotę tylko na protalowe jedzonko ;)

Marudko, powodzenia na delegacji i gratulacje lodówkowe ;)

Waga u mnie stoi, jak stała, czasami mam ochotę ją wyrzucić za okno :-D

Bożenko nie wyrzucaj wagi za moment drgnie...i wtedy będziesz się cieszyć..ja kiedyś w takiej sytuacji z radości powiedzialam do niej "kocham cie" a moj męzuś tak jakoś dziwnie na mnie spojrzał- ale nic to ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko nie wyrzucaj wagi za moment drgnie...i wtedy będziesz się cieszyć..ja kiedyś w takiej sytuacji z radości powiedzialam do niej "kocham cie" a moj męzuś tak jakoś dziwnie na mnie spojrzał- ale nic to ..

No nie dziwię mu się!!! Teraz i jemu czasem musisz tak powiedzieć i wytłumaczyć, że wagę kochasz bo pokazała spadek a jego, bo jest!!!! :-D:):-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko nie wyrzucaj wagi za moment drgnie...i wtedy będziesz się cieszyć..ja kiedyś w takiej sytuacji z radości powiedzialam do niej "kocham cie" a moj męzuś tak jakoś dziwnie na mnie spojrzał- ale nic to ..

Basiu, świetny pomysł. My tak lubimy z Mężem sobie dokuczać na wesoło. Mam nadzieję, że będę miała powody, żeby wadze wyznać miłość :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja waga też czasem zasługuje na lot przez okno,ale kiedy pokazuje mniej to mogłabym ją ucałować...Więc nie wyrzucam jej ,bo zawsze po wzrostach pokazuje spadki (kiedyś nakrzyczałam na nią i teraz ma lekkiego stracha  :-D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalowe Towarzyszki.

Znów poniedzialek, zanim sie człowiek obejrzy i poczuje naprawde weekendowo- to niestety budzik dzwoni do pracy :-D .

Niestety ten tydzien znów "robotny na maxa".

Po wczorajszym siedzeniu w domu ze sniadankiem( bułka protalowa, parówkax2, jajkox2, obiadkiem ( warzywa i mielone), z miseczka budyniu, zeberki, znów budyniu, znów zeberki, waga rano pokazała +1 kg. No cóz ...nie ma sie co dziwić. Ale to wszystko takie dobre bylo , ze szok. W koncu pocieszma sie jedynie, ze kebab to nie był. Pizza tez nie, lody tez nie... coż....od dzis białeczka i będzie dobrze. W kazdym badz razie od dzis przez 5 dni nie zamierzam bratac sie z grzechem, moze przede wszystkim dlatego ze w lodówce pozostalo jedynie światlo po moich wczorajszych żywieniowych ekscesach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza, po zmianie avatarka z trudnością Ciebie poznałam. Rozumiem, że chciałaś coś zmienić, ale wolałam poprzedni, bo Ty byłas na nim, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Dobrze, że suwaczek zostawiłas ten sam. :D

Polu, dołączam sie do zachwytów nad Twoją gromadką. Ja mam tylko jedną kotkę, ale jeszcze mam małe dzieci, więc nie do końca mogę przelać uczucia na gromadkę zwierzaczków, ale podejrzewam, że wszystko przede mną :D

Bożenko dzięki że wolałaś mnie oglądać ;) zmieniłam sobie na dmuchawiec, bo wiesz jestem coraz lżejsza!! ;) :-D :-D Ale obiecuję, że jak zrobią mi jakieś ładne nowe zdjęcie to zmienię z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza - dołączam się do Bożenki - zmień atavar na stary bo jesteście bardzo fotogeniczne, tak miłej twarzy nie wolno chować.

<wygląda jakby Czeremcha nam przekwitła, nie obrażając Czeremchy bo my proteinki nigdy nie przekwitniemy, zawsze w pełnym rozkwicie.>

Moje gratulacje z powodu 7 z przodu. ja na swoją już patrzeć nie mogę, chętnie zamienię ją na 6.

O matko nie pomyślałam wcale!!! Czeremcho Kochana Ty kwitnij nam dalej pięknie na żółto :-D :-D :D

Poszukam jakąś fotkę i wstawię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko dzięki że wolałaś mnie oglądać ;) zmieniłam sobie na dmuchawiec, bo wiesz jestem coraz lżejsza!! :) :-D :-D Ale obiecuję, że jak zrobią mi jakieś ładne nowe zdjęcie to zmienię z powrotem.

Zuziu, tak przypuszczałam, że to chodzi o zdjęcie sprzed 10kg. :grin: Wcale Ci się nie dziwię, ja też nie lubię swoich zdjęć sprzed 7kg. Zdecydowanie wolę aktualne. Teraz czekam z niecierpliwością na Twoje nowe, szczupłe wcielenie :D :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziu, tak przypuszczałam, że to chodzi o zdjęcie sprzed 10kg. ;) Wcale Ci się nie dziwię, ja też nie lubię swoich zdjęć sprzed 7kg. Zdecydowanie wolę aktualne. Teraz czekam z niecierpliwością na Twoje nowe, szczupłe wcielenie :-D :D :D

No coś mi nie chce wyjść :-D Popróbuję jeszcze. Jakieś tam zdjęcie znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.