Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin i Maragrete, już sobie wyobrażam jak szykowniw będziecie dzisiaj wyglądać :lol:

A jak.. pazury wytrzymały do rana, kiecka wciagnieta na siebie, szpilki też. I biegam cały dzień po firmie i słychac jedynie stukot obcasów.

O ile ubieranie sie jest prostsze, gdy człowiek nie musi sie wciskać na leżąco w ciuchy tylko po to, aby i tak wygladac w nich jak szyneczka wielkanocna :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, Bożenko - dziękuję :-***

Żeby tylko te burze się skończyły!!! Już nie umiem w pracy

wysiedzieć.. W planach zakupy, kąpiel, pakowanie i prawie

w drogę. Biorę laptopa - ma być dostęp do netu więc może

w czytaniu uda mi się być na bierząco :lol: Tym bardziej, że

mój rano lubi pospać.. to będzie szczęśliwy jak będę miała

zajęcie - oby go tylko nie budzić ;-P

W pracy mnie poinstruowano co koniecznie muszę zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam laptopa żeby poczytać forum :-D Na chwilkę przestało padać,ale już z trzech chmur padało i grzmiało.Co chwilę się chmurzy i grzmi.Kurcze,myślałam że zgubię trochę kalorii przy sianku,a tu nici z ciężkiej pracy...I weź tu spalaj kalorie...

Waga jeszcze nie pokazała 110,8,brakuje jeszcze 400g :lol: Mam nadzieję że do końca tygodnia uda mi się zrzucić te gramy :D

Juggin i Maragrete,zazdroszczę troszeczkę sukienki i szpileczek :D ale może kiedyś i ja się tak ubiorę,narazie wyglądałabym jak hipopotam w cyrku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mallinko!!! :D

Witajcie wszystkie proteinki :D

Jestem już, choć dzisiaj nieco później. Wczoraj wieczorem przeszła nad nami ulewa i widocznie koty doszły do wniosku, że nie opłaca się wyjść póki trawka nie obeschnie. Dały pospać!!!

U mnie waga nadal stoi jak zaklęta, choć jestem 3 dzień na białkach. ale po wykresie widać, że zawsze tak było. Po znacznym spadku waga zatrzymywała się na dłużej, żeby potem skoczyć raptownie w dół. Damy jej zatem trochę czasu. A zatem wejście w III fazę nieco się u mnie opóźni :D .

U nas dzisiaj piękna pogoda, jak na razie :D

Pozdrowienia dla wszystkich z SCT (kurde, jak mi się to spodobało) :)

U mnie też około 1-2 w nocy była nawałnica, padało, lało, grzmiało i błyskało sie ale duszno było tak jak w dzien wieć spania nie było, nie dało sie spac przy zamknietych oknach, koszmar, jestem nie wyspana, wściekła, w pracy roboty od groma a do tego dzis na wadze było + 1 kg..... :lol:

czyżby moje ubiegłotygodniowe alkoholowe wystepy dały dopiro teraz o sobie znac ?...Po 5 dniach ? ..niemozliwe.... :-D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłe Panie przy otrąbiance

Deszcz padał całą noc, ale dalej jest duszno. Mój kot pognał po mokrej trawie, tylko po mleku bez jedzenia. Nic dziwnego, ze jest chudy. :D U mnie znowu hustawka wagowa:0,5 kg wzrostu, ale chyba mi się zbliża @, więc cierpliwie czekam na rozwój wypadków :-D

O kotka tez masz na Protalu ?....... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też około 1-2 w nocy była nawałnica, padało, lało, grzmiało i błyskało sie ale duszno było tak jak w dzien wieć spania nie było, nie dało sie spac przy zamknietych oknach, koszmar, jestem nie wyspana, wściekła, w pracy roboty od groma a do tego dzis na wadze było + 1 kg..... :lol:

czyżby moje ubiegłotygodniowe alkoholowe wystepy dały dopiro teraz o sobie znac ?...Po 5 dniach ? ..niemozliwe.... :-D !

Chyba dziś w nocy mało komu spalo się spokojnie. Obudziłam się o 3 w nocy i nie moglam spac, trochę z powodu paznokci u nóg, bo cały czas uwazałam, zeby nie zniszczyć swego dzieła :D , a troche z powodu ksiezyca, ktory był prawie cały na niebie i spac nie dawał.

Co do grzeszków, to niestety bardzo mozliwe,ze kara za to będzie ciągnąc się za to ba przez tydzień. Ja zazwyczaj tak mam- zgrzeszę w niedzielę- efekty grzechu okolo środy - czwartku wychodzą, a do wagi przedgrzesznej wracam okolo soboty :D . A w niedzielę....hehehe..karuzela jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, Bożenko - dziękuję :-***

Żeby tylko te burze się skończyły!!! Już nie umiem w pracy

wysiedzieć.. W planach zakupy, kąpiel, pakowanie i prawie

w drogę. Biorę laptopa - ma być dostęp do netu więc może

w czytaniu uda mi się być na bierząco :-D Tym bardziej, że

mój rano lubi pospać.. to będzie szczęśliwy jak będę miała

zajęcie - oby go tylko nie budzić ;-P

W pracy mnie poinstruowano co koniecznie muszę zobaczyć!

Miłego pobytu i wielu nowych wrażeń !

A co do problemów z autkiem to właśnie moje dzis mi przed domem sie zbuntowało i musiałam jechac taksówką bo inaczej bym nie zdąłżyła .... !

Tobie zyczę trasy wte i spowrotem bez niespodzianek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam laptopa żeby poczytać forum :-D Na chwilkę przestało padać,ale już z trzech chmur padało i grzmiało.Co chwilę się chmurzy i grzmi.Kurcze,myślałam że zgubię trochę kalorii przy sianku,a tu nici z ciężkiej pracy...I weź tu spalaj kalorie...

Waga jeszcze nie pokazała 110,8,brakuje jeszcze 400g :lol: Mam nadzieję że do końca tygodnia uda mi się zrzucić te gramy :D

Juggin i Maragrete,zazdroszczę troszeczkę sukienki i szpileczek :) ale może kiedyś i ja się tak ubiorę,narazie wyglądałabym jak hipopotam w cyrku :D

Na pewno Śliweczko niebawem sie też tak ubierzesz, :D te moje minus 10 kilo spowodowało, że w swoich starych sukienkach wyglądam na oko jako-tako choć jestem wysoka i tych kilosów może az tak nie widac ale do laski takiej jak Juggin to mi jeszcze daaaaleko.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam laptopa żeby poczytać forum :-D Na chwilkę przestało padać,ale już z trzech chmur padało i grzmiało.Co chwilę się chmurzy i grzmi.Kurcze,myślałam że zgubię trochę kalorii przy sianku,a tu nici z ciężkiej pracy...I weź tu spalaj kalorie...

Waga jeszcze nie pokazała 110,8,brakuje jeszcze 400g :lol: Mam nadzieję że do końca tygodnia uda mi się zrzucić te gramy :D

Juggin i Maragrete,zazdroszczę troszeczkę sukienki i szpileczek :) ale może kiedyś i ja się tak ubiorę,narazie wyglądałabym jak hipopotam w cyrku :D

Na pewno Śliweczko niebawem sie też tak ubierzesz, :D te moje minus 10 kilo spowodowało, że w swoich starych sukienkach wyglądam na oko jako-tako choć jestem wysoka i tych kilosów może az tak nie widac ale do laski takiej jak Juggin to mi jeszcze daaaaleko.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Śliweczko niebawem sie też tak ubierzesz, :lol: te moje minus 10 kilo spowodowało, że w swoich starych sukienkach wyglądam na oko jako-tako choć jestem wysoka i tych kilosów może az tak nie widac ale do laski takiej jak Juggin to mi jeszcze daaaaleko.... :-D

Jasne jasne... Maragrete wstaw swoje zdjecie to zaraz zobaczymy , kto jest laska a kto nie jest :D Niestety zazwyczaj jest tak, ze u kogos widzimy wszystko co najlepsze, super nogi, chudy brzuszek itd, ale sami mamy to samo i tego nie widzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam laptopa żeby poczytać forum :-D Na chwilkę przestało padać,ale już z trzech chmur padało i grzmiało.Co chwilę się chmurzy i grzmi.Kurcze,myślałam że zgubię trochę kalorii przy sianku,a tu nici z ciężkiej pracy...I weź tu spalaj kalorie...

Waga jeszcze nie pokazała 110,8,brakuje jeszcze 400g :lol: Mam nadzieję że do końca tygodnia uda mi się zrzucić te gramy :D

Juggin i Maragrete,zazdroszczę troszeczkę sukienki i szpileczek :) ale może kiedyś i ja się tak ubiorę,narazie wyglądałabym jak hipopotam w cyrku :D

Nie bądź dla siebie taka surowa, Śliweczko. Masz w sobie tyle ciepła, pogody i życzliwości dla ludzi, że nawet gdybyś ważyła 200 kg to i tak tego nikt by nie zauważył. Mam lekarza, 130 kg waży, ale jest takim super człowiekiem!!!

Tylko że to niezdrowo, i to jest przyczyna, dla której trzeba schudnąć, koniecznie!!!

Jasne jasne... Maragrete wstaw swoje zdjecie to zaraz zobaczymy , kto jest laska a kto nie jest :D Niestety zazwyczaj jest tak, ze u kogos widzimy wszystko co najlepsze, super nogi, chudy brzuszek itd, ale sami mamy to samo i tego nie widzimy :D

Oj, święte słowa Juggin!!! A najbardziej widać to, co najbardziej chcemy ukryć, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego pobytu i wielu nowych wrażeń !

A co do problemów z autkiem to właśnie moje dzis mi przed domem sie zbuntowało i musiałam jechac taksówką bo inaczej bym nie zdąłżyła .... !

Tobie zyczę trasy wte i spowrotem bez niespodzianek :-D

Dziękuję... Ja naprawdę myślami to już jestem te 300 km stąd :lol:

Chętnie bym już z pracy wyfrunęła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.