Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sliweczko kochana masz racje, jak im wszystkim za kilka miesiecy szczeki opadna, to wtedy ja sie bede smiac!

Musze sie jeszcze pochwalic, ze zrobilam sobie dzisiaj na sniadanie pieczywo chrupkie w mikrofalowce wg twojego przepisu. Tylko, ze ja zmieszalam otreby z woda, odrobina soli i ziolami, nie dodawalam jajka (bo wolalam je po prostu zjesc na miekko). Wyszlo cos wspanialego, po prostu niebo w gebie, takie chrupiace i zdrowe w dodatku! Jest tak pyszne, ze pozostanie w moim jadlospisie juz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko kochana masz racje, jak im wszystkim za kilka miesiecy szczeki opadna, to wtedy ja sie bede smiac!

Musze sie jeszcze pochwalic, ze zrobilam sobie dzisiaj na sniadanie pieczywo chrupkie w mikrofalowce wg twojego przepisu. Tylko, ze ja zmieszalam otreby z woda, odrobina soli i ziolami, nie dodawalam jajka (bo wolalam je po prostu zjesc na miekko). Wyszlo cos wspanialego, po prostu niebo w gebie, takie chrupiace i zdrowe w dodatku! Jest tak pyszne, ze pozostanie w moim jadlospisie juz na zawsze.

Ooo w moim przypadku już co niektórym szczęki opadły,a jak schudnę jeszcze z 20 kg to szok przeżyją  :lol: i bez reanimacji się nie obędzie  :-D  

Fajnie że eksperymentujecie z potrawami,ja też lubię nowości więc spróbuję zrobić to pieczywo tak samo jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze miłe nowe Proteinki mają świetne reultaty. Olu gratuluję :-D . Mój organizm chyba się zajął gromadzeniem wody, nawet sandałki z trudem wcisnęłam na nogi. Inna sprawa, że moim głównym pożywieniem jest dzisiaj woda. Okropnie duszno, nie miałabym nic przeciwko nocnym grzmotom. :lol:

fulmini006.giffulmini013.gif

Ależ tu u Ciebie grzmoty! aż uszy bolą. Ja dzisiaj też mam pijacki dzień, z 8 litrów za mną, tak gorąco a na dodatek jeszcze makrelę wędzoną zjadłam, więc wyobraź sobie jak mnie suszy. Jestem tak opita, że nie zjadłam wszystkiego co miałam na dzisiaj przygotowane, ale na prawdę odechciewa się jeść w taki upał. Też czuję się cała opuchnięta ale to na pewno z gorąca, wodą się nie przejmuj w nocy wysiusiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko kochana masz racje, jak im wszystkim za kilka miesiecy szczeki opadna, to wtedy ja sie bede smiac!

Musze sie jeszcze pochwalic, ze zrobilam sobie dzisiaj na sniadanie pieczywo chrupkie w mikrofalowce wg twojego przepisu. Tylko, ze ja zmieszalam otreby z woda, odrobina soli i ziolami, nie dodawalam jajka (bo wolalam je po prostu zjesc na miekko). Wyszlo cos wspanialego, po prostu niebo w gebie, takie chrupiace i zdrowe w dodatku! Jest tak pyszne, ze pozostanie w moim jadlospisie juz na zawsze.

robicie to w zwyklej mikrofali? czy z jakas ekstra funkcja? bo tez mam ochote poeksperymentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo w moim przypadku już co niektórym szczęki opadły,a jak schudnę jeszcze z 20 kg to szok przeżyją :lol: i bez reanimacji się nie obędzie :-D

Śliweczko a przeszkolenie z reanimacji jest? bo parę duszyczek pewnie będziesz miała na sumieniu. No wiesz, może co niektórych jednak warto by było przywrócić do życia...<hihihi żartuję oczywiście> co by zobaczyli efekt końcowy....post-12859-1247770635_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias,ja robie to w zwyklej mikrofali i to w dodatku takiej troche rozklekotanej, a nie zadnej super nowoczesnej. Nastawiasz ja tylko na najwieksza moc i juz. 4-5 min i wszystko gotowe. Wychodza bezblednie.

Ja też robię w zwykłej ,starej,rozklekotanej mikrofali  :-D

Śliweczko a przeszkolenie z reanimacji jest? bo parę duszyczek pewnie będziesz miała na sumieniu. No wiesz, może co niektórych jednak warto by było przywrócić do życia...<hihihi żartuję oczywiście> co by zobaczyli efekt końcowy....post-12859-1247770635_thumb.gif

Łoj,nie ma przeszkolenia  :D I co to będzie?  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin - nie wiem jak ty ale mnie te szpileczki w ten upał dzisiaj bokiem wyszły ! Już nie daje rady, chociaż normalnie to sa stare i wygodne buty a poza tym ja lubie obcasy i dobrze sie czuje na wysokich obcasach. Ale dzis chyba ze względu na tropikalna pogodę jak juz wszyscy sobie poszli z biura, a ja musze zawsze niestety siedziec do 17 (tak pracuja moi zagraniczni kontrahenci) to zdjęłam szpileczki w cholere, nogi w płaskie klapki i ...swiat od razu wydał mi sie lepszy... :-D !

Miłego wekendu na łonie rodziny ! i trzymaj sie z dala od pokus, bo po powrocie cie rozliczymy ! :D

Kochana u nas dzis tez było duszno i parno, ale dalam rade. Jakos moje buciki zdały egzamin i bylo super ok. Po pracy polecialam z psiapsiólka na letnie wyprzedaże i udalo mi sie kupić spódniczke w rozmiarze 34- jestem w totalnym szoku. Co prawda material jest lekko rozciagliwy, ale i tak rozmaiar ten był cale życie poza moim zasiegiem.

niestety ze złych rzeczy, dostalam plamienie. Biore tabletki i czytalam, ze przy diecie beztłuszczowej gorzej sie wchlaniaja, a co za tym idzie zabezpieczenie słabe. Pierwsze objawy zlego wchłaniania to własnie plamienie :lol: . Zaraz na poczatku tygodnia ide do gina i zmieniam srodek na cos innego- plastry albo krążki. Zla jestem bardzo, bo ani plastry ani krązki nie maja dobrej opinii. Może ktoras z Was ich uzywa?? macie jakieś doswiadczenie?

Ależ tu u Ciebie grzmoty! aż uszy bolą. Ja dzisiaj też mam pijacki dzień, z 8 litrów za mną, tak gorąco a na dodatek jeszcze makrelę wędzoną zjadłam, więc wyobraź sobie jak mnie suszy. Jestem tak opita, że nie zjadłam wszystkiego co miałam na dzisiaj przygotowane, ale na prawdę odechciewa się jeść w taki upał. Też czuję się cała opuchnięta ale to na pewno z gorąca, wodą się nie przejmuj w nocy wysiusiasz.

No a żarłok juggin lubi jesc nawet przy tropikalnej pogodzie. Zjadłam znów konia z kopytami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny,

obserwuję Wasze forum już od jakiegoś czasu. Sama też jestem na diecie, jutro piąty dzień II fazy. Narazie zrzuciłam 2,5 kg. 6 m-cy temu urodziłam córcię i trochę mi po ciąży zostało zbędnego balastu. Mój cel to 51 kg. Teraz ważę 58,5 kg. Liczę na Wasze wsparcie.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki o słonecznym poranku!!!

Jest rześko i pięknie, więc nie mogę się dłużej wylegiwać!! Zresztą wiadomo, zwierzaki.

No, zanotowałam malutki spadek, 300 gram. Zaraz zmienię suwaczek!!!

Mallinko, niedługo do Ciebie dołączę :lol:

Śliweczko, mam nadzieję, że dziś będziesz miała okazję spalić troszkę kalorii przy sianku, tak jak chciałaś.

Maragrete, daruj sobie szpilki w taką pogodę, szkoda zdrowia. Ja szpilki zakładam tylko wtedy, kiedy mam wielką galę i wiem, że się nie nachodzę. Choć przyznam, że lubię buty na obcasie, to jednak w moim wieku rozsądek bierze górę i noszę słupeczki. Zresztą w pracy czasami stoję i 12 godzin.

Widzę, że przybywa nowych dziewcząt, a niektóre te, które z nami były na co dzień gdzieś się zapodziały. Może się urlopuję?

Mam nadzieję, Marudko, że będziesz faktycznie miała dostęp do neta.

robicie to w zwyklej mikrofali? czy z jakas ekstra funkcja? bo tez mam ochote poeksperymentowac

Kasiu, jeśli zamierzasz codziennie robić sobie taki chlebek, co jest super pomysłem zwłaszcza jeśli ktoś nie potrafi żyć bez pieczywa, to pamiętaj, żeby już nie jeść owsianki. :-D Nie możemy jeść więcej otrębów niż 3 łyżki. Już była mowa o tym wiele razy, ale na wszelki wypadek o tym wspominam, bo w takim natłoku informacji łatwo coś przeoczyć.

Witam dziewczyny,

obserwuję Wasze forum już od jakiegoś czasu. Sama też jestem na diecie, jutro piąty dzień II fazy. Narazie zrzuciłam 2,5 kg. 6 m-cy temu urodziłam córcię i trochę mi po ciąży zostało zbędnego balastu. Mój cel to 51 kg. Teraz ważę 58,5 kg. Liczę na Wasze wsparcie.

Pozdrawiam :D

Witaj nowa koleżanko, w SCT :D.

Jestem pewna, że szybciutko zgubisz zbędny balast, a co najważniejsze, nigdy nie będziesz głodna i słaba.:D:):D Nie zrażaj się wolnym spadkiem, bo po ciąży (kiedy w grę wchodzą jeszcze różne hormony) może się to zdarzyć.

Wszystkim weterankom i nowym członkiniom forum życzę wspaniałego dnia i spektakularnych spadków wagi :):):)

Życzę Ci wytrwałości i powdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane przy porannej kawce :-D !!!!!!

ciesze sie ze jestem znowu z wami i moge na was liczyc :D

Polu jak ja wyjezdzalam to ty sie gdzies zaagubilas ale widze ze jestes i chudniesz moje gratulacje :D

dziewczyny nie wiem czy bede codziennie z wami bo jak pisalam juz wczesniej syn do mnie przyjechal na wakacje i okupuje mi kompa :lol: a maz pracuje juz nawet na dwoch kom. i broni laptopa przedemna :D

ale ja wstaje wczesnie wiec zawsze cos skrobne do was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane przy porannej kawce :D !!!!!!

Polu jak ja wyjezdzalam to ty sie gdzies zaagubilas ale widze ze jestes i chudniesz moje gratulacje :D

dziewczyny nie wiem czy bede codziennie z wami bo jak pisalam juz wczesniej syn do mnie przyjechal na wakacje i okupuje mi kompa :D a maz pracuje juz nawet na dwoch kom. i broni laptopa przedemna :D ale ja wstaje wczesnie wiec zawsze cos skrobne do was :)

Witaj Balbinko, dziękuję za dobre słowo. Nie było mnie bo miałam mnóstwo pracy, małych wnusiów w domku, i tak się jakoś poskładało, że nie bardzo miałam czas wtedy. Ale teraz już jestem, wpadam co jakiś czas do pokoju i sprawdzam, czy ktoś się odezwał :lol:.

Wiem, że urlop Ci się udał, z czego bardzo się cieszę, bo teraz pełna sił, wrócisz do dietki.

Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że zawsze znajdziesz chwilkę dla nas :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.