Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny,

Witam serdecznie wszystkie nowe panie i zycze powodzenia!!!

Fajnie, ze nasza "sekta" powieksza z dnia na dzien.

Ja wczoraj robilam takie wieksze zakupy i jak moj kumpel zobaczyl moj wozek wyladowany po brzegi chudymi twarozkami i jogurtami to mnie obsmial i zapytal " a ty co, jakas nowa diete cud zaczelas?".

No normalnie sie zalamac idzie, dobrze , ze wy mnie chociaz zrozumiecie i wesprzecie, bo inaczej juz calkiem smutno by mi bylo. Ale wiadomo, ludzie, ktorzy nigdy nie mieli klopotow z nadwaga mimo, ze jedza jak konie, nie zrozumieja tych, ktorzy walcza cale zycie o to, zeby zrzucic kilogramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

Witam serdecznie wszystkie nowe panie i zycze powodzenia!!!

Fajnie, ze nasza "sekta" powieksza z dnia na dzien.

Ja wczoraj robilam takie wieksze zakupy i jak moj kumpel zobaczyl moj wozek wyladowany po brzegi chudymi twarozkami i jogurtami to mnie obsmial i zapytal " a ty co, jakas nowa diete cud zaczelas?".

No normalnie sie zalamac idzie, dobrze , ze wy mnie chociaz zrozumiecie i wesprzecie, bo inaczej juz calkiem smutno by mi bylo. Ale wiadomo, ludzie, ktorzy nigdy nie mieli klopotow z nadwaga mimo, ze jedza jak konie, nie zrozumieja tych, ktorzy walcza cale zycie o to, zeby zrzucic kilogramy.

hmmm na mnie tez dziwnie patrza jak przegladam serki i inne bialka na polkach i odkladam zazwyczaj :lol: ale pozniej jak zrzucimy te kiloski a ubierzemy sie sexi i szpileczki i zastukamy nimi nastepnym razem spotykajac ich w sklepie to im szczeka opadnie z wrazenia, a my podniesiemy brody do gory i dalej bedziemy ogladac kubeczkiz serkami hihi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm na mnie tez dziwnie patrza jak przegladam serki i inne bialka na polkach i odkladam zazwyczaj :lol: ale pozniej jak zrzucimy te kiloski a ubierzemy sie sexi i szpileczki i zastukamy nimi nastepnym razem spotykajac ich w sklepie to im szczeka opadnie z wrazenia, a my podniesiemy brody do gory i dalej bedziemy ogladac kubeczkiz serkami hihi

Wiesz ja jestem na tej diecie już od ponad 2 miesięcy i mam "obcykane" juz prawie wszystkie sklepy w moim mieście, jadę np po jogurt naturalny w greckim stylu light oraz po serek homo 0% do Carefoura a po serki Pilos i wedzonego kurczaka do Lidla, z kolei suche kiełbaski drobiowe, herbatke zieloną i dzwonka mrożonego łososia kupuję w Biedronce (protalowo i tanio!) a po otręby owsiane wchodze do duzych sklepów Społem ( bo sa w 500 gramowych opakowaniach i wychodzi taniej a poza tym szybko je zużywam więc robię zapas). Mam tych sieciowych sklepów wokół kilka różnych i już mam opracowaną marszrutę, co i gdzie. Na początku tez stałam przy ladzie jak debilka, zakładałam okulary do czytania bo za nic nie byłam w stanie dopatrzeć sie tych małych cyferek i literek.... :-D

Ale masz racje z ta opadajaca szczęką.... a co ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin - nie wiem jak ty ale mnie te szpileczki w ten upał dzisiaj bokiem wyszły ! Już nie daje rady, chociaż normalnie to sa stare i wygodne buty a poza tym ja lubie obcasy i dobrze sie czuje na wysokich obcasach. Ale dzis chyba ze względu na tropikalna pogodę jak juz wszyscy sobie poszli z biura, a ja musze zawsze niestety siedziec do 17 (tak pracuja moi zagraniczni kontrahenci) to zdjęłam szpileczki w cholere, nogi w płaskie klapki i ...swiat od razu wydał mi sie lepszy... :lol: !

Miłego wekendu na łonie rodziny ! i trzymaj sie z dala od pokus, bo po powrocie cie rozliczymy ! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, dzisiaj dołączam do was. Po ciąży zostało mi jakieś 7 kg i mimo, że ważę tylko 64kg, o źle się z tym czuję. Mam nadzieję, że szybciutko mi to zleci.

Witaj Olu!!! powodzenia w walce ze zbędnymi kiloskami. masz racje lepiej teraz zrzucić 7kg niż czekać, aż się do nich przyzwyczaisz. Im dłuzej zwlekasz, tym gorzej zabrać się za dietę. post-12859-1247760041_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalki i nowa Ole 177! Olu zycze Ci powodzenia w dietkowaniu jak juz w czesniej mowilysmy to nie jest dieta to jest zdrowy sposob na zycie, dieta to glodzenie sie a my jemy do syta i to wlasnie jest w tej diecie super

-kochani u mnie waga raz w gore raz w dol ale ogolnie jest ok! Z reguly jestem troche leniwa jesli chodzi o eksperymentowanie w kuchni ale dzisiaj cos mnie nalecialo i zrobilam serek a la topiony wyszedl super moze troche za duzo dalam soli ,zrobilam rowniez ciasteczka z kakaem tez niezle chociaz znowu za duzo dalam kakao ale sa zjadliwe przynajmniej wszystkich na raz nie zjem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallinko Tobie również miłego wieczoru życzę.

Dodo,ja też na początku diety słyszałam dziwne docinki i komentarze na temat tego że przeglądam półki z nabiałem i oglądam wszystkie etykietki na wszystkim co wezmę do ręki.Z czasem będziesz wiedziała co gdzie kupować,tak jak pisze Maragrete.Ja też mam swoje sklepy i w każdym z nich kupuję inne produkty.Teraz już nikt się mnie nie czepia że zaglądam na etykiety,jak widać efekty diety to szczena co niektórym opada i już nie komentują :lol:

Olu,super!!! Widzisz,waga spada co bardzo motywuje i oby spadała cały czas!!! Z rosołkiem i barszczykiemradzę nie przesadzać,możesz sobie zrobić co jakiś czas,ale to jednak tłuste troszkę.Oczywiście barszczyk tylko w fazie z warzywami.

Juggin,miłego pobytu u rodziców !!!!

Marudko ,Tobie również miłego wypoczynku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze miłe nowe Proteinki mają świetne reultaty. Olu gratuluję :-D . Mój organizm chyba się zajął gromadzeniem wody, nawet sandałki z trudem wcisnęłam na nogi. Inna sprawa, że moim głównym pożywieniem jest dzisiaj woda. Okropnie duszno, nie miałabym nic przeciwko nocnym grzmotom. :lol:

fulmini006.giffulmini013.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.