Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie mowia ze ta dieta jest nie zdrowa ???????? jezu pewnie ci sami ludzie sie gloduja i stosuja kopenhadzka :lol:

(Sylwia) kochana nie sluchaj tych glupot tylko ci co nie znaja tej diety moga tak mowic owszem sa przypadki

ze nie kazdemu sluzy ta dieta pod wzgledami zdrowotnymi ale o tym pisal sam dukan i oczywiscie trzeba sie badac

nawet nie stosujac zadnych diet :-D

Popieram Balbinko w 100%...a nawet 200% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ponad pół roku na protalu i nie narzekam na zdrowie,wręcz przeciwnie,wiele dolegliwości minęło.

No i widzę Śliweczko że masz olbrzymie postępy. Bardzo to jest motywujące tak samo dla Ciebie jak i dla innych. A że różne dolegliwości mijają wraz ze znacznym spadkiem wagi to jest raczej oczywiste. W końcu to dlatego puchną nam nogi, skacze ciśnienie że zbyt dużo ważymy. Cholesterol też spada jeśli organizm nie dostaje tłuszczu , cukru i węglowodanów a na tym przecież polega ta dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy bierzecie do tego jakieś wspomagacze? Np Linea?

Nie wiem czy to nie będzie przesada.

Właśnie próbuję zorganizować jakiś suwaczek wagowy, ale nie mogę znaleźć takiego co by pokazywał też miejsce poprzecinku.

Ta cola mnie zgubi, właśnie wytrąbiłam 0,5l :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samanto ale LODY az mi szczeka opadla mniam, mniam :lol:

jutro zrobie i zobaczymy jak mi wyjda :-D

Wyjdą Ci kochana , zobaczysz, zresztą moje też tam są! To są te z plasterkami brzoskwini.

I jest tam ciasto bardzo dobre, też Duende, oraz muffinki. Muffinek jeszcze nie robiłam ale zrobię na pewno bo to do pracy jest bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy bierzecie do tego jakieś wspomagacze? Np Linea?

Nie wiem czy to nie będzie przesada.

Właśnie próbuję zorganizować jakiś suwaczek wagowy, ale nie mogę znaleźć takiego co by pokazywał też miejsce poprzecinku.

Ta cola mnie zgubi, właśnie wytrąbiłam 0,5l :lol:

Ja nie biore zadnych wspomagaczy nie wiem jak inne kobitki :-D

dla mnie to wyrzucenie pieniedzy w bloto i nabijanie kabzy koncernom :D

a musze powiedziec ze przed protalem bralam rozne cudowne srodki i na mnie niestety nie dzialaja

a z ta cola hmmmm.............ja tez troszke jej popijam tylko ze u mnie jest cola zero mieszana z fanta i spritem zero a to sie nazywa mezzo mix i mi bardzo smakuje ale staram sie nie przesadzac bo dziewczyny pisaly ze wolniej waga spada ale moze twoj organizm inaczej zareaguje i zadnych zastojow nie bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdą Ci kochana , zobaczysz, zresztą moje też tam są! To są te z plasterkami brzoskwini.

I jest tam ciasto bardzo dobre, też Duende, oraz muffinki. Muffinek jeszcze nie robiłam ale zrobię na pewno bo to do pracy jest bardzo wygodne.

musze zobaczyc a tak wogole to fajna stronka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tak bardzo od początku bo jednak sporo w sumie schudłam i nie odrobiłam wszystkiego!!! Ale prawda że muszę teraz znowu wprowadzić pewne restrykcje.

Jestem zadowolona ze startu bo jesli jutro waga mnie nie wkurzy to do dzisiaj straciłam 3 kg od poniedziałku który minął.

Dzisiaj było zimno jak diabli i nie wypiłam tyle wody ile powinnam, za mało piłam i nie mogłam się zmusić . No zobaczymy rano. Teraz od wczoraj na warzywach czyli jutro to będzie trzeci dzień z warzywami. Poprzednio te dni z warzywami rujnowały mi to, co osiągnęłam dniami samych białek.;No i psiakość w moim Lidlu nie ma już jogurtów Linessa. Szkoda bo sa mi potrzebne.

to fajnie ze nie straciłaś (odzyskałaś) całego dorobku wagowego, zawsze to mniej do zgubienia. Jak na powtorke dietową to ładnie stracilaś w I fazie, 3 kg to piękny wynik. W 5 miesięcznicę mojego odchudzania wrociłam do fazy uderzeniowej bo tak sobie pofolgowałam ze trzy kilo do przodu miałam. Ja dzisiaj też mało wypiłam, ale jutro w pracy to odrobię, potrafię nawet 8 litrów wypić i sie nie utopić. :lol: W fazie B+W także przybieram na wadze ale później i tak waga spadnie, tylko Juggin jest fenomenem i gubi kiloski na warzywkach. Może problem tkwi w ilości warzyw jakie zjadałaś, bo jak pisze Dukan warzywa mają być dodatkiem do bialka a nie go zastępować. Może tak jak u mnie zjadałaś więcej węgli w postaci ciastek, plackow, naleśników itp. ? Przeanalizuj wszystko i odpowiedx sama się pojawi.

Pozdrówka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem tkwi w ilości warzyw jakie zjadałaś, bo jak pisze Dukan warzywa mają być dodatkiem do bialka a nie go zastępować. Może tak jak u mnie zjadałaś więcej węgli w postaci ciastek, plackow, naleśników itp. ? Przeanalizuj wszystko i odpowiedx sama się pojawi.

Pozdrówka!!!

Tak, warzyw jadłam dużo bo trochę pomagały na zaparcia które poprzednio gnębiły mnie nieludzko. ale moje ukochane placki i nalesniki odeszły zupełnie w niebyt, juz nawet nie pamiętam kiedy cos takiego jadłam. Ale mnie załatwiły ciasta i ciasteczka, wiem co mówię niestety. Mam nadzieję że tym razem pójdzie lepiej a to forum i ten wątek jest potrzebny jako wspomagacz, wcale nie farmakologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki!

Nie zaglądam do Was codziennie, bo mam półrocznego maluszka w domu a przy tej okazji masę zajęć.

Benek i Just, widzę, że piszecie o skutkach ubocznych diety tzn problemach z nerkami. Wkoło mnie jest kilka osób, które mi strasznie odradzają tą dietę bo ponoć jest bardzo niezdrowa.

Witaj Sylwio! Co do zdrowotności diety, to zależy od podejścia do niej. Jak zaczynałam wiedziałam, że może źle wpłynąć na moje nerki, ale zaryzykowałam i opłaciło się, bo już dawno, dawno temu, przestały mnie boleć. Teraz tylko powinnam iść na USG aby sprawdzić jak tam piasek się czuje. Opuchlizny nie tylko towarzyszą nadwadze,ja jestem tego przykładem, bo nawet jak ważyłam 60 kg to twarz była wiecznie spuchnięta, nie wspominając o palcach czy nogach, dzisiaj jest zupełnie inaczej a ważę 67kg. Chwilowo (mam nadzieję że na zawsze), od trzech miesięcy, pożegnałam się z obfitą miesiączką (na dodatek trwała 7 dni), wrzody na jelicie grubym i hemoroidy zaleczyły się samoistnie. Być może to wszystko powróci, być może jest to tylko chwilowe, ale i tak warto było, bo kto nie cierpi na te 'dupne' choroby niech Bogu dziękuje, bo to jest tragedia. Strach wyjść z domu, każdą fizycznie przepracowaną godzinę (np. pielenie, kopanie w ogrodzie) odchorowywałam przez kilka dni...tragedia, szkoda gadać.

Jak to w życiu Sylwio bywa, jednym szkodzi drugim pomaga.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.