Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje Juggin, w tej diecie super jest to, ze mozna jesc do woli, bez wyrzutow sumienia. Szkoda tylko, ze nie ma lascie produktow dozwolonych bez ograniczen nie ma czekolady :lol: :-D :D

Takie glupoty mi wyszly , ze musze zacytowac sama siebie i poprawic. Poprawnie zatem mialo byc "Szkoda, ze na liscie produktow dozwolonych bez ograniczen nie ma czekolady"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie glupoty mi wyszly , ze musze zacytowac sama siebie i poprawic. Poprawnie zatem mialo byc "Szkoda, ze na liscie produktow dozwolonych bez ograniczen nie ma czekolady"

Jesli chcesz zmienic tresc swojego własnego posta, to klikasz w ikonke zmień i edytujesz( ikonka bezposrednio w prawym dolnym rogu posta -obok słów cytuj i odpowiedz.) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. No rano nie było wesoło bo na wadze 1,5 kg więcej - z dnia na dzień!!!. Ale się pocieszam że to dlatego że przesadziłam nieco z warzywami. Teraz uważam bardziej i zobaczymy. Do środy włącznie mam z warzywami, od czwartku znowu same białka.

No i jest problem bo mam mieć imprezę i się raczej nie da protalowo i alkohol bedzie też.

A potem płacz i zgrzytanie zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

armi046.gif

Mam nadzieję, ze podoba Ci się moja broń, bo zaraz ja poczujesz n własnej skórze :lol:

Chyba już nie odważę się zgrzeszyć, Bożenko!!! Ten morgenstern mnie przekonał!!! :-D

Teraz to się cieszę, że jesteś tak daleko ode mnie :D:):D. Już chyba wolę pałę Śliweczki :D.

Cześć dziewczyny. No rano nie było wesoło bo na wadze 1,5 kg więcej - z dnia na dzień!!!. Ale się pocieszam że to dlatego że przesadziłam nieco z warzywami. Teraz uważam bardziej i zobaczymy. Do środy włącznie mam z warzywami, od czwartku znowu same białka.

No i jest problem bo mam mieć imprezę i się raczej nie da protalowo i alkohol bedzie też.

A potem płacz i zgrzytanie zębów.

Da się da, ja też miałam imprezę i zjadłam tylko cienki kawałek tortu, żeby dziecku nie robić przykrości. A z alkoholu można zrezygnować. Trzeba tylko coś mądrego wymyślić, np antybiotyk,o!! :D

Witam,

zaczęłam dziś dietę. Mam dużo do kg zrzucenia. Muszę przyznać, że bardzo przyda mi się Wasze wsparcie. Tak wielu diet już próbowałam, może tym razem mi się uda?

No to dobrze trafiłaś, ja też próbowałam wiele razy, chodziłam sfrustrowana, głodna i wściekła. Teraz jest inaczej. Mam już za sobą prawie 12 kg zrzucone i jak dobrze pójdzie od czwartku zacznę utrwalanie.

Robię soki, muszę lecieć, ale jeszcze tu wpadnę :), pewnie kilka razy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaczęłam dziś dietę. Mam dużo do kg zrzucenia. Muszę przyznać, że bardzo przyda mi się Wasze wsparcie. Tak wielu diet już próbowałam, może tym razem mi się uda?

Witaj w klubie zielona-ona. Dobrze zrobilas , ze tu zajrzalas, razem jest zawsze razniej. Czy czytalas juz ksiazke? Warto do niej czesto zagladac. Powodzenia!Trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu kochana, ta broń to nie na Ciebie. Ty miałaś urodziny Dziecka, a ten tort Ci pewnie specjalnie nie smakował, ale Benek :lol: 2 Gofry, pewnie pyszne były, prawda???

Juggin, tak byłam zajęt przestępstwem Benka, że nie pogratulowałam Ci jednokilogramowego sukcesu, co niniejszym czynię :D

Zielona_ona, witaj wśród tych, którzy mają co nieco do zgubienia, czego Ci życzę bez niepotrzebnej zwłoki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Beuwielbiam gofry, mam maszynę do gofrów i ani jednego od poczatku diety :D

armi046.gif

Mam nadzieję, ze podoba Ci się moja broń, bo zaraz ja poczujesz n własnej skórze :lol:

Dziękuję Bozenko, tylko poczekaj az założę skorzane wdzianko..........ups :-D .....tak mi się jakos skojarzyło :D (żart)

A tak powaznie to córka (5lat) tak sie uparła że chce gofry, odmawiałam bo wiedziałam że polegnę, ale ona zaczęła ryczeć że brzuch ją z głodu boli.....Biedne dziecko, no i uległam a że dwa mi się bardzo przypiekły (takie najbardziej lubię) wiec w końcu uległam namowom mojego wroga :D no i ......zeżarłammmmm. Bij aż rozum mi wróci na miejsce......

Wielkie dzięki . Z takim wsparciem na pewno mi się uda. Od jutra zaczynam

witaj Greta. Powodzenia!

Cześć dziewczyny. No rano nie było wesoło bo na wadze 1,5 kg więcej - z dnia na dzień!!!. Ale się pocieszam że to dlatego że przesadziłam nieco z warzywami. Teraz uważam bardziej i zobaczymy. Do środy włącznie mam z warzywami, od czwartku znowu same białka.

No i jest problem bo mam mieć imprezę i się raczej nie da protalowo i alkohol bedzie też.

A potem płacz i zgrzytanie zębów.

Samanta trzymaj się, walcz jak lew do samego końca może się uda przejść przez imprezę bez większej wpadki dietowej. trzymam kciuki i nie zalamuj się.

Witam,

zaczęłam dziś dietę. Mam dużo do kg zrzucenia. Muszę przyznać, że bardzo przyda mi się Wasze wsparcie. Tak wielu diet już próbowałam, może tym razem mi się uda?

Już tu raz witałam Zieloną ale to chyba nie Ty byłaś wiec witam miło i serdecznie. dasz radę, predzej czy później oby predzej czego Ci zyczę z całego serca. Powodzenia!

MAM NADZIEJĘ ZE TERAZ JA JESTEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaczęłam dziś dietę. Mam dużo do kg zrzucenia. Muszę przyznać, że bardzo przyda mi się Wasze wsparcie. Tak wielu diet już próbowałam, może tym razem mi się uda?

jestem przekonana ze Ci sie uda, bo nawet mnie sie udaje a to nie takie proste z szalejacymi hormonami, ale tu jest tak fantastycznie, dziewczyny stoja na strazy i pilnuja jedna drugą zeby za bardzo nie grzeszyc, sluza pomoca kiedy ma sie jakies watpliwosci itp. trzymamy kciuki i do boju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane !!!!!

bardzo przepraszam ze nie zameldowalam sie na porannej kawce ale mialam wazne terminy a juz bylam spozniona,

Benek ty lakomczuchu jak moglas dwa gofry wszamac :-D i sie nie podzielic :D wybaczone, rozgrzeszone :D

Nowe protalki zycze szybkich efektow i bez krepacji pytajcie o wszystko co budzi wasze watpliwosci :D

kochane moje protalki wszystkie ale to wszystkie serdecznie pozdrawiam i przepraszam ze kazdemu z osobna nie odpisuje ale jestem tak zalatana ze z doskoku pisze :lol:

oczywiscie ciesze sie z kazdego wazego spadku wagowego i tak trzymajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.