Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bożenko jesteś pewna że wystarczy? Bo przecież z jednej kostki sera to tak nie wiele mi sie wydaje że wyjdzie. A nie chce zeby brakło i dodawać normalnego, bo to grzech,he he.....

Dziękuje że się ktoś odezwał, bo już się bałam że ktoś kto jest tu nowy to go ignorują. Znaczy sie nie należą do starej paczki!!!

Nie jestem pewna, bo nie robiłam pizzy. Może zrób podwójną porcję to najwyżej zostanie Ci ser i bedziesz miała do jedzenia :-D . Śliweczka jeszcze pisała, że gdy robi ten ser już na patelni to nie miesza go do samego dna i robi się taka skorupka, którą później wyjada prawie jak czipsy. Jeśli dasz radę, spróbuj to znależć w poprzednich postach, w tym miesiacu, bo ja nie wiem czy dokładnie powtarzam :mrgreen:

Nikt tu nikogo nie ignoruje, wszystkie sobie pomagamy, jeśli potrafimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Balbinko - masz racje - ja tez sie boje, że nasza kochana Śliweczka nabrała tempa i....fiu i mnie prześcignie w spadku wagi...ale co tam szczerze jej tego życze. :mrgreen:

A poza tym wspierając nas wszystkie i tak ma na koncie najwiecej utraconych kilosków...

Ja już też o tym myślałam, że Śliweczka mnie prześcignie, ale w dobrym towarzystwie to choćby i lata całe :-D . Jednego jestem pewna, że obawy Śliweczki, że zotanie sama na forum są zupełnie nieuzasadnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, idziesz jak burza, chyba jednak będziesz musiała się zmierzyć z III Fazą :)

Maruda, piękny avatarek :-D

Witaj Bożenko, tak jak napisałam, w przyszły poniedziałek rozpocznę III fazę bez względu na wskazania wagi.

Polu,Ty w końcu uwierz wadze bo znikniesz nam z forum  :) Będziesz chudła i chudła i ....nie będzie Poli ...

Oj, jeszcze całkiem dużo mnie zostało Śliweczko, przy wzroście 164 to jeszcze sporo mam tu i ówdzie.

Niby tak na zdjęciu to ok, ale brzuszek, pupcia i uda..

to nie to co by mnie satysfakcjionowało..

Będę mieszkać blisko teściowej więc już nie będę musiała

chodzić do niej na obiadki - powiem, że zjem w domu - a to

będzie dwa bloki dalej <HURA> Nie, że tak blisko tesciowej, ale

że w końcu własny kąt!!!

Marudko, wyglądasz pięknie!!!! I co to by była za kobieta bez ud, bioderek i pupci.

Cieszę się, że będziesz miała swoje własne lokum i będziesz panią u siebie. Może wreszcie pomyślisz o maleństwie, którego tak pragniesz. To pragnienie przewija się w bardzo wielu Twoich postach.

Polu a ja chyba zmienię sobie na 60, ale ostateczną decyzję podejmę później jak juz będę bliżej 63. Sprawdzę stan piersi, wygląd buzi - bo ona chudnie na końcu i podejmę decyzję.

U mnie niestety najpierw chudnie buzia, potem piersi, a dopiero potem reszta. Piersi mam prawie w zaniku. :mrgreen: . Czy te Twoje 60 to nie będzie za malo?

Gratuluje ci Polu kolejnego spadku !

I zacznij juz wreszcie tę II fazę, i utrzymaj sie na niej bez problemów - tego ci zycze !

Każda kolejna osoba, której sie to uda jest tylko dodatkowym potwierdzeniem i dodatkowa motywacja dla nas..błąkajacych sie jeszcze w II fazie...

Buziaki i poprawy zdrowia z tym kregosłupem! :-D

Dziękuję Ci, Maragrete!!! :-D. Zacznę, zacznę, już niebawem. A jeśli chodzi o kręgosłup to poćwiczyłam trochę z synem i już mi lepiej. Jeśli się pogorszy, pójdę do lekarza.

Fajnie, że jesteś już zdrowa i wróciłaś na protalową drogę. Teraz uważaj na siebie!! :)

Polu, od nastepnego poniedzialku wskakuj do III fazy i juz wiecej nie grymas nie ma co sie ociagac kochana :D

a z kregoslupem to nie ma zartow i moze lepiej udac sie do lekarza zobaczy co i jak?

Tak zrobię kochana Balbinko!

Nie będę już grymasić, o nie!!

No oczywiście waga stoi. Jednak weszłam na tę cholerę - a miałam zamiar darować sobie ten ból.

Polu jak ja Ci zazdroszczę.

Powoli Samanto, uzbrój się w cierpliwość, w końcu waga się podda. I przestań mi zazdrościć bo aż mi głupio! :-D

Witajcie!!!

U mnie waga stoi, ale nic to.

Mam dla Was przepisik na przepyszną drożdżóowkę :D Poza jagodami jest ona protalowa. A wygląda tak:

post-14283-1248712837_thumb.jpg

post-14283-1248712727_thumb.jpg

Zuziu, piękna drożdżóweczka. Chyba ją sobie zrobię na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko Wy to się zabawiacie na tych wakacjach :mrgreen:

Normalnie para sado - maso :)

Oh Marudko, dokładnie się nie znam, ale zdaje się, że pary sado-maso czerpią przyjemność z tgo typu zachowań, a ja chętnie bym zwiała na drugi koniec świata jak zobaczylam tego kleszcza. Ale rozumiesz w zdrowiu i chorobie, więc musiałam pomóc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Marudko, dokładnie się nie znam, ale zdaje się, że pary sado-maso czerpią przyjemność z tgo typu zachowań, a ja chętnie bym zwiała na drugi koniec świata jak zobaczylam tego kleszcza. Ale rozumiesz w zdrowiu i chorobie, więc musiałam pomóc :mrgreen:

No tak, w zdrowiu i w chorobie <buja w obłokach> PIĘKNIE!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna, bo nie robiłam pizzy. Może zrób podwójną porcję to najwyżej zostanie Ci ser i bedziesz miała do jedzenia :) . Śliweczka jeszcze pisała, że gdy robi ten ser już na patelni to nie miesza go do samego dna i robi się taka skorupka, którą później wyjada prawie jak czipsy. Jeśli dasz radę, spróbuj to znależć w poprzednich postach, w tym miesiacu, bo ja nie wiem czy dokładnie powtarzam :mrgreen:

Nikt tu nikogo nie ignoruje, wszystkie sobie pomagamy, jeśli potrafimy :)

Dokładnie powtarzasz Bożenko  :-D Zawsze kiedy robię ser,wychodzi mi czips o smaku serowym  :)

Ja już też o tym myślałam, że Śliweczka mnie prześcignie, ale w dobrym towarzystwie to choćby i lata całe :D . Jednego jestem pewna, że obawy Śliweczki, że zotanie sama na forum są zupełnie nieuzasadnione :-D

Hehe, napewno nie zostanę sama na forum bo co chwilkę dołączają do nas nowe Proteinki,ale stara kadra się wysypie zanim ja schudnę  :-D

Jusiu,napewno nikt,nikogo tu nie ignoruje,może poprostu nie było akurat na forum tych dziewczyn które pizzę lub serek robiły...Mnie nie było,ale teraz odpowiadam,zawsze robię serek z podwójnej normy,większość zjadam na ciepło :-D ,a do pizzy nie dawałam dużo sera,ale myślę że z jednej normy wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu,dziekuje bardzo za przeslany tekst chetnie poczytam :mrgreen: :-D :) Dzis 1 dzien nie jest zle,ale chce zapytac czy mozna jesc rybe usmazona ale bez dodatku jakiegokolwiek tluszczu? tak ogolnie to nie wiem co mam jesc jakos tak dziwnie bez chlebka i kartofelka potrzebuje paru dni zeby sie przestawic mam nadzieje ze bedzie dobrze :) bo przyklad mam z was kochane MOTYLKOWO.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

U mnie waga stoi, ale nic to.

Mam dla Was przepisik na przepyszną drożdżóowkę :-D Poza jagodami jest ona protalowa. A wygląda tak:

post-14283-1248712837_thumb.jpg

post-14283-1248712727_thumb.jpg

Jejuńciu...jakie pyszne ciasteczko. Na szczescie od jutra mam warzywka, wiec hulaj dusza....duzo duzo pysznej drożdzoweczki w moim brzuszku bedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu,dziekuje bardzo za przeslany tekst chetnie poczytam :-D :) :) Dzis 1 dzien nie jest zle,ale chce zapytac czy mozna jesc rybe usmazona ale bez dodatku jakiegokolwiek tluszczu? tak ogolnie to nie wiem co mam jesc jakos tak dziwnie bez chlebka i kartofelka potrzebuje paru dni zeby sie przestawic mam nadzieje ze bedzie dobrze :) bo przyklad mam z was kochane MOTYLKOWO.Pozdrawiam

Nie ma za co Martusiu, na pewno szybko się przestawisz. Do nowości zawsze musimy przywyknąć. Bez chlebka i ziemniaków naprawdę da się żyć!!! :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Śliweczko za wsparcie i odpowiedz. Poprostu pomyślałam że te proteinki które juz troche schudły trzymają się razem a te nowe co zaczynają takie jak ja to muszą trzymać się z tymi nowymi. Ale pewno się myliłam. Przynajmniej wiem że na Ciebie i Twoje przepisy mogę liczyć. Są naprawde pyszne.

Jedzenie ich sprawia przyjemność. Nie czuć wtedy że jest się na diecie. Jeszcze raz dziękuje!!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko jesteś pewna że wystarczy? Bo przecież z jednej kostki sera to tak nie wiele mi sie wydaje że wyjdzie. A nie chce zeby brakło i dodawać normalnego, bo to grzech,he he..... 

Dziękuje że się ktoś odezwał, bo już się bałam że ktoś  kto jest tu nowy to go ignorują. Znaczy sie nie należą do starej paczki!!!

Ot typowa Polka- jak glodna to zla :mrgreen: Kochana do pizzy wystarczy na pewno jedna porcja sera, ale podobno jest tak pyszny, ze napewno jak zrobisz wiecej to sie nie zmarnuje :-D Moja rada- sody dodaj dokladnie tyle co w przepisie, bo z wieksza iloscia jest niejadalny.

Poluniu,dziekuje bardzo za przeslany tekst chetnie poczytam :) :) :) Dzis 1 dzien nie jest zle,ale chce zapytac czy mozna jesc rybe usmazona ale bez dodatku jakiegokolwiek tluszczu? tak ogolnie to nie wiem co mam jesc jakos tak dziwnie bez chlebka i kartofelka potrzebuje paru dni zeby sie przestawic mam nadzieje ze bedzie dobrze :D bo przyklad mam z was kochane MOTYLKOWO.Pozdrawiam

Rybka bez tłuszczu jak najbardziej wskazana. Proponuje przyprawic, skropic cytryna, zawinąc w folie aluminiowa z odrobina koperku i upiec w piekarniku, pyszna i soczysta wychodzi :-D

Marudko- sliczna i romantyczna jestes na avatarku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, nie zła, nie zła!!! He he he... Poprostu myslałam że jestem niezauważalna. A przecież jest mnie troche, bo przecież bym sie nie odchudzała,he he...

Niezauwazalna z takim pieknym avatarkiem :mrgreen: Niemozliwe :-D My proteinki trzymamy się razem. Daj znac jak serek,bo ja swoj zepsulam- za duzo sody dalam, a smaka mam na niego caly czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.