Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuję za instrukcje- niebawem stane do boju z drożdzówką i wyniki opiszę :mrgreen:

A drożdze? Pół kostki? Dużej takiej 10 dkg czy małej ( czasem kupuje takie małe pakowane po 2 sztuki x 4 dkg w folii- tzw, drożdze babuni).

Ja kupuję zwykłe kostki 10 dekowe i wrzucam tak na oko trochę więcej niż pół kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!!!

Nie było mnie rano bo miałam dziś obrony, ale zaraz po powrocie i jedzonku usiadłam do czytania forum.

Pollu,czekam już na Twoją III fazę,a potem na IV Juggin ,Ty też się nie ociągaj.

Tak jest Mallinko!!! W poniedziałek melduję się w III fazie. Zakończę tylko fazę białkowo-warzywną :mrgreen:.

Serdecznie witam kochane protalki w słoneczny acz chłodny dzionek :-D

Pola, cieszę się że Ty też juz dołaczasz do obywatelek III fazy :) GRATULACJE :*

Ja też się cieszę Edytko!!! :) Zakończę ją tuż przed świętami, hurrra!

Witajcie dziewczęta.

Nic nowego u mnie, waga jak stała tak i stoi cholera. Codziennie włażę na nią z nowa nadzieją i codziennie wielkie nic. A bardzo uważam na to co jem i zaczyna mnie to wkurzać. Co ja mówię zaczyna, wkurza mnie to jak wszyscy diabli.

Zaczynam tracić motywację.

Oj, Samanto!!! Dobrze Ci napisała Martusia. Nie waż się codziennie. Odchudzanie zaczyna się w głowie. Daj sobie trochę czasu, za bardzo się starasz. Twój organizm najwyraźniej zapamiętał poprzedni wysilek i teraz strasznie się broni. Musisz być cierpliwa!!! Życzę Ci aby choć niewielki spadek nastąpił jak najszybciej aby Twoja motywacja została wzmocniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukan w książce opisał że mogą pojawić sie jakieś objawy znużenia, zmeczenia, suchości w gardle, bóle głowy itp. więc i ten pot w duzych ilosciach jest może usprawiedliwiony. Ja tak nie miałam ale cóz każdy ma inny organizm...

Popbserwuj sie dzis i jutro, jesli to bedzie trwało dalej i będziesz miała dyskomfort podpytaj lekarza, aha i nie myśl tak intensywnie o ewentualnych objawach, duża role w naszym zdrowiu odgrywa psychika, może jestes poddenerwowana tą dietą i jej ewentualnymi obajwami i stąd te poty... albo twój organizm tak reaguje na poczucie przejściowego osłabienia....

Ja iałam 2 i 3 dnia bóle głowy,a poza tym nic, wręcz odwrotnie po 5 dniach poczułam sie lepiej, zeszły mi obrzeki nóg ( duzo piłam i duuuuzo wiecej siusiałam)

Głowa do góry ! :mrgreen:

Tak atak, potwierdzam to co pisze Maragrete. Dla mnie najgorszy był 4 dzień, myślałam, że głowa mi pęknie i wszystko się we mnie trzęsło. Ale za to potem nastąpił niesamowity przypływ energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczęta.

Nic nowego u mnie, waga jak stała tak i stoi cholera. Codziennie włażę na nią z nowa nadzieją i codziennie wielkie nic. A bardzo uważam na to co jem i zaczyna mnie to wkurzać. Co ja mówię zaczyna, wkurza mnie to jak wszyscy diabli.

Zaczynam tracić motywację.

Ja też myślę że za dużo myślisz o tym "czy aby napewno dzisiaj moja waga pokaże mniej".Postaraj się więcej pić,więcej ruszać,ograniczyć jedzenie (chociaż jeden lub dwa dni) i pij zimną zieloną herbatę.Nie możliwe żeby waga nadal się poddawała.Kiedy moja waga staje i zaczyna mnie już wkurzać że stoi za długo to tak właśnie robię,ograniczam jedzenie (szczególnie nabiał) i piję,piję,piję!!!Waga rusza!Spróbuj Samanto,bo wiem że nie wytrzymasz jeśli waga nie ruszy i się poddasz,a bardzo bym tego nie chciała.Trzymam kciuki za Ciebie.Mam nadzieję że Twoja waga wkońcu się podda.

Martuska,ja miałam różne dziwne dolegliwości na początku diety,bóle głowy,bóle brzucha,drętwienie łydek,na przemian było mi gorąco,a potem mnie trzęsło z zimna,czasami spałam w swetrze,żeby za chwilę się rozbierać bo było mi gorąco  :) Suchość w ustach i bóle głowy trwały najdłużej.A zimno czasem teraz też mnie dopada,kiedy na podwórku  30 stopni ciepła  :) Ale to znak że się chudnie ,więc oby nam było ciągle zimno  :) Odkąd jestem na diecie uwielbiam kiedy jest mi zimno  :mrgreen: nawet suwaczka po zimie nie zmieniłam na letni tylko zostawiłam bałwanka  :-D

A ja wróciłam z jeziorka...Jak cudownie jest w wodzie kiedy z nieba leje się żar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niesprawiedliwe,w dzień padał deszcz a teraz jak juz wieczór idzie to słońce wyszło!! I jak tu sie opalic??!! :-D

Spadki są ważne ale nie deszczu tylko wagi hehe :mrgreen:

Z tymi dolegliwościami dietowymi to ja mam cały czas suchośc w ustach,pije i piję jak szalona,niedługo pękne jak smok wawelski :) a teraz jeszcze pojawiły się skurcze łydek ,niby mogły się pojawiac na poczatku diety ale widac że ja jestem "inna" i mam teraz!! :)

Miłego wieczorku paniom sekciarom życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin ja cie normalnie kofam, zrobilam pizze i wyszla super, normalnie cos niesamowitego, maz nie chcial ale jak sprobowal to tylko sie miglo i juz nie ma, ale zdarzyl fotke zrobic hihi, oj nie umiem wkleic obrazka wiec wklejam link

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6b38b169a832a95.html

jestem w niebie :mrgreen: :-D :) :) :) :D :-D :-D :-D :D :-D :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin ja cie normalnie kofam, zrobilam pizze i wyszla super, normalnie cos niesamowitego, maz nie chcial ale jak sprobowal to tylko sie miglo i juz nie ma, ale zdarzyl fotke zrobic hihi, oj nie umiem wkleic obrazka wiec wklejam link

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6b38b169a832a95.html

jestem w niebie :-D :-D :D :-D :D :-D :lol: :D :D :D :D :D :D

Ło Jejus jaka ładna pizza :mrgreen: Ciesze sie, ze smakuje :-D

Ja dzis tez robiłam. I zjadlam całą i pogrzeszyłam nią. No i upieklam mufinki i tez 1 zjadłam i drożdzówkę... i tez kawalaek wszamałam..i grzech straszny, bo zjadlam otrebów za cały tydzień w jedne dzień. i odpokutuję to zwyzką wagi. Trudno.. Mam chwilowo mały zapal do diety..tylko ,ze tym razem nie grzesze cywilnym jedzeniem a nieopanowaniem w jedzeniu tolerowanych i otrebów. Ale jutro znow jest dzien i warzywka mam i postaram się byc grzeczna.Taki oto ze mnie gagatek.. MC Donalds nie wolno to znajde sobie inne grzechy..pizza przez 5 dni :) Żartuję :) Objadlam sie tak, ze nawet pizzy mam dośc do nastepnych warzywek. Na jutro rybka w warzywkach , zjem i bedzie ok.

Drożdzówka super i powiem Wam, ze gdyby nie dodać słodzika i aromatu to wyszedłby chleb 1-sza klasa. W całej mojej karierze dukanowej nie wyszedł mi taki zwarty i dopieczony chlebek jak ta drożdzóweczka :) Czyli jest tak jak pisałam- jednemu wyjdzie ze skladników ciasto a mi gulasz :D

Ale cudo- Zuza- dziekuję za przepis,warto było :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Dzien zlecial nawet nie wiem kiedy :)

polubilam moja wage bo pokazuje coraz mniej mojego sadelka :mrgreen: i oby tak dalej

namowilam syna do dietki, nie za bardzo jest przekonany ale drugi dzien dzielnie sie trzyma :D zobaczymy jak dlugo.........

a ja bylam u lekarza i jest podejrzenie jakis polipow (chyba tak mowil :) ) w jelicie a fujjjj za dwa tygodnie mam przyjsc to beda rownierz wyniki biopsji (niestety jeszcze nie doszly) i da skierowanie na badanie jelita (kompletnie nie wiem jak to sie nazywa)

to w skrucie tyle by bylo dziewczynki :-D

acha zuza ciasto mniam napewno pychotka :)

oczywiscie gratuluje wszystkim spadkow :-D a tym co waga ani drgnie dziewczyny zacznijcie sie mierzyc zobczycie to dziala!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, ja też przyleciałam na forum od razu po przyjeździe z nadzieją, że ją zobaczę. Może jeszcze nie wróciła od lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Dzien zlecial nawet nie wiem kiedy :-D

polubilam moja wage bo pokazuje coraz mniej mojego sadelka :mrgreen: i oby tak dalej

namowilam syna do dietki, nie za bardzo jest przekonany ale drugi dzien dzielnie sie trzyma :-D zobaczymy jak dlugo.........

a ja bylam u lekarza i jest podejrzenie jakis polipow (chyba tak mowil :) ) w jelicie a fujjjj za dwa tygodnie mam przyjsc to beda rownierz wyniki biopsji (niestety jeszcze nie doszly) i da skierowanie na badanie jelita (kompletnie nie wiem jak to sie nazywa)

to w skrucie tyle by bylo dziewczynki :-D

acha zuza ciasto mniam napewno pychotka :D

oczywiscie gratuluje wszystkim spadkow :-D a tym co waga ani drgnie dziewczyny zacznijcie sie mierzyc zobczycie to dziala!!

Balbinko Balbinko:) My juz pogubilysmy po 5 kg na głowę ze strachu co u Ciebie.

Biopsja pewnie super skoro wcale sie z nia nie spiesza :) A polipami to w ogole sie nie martw, znam kupe ludzi, ktorzy je maja- jest to zazwyczaj dolegliwośc bardziej kosmetyczna niz zdrowotna.

Ciesze sie ze w końcu sie odezwałas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu jesteś Balbinko.!!!! :mrgreen:. Skoro siedzisz i odrabiasz zaległości to znaczy, że wszystko jest ok. Podziel się z nami dobrą wiadomością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.