Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin,powiedz czy twoja drożdzówka była słodka bo moja właśnie jak chleb! Za mało cukru. Nie miałam słodzika takiego tylko w tabletkach więc dałam cukru ale bardzo mało. No i wyszedł chleb! 

Mi wyszla slodziutka bo dalam slodzik. ja mam tylko w tabletkach, wszelkie w płynie i proszku maja dla mnie posmak goryczy. Więc biorę w tabletkach i gniote i mam słodkosci :mrgreen:

Dzis z ciekawosci zaszlam do Bomi- jejku wybor maki chyba 20 rodzajów, orkiszowa, zytnia, sojowa, inna. Szok !Słodzikow tez z 10 rodzajow. Nigdy bym nie pomyslała, ze w takich delikatesach taki wybor wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy na te drozdzowke mozna polozyc np. rabarbar? bo widzialam w innych przepisach ze byl dozwolony, ale nie wiem czy mozna go jeszcze jesc bo wiem ze mama mowila ze jak przekwita to sie go juz nie je?

podpowiedzcie co mozna jeszcze dodac do tego cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Sliweczko dzieki za pamiec :mrgreen:

kochana za nim ja to wszystko przeczytam co napisalyscie to troche czasu mija :-D

Jak dobrze że już jesteś,martwiłam się tą ciszą...

Duzo tych tabletek dałaś?

Ja dzisiaj piekłam drożdżówkę i dałam 10 tabletek i jak dla mnie to była za słodka.Gdybym dała 20 tabletek tak jak Juggin to pewnie bym nie przełknęła  :)

Kasias,można położyć rabarbar,ja nie słyszałam nic na temat przekwitnięcia rabarbaru i jem go cały czas (jak mam warzywa) i smakuje tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że już jesteś,martwiłam się tą ciszą...

Ja dzisiaj piekłam drożdżówkę i dałam 10 tabletek i jak dla mnie to była za słodka.Gdybym dała 20 tabletek tak jak Juggin to pewnie bym nie przełknęła  :mrgreen:

Bo ja Kochana uwielbiam słodkie na maxa..i duzo na maxa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja Kochana uwielbiam słodkie na maxa..i duzo na maxa :)

Ooo,ja też lubiłam słodkie,ale ostatnio smak mi się zmienił i jakoś wolę mniej słodyczy  :) I kto by pomyślał że jeszcze w grudniu słodziłam kawę i herbatę prawie trzema łyżeczkami cukru :mrgreen: ,a teraz nie używam słodzika do żadnego napoju  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że już jesteś,martwiłam się tą ciszą...

Ja dzisiaj piekłam drożdżówkę i dałam 10 tabletek i jak dla mnie to była za słodka.Gdybym dała 20 tabletek tak jak Juggin to pewnie bym nie przełknęła  :-D

Kasias,można położyć rabarbar,ja nie słyszałam nic na temat przekwitnięcia rabarbaru i jem go cały czas (jak mam warzywa) i smakuje tak samo.

pytalam mamy dlaczego nie powinno sie go jesc teraz i powiedziala ze po 15 czerwca nie powinno sie go jesc bo zawiera za duzo szkodliwych szczawianow, poszukalam w sieci i znalazlam tylko cos takiego;

" Wprawdzie rabarbar jest dostępny przez całe lato,ale najlepiej nie jeść go po 24 czerwca.Od tego czasu w jego łodygach zwiększa się wyrażnie zawartość szkodliwego kwasu szczawiowego."

chyba sobie odpuszcze bo moje nereczki i tak sa obciazone :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu jesteś Balbinko.!!!! :mrgreen: . Skoro siedzisz i odrabiasz zaległości to znaczy, że wszystko jest ok. Podziel się z nami dobrą wiadomością

Polu tak jak pisalam wczesniej biopsja jeszcze nie doszla do lekarza, a razem z mammografia oddalam przepraszam za slowo stolec do badania bo lekarz chcial sprawdzic czy nie mam raka jelita (chyba grubego) i jak sie okazalo raka nie ma

uffff na szczescie tylko jakies polipy (kochana wybacz ale ja sie kompletnie nie znam na tych lekarskich nazwach)

i chcial mnie wyslac na badanie, cos na K ale powiedzial ze poczekamy na wynik biopsji to wtedy wszystko za jednym zamachem zrobimy jezeli bedzie co robic, takze narazie czekamy dwa tygodnie i potem sie okarze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu tak jak pisalam wczesniej biopsja jeszcze nie doszla do lekarza, a razem z mammografia oddalam przepraszam za slowo stolec do badania bo lekarz chcial sprawdzic czy nie mam raka jelita (chyba grubego) i jak sie okazalo raka nie ma

uffff na szczescie tylko jakies polipy (kochana wybacz ale ja sie kompletnie nie znam na tych lekarskich nazwach)

i chcial mnie wyslac na badanie, cos na K ale powiedzial ze poczekamy na wynik biopsji to wtedy wszystko za jednym zamachem zrobimy jezeli bedzie co robic, takze narazie czekamy dwa tygodnie i potem sie okarze :-D

Balbinko droga te badanie to kolonoskopia- uuuuu nie zazdroszcze, badanie nie nalezy do przyjemnych, ale przynajmniej wykluczy to i owo, a przy okazji usuwaja polipy :mrgreen:, zycze zdrowka i trzymie (trzymam?) kciuki .pozdrawiam serdecznie...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym rabarbarze to tez slyszalam od mamy ze przekwita i wtedy nie je sie go ale dla lakomczuchow to zadna przeszkoda :mrgreen:

szczaw, szpinak jedza ludzie na okraglo a zawieraja bardzo duzo kwasu szczawiowego hm...............ale czy to takie zdrowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.