Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

U mnie waga stoi, ale nic to.

Mam dla Was przepisik na przepyszną drożdżóowkę :-D Poza jagodami jest ona protalowa. A wygląda tak:

post-14283-1248712837_thumb.jpg

post-14283-1248712727_thumb.jpg

Ale mi apetytu narobiłaś Zuza...!

Super wyglada i pewnie tak samo smakuje... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popłudniowo

Wczoraj mieliśmy okropne wydarzenie, ponieważ musiałam usunąć z pupy Męża kleszcza. Całe szczęście był mały i nieopity krwią, więc nie mógł długo pasożytować. Teraz oczywiście wszędzie widzę kleszcze :)

Tearaz o czymś przyjemniejszym :) Dzisiaj weszliśmy na Trzy Korony. Staliśmy prawie godzinę w kolejce na platformę widokową :mrgreen: Pozytywne jest też to, że dzisiaj w ogóle nie grzeszyłam :)

Zuziu śliczne ciasto

Pozdrawiam Was serdecznie :-D

Z tymi kleszczami to rzeczywiście problem... i jeszcze na pupie..brr

Sorry za porównanie, ale ja na cocdzien mam podobne problemy z moim psiakiem, który ze spaceru notorycznie znosi kleszcze za uchen, na brzuszku itp. ciepłych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen: robiłam sobie śniadanko, a że jestem w II fazie, i mam same białka dziś, postanowiłam coś zmajstrować :-D opierając się na przepisie na pyyyszne placki otrębowe.. zrobiłam placuszki drobiowe :) ))

1 pierś ( ja robiłam z zamrożonej więc ją do wody wrzuciłam i podgotowałam)

serek homogenizowany

jajko (mogą być 2;) )

otręby

sól

pierś pokroić na mniejsze cząstki i wrzucić do blendera, zmiksować. Dodać resztę składników,zmiksować. Smażyć na rozgrzanej patelni, do złotego koloru :) ) są bardzo dobre, a z odrobiną musztardy jeszcze lepsze :-D myślałam żeby ulepszyć przepis czosnkiem bo go uwielbiam.. ale to innym razem :)

Pewnie któraś z Was wpadła już na ten pomysł.. ale nie mogłam się powstrzymać żeby się podzielić z Wami :D

Smacznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was wieczorkiem Protalki drogie, ale dzis nagrzeszykam oj :) , dwa pierogi, sernik i cukrem pudrem ale z sera chudego(wiec pol protalowy) pare paluszkow oj oj , ato wszystko przez urodzinki meza, wiecej grzechow nie pamietam :-D jutro na wage nie wchodze, a i probuje wkleic nowy suwaczek, ciekawe co wyjdzie

d35800ddc3.png

No uwazja bo pałaka Śliweczki jest cieżka... i boli oj jak boli ....

Wiecej nie grzesz.... :mrgreen: , pamietaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia czy mogłabys rozwinąc przepis o kolejne etapy przygotowania drożdżówki, tak łopatologicznie jak dla antytalencia kulinarnego, bo niestety ja jak nie mam przepisu to z podanych składnikow moze mi wyjśc zarówno drożdzówka jak i np. gulasz :mrgreen:

Juggin Kochanie, ja tam wszystko na raz wrzucam do miski i mieszam :-D Oczywiście drożdże + odrobinka cukru + łyżka mąki kukurydzianej rozrabiam w garneczku i dodaję jak trochę podrosną, ale pozostałe rzeczy chlup do miski i łyżką mieszam. Ciasto wychodzi takie dość luźne (lejące) ale za to jest lekkie i ładnie wyrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki nowe i te "doswiadczone" :-D

Długo mnie nie było ale staram się Was czytac chociaż to niełatwe bo idziecie jak burza,jesteście szybsze od formuły 1 :mrgreen:

Moja waga ruszyła z miejsca ,chociaż po drodze były 2 drinki :)

Fajnie macie dziewczynki,te które sie urlopują,ja dopiero we wrześniu jadę do sis,z czego ona się napewno cieszy!! :)

Mam nadzieję że pogoda dopisze bo chyba się załapie na wykopki!! :)

Gratuluję spadków wagi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

Mam chwile relaksu z zielona herbata, wiec zagladam co tam u was slychac.

Jutro bede sie wazyc po raz pierwszy po 10 dniach na II fazie. Ale mam stracha!!! Ale jadlam wzorowo, pilam duzo. Po portkach tez widze, ze cos tam w obwodzie ubylo, wiec mam cicho nadzieje, ze bede mogla zmienic suwaczek w dol.

Dzisiaj mam zaproszenie do kolezanki, ktora wrocila z wakacji. Mamy ogladac zdjecia i...pic uzo :mrgreen::-)

Ja juz jej zapowiedzialam, ze zdjecia moge obejrzec, czemu nie, ale nie bede pila zadnego uzo tylko czerwona herbate. A jako zakaske moge przyniesc kurczaka z rozna:-):-D

Nie po to walcze, zeby teraz polec i to przed samym wazeniem. Toz bylby obciach na cale forum.

Wkurzajace sa te "male przyjecia" ,kiedy czlowiek jest na diecie. Moi zjnajomi raczej nie naleza niestety do "tolerancyjnych kulinarnie" i wystaczy tylko wspomniec, ze czegos tam nie jem, zeby zrobili z tego sensacje i temat wieczoru. Ale postanowilam , ze bede miala to wszystko w glebokim "powazaniu" bo inaczej nigdy nie schudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki nowe i te "doswiadczone" :-D

Długo mnie nie było ale staram się Was czytac chociaż to niełatwe bo idziecie jak burza,jesteście szybsze od formuły 1 :mrgreen:

Moja waga ruszyła z miejsca ,chociaż po drodze były 2 drinki :)

Fajnie macie dziewczynki,te które sie urlopują,ja dopiero we wrześniu jadę do sis,z czego ona się napewno cieszy!! :)

Mam nadzieję że pogoda dopisze bo chyba się załapie na wykopki!! :)

Gratuluję spadków wagi i pozdrawiam.

Miło cie znów zobaczyc Czeremcho !

Gratuluje spadków, a co do urlopu to ja tez mam go jeszcze przed soba... ale coraz bliżej, coraz bliżej.

Buziaki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziwwczynki-Proteinki!!!

Witam Was mile,bo dzień zapowiada się u mnie piekny i słoneczny. No i z pewnością spedze go na podwórku z moim synusiem. Powidzcie mi fdziewczyny, czy Wy jeśli stajecie na wage to rano czy raczej wieczorem? Bo u mnie coś waga szwankuje. Rano pokazuje mniej niz popołudniu .Niby to,ok 0,5kg. To nie wiele ale dla takich jak ja to jest wkurzające.

Aaaaa i czy mozecie mi powiedzieć czy podczas diety jakoś ćwiczycie? Bo ja zakupiłam sobie rowerek treningowy zeby pojezdzić. No i chodze na basen z moim synkiem raz w tyg. więc troche ruchu jest. Mam nadzieje że to pomoze zrzucić te nieszczęsne kilogramy...!

Jusiu ! ja zawsze ważę sie rano po toalecie i w pizamce. Waga w ciągu dnia rzeczywiście wzrasta, ale rano o tej samej porze co dzien - to jest to bardziej dające sie porównac..... Kilka razy kontrolowałam wage tez po południu albo wieczoerm ale zawsze było wiecej niz rano... więc na suwaku zmieniam dane wg wagi porannej, bardziej mi sie ta niższa wartośc podoba...ha, ha, ha... :mrgreen:

Ostatnio łapie sie na tym,że zapominam sie czasem zwazyc i nie mysle juz tak obsesyjnie o swojej wadze i diecie, a to dobry znak...Protal ma być z założenia zmiana sposobu zycia a nie akcyjnym działaniem, i tak sie u mnie staje...czego i tobie życze. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobitki :mrgreen: dziekuje jeszcze raz za instrukcje obslugi suwaczkow.MARUDKO powiem ci ze ja osobiscie nie lubie cwiczen i naprawde nie wiem czy bieganie jest dobre,obciaza stawy,kregoslup i ma ta wade ze malo kto jest tak zdyscyplinowany ze biega dluzej niz miesiac.Polecam rower jest najlepsza opcja,a gdy przyjda dlugie jesienne dni rower stacjonarny i stoper ale tylko wtedy gdy nie pada,chyba kazdy sie ze mna zgodzi ze ruch na swiezym powietrzu jest jak najbardziej wskazany,,, :) Dzis zaczynam 2 dzien maratonu bialkowego,wczoraj dzieki POLI poczytalam lekturke naszego madrego Doktorka i dowiedzialam sie wielu interesujacych rzeczy,wyobrazenie moje o dietce wzroslo :-D Cieszy mnie fakt,ze mozna duzo nawet trzeba pic wody zawsze nalezalam do smokow wawelskich i potrafie wypic dziennie 5 litrow wody,a do czestego odwiedzania lazienki przyzwyczailam sie bo woda to cos co uwielbiam zadnych innych no oprocz zielonej herbaty i kawy,plynow nie pijam.Ciesze sie bardzo z WASZYCH osiagniec dziewczyny,a ktora z was zrzucila najwiecej balastru? bo czytalam ze osoby z wieksza nadwaga w pierwszym etapie wiecej traca-i to jest logiczne,zobaczymy jak bedzie najwazniejsze ze nie chodze glodna spac. :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin Kochanie, ja tam wszystko na raz wrzucam do miski i mieszam :-D Oczywiście drożdże + odrobinka cukru + łyżka mąki kukurydzianej rozrabiam w garneczku i dodaję jak trochę podrosną, ale pozostałe rzeczy chlup do miski i łyżką mieszam. Ciasto wychodzi takie dość luźne (lejące) ale za to jest lekkie i ładnie wyrasta.

Dziekuję za instrukcje- niebawem stane do boju z drożdzówką i wyniki opiszę :mrgreen:

A drożdze? Pół kostki? Dużej takiej 10 dkg czy małej ( czasem kupuje takie małe pakowane po 2 sztuki x 4 dkg w folii- tzw, drożdze babuni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie dziewczynki,te które sie urlopują,ja dopiero we wrześniu jadę do sis,z czego ona się napewno cieszy!! :-D

Mam nadzieję że pogoda dopisze bo chyba się załapie na wykopki!! :)

Ło matko...Przyjeżdżasz????????????We wrześniu?????????post-7037-1248776002_thumb.gif

Pewnie że się cieszę  :mrgreen: Hektar ziemniaków czeka na polu na Ciebie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie bardzo z WASZYCH osiagniec dziewczyny,a ktora z was zrzucila najwiecej balastru? bo czytalam ze osoby z wieksza nadwaga w pierwszym etapie wiecej traca-i to jest logiczne,zobaczymy jak bedzie najwazniejsze ze nie chodze glodna spac. :-D pozdrawiam

Ja zrzuciłam na uderzeniówce trwającej 10 dni aż 8 kg,ale ja startowałam z bardzo wysokiej wagi 140 kg.Byłam i jestem jeszcze chyba na tym forum najcięższą kobitą  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrzuciłam na uderzeniówce trwającej 10 dni aż 8 kg,ale ja startowałam z bardzo wysokiej wagi 140 kg.Byłam i jestem jeszcze chyba na tym forum najcięższą kobitą  :mrgreen:

Ślwieczko zacznij widziec pozytywy co?? Nie najcięższa tylko tą, ktora pozbyła się najwięcej kilogramów :-D I jak zrzuci wszystko co załozyła sobie zrzucić, to bedzie miała najwiesze osiągnięcia z nas Wszystkich :) I jest najtrwalsza z wszystkich Proteinek :) I najbardziej potrzymuje nas Wszystkie na duchu. O i taki obraz Ciebie mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.