Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane,

Wpadlam doslownie na chwile.

Zaraz wyruszam na drugi koniec Irlandii, bo mam rozmowe w sprawie pracy. Caly dzien w utobusie, nie wiem jak to przezyje. Ale przynajmniej wycieczke bede miala i zobacze nowe zakatki.

Odezwe sie po powrocie czyli za jakies 3 dni, chyba.

Witam nowe dziewczyny i zycze powodzenia.

Milego dnia!

Do-Do powodzenia, trzymamy wszystkie kciuki w całym ciałku :) :roll: Daj znać jak poszło. Czekamy na nowe wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie Dziewczyny :)

Anulka - działaj, działaj, a waga na pewno wróci na swoje włwściwe tory. Teraz ja sie boje że pobłądzę bo tez szykuje sie do wyjazdu urlopowego, ale skoro Bożenka mówi że sie uda wrócic i sam wróciła...to pewnie ma racje.

A swoją droga jak rozwinieta komputerowo jest ta nasz Bożenka, jak fajnie połączyła obie fotki. Ja bym tak nie umiała...

Zyczę wszystkim dobrej nocy i uciekających kilosków !

Maragrete, mnie się udało to i Tobie i Anulce się uda wrócic na łono Dukana :roll: A może Ty w ogóle nie pobłądzisz ;) ;) :) . Jeśli chodzi o fotki, to Dziecko mnie nauczyło na uzytek forum. Wczesniej nic nie umiałam :)

Do-Do, mam nadzieję, że Ci się uda. Trzymam kciuki i mocno zaciskam :) Chociaz to pewnie się łączy z przeprowadzką, ale jeśli dobra praca to na pewno warto :)

Cieszę się Marudko, że Ci humorek wrócił, przecież to już jutro :)

Życzę Paniom miłego dnia mimo nienajlepszej pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamm porannie-dziś kropelkami deszczu :)

Ja właśnie pałaszuję śniadanko proteinowe (serek z zi9ołami i 5 plasterków wędliny z indyka).

Zaraz po śniadanku robię kawkę .

Bardzo proszę o info gdzie mogę kupić serek homo taki bezsmakowy-ponieważ w sklepach, które odwiedziłam takowego nie znalazłam :roll:

Pozdrawiam i życzę udanego dnia obfitującego w spadki i dobry humorek

zami

P.S. Do-do trzymam kciuki za powodzenie dzisiejszej wyprawy-sama też szukam więc wiem jak to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamm porannie-dziś kropelkami deszczu :)

Ja właśnie pałaszuję śniadanko proteinowe (serek z zi9ołami i 5 plasterków wędliny z indyka).

Zaraz po śniadanku robię kawkę .

Bardzo proszę o info gdzie mogę kupić serek homo taki bezsmakowy-ponieważ w sklepach, które odwiedziłam takowego nie znalazłam :roll:

Pozdrawiam i życzę udanego dnia obfitującego w spadki i dobry humorek

zami

P.S. Do-do trzymam kciuki za powodzenie dzisiejszej wyprawy-sama też szukam więc wiem jak to jest ;)

Kochana serek homo naturalny firmy Pilos 3% tłuszczu znajdziesz w Lidlu. Jest pakowany w wiaderka chyba 500 g lub 300 g. Smaczny i niedrogi. pamietaj , ze Dukan dopuszcza serki do 5 % tluszczu , szukaj wiec takiego, ktory ma go najmniej. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Marudko, głowa do góry!!

Czasami tak jest, że idzie jak z kamienia, ale za to potem ileż więcej radości!!!

Wszystko będzie dobrze. Tak długo czekałaś więc do srody też jakoś zleci.

Niestety, biurokracja jest wciąż wszechobecna. Po jedno głupie zaświadczenie trzeba pisać podanie. Dobrze, że zdjęć nie każą dołączyć.

Nie mów, że urodziłaś się pod złą gwiazdą. Każdy boryka się z jakimiś trudnościami, ale trzeba z nimi walczyć a nie szukać przyczyn w gwiazdach.

Odpoczywaj, dobrej nocy :)

Kochana Polu mylisz sie co do zdjec szkola w kyorej pracuje otrzymala z UM pieniadze na drzewka najpierw musiala kupic drzewka zrobic im zdjecia posadzic i na nowo zrobic zdjecia zeby dostac pieniazki ale glupota ale to tylko chyba w polsce tak jest.

-Witam wszystkie Panie z pieknego slonecznego podlasia.

-u mnie waga po wczorajszym dniu bialkowym stoi wiec dzisiaj nadal bialeczka

-Do-do zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawusią,zapatrzona w monitor...Czytam i czytam i duuuużo czasu mi to zajmuje bo wieczorami rozpisujecie się strasznie  :)

Moja waga nareszcie spadła tyle żebym mogła się cieszyć jak gwizdek  :) No to teraz lecę z tą wagą dalej w dół  ;) I żadnych naleśników i gofrów nie będę już jadła  ;)

Kochana ja też robilam cukinie- pyszna wyszla.Śliweczko niejednokrotnie uratowałas mi juz zycie tymi swymi pysznosciami.

Cieszę się że smakowała  :) Ty Juggin też ratujesz mi życie niejednokrotnie,np.pizzą  :) Czekam jeszcze na tortillę  :roll:

Kamylko,bardzo proszę jeśli masz jakiś problem związany z przepisami to pisz tutaj,na tym wątku,bo później ciężko będzie szukać przepisów w tamtym wątku jak zaśmiecimy go komentarzami.Co do wiórków kokosowych to w tej wodzie zostanie bardzo dużo tłuszczu.Jest w sklepach likier kokosowy,taki aromat do ciast,myślę że może lepiej by było użyć tego likieru.

Zamyslona,ja kupuję w tesco serek homo naturalny,firma tesco  :) tani i smaczny.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia bez grzeszków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Kobitki!

Siedze i się śmieję, bo nie wiedziałam ze po 8 dniach białek głupi pomidorek na śniadanko będzie mi smakował jak najsmaczniejsza rzecz pod słońcem haha ;)

Tym, którym jeszcze nie dziękowałam za miłe powitanie, dziękuje i równiez witam serdecznie :)

To na prawde działa mobilizująco jak sobie popatrzę na Wasze osiągnięcia takze cieszę się ze tu trafiłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamylko,bardzo proszę jeśli masz jakiś problem związany z przepisami to pisz tutaj,na tym wątku,bo później ciężko będzie szukać przepisów w tamtym wątku jak zaśmiecimy go komentarzami.Co do wiórków kokosowych to w tej wodzie zostanie bardzo dużo tłuszczu.Jest w sklepach likier kokosowy,taki aromat do ciast,myślę że może lepiej by było użyć tego likieru.

UPS! No to wpadka :roll: ale przy kolejnych pięciodniowkach proteinkowych jej nie popełnie wiecej ;)

Śliweczko a proszę rozwiej moje wątpliwości co do mączki kukurydzianej... Ja sugerowałam się tym co w przepisach na faze uderzeniowa napisał Dukan, ze jest dozwolona w malych ilościach natomiast Pola napisala mi wczoraj ze niebardzo i teraz sama nie wiem, bo moze popełniłam kolejną wpadkę?

Gratuluję spadku wagi ;) a te naleśniki i gofry to mała chwila zapomnienia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS! No to wpadka :roll: ale przy kolejnych pięciodniowkach proteinkowych jej nie popełnie wiecej ;)

Śliweczko a proszę rozwiej moje wątpliwości co do mączki kukurydzianej... Ja sugerowałam się tym co w przepisach na faze uderzeniowa napisał Dukan, ze jest dozwolona w malych ilościach natomiast Pola napisala mi wczoraj ze niebardzo i teraz sama nie wiem, bo moze popełniłam kolejną wpadkę?

Gratuluję spadku wagi ;) a te naleśniki i gofry to mała chwila zapomnienia? :)

Dziękuję Kamylko.Tak to była mała chwila zapomnienia hehe  :)

Co do mąki kukurydzianej czy inaczej skrobii kukurydzianej to Dukan sam się chyba pogubił  :) Nie wiem co o tym myśleć,bo w pierwszej książce pozwala na minimalną jej ilość np.do zagęszczenia sosów,a w drugiej zezwala na większą ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko lecisz w dół z prędkością światła. Gratuluję

JA TEŻ TAK CHCĘ! Od dziś jestem już grzeczna bo waga mnie zdołowała. Kurcze a tak dobrze szło.

Wracam o pracy. Narka

Hihi,do prędkości światła to mi daleko...szczególnie ostatnio po tych gofrach... :) Ale już jestem na dobrej drodze.Będziesz Anulko grzeczna to waga będzie spadać  :roll: czego Ci z całego serca życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko w takim razie chyba znalazłysmy przyczynę tylko 2,5 kg spadku u mnie... moze gdybym nie popełniła tych wpadek byloby lepiej...

no ale nie ma co sie łamać, mam nadzieję ze nadrobię to przy najblizszej fazie samych protein :)

No to może być przyczyną małego spadku...Ale masz rację nie warto się łamać,waga spada i to najważniejsze.Ja na początku odchudzałam się bez książki i masę błędów popełniłam,ale teraz już wiem co i jak jeść,pobędziesz dłużej na diecie to sama zobaczysz co szkodzi Twojej wadze,a co pomaga.Dlatego ja ważę się codziennie,sprawdzam co jadłam i ile spadła waga,wiem na przyszłość na co mogę sobie pozwolić ,a czego raczej unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.