Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Martuska, serdeczne gratulacje :roll: ;) ;)

Bogi, zagladaj do nas częściej :)

Maragrete, poszukam tych płatków, teraz sobie skojarzyłam, że tej firmy kupowałam otreby żytnie w takich papierowych torebkach jak mąka. Ja dodaje żytnie do chlebka, zamiast pszennych i żadnych nie mielę, taki mam porypany smak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Maragrete, już szukałam, bo wspominałas o tym, a zaopatruję się w społemowskich sklepach dość często. Niestety u nas są tylko 150g za mniej więcej taka samą cenę :roll:

Może sprbuję w internecie, bo jeśli to taka korzystna cena bedzie mi sie opłacało nawet z kosztami przesyłki ;) , a skonczą sie problemy z cotygodniowym szukaniem otrebów. Jeśli mozesz, napisz mi jak "grube" sa te otreby, bo kiedyś kupiłam takie o wyglądzie kaszki manny i mi nie podeszły do otrębianki, za to były swietne do wypieków.

Zamyślona, trzymam kciuki ;)

Esperantina życzę Ci powodzenia i wytrwałosci :)

Bożenko, jeśli masz kartę do Selgrosa, to tam można kupić te półkilowe otręby owsiane z Kupca.

Witam nowe dziewczyny, z forum odchudzanie na pewno wam się powiedzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDALAM DZIEWCZYNY,ZDALAM ;) ;) :) :) :) :) Dziekuje wszystkim ktorzy trzymali za mnie kciuki a szczegolnie ZAMYSLONEJ,bylo ciezko wymeczyl mnie instruktor na fest az czerwona bylam,ale udalo sie. :) :) :) :-D :-D :-D :-D :-D :-D Oblalam prawko pyszna woda i kurczaczkiem pieczonym hehe...tak protalowo......

Gratuluję Martusia!!! :) Zdałaś, mimo iż instruktor 'byle jak' mówił po angielsku. Ja dawno temu zdawałam prawko w Nowym Jorku ale miałam już polskie. Egzaminatorka zobaczyła, że przyjechałam samochodem z ręczną skrzynią biegów i zakończyła egzamin po 5 minutach.

To świętuj, świętuj kochana!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, jeśli masz kartę do Selgrosa, to tam można kupić te półkilowe otręby owsiane z Kupca.

Witam nowe dziewczyny, z forum odchudzanie na pewno wam się powiedzie ;) .

Nie mam Polu :roll: , ale znajdę. Tzn. juz znalazłam rzut beretem od domu, ale musialabym kupić za 500 zł, to mi wychodzi prawie 100kg :) . No nie mam takiej dużej kuchni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Martusia!!! :) Zdałaś, mimo iż instruktor 'byle jak' mówił po angielsku. Ja dawno temu zdawałam prawko w Nowym Jorku ale miałam już polskie. Egzaminatorka zobaczyła, że przyjechałam samochodem z ręczną skrzynią biegów i zakończyła egzamin po 5 minutach.

To świętuj, świętuj kochana!!! :roll:

Dziekuje Poluniu,dziekuje wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczyny ale dietke trzymam pomimo,ze nie mam takiego dobrego wyboru dzis bylam w Lidlu i nic,zadnego serka homo 0% poprostu nic,jogurt jedynie 0,1% i to caly wybor z nabialu wzielam tylko chuda wedlinke z indyka,w Tesco polki pelne ale produktow takich protalowych zero juz sama nie wiem co mam jesc? kupuje lososia wedzonego i kurczaki poprostu tragedia,jutro jade penetrowac inne sklepy bo mnie monotonia wykonczy.No i nie dziwie sie ,ze co druga doslownie kobieta jest tu otyla,dzieci zreszto tez. :) Pozdrawiam i zycze milego wieczorku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Kolezanki,

Ze lzami (radosci) w oczach informuje niniejszym, ze dzisiaj rano odeszla ode mnie (wierze goraca, ze na zawsze) wstretna 8- niech idzie precz i nie wraca!!!

Tym samym powitalam 7. Jednoczesnie informuje, ze w zwiazku z wieloma planowanymi zmianami w moim zyciu obecnosc 7 jest rowniez przejsciowa i bedzie ona juz wkrotce "do wziecia". Wszystkie osoby zainteresowane przejeciem 7 prosze o ewentualny kontakt . O postepach i terminie przekazania 7 bede informowac na biezaco :) :roll: ;) ;)

Super bardzo Ci gratuluję. !!!!! Dzielna dziewczyna z Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga martuska71, ja znalazłam w Carrefourze serek homo Ostrowia który ma 12g białka, 3g węglowodanów i 0g tłuszczy :)

bardzo się zeźliłam przy okazji triumfu przy nabiałach, bo chciałam sobie jakieś chude mięsko wołowe kupić a tu lipa...ni grama nie znalazłam ;) same z indyka i wieprzowiny...

Tak mnie dziś głód złapał w pracy, że kupiłam sobie paczkę polędwicy indyczej z obniżoną zawartością tłuszczu i zjadłam cale 350 g...W ogóle trochę dziwnie się czuje - zjadłam dziś 4filety ze śledzia w occie,dwa jajka, filet z mintaja w ziołach, serek homo, jakieś 200g twarożka chudego, ta paczkę polędwicy indyczej i wciąż jestem głodna... no i oczywiście wypiłam jakieś 4l wody... nigdy tyle ani nie piłam, ani nie jadlam...mam nadzieje że będzie lepiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamm porannie-dziś kropelkami deszczu :)

Ja właśnie pałaszuję śniadanko proteinowe (serek z zi9ołami i 5 plasterków wędliny z indyka).

Zaraz po śniadanku robię kawkę .

Bardzo proszę o info gdzie mogę kupić serek homo taki bezsmakowy-ponieważ w sklepach, które odwiedziłam takowego nie znalazłam :roll:

Pozdrawiam i życzę udanego dnia obfitującego w spadki i dobry humorek

zami

P.S. Do-do trzymam kciuki za powodzenie dzisiejszej wyprawy-sama też szukam więc wiem jak to jest ;)

Witam - ja serek homo naturlny kupuję w BOMI lub Tesco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga martuska71, ja znalazłam w Carrefourze serek homo Ostrowia który ma 12g białka, 3g węglowodanów i 0g tłuszczy :)

bardzo się zeźliłam przy okazji triumfu przy nabiałach, bo chciałam sobie jakieś chude mięsko wołowe kupić a tu lipa...ni grama nie znalazłam ;) same z indyka i wieprzowiny...

Tak mnie dziś głód złapał w pracy, że kupiłam sobie paczkę polędwicy indyczej z obniżoną zawartością tłuszczu i zjadłam cale 350 g...W ogóle trochę dziwnie się czuje - zjadłam dziś 4filety ze śledzia w occie,dwa jajka, filet z mintaja w ziołach, serek homo, jakieś 200g twarożka chudego, ta paczkę polędwicy indyczej i wciąż jestem głodna... no i oczywiście wypiłam jakieś 4l wody... nigdy tyle ani nie piłam, ani nie jadlam...mam nadzieje że będzie lepiej :roll:

To ja przepraszam, chyba wprowadziłąm dzisiaj Kamylę w błąd ;) , ale serka Ostrowia o takich dobrych białkach i niskich weglowodanach nie widziałam, ten który widziałam miał więcej węgli i mniej białek. Może po prostu trzeba lepiej poszukac, albo mieć zczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki pisałyście że pijecie cole light, czasami. Ja piję ją codziennie, bo wcześniej piłam duzo słodkich gazowanych i brakuje mi chyba cukru, wiec sięgam po cole light. Dokładnie cole zero z biedronki. Myślicie że gdybym jej nie piła to chudłabym więcej niż 1,5 do 2 kg na 2 tyg? W sumie na tydzień bo w tyg z warzywami nie trace na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wutam Dziewczyny.

Przede wszystki witam nowe kolezanki i jak zawsze zycze powodzenia i wytrwałosci. Nie martwcie sie dieta, z Dukanem wszystko przychodzi nadzwyczaj łatwo. Piszcie na forum o waszych watpliwosciach- jestesmy po to, aby Wam pomoc najlatwiej dojsc do celu.

ZDALAM DZIEWCZYNY,ZDALAM ;) :) :) :) :) :) Dziekuje wszystkim ktorzy trzymali za mnie kciuki a szczegolnie ZAMYSLONEJ,bylo ciezko wymeczyl mnie instruktor na fest az czerwona bylam,ale udalo sie. :) :) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Oblalam prawko pyszna woda i kurczaczkiem pieczonym hehe...tak protalowo......

Ło Matko z Córką!!Toz Ty jestes geniusz!!Zdac prawko w obcym jezyku i to pewnie majac kieronicę po prawej stronie???Gratuluję Moja Droga, to juz nie jest Pikuś. Żaden Pan Pikus!!:roll:

droga martuska71,

Tak mnie dziś głód złapał w pracy, że kupiłam sobie paczkę polędwicy indyczej z obniżoną zawartością tłuszczu i zjadłam cale 350 g...W ogóle trochę dziwnie się czuje - zjadłam dziś 4filety ze śledzia w occie,dwa jajka, filet z mintaja w ziołach, serek homo, jakieś 200g twarożka chudego, ta paczkę polędwicy indyczej i wciąż jestem głodna... no i oczywiście wypiłam jakieś 4l wody... nigdy tyle ani nie piłam, ani nie jadlam...mam nadzieje że będzie lepiej ;)

Jedz na zdrowko Kochana, byle dużo i byle Protalowo. Im wiecej zjesz nowego jedzonka tym szybciej osiagniesz cel. Ja jestem zywym przykladem , ze zjedzenie "konia z kopytami" przynosi cudowne rezultaty :-D

No więc III faza jest niefajna :roll: Boje sie zjeśc cos nowego. Nic jeszcze nie wprowadziłam i na dodatek jem prawie same białka.Takie miałam plany co do chlebka, kupiłam zytni i co... lezy w chlebaku.Rano nie zjadlam, bo zaspałam do pracy i ledwo w locie parowki polknęłam, po południu nie jadlam bo mialam pierś i sałatke, a wieczorem nie jem, bo chleb na noc to juz rozpusta :lol:

Coz moze jutro sie uda? ot i masz babo placek..jak mozna jeśc chleb to ja juz go nie chcę :) No nie dogodzisz takiej jak ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Zaczęłam dietę i mam nadzieję,że mi się uda tak jak wam.

witajcie!

Witam nowe Proteinki i życzę powodzenia w dietowaniu!!!

ZDALAM DZIEWCZYNY,ZDALAM :) :roll: ;) ;) :) :) Dziekuje wszystkim ktorzy trzymali za mnie kciuki a szczegolnie ZAMYSLONEJ,bylo ciezko wymeczyl mnie instruktor na fest az czerwona bylam,ale udalo sie. :) :) :) :) :) :-D :-D :-D :-D Oblalam prawko pyszna woda i kurczaczkiem pieczonym hehe...tak protalowo......

Huraaaaaaa!!!!! Cieszę się razem z Tobą Martuska!!!!! Wypiję za Twój sukces,oczywiście colę light  :-D

Jusia,ja jak piję więcej coli light to moja waga mniej spada,ale nie wiem czy tylko  mój organizm tak na nią reaguje czy wszystkie protalowe dziewczyny mają to samo.

A ja dzisiaj zrobiłam sobie protalową pizzę z patelni,nawrzucałam do ciasta warzyw i parówek,wlałam na patelnię i posypałam serem...Pyyyycha i szybciutko się robi  :-D A wygląda tak :post-7037-1250018654_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.