Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kabanosy drobiowe i z łososia w realu i tesco. Z łososia są też w Intermarche (nie wiem czy dobrze napisalam). Drobiowe chyba sokołowa a z łososia to firmy ALMAR.

dzięki kochana!!! Niestety ni tesco ni reala u nas w mieście niema. Są nieco dalej, ale chyba przed wycieczką nie zdążę tam zajechać. Ale Intermarche (czy jak to się pisze hehe) jest w miarę blisko więc może się przejdę :]

Dobranoc Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki :) Nie bardzo sie odzywam, gdyz w pracy nie mam kiedy, a po pracy wiecznie cos, ale czytam regularnie :))

Waga w normie, troszke poszlo po wekendzie do gory, ale mam to opanowane, do piatku mam nadzieje, ze nie bedzie po tym sladu :-))

Balbinko- wiedzisz juz pewnie sam gdzie tkwił bład co??? Podjadalo się niedozwolone co?? A Ty wstetna :-) Dukan nie działa? tere- fere :-D

Kochan ciesze sie prawie tak mocno jak Ty i licze na dalsze spadki- ciotka Juggin patrzy na Ciebie cały czas :-) Trzymaj sie cieplutko i nie poddawaj sie, zobaczysz ze teraz pojdziesz jak burza( tylko trzymaj się przykazań Juggin).

Dziekuję babeczki za pamiec- jestem z Wami myslami i wspieram Was mocno, mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu juz wczesniej pisalam,ze tez mialam problem z wlosami i kupilam w aptece skrzypowite o dziwo po przyjeciu paru sztuk zauwazylam zmiane ,a po zakonczeniu calego opakowania wogole nie wypadaja,sama jestem bardzo zdziwiona ze tak szybko zadzialalo bo wszedzie ich bylo pelno.

Gratulacje Delfino88!ja tez wierzylam ze zdasz ten egzamin.A matma to juz powiedzmy pestka skoro rachunkowosc zdalas,matmy uczylas sie od dziecka, hehe,ale ja jestem :)

-Anulko ja tez tak zaczynalam:bole glowy,uszy,wezly chlonne,wszystko mnie bolalo;no i 10dni zwolnienia,siedze w domu.Antybiotyk i mala poprawa,tak jakby wszystko na nowo sie zaczynalo,a jaki katar,uroki jesieni, :)

Grazzia ja tez bralam bo mi zawsze wypadaja ,ale teraz to jest koszmar i nie wiem czy jakies tajne chorobsko nie jest tego powodem, ale to ciagle proszenie sie o skierowania na badania mnie slabia wiec zobacze co bedzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Dziecko wyprawiam na wycieczkę, dlatego piszę o takiej podłej godzinie. :)

U mnie trochę drgnęło z wagą. Njwyższy czas, bo już myślałam, ze zostanę na zawsze na granicy 7 i 8. :-) Pozdrawiam i gratuluję wszelkich spadków, zwłaszcza Balbince, która wreszcie się doczekała ponad kilogram w dół i Sadze, która idzie jk burza :-D

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Dziecko wyprawiam na wycieczkę, dlatego piszę o takiej podłej godzinie. :)

U mnie trochę drgnęło z wagą. Njwyższy czas, bo już myślałam, ze zostanę na zawsze na granicy 7 i 8. :-) Pozdrawiam i gratuluję wszelkich spadków, zwłaszcza Balbince, która wreszcie się doczekała ponad kilogram w dół i Sadze, która idzie jk burza :-D

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Witaj Bożenko!

Pewnie już teraz śpisz, dziecko wyprawione w 'świat', więc można do łóżeczka jeszcze wrócić. U mnie też teraz zaczną się wycieczki szkolne, już dwie zgody podpisane. Gratuluję spadku wagowego, u mnie troszkę w górę, ale mam warzywka no i nagrzeszyłam wczoraj :-) . Także pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z poranna kawką.

Kochane zostawic Was na jeden weekend to jakby dac zapłaki w ręce dziecku :-) Po co te wszystkie spory?? Jasne to kazdego sprawa jak sie zachowa, ale milo by bylo gdyby nasze forum znów mialo ten przyjazny klimat ( choc osobiscie sadzę, ze dyskusje ozywiaja to miejsce).

Ja jestem z tych co i o niebie popisza i o chlebie i o diecie i o tym co mnie boli i co cieszy :)) I nie zamierzam tego zmieniać, niezaleznie od tego czy wszystkim sie to podoba czy nie. Bo moje zycie , ktorym sie z Wami dziele to nie tylko dieta :-D Dzieki Wam dowiedziałam sie jak robic naleśniki, w ogole nauczyłam si gotowac, kupilam maszyne do chleba, zmieniłam odkurzacz itd. I za to wszystko Was cenię.

A swoje zdanie mam zawsze- niezaleznie od tego czy mam dowód w postaci cytatu z ksiązki czy tez moje newsy sa zasłyszane czy tez zaczytane z innych źródeł. Jesli ktos nie chce korzystac z moich uwag czy przemysleń- niech nie korzysta, niech sie meczy sam :-) Niech sam nabiera doswiadczenia, sprawdza, kombinuje- jego wola i bardzo go za to podziwiam :-) A jak mogłam komus pomoc swoimi radami to bardzo sie ciesze :).

Moje drogie nie darmo nazwa mówi, ze jest to "forum dyskusyjne" czyli miejsce, gdzie mozna podyskutowac, podzielić sie swoimi pogladami i doświadczeniami :-D

A gdy pojawia sie pytanie na ktore nie mam siły kolejny raz odpowiadac to milcze- tyle nas jest ze zawsze , albo ktos odpowie :-D albo osoba pytajaca niedoczekawszy sie odpowiedzi poszuka jej sama na forum. I sprawa zalatwiona :-D

Nosy do góry, uszy tez, biusty tez i cieszyć sie nowym dniem.

Balbinko Kochana - trzymaj sie dzielnie :-D Jestes moim eksperymentalnym kroliczkiem :-D ( mam nadzieje, ze sie nie gniewasza za tego króliczka? :-D ) ..hehehe..musi sie udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Juggin!

Jestem w stanie wszystko wziąć do góry.....oprócz biustu :-D .....zniknąłpost-12859-1253597807_thumb.gif

Pozdrawiam!

Kochana jesli zniknąl i to i tak cudownie:) Moj niestety zostal ale zeszło z niego całkowicie powietrze :) i to dopiero jest cyrk :) Skarpety wyppełnione piaskiem to naprawdę celne porównanie :-)

Milego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana jesli zniknąl i to i tak cudownie:) Moj niestety zostal ale zeszło z niego całkowicie powietrze :) i to dopiero jest cyrk :-) Skarpety wyppełnione piaskiem to naprawdę celne porównanie :-D

Milego dzionka.

super określenie!!! 'skarpetka wypełniona piaskiem' :) - Juggin Ty nawet głaz zmusisz do śmiechu....post-12859-1253599352_thumb.gif

Ps mam w domu taką starą pompkę do roweru, może da się te nasze biusty napompować?....oby wentyl tylko pasował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki i chłopaku przy porannej kawce i placuszkach otrębowych :)

Juggin dobrze,że już jesteś :-)

Witaj Benek,pewnie wolne dzisiaj,że tak wcześnie z nami.

Balbinko i Sago gratuluje spadkow wagowych.Niestety @ minęła a waga w górze,oj muszę chyba oberwać od Was bo brak mi silnej słabej woli niestety :) .Bardzo bym nie chciała przytyć,a już jakiś zbędny balast niestety jest.

Delfinko trzymam kciuki za dalsze egzaminy i gratuluje zdanych.

Witaj Ostatnia szanso,odezwij się czasem :-D .

Dzisiaj robię sałatkę z buraczków ,zaraz ruszam do boju.Życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce.

Juggin skarpetki wypełnione piaskiem - dobre hehe.

Balbina bardzo Ci gratuluje spadku wagi.

u mnie tez waga spadła jak dojdzie do równego kg to sobie paseczek zmienie.

Miłego dnia dziewczynki. U mnie znowu zapowiada sie słoneczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Protalinki!

delfinko gratuluje zdanej rachunkowości, sama pamiętam jak się z tym przedmiotem męczyłam... jeszcze Pani od ćwiczeń twierdziła, że jak sie ma 3 piątki z kolokwiów to wcale nie znaczy ze zna się rachunkowość :) i maglowała...

Dobrze ze mam teraz luźne w miare dni bo mam czas się uczyć... W piątek bronie licencjatu z ekonomii...

A nerwów w konserwe nie schowałam i przez to oczywiście nie opanowałam też jedzenia więc na wage nie wejdę, aż nie będę po obronie i na fazie białkowej :)

Spadkowiczom gratuluję spadków, tym co stoją życzę spadków, a grzesznikom ( w tym sobie) srogiej kary !! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

U mnie też zapowiada się ładny dzień....ale co z tego, że ciepły jak ja i tak w pracy siedzę i jak zwykle marznę. Dziewczyny czy Wam tez jest na okrągło zimno? W domu i na dworze jest ok ale w pracy to jestem normalnie jak sopel. I jeszcze meczący katar i to kręcenie w nosie. Jak ja nie lubię tego czasu brrrrrr.

Waga też zamiast spadać to odwrotnie (mam za swoje grzeszki). Ale będzie dobrze.

Delfina gratuluję zdanej rachunkowości.

Trzymajcie się protalinki i protalku. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki :) Nie bardzo sie odzywam, gdyz w pracy nie mam kiedy, a po pracy wiecznie cos, ale czytam regularnie :) )

Waga w normie, troszke poszlo po wekendzie do gory, ale mam to opanowane, do piatku mam nadzieje, ze nie bedzie po tym sladu :-) )

Balbinko- wiedzisz juz pewnie sam gdzie tkwił bład co??? Podjadalo się niedozwolone co?? A Ty wstetna :-) Dukan nie działa? tere- fere :-D

Kochan ciesze sie prawie tak mocno jak Ty i licze na dalsze spadki- ciotka Juggin patrzy na Ciebie cały czas :-D Trzymaj sie cieplutko i nie poddawaj sie, zobaczysz ze teraz pojdziesz jak burza( tylko trzymaj się przykazań Juggin).

Dziekuję babeczki za pamiec- jestem z Wami myslami i wspieram Was mocno, mocno.

Kochana juggin zeby nie ty i Sliwunia juz dawno bym sie poddala jak zreszta zawsze na kazdej diecie !!!!!!!!

ale obiecalam i slowa dotrzymam :-)

pozdrawiam i zycze milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.