Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Jolanta

Polewa Czekoladowa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za podpowiedzi.Myślę, że już wiem w czym problem- masę podgrzewałam na zbyt dużym ogniu, bo masło zawsze daję śmietankowe. Jeszcze jedno, jak długo gotujecie masę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eluniu tej masy sie nie gotuje!!! Podgrzewac tylko do momentu rozpuszczenia sie skladnikow.Pozdrawiam ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj właśnie wykorzystałam przepis na podaną polewę do murzynka z kokosem, jest bardzo, bardzo dobra. Lśniąca, a co najważniejsze ładnie się kroi i nie przylega do noża, jak większość polew. Polecam! ;) ;) Z pozdrowieniami..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upieklam pare dni temu piernik i oblalam go pozniej polewa z twego przepisu,wyszla wspaniale chociaz z braku smietany uzylam jogurt naturalny.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polewa wyśmienita ,użyłam jej do polania biedronki i jest naprawde lśniąca i co najważniejsze nie przykleja sie do noża podczas krojenia ,polecam. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justynko,Bozo,Wiolu coz moge powiedziec....tak sie ciesze ze robicie moja polwe hura hura :-( .Uwiezcie mi ze ja innejnie robie tylko ta naprawde nadaje sie na kazdy wypiek.Gorace pozdrowionka!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DZIEKI jOLU. NARESZCIE PORZADNY PRZEPIS NA POLEWę. DOTYCHCZASOWE ZAWSZE MI SIE KRYSTALIZOWALY. WYKORZYSTAM NA 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolu czy ta polewa nadaje się na biszkopta ??? Czy ktoś może robił??? Potrzebuję szybkiej odpowiedzi jutro rano robię tort do syna koleżanki więc to dla mnie ważne !!!!!!!!! Czy zamiast śmietany można dodać mleko?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justynko ta polewa nadaje sie na biskopt a nie probowalam z mlekiem mysle nie ryzykuj tylko daj smietane.Powodzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłam z mlekiem skondensowanym i wychodzi super. Ten przepis jest fantastyczny. Kiedyś robiłam polewę do murzynka z żółtkami i to się długo ścinało. Ta polewa jest błyskawiczna, świetnie się rozsmarowuje i jest smaczna nawet bez ciasta.Też polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolu ta polewa jest rewelacyjna, robiłam ją już kilka razy i zawsze wychodziła super :D

Teraz zrobiłam ją do polania Ptysia:

post-8-1228167821_thumb.jpg post-8-1228167834_thumb.jpg

Dziękuję za przepis i pozdrawiam Cię :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, podnoszę przepis na super polewę, na Wielkanoc będzie jak znalazł - do polania babki, sernika czy mazurka :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi