Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie sobotnio i majówkowo !!!-

Wczoraj nawet nie tu nie zaglądałam, bo nie było kiedys... od rana zasuwanie.. Jak już wspomniałam przez ostatnie dni pomagam w takim niedużym osiedlowym sklepie spożywczym. A wczoraj to był sajgon jak cholerka. Wszyscy sobie poprzypominali w końcu na dzień przed, że to majówka!!! ROboty było co nie miara...biorąc pod uwagę, że jescze po hurtowniach tez z rana jeźdxiłam znowu... A po hurtowniach trezba było pomagac w sklepie. W sensie ja jestem wtedy odpowiedzialna za "dział owoce-warzywa", bo to taki spożywczy ważywniak.. No a że pracownice miały też dużo roboty, to byłam osobą, która dba o to, żeby ciągle wszystko było świeże ładnie powykładane :smile: W między czasie jescze moja normalna "robota" czasu zajmowała... Potem jeszcze obiecałam Mamie kupić prezent dla mojej bratanicy. Jednym słowem masakra!!

oło 18 udąło mi się jednak znaleźc chwilkę, żeby wyskoczyć do sklepu z ubraniami. Święto bo jest to jedyny sklep do 19 otwarty :) I co?? Jak zawsze narzekam na brak weny na zakupy, tak wczoraj mogłabym kupować i kupować :) Jesli chodzi o rezultat moich zakupow to sama jestem w szoku, gdyz na ogol kupuje obranka w ciemnych kolorach, najczesniej czarnym , a wczoraj stwierdzialm, ze trzeba zainwestowac tez w inne kolory :)

No i kupilam: 3 zwykłe bluzeczki (eMki)Takie bez żadnych wzorów itp, zeby no było mozna je pod jakis rozpinany sweterek ubrac... czarną , czerwoną i żółtą :) Do tego jescze Taka sukienke, wyglada jak dluga koszula, ale podoba mi sie - granatowa- rozmiar M:)i bluze - uwaga - rozmiar S. A kolor - u gory niebieski na dole jasno blekitny :) DO tego jescze portfel... I tak sie ograniczalam :) Strach sie bac co to bedzie jesli mi ta wena na zakupy zostanie ;p. Ale obiecalam sobie, ze spodnie kolejne kupie np jak juz dojde do tych 60kg w koncu!!

Potem znowu w sklepi musialam byc i tak minal caly dzien.. jak wstalam o 7, tak po 21 bylam dopiero wolna... MASAKRA, z zmeczona bylam jak diabli!!! DLatego nawet juz nei wlaczalam komputera.

W ogole to powiem Wam, że jak jezdzilam w tym tygodniu po tych wszystkich hurtowniach po towar, to rozgladalam sie dokladnie po wszystkim co tammaja, ze moze cos z produktow 'dla mnie' tam wynajde - ale co wy !!! KATASTROFA - naprawde nie ma nic :/ Nawet mleka 0% - doslownie nigdzie... ktoregos dnia bylam tz w Grudziadzu w sklepach... No i tam w netto wynalazlam serek wiejski HULA KRASULA (Netto) - calkiem dobre parametry, chyba ok 12/2/2, Znalazlam w koncu tez Turek figua, ale on juz ma o wiele slabsze te parametry. w realu tez znalazlam jakies jogurty i kefiry, ale szalu jakos strasznie nie robily!!.

Dzisiaj bylismy zaproszeni na grilla parapetowke:) Niestety jak sie to skonczylo?? Byl jakis bigos z mlodej kapusty - kielbache oddawalam Karolowi - no moze kilka kawaleczkow takich tyci tyci i chudych zjadlam, ale reszta oddawalam. Nie wydawal sie jakis tlusty, wiec sie skusilam.. z reszta poza tym do jedzenia dla mnie byly ejscze tylko ogorki(siweze zielone, konserwowe i malosolne), pomidor i rzodkiewka.. Ja generlnie warzywami nie potrafie sie najesc na dluzsza mete. Z grilla byl chlebek ze smalczykiem, karkowka i kielbachy, wiec tez nic dla mnie.. to juz sie skusilam na ten bigos, a raczej ta kapustke, zeby z glodu tam nei pasc.. Bo juz nei wspomne, ze potych ich warzywkach to sie chyba wogórka zamienie :grin:

na szczescie wkoncu nadszel czas na powrot i wlasnie sobie zrobilam wolowinke z grilla ostatniego kotleciora i kaarepke, bo na ogorki jzu dzis patrzec nie moge :( Zjadlam dwa serko homo.

A teraz siedze juz cale szczescie w pizamce i zaraz biore sie z zadalsze czytanie Was. Karol juz spi obok :( wiec cisza i spokoj. A jutro znowu sklep...

A waga, waga dzis rano nei mogla sie zdecydowac pokazywala, od 63.6 do 63.3, no ale ciesze sie ze chociaz w tym pzedxiale jest.. zobaczymy co bedzie jutro.. jeszcze potem sobie jakas jajkownice moze zrobie :)

PS przepraszam z abledy i literowki ale pisze szybko i po ciemku, wiec malo co widze :) a nei chce mi sie kazdego wyrazu bez myszki poprawiac :) ( i znowu si erozpisalam... ja ostatnio to cos nei potrafie zwiezle pisac....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSIU a jak tam Twoje robótki?? Masz cos nowego , czym mozesz sie pochwalic?! ;>

Aha i dziewczyny co myslicie o zrobieniu sobie 4/3 czyli 4 dni bialek i 3 dni warzywek??? WYchodzilby z tego akurat 7dniowy tydzien, i zawsze na weekend npo mialabytm warzywka. Bezpoblemow zkombinowanie i ustalaniejak to zrobic, zeby na jakas tam okazje wypadly warzywka... A przeciez wszystkie sluby, komunie itp sa w weekendy. Inne imprezki tez na ogol... Jedynie jakie ewentualnie urodziny lub imieniny moga wypasc w tygodniu.. Co wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno mam pytanko, pije ktos moze coca-cole zero?

ja ostatnio piję jej bardzo duużo. Około 2-4 litry dziennie. W domu czesto wypijam 2l cole zero albo Light (parametry te same, wiec też można light, a jest o wiele smaczniejsza - ma chyba ciut więcej bąbelków..). Do tego jescze w samochodzie ostatnio mam zgrzewke pepsi light 1l i wypijam jej około 2 butelek dziennie. (a mam zgrzewkę w aucie, bo w Carrfourze ostatnio była promocja - przy zakupie 2 szt druga za 1gr. Niby można wziąśc tylko 2 szttuki, ale Pani była tak miła, że kasowała mnie 8 razy :)). Więc za butelkę wyszło mi 1.70!!!! :grin: Żałuję tylko, że wzięłam tylko jedna zgrzewke :( Bo promocja byla do wczoraj :smile: Wody ostatnio nie pije prawie wcale, czasem herbatke i codziennie Inkę z mlekiem 0% i tabletką słodzika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i napisało mi 2x - to musze teraz cos dodac...

Tak piszecie o pogodzie to Wam powiem o sytuacji jaka mialam wczoraj :smile:

Wstałam koło tej 7 i było mi diabelsko zimno. Coś koło 12-14stopni było (a ja jestem zmarźluch straszny...)

No i ubrałam bluzkę na długi rękaw i na to bezrękawnik taki sweterkowy z golfikiem. NO i tak zasuwam po tym sklepie po hurtowniach, aż nagle przyszła sąsiadka i patrzy się dziwnie na mnie i pyta czy ja czasem za ciepło ubrana nie jeste. Na to ja jej że nie, na pewnoe nie. A w sklepie jest klima, ze względu na te warzywka itp. Aż w końcu musiałam pojechać jescze po dodatkowe warzywka do hurtowni i wychodze na dwór, a tu............... 26 stopni!!!! dopiero sobie przypomniałam pytanie sąsiadki. Ona przyszła z tego dworu, to się na mnie musiała w tym golfie patrzeć jak na jakąś nienormalną :( No ale pierwsze co zrobiłsam to poleciałam do domu po bluzkę z krótkim rękawkiem :( Hehe, ale naprawdę po wyjściu na dwór zaczęłam się śmiać, jak ona musiała na mnei patrzęc :grin:

A dzisiaj.. pogoda względna.. do około 14 raz słodki mocno grzejące w plecy, a raz chłodny wiaterek. Potem neistety słonko się już schowąło i było mi strasznie zimno... Dopiero jak siadłam przy ognisku i nogawki prawie mi się paliły z ciepła to dałam rade sie zagrzac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, chyba się wezmę i załamie...moja waga aktualnie pokazuje 3kg więcej niż na suwaczku, wczoraj było 62kg a dziś już 64 :smile: no nie wiem co jest, może to przez tabsy, które zaczęłam brać dwa tygodnie temu..no nie wiem. Nie chciałabym ich odstawiać ale jeśli waga będzie w tak zastraszającym tempie rosła to chyba sobie w głowę strzelę. Przez ostatnie dwa dni katuję się na orbiteku, nawet to nie pomaga...i skąd tu brać motywację???

Wiesz co, ta waga, którą się zyskuje z powodu tabletek to woda (oczywiście chyba że np zmiany hormonalne u kogoś pobudzają apetyt i po prostu się obżera), więc nie przejmowałabym się tym, wyglądasz rzeczywiście grubiej? Możesz odstawić jak bardzo Ci zależy na samej wadze, ale generalnie to nic nie zmienia. Ja jak zaczęłam brać tabsy to nie zauważyłam jakiegoś drastycznego wzrostu wagi, ale moja koleżanka, która tak miała, po odstawieniu miała natychmiast 3 kilo w dół. Naprawdę, nie przejmuj się, moim zdaniem to się ustabilizuje, tak jak przed @, każde zmiany w hormonach mogą coś z tym zatrzymywaniem wody zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ta waga, którą się zyskuje z powodu tabletek to woda (oczywiście chyba że np zmiany hormonalne u kogoś pobudzają apetyt i po prostu się obżera), więc nie przejmowałabym się tym, wyglądasz rzeczywiście grubiej? Możesz odstawić jak bardzo Ci zależy na samej wadze, ale generalnie to nic nie zmienia. Ja jak zaczęłam brać tabsy to nie zauważyłam jakiegoś drastycznego wzrostu wagi, ale moja koleżanka, która tak miała, po odstawieniu miała natychmiast 3 kilo w dół. Naprawdę, nie przejmuj się, moim zdaniem to się ustabilizuje, tak jak przed @, każde zmiany w hormonach mogą coś z tym zatrzymywaniem wody zmienić.

Właśnie tak się łudzę, że to woda bo to chyba nienormalne żebym od niedzieli przytyła 3kg..Wydaje mi się że jestem może trochę napuchnięta i w lusterku nie mogę na siebie patrzeć ale ciągle mam w głowie to 64 i może coś mi na psyche siada. Jem normalnie, raczej nie zauważyłam żebym jadła więcej. Kiedyś moja siostra brała te same tabletki i w ciągu 2m-cy przytyła 7kg :smile: z kolei inna znajoma w ogóle po nich nie przytyła, pewnie zależy to od organizmu, mam nadzieję, że mój będzie dzielny i się obroni przed przybieraniem kilogramów ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :grin:

Dzisiaj leje u nas od rana i nici z majówki w Powsinie :smile: Szkoda, że wczoraj się nie zdecydowaliśmy pojechać, bo po połudsniu było już ładnie. Kiepska w tym roku pogoda na długi weekend chyba, że w innych rejonach Polski jest ładniej. Jakoś nie przepadam za spędzaniem wolnych dni w fotelu, dobrze, że przynajmniej wczoraj sobie trochę poćwiczyłam :(

Malinowa Mambo te 3 kg to na pewno woda, ale musisz obserwować, bo bywają takie tabletki, po których gospodarka wodna organizmu wichruje i po co Ci to. Spadek motywacji murowany. Jeśli rzeczywiście tak jest może warto zmienić tabsy?

Pozdrawiam Was wszystkie dalej kichająca i siąkająca alergicznie mimo deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moja uparta waga dziś rano pokazała nareszcie mniej.65,7 kg.Ale sie ucieszyłam.ubrałam dziś moje nowe biale rybaczki w rozm.38 i byłam z siebie taka dumna że szok.Tetaz szybko piekę pierniczek bo zaraz wyjeżdżamy i mam sałatkę ze śledziem trochę sernika no i piernik za chwilkę także z głodu nie umrę.Pozdrawiam wszystkie kobitki i życze miłego i słonecznego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie pochmurnie na Pomorzu, ale ja mam świetny humor. Waga dzisiaj bardzo pokorna i pokazała 69 kg !

Bardzo się cieszę bo czekałam na to (jak na mnie) bardzo długo bo ostatnia zmana wagi była 3 tygodnie temu. Super bardzo się cieszę i tym samym nieskromnie chwalę (wybaczcie). Ale to z radości.

Pozdrawiam

Miłego dnia.

Poczytam co napisałyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagmara 19, no wiem wiem, ze jem za malo ;] ale akurat tak wyszlo jakos, jaja juz mi brzydna, a twarog tez nie bardzo mi podchodzi ;] z tym wazeniem to chyba naprawde musze przestac, ale troche sie wkurzylam, hehe zwlaszcza, ze malo zjadlam i w dodatku jezdzilam pol h na rowerze. A co do kielbasek to u nas w sklepie takie sa i nie sa pakowane, pytalam o kabanosa drobiowego to mi powiedzieli, ze to jest cos podobnego i wlasnie sama nie wiem czy mozna to jesc ;/ (bo sa na kg i nie mam pojecia ile maja tluszczu) apropo kabanosa to takiego typowo konskiego mozna jesc tak?

dzieki za odp

Ja jem czasem kabanosy drobiowe (choć wiem że one są tylko częściowo drobiowe a częściowo wieprzowe) samych drobiowych to nie ma. Końskie też można ale ja nie spotkałam. Niestety kabanosy są tłuste, ale na pewno mniej niż parówki, ja zjadam tak ok. 0.5 kg miesiecznie.(to tak dla orientacji) moja waga teraz nie jest łskawa ale to dlatego że meta już blisko i tak niestety każda z nas ma. Można jeść ryby wędzone czy smażone (ja smaże na wodzie) lub z piekarnika. Mi jajka dopiero teraz trochę brzydną a jem je od sierpnia. Nie narzekaj w końcu to dieta i niestety trzeba trochę wyrzeczeń w tej i tak bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wpadłam się tylko przywitać i poczytać co napisałyście. Nie mam zabardzo duzo czasu, bo za 5 godzin robimy wielkie bummm z prezentem dla rodziców. Juz nie mogę się doczekac ich miny jak zobaczą prezent,he he... 

Mam śliczną pogode, tzn bez słońca ale nawet bez niego jest 23 stopnie, więc pogoda chyba się uda na grila. Lecę może jutro cos więcej skrobne, Pa. 

Jusiu a co to za prezent bo chyba nie doczytałam jak o nim pisałaś. I jak imprezka sie udala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio piję jej bardzo duużo. Około 2-4 litry dziennie. W domu czesto wypijam 2l cole zero albo Light (parametry te same, wiec też można light, a jest o wiele smaczniejsza - ma chyba ciut więcej bąbelków..). Do tego jescze w samochodzie ostatnio mam zgrzewke pepsi light 1l i wypijam jej około 2 butelek dziennie. (a mam zgrzewkę w aucie, bo w Carrfourze ostatnio była promocja - przy zakupie 2 szt druga za 1gr. Niby można wziąśc tylko 2 szttuki, ale Pani była tak miła, że kasowała mnie 8 razy :)). Więc za butelkę wyszło mi 1.70!!!! :grin: Żałuję tylko, że wzięłam tylko jedna zgrzewke :( Bo promocja byla do wczoraj :smile: Wody ostatnio nie pije prawie wcale, czasem herbatke i codziennie Inkę z mlekiem 0% i tabletką słodzika :(

Gosiulek, ale się rozpisałaś, fajnie jest co czytać, z tymi zakupami to fajna sprawa, gorej dla portfela jak Ci to zostanie, a jak wpadłaś w ten wir z takim dobrym nastrojem to może być ciężko z tego wyjść rozmiar M to super. ja jeszcze w L siedzę. Z tym systemem 4/3 to raczej radze odwrotnie - powinno być więcej dni warzywnach przy takiej nieproporcjonalnej wersji, czyli 4 warzywa 3 bialka.

W zeszłym roku tzn w sierpniu piekłam na grillu piersi z kurczaka - były super soczyste i pachnące dymem, napiekłam ich na cały tydzień to było super, naprawdę polecam, narazie za zimno na grilla a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.