Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

a stosowałaś wcześniej jakieś diety?

może napisz co jadłaś, może coś źle robisz i nawet nie wiesz

na dietach to ja jestem chyba całe życie :D

jem tylko dozwolone rzeczy - mam nadzieję!!! - myślę, że w tym tygodniu dostanę książkę Dukana i będę więcej rozumieć i więcej wiedzieć :)

może to jest przyczyna ale ja jem w zasadzie dwa a czasami tylko trzy posiłki??

dzisiaj np. rano mały jogurt naturalny, activia - obiad, serek wiejski, omlet z 3 jajek, zebra - kolacja, pierś z kurczaka (opiekłam ją w piekarniku) z przyprawami i serek wiejski. Do tego piję mnóstwo napoi bo ponad 3 litry co dziennie. Ostatni posiłek zjadam nie później niż do godziny 18h. A może za dużo jem na raz i dlatego nie chudnę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusiaanulka czy ja dobrze wyczytałam - na obiad activia? czytałaś skład tego dobrodziejstwa? na pewno nie jest niskotłuszczowe i ma pełno węgli.

Jedz kilka razy dziennie ale po małych porcjach; to nie dopuszcza do powstania uczucia głodu

Ja na własnej osobie doświadczyłam, że jak zjem trochę "wędliny" drobiowej ze sklepu to automatycznie waga stoi - z tego wniosek ile tam jest ulepszaczy w postaci białka sojowego

Wagowo nie schudłam dużo ale widzę - i nie tylko ja - zasadniczą różnicę w objętości :D

Poza tym skóra jest fajnie napięta i wygładzona; nie miałam tak podczas innych diet

Zmykam spać dalej bo zasnęłam przy usypianiu młodszego i spałam do północy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Czuję się gruba, brzydka i do niczego. Waga po wczorajszym obżarstwie - wszystko dozwolone, ale zdecydowanie za dużo - poszł do góry:(

Buuu... mam dziś od rana doła...

MamaKasia zacznij oglądać program na TVN Style "jak dobrze wyglądać nago" -wszystkie jesteśmy piękne i zgrabne i powabne i mądre i bystre i......itd. masz chwilowe niedomaganie, przejdzie Ci, zapewniam, zjedz coś słodkiego.

Ja pościłam i też przybieram na wadze.

pozdrowionka!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj mimo grzeszkow z faworkami jest równe 6 kg mniej a na diecie jestem od 24.01.09 czyli niecały miesiąc!

Możliwe że z burakami nie wolno przesadzać ale tez i nie przesadzam, za to muszę stwierdzic że spełniła zupa moje oczekiwania i teraz chyba mam sposób na zaparcia, przynajmniej w fazie z warzywami.

Byłam dzisiaj u kosmetyczki i zrobiła mi zabieg na okolice oczu, bardzo wszystkim polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotni wieczór  :D

Minęło trochę dni odkąd stosuję Dietę proteinową. Efekty są zadowalające. Były spektakularne spadki wagi, były zastoje, a nawet wzrosty. Najważniejsze aby nie tracić wiary w skuteczność.

17stycznia - 107kg

8dni fazy uderzeniowej –4kg

24 stycznia -- 103kg

7 dni z warzywami –0kg

31 stycznia - 103kg

5 dni białek –1kg

6 lutego – 102kg

5 dni z warzywami +0,5kg

11 lutego – 102,5kg

5 dni białek –2kg

16 lutego – 100,5kg

5 dni z warzywami -1kg

21 lutego – 99,5kg

Miłego wieczoru  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaKasia zacznij oglądać program na TVN Style "jak dobrze wyglądać nago" -wszystkie jesteśmy piękne i zgrabne i powabne i mądre i bystre i......itd. masz chwilowe niedomaganie, przejdzie Ci, zapewniam, zjedz coś słodkiego.

Ja pościłam i też przybieram na wadze.

pozdrowionka!!!!!!

Ja też oglądam ten program,jest super.Ale nie wyobrażam sobie że można dobrze wyglądać nago mając 128 kg hehe.Może nie jestem zgrabna i powabna,ale napewno mądra i bystra...A najważniejsze to sie nie załamywać i nie przejmować chwilowymi trudnościami.Trzeba wierzyć w to że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.