Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczko na pewno jest ktoś (nie koniecznie mąż - bo oni czasami kłamią), kto uzna twoje okrągłości za cudowne zjawisko. Prowadzący ten program na pewno znalazłby w Tobie to COŚ!!!! miał do czynienia z grubszymi kobitkami i przekonał je, że grube też jest piękne. Ważne żebyś to Ty w siebie uwierzyła. Moje okrągłości tak właściwie to nigdy mi nie przeszkadzały (nie są w końcu aż TAAAAAK wielkie) jeśli się odchudzałam to dla poprawy kondycji, bo jakiś fajny ciuch leżał w szafie parę lat, no i dla.... męża?

Pierwszy raz odchudzam się leżąc na kanapie hi hi he ale jak tylko przyjdzie sucha wiosna to do biegania się zabieram.

Pozdrowionka !!! cieszę się że poradziłaś sobie z chwilową niedyspozycją wzrokową - no, że widziałaś wszystko w czarnych kolorach.

Dzięki Benek ,ale jakoś ciężko uwierzyć w siebie,w to że można się komuś podobać mając tyyyyyyyyle kilogramów.Mąż nie narzeka,mówi że jest ok,ale dla zdrowia postanowiłam schudnać.Od kiedy stosuję dietę to śpię jak dziecko (wcześniej miałam z tym kłopoty ),nie mam zadyszki,zakładam buty nie sapiąc,mimo ataku wirusa grypy i "szpitalu w domu" ja nie chorowałam,a z łóżka już się nie zwlekam a wyskakuję  :D .Czuję się lekka jak piórko  :) Tylko te piersi... są coraz bardziej płaskie  :) Też z utęsknieniem czekam na wiosnę,bedę mogła więcej sie ruszać  :) Również pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Magdalenko!!! poczytałam sobie i już wiem, że tylko skalpel mi może pomóc he, he. he! Wiedziałam że nic nie pomaga na stare rozstępy, ale wiesz technika idzie do przodu i myślałam że taka firma jak Mango bubli nie sprzedaje, ze jednak w końcu wymyślili coś, co pomoże wielu kobietom i pomagają ale opróżnić portfel.

Rozstępy zrobiły mi się na tydzień przed porodem, myślałam że się zapłaczę. Cały czas miałam malutki brzuszek i smarowałam go a tu nagle zrobił się wielki - tyle wody zatrzymał mój organizm.

Nie poddawaj się i walcz z nami Protalkami :D :) :) :) :)

Jeszcze raz wielkie dzięki spróbuję sobie ten piling z kawy.

Pozdrowionka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek ja używam raczej kremow na blizny na rozstępy, cepan trochę niezbyt ladnie pachnie , mam go teraz ale miałam tez wcześniej lepszy tylko zapomnialam w tej chwili jak się nazywał. Jak mi pamięć wróci to tu napiszę. I jest też taki krem na blizny też podobno niezły na rozstępy ale go nie miałam.

Dzięki Samanta, że mi o nim przypomniałaś. używałam go po operacji tarczycy i dzisiaj nikt mi nie wierzy,że miałam podcięte gardło od ucha do ucha, bo nie widać blizny(trzeba się bardzo mocno przyjrzeć). Będę stosować piling z kawy a po nim cepan - może coś się skurczy. Jak sobie przypomnisz nazwę tego drugiego kremu to napisz!

Dzięki i PA PA PA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samanto,mogę tu na forum napisac jeszcze raz jak ja robię jogurt.

A więc...zagotować ok.litr mleka 0% ,zostawić do przestygnięcia ,tak żeby włożyć palec do mleka i się nie oparzyć,jeśli masz termometr kuchenny to mleko musi mieć ok.60 stopni.Ja robię bez termometru,na oko  :D Jak mleko przestygnie wrzucam do mleka mały jogurt 0% i mieszam.Zostawiam w cieple i po kilku godzinach mamy jogurt.Dobrze jest zawinąć naczynie z jogurtem w koc ,szybciej zgęstnieje.Ja wstawiam na noc już gęsty jogurt do lodówki,mocniej gęstnieje.Następny jogurt robie z resztek jogurtu,zostawiam kubeczek jogurtu ,gotuje mleko... itd.Któraś z dziewczyn pisała że robi jogurt w ten sposób że gotuje jedną szklanke mleka,kiedy się zagotuje miesza ze szklanka zimnego mleka i dodaje jogurt.Też dobry sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Benek ,ale jakoś ciężko uwierzyć w siebie,w to że można się komuś podobać mając tyyyyyyyyle kilogramów.Mąż nie narzeka,mówi że jest ok,ale dla zdrowia postanowiłam schudnać.Od kiedy stosuję dietę to śpię jak dziecko (wcześniej miałam z tym kłopoty ),nie mam zadyszki,zakładam buty nie sapiąc,mimo ataku wirusa grypy i "szpitalu w domu" ja nie chorowałam,a z łóżka już się nie zwlekam a wyskakuję :D .Czuję się lekka jak piórko :) Tylko te piersi... są coraz bardziej płaskie :) Też z utęsknieniem czekam na wiosnę,bedę mogła więcej sie ruszać :) Również pozdrawiam :)

Wiem Śliweczko, że ciężko w to uwierzyć. Jak mam doła to też widzę wszystko w czarnych barwach. Zapewniam Cię, że nie tylko jedna osoba by się znalazła. To nasza niska samoocena tak na nas działa, no i opinie innych, że nie możemy w takie rzeczy uwierzyć. Ja niestety mam problemy ze spaniem już od dwóch lat i jest to spowodowane 20-stoma latami pracy w systemie nocnym. Dlatego lubię długie kolacje do 23.00. Ostatnio wyczaiłam, że na łóżku mojej córki lepiej mi się śpi. No, ale nie mogę tak męża zostawiać samego, bo jednym razem okaże się, że go w tym łóżku nie ma.he he. U mnie też ciągle wszyscy posmarkani chodzą, ale na szczęście na tym się kończy. od kiedy rzuciłam palenie to czuję się o wiele lepiej nie mam zadyszki i nie kaszlę. W tym momencie mam chandrę bo zbliża się okres - dlatego tak mnie ciągnie na słodkie - ale już zjadłam dwie tabletki żelaza więc może mi przejdzie.

A te piersi to rzeczywiście jakby jakaś kara za grzechy ..... dlaczego właśnie one najpierw a potem cała reszta. I dlaczego jeszcze nie wymyślono kremu po którym tkanka tłuszczowa kumulowałaby się w piersiach? fajnie by było co?

Długo się nie odzywałam i teraz chyba nadrabiam zaległości bo piszę i piszę a końca nie widać.

Pozdrowionka!!!PA PA PA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że piszesz,pisz,pisz jak najwiecej.Dobrze czasem tak popisać,a jeszcze jak z drugiej strony siedzi osoba która ma podobne problemy...

Ja rzuciłam palenie jakieś 4 lata temu i od tego czasu tez było mi lżej,ale waga skoczyła gwałtownie do góry.Próbowałam jedząc zabić chęć na  papierosa  :) i nie wyszło mi to na dobre.

Z tym kremem na piersi to byłoby super.Nagroda Nobla dla tego kto cos takiego wymyśli  :D

A braki cukru zaspokoiłam dzisiaj serniczkiem dietetycznym  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym cepanem to niezły pomysł, słyszałam, że na blizny pooperacyjne działa świetnie. Jest jeszcze cos takiego jak piling chemiczny, ale podobno zabieg jest strasznie bolesny, miałam niezłą zajawke na szukanie sposobów na usunięcie rozstępów, kiedy to pewnej nocy w siódmym miesiącu pierwszej ciąży strasznie swędział mnie brzuch. Rano nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. CAŁY brzuch miałam w okropnych sinych kreskach. Chyba z tydzień chodziłam jak struta :) tak bywa, że z dnia nadzień poprostu skóra nie wytrzymuje.

Co do diety tzrymam się mam jeszcze pięć kilo do zrzucenia :D choc apetyt rośnie w miarę jedzenia. Może pokusze się o dobicie to 60 kg :)

Pozdrawiam Proteinki serdecznie Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek daruj sobie ten krem. poczytaj troszke opinii na temat osób, które go używały. Jest drastycznie drogi. Ja również chciałam go kupić ale po lekturze na różnych forach sobie odpuściłam. Pogodziłam się już z moimi ozdobami na brzuchu :D a mam ich naprawdę duuużo :) . Stosowałam kilka różnych kremów, ale one nie dziłają. Rozstępy, są zwykłymi bliznami niestety. A wszystkim Paniom, które planują dzidziusia radzę przeciwdziałać rozstępom za wczasu :) Odniśnie diety to moja waga stoi od 10 dni w miejscu, ale się nie daję. pozdrawiam

I jeszcze link do poczytania:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3722546

Fakt na stare rozstępy lub blizny kremy nie pomogą, ale jest na nie sposob dość drogi lecz skuteczny, sama stosowałam aby usunąć blizny na buzi po ospie, jest to mikrodermabrazja, czyli złuszczanie naskorka za pomoca krysztalow, tylko trzeba pamietac zeby kosmetyczka stosowała 3 lub 4 bieg bo mniejszenie wiele nie dadza do tego krem i rezultaty sa rewelacyjne juz po pierwszym zabiegu widac roznice. Trzeba wiecej zabiegw niz na buzie bo rozstepy sa glebsze. Sama znam kobiety ktore zastosowaly ten rodzaj zabiegu i sa zadowolone. Polecam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Śliweczko już sobie zapisałam.

A co do mikrodermabrazji to robię ją sobie na twarz raz w roku, tzn kosmetyczka mi robi. Nie wiem czy to da radę jeśli chodzi o rozstępy, natomiast jest bardzo dobre na te zmarszczki ktore dopiero się tworzą i polecam wszystkim.

A w sobotę zrobiła mi zabieg na okolice oczu i też jestem bardzo zadowolona, od razu inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie jem ich codziennie,wogóle ich nie jadłam,ostatnio zjadłam jeden,ale kupuję je dzieciom,bardzo im smakują.

aha, bo właśnie się zastanawiam czy jakbym jadła jeden co 2-3 dni to czy coś wielkiego by się stało..... chciałabym od czasu do czasu brać taki do szkoły, bo jak wezmę serek wiejski lub jogurt naturlny zaraz zacznie się gadanie, że sie odchudzam i pocieszanie że nie jestem taka gruba - nie znoszę tego.

Ha! Jak mówiłam od tygodnia waga stoi.... ale zmieściłam się w spodnie, które wcześniej ledwo na uda wciągałam! :) że nie wspomnę o zapięciu się :) także musiałam sporo schudnąć, jaka jestem szczęśliwa!

Kochana dietko obiecuję się nie poddawać - wreszcie dałaś widoczne efekty :D

Dobrze że ja jeszcze ze zmarszczkami i rozstępami nie mam problemu hehehe nie mniej jednak życzę wszystkim panią ładnej, gładkiej skóry na brzuszkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twarz mikrodermabrazja jest rewelacyjna alenie wolnojej robic jak jest zimno lub bardzo goraco. po za tym na buzi robi sie na 2 biegu czyli delikatnie,a na ciało powyzej 3 i 4 bo 5 uzywa tylko dermatolog poniewaz on bardzo czesto sprawia az blizna jest przekrwiona. Pracowalam dosc dlugo w salonie dermiki i znam wiele ciekawych zabiegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze was przestrzec poniewaz w salonach uzywaja mniejszych biegow ze wzgledu namniejsze zluzycie krysztalow.Na twazy mozna brac w zaleznosci od skury 3 bieg a na cialo 4 tylko tez kosmetyczka musi byc dobrze przeszkolona aby miala dobry ruch nadgarstka jest tow tym wypadku bardzo wazne. Byłam na tym szkoleniu i widzialam jak to ma byc zrobione a jak nowe osoby to robja. Nie chodzcie do salonow patronackich bo nie chcialy byscie wiedziec co tam sie dzieje naprawde ijakie kwalifikacje maja kosmetyczki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek ja używam raczej kremow na blizny na rozstępy, cepan trochę niezbyt ladnie pachnie , mam go teraz ale miałam tez wcześniej lepszy tylko zapomnialam w tej chwili jak się nazywał. Jak mi pamięć wróci to tu napiszę. I jest też taki krem na blizny też podobno niezły na rozstępy ale go nie miałam.

oryginalny krem to contratubex, nie wiem, czy recepta jest potrzebna, ale chyba nie. Niestety w przypadku blizn trzeba go stosować jak najszybciej w procesie gojenia, lepiej zapobiega niż ikwiduje blizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.